Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource44 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource44), Fid:270, Did:0, useCase: 0


Orkla Confectionery and Snacks Latvija – jaunais NP Foods nosaukums

Redakcija
Redakcija

Līdz ar NP Foods uzņēmumu grupas iegādi, Orkla ir pieņēmusi lēmumu funkcionāli reorganizēt grupu un apvienot juridiskās personas SIA NP Foods, AS Laima, AS Staburadze un AS Latfood vienā uzņēmumā. Reorganizācijas līgums un attiecīgie paziņojumi ir jau iesniegti kompetentajām reģistrācijas iestādēm. Reorganizāciju plānots pabeigt 2016.gada sākumā. Pēc šī procesa noslēgšanas uzņēmums turpmāk sauksies SIA Orkla Confectionery and Snacks Latvija.

Orkla Confectionery and Snacks Latvija nosaukums skaidri norāda uz uzņēmuma pārstāvēto nozari. Orkla Confectionery and Snacks Latvija ir uzņēmums, kas Latvijā attīsta zīmolu produktus un turpina nostiprināt savu pozīciju vietējā tirgū. Reorganizācija un nosaukuma maiņa nekādā veidā neietekmēs patērētājus, jo tirgū tāpat kā līdz šim būs pieejami Laimas, Staburadzes un Latfood zīmolu produkti.

“Šī ir funkcionāla reorganizācija ar mērķi uzlabot darba efektivitāti, tādējādi ļaujot veltīt vairāk laika, pūļu un finanšu resursu svarīgākajām pozīcijām – kvalitātei un produktu portfeļa paplašināšanai, kā arī mūsu darbinieku labklājībai un profesionalitātes celšanai. Mēs koncentrēsimies uz zīmolu produktu ražošanu un mēs vēlamies, lai mūsu jaunais nosaukums to izceļ. Nosaukums Orkla Confectionery and Snacks Latvija atspoguļo Orkla korporācijas vērtības, jomu, kurā mēs darbojamies, un orientāciju uz Latvijas tirgu. Mēs kļūstam no pasīva atsevišķu ražošanas uzņēmumu pārvaldītāja par aktīvu un redzamu zīmolu īpašnieku,” skaidro Ēriks Smits-Hansens (Erik Smith-Hansen), “NP Foods” valdes priekšsēdētājs.

Reorganizācija notiks pakāpeniski un to plānots pabeigt 2016. gada pirmajā ceturksnī. Pēc reorganizācijas jaunais apvienoto uzņēmumu SIA NP Foods, AS Laima, AS Staburadze un AS Latfood nosaukums būs SIA Orkla Confectionery and Snacks Latvija. Reorganizācija paredz uzņēmumu vadības, administratīvo un loģistikas funkciju centralizēšanu, kā arī ražošanas procesu un produktu portfeļa nostiprināšanu.

“It visur pasaulē Orkla nozīmē drošus produktus, ilgtspējīgu ražošanu un populārus augstas kvalitātes vietējos zīmolus. Latvijā Orkla ilgtermiņā plāno investēt un attīstīt vēsturiskos un unikālos Laimas, Staburadzes un Selgas produktu zīmolus, kā arī jaunpienākušos – Ādažu īstie Čipši un The original Taffel snacks – zīmolus. Orkla plāno paplašināt šo patiesi unikālo latviešu zīmolu produktu pieejamību Latvijā un eksporta tirgos,” piebilda Ēriks Smits-Hansens.

Citi NP Foods grupas uzņēmumi – SIA Staburadzes konditoreja, SIA NP Logistics, SIA Saldumu tirdzniecība un UAB Margiris – turpinās strādāt kā atsevišķas juridiskas personas un SIA Orkla Confectionery and Snacks Latvija sadarbības uzņēmumi.

Par Orkla Confectionery and Snacks Latvija:
Orkla Confectionery and Snacks Latvija kļūs par vienu no vadošajiem konditorejas un uzkodu uzņēmumiem Baltijas valstīs. Pēc reorganizācijas noslēgšanās 2016. gada sākumā uzņēmums apvienos vairākas juridiskās personas, kas kādreiz darbojās katra individuāli – SIA NP Foods, AS Laima, AS Staburadze un AS Latfood, saglabājot visus zīmolus, produktu portfeļus un ražošanas procesus. Orkla Confectionery and Snacks Latvija pārstāvēs šādus mantotos zīmolus: Laima, Selga, Staburadze, Ādažu īstie Čipši un The original Taffel snacks. Uzņēmums arī turpmāk eksportēs preces uz vairāk nekā 26 valstīm, un tajā kopumā būs nodarbināti 1330 cilvēki.

Par Orkla:
Orkla ir vadošais plaša patēriņa zīmolu preču uzņēmums Ziemeļvalstīs un Baltijas valstu reģionā. Orkla grupai ir arī spēcīgas tirgus pozīcijas dažādās produktu kategorijās Indijā, Čehijā un Austrijā. Uzņēmums ir galvenais piegādātājs Eiropas maizes tirgus segmentā. Orkla ir Oslo Fondu biržā (Oslo Stock Exchange) kotēta kompānija; tā bāzēta Oslo, Norvēģijā. Orkla apgrozījums 2014.gadā bija 30 miljardi NOK (3,41 miljardi EUR), grupā strādā 13 000 darbinieku.