Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource44 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource44), Fid:9, Did:0, useCase: 0Mārtiņa Fonds kopā ar Valsts prezidenta kundzi Ivetu Vējoni un Mārtiņu Rītiņu ieskandina Ziemassvētkus

Redakcija
Redakcija

Aizgājušajā nedēļas nogalē nodibinājums Mārtiņa Fonds kopā ar tā patronu Mārtiņu Rītiņu, fonda bērniem un labdariem restorānā “Vincents” ieskandināja Ziemassvētkus. Pasākuma goda viese bija Valsts prezidenta kundze Iveta Vējone, kas piedalījās gan piparkūku dekorēšanas meistarklasē kopā ar saldumu meistari Annu Pannu, gan baudīja vokālā ansambļa “Knīpas un Knauķi” īpaši sagatavoto koncertu.

Ziemassvētku ieskandināšanas pasākums ir Mārtiņa Fonda ikgadēja tradīcija, kuras laikā fonds pasakās ikvienam labdarim, palīgam un organizācijām, kas aizgājušajā gadā ir sniegušas atbalstu fonda darbībā. Šogad pasākums norisinājās fonda patrona Mārtiņa Rītiņa vadītā restorāna “Vincents” mājīgajās telpās, klātesot fonda bērniem un vairākiem desmitiem fonda atbalstītāju. Visi klātesošie kopā ar saldumu meistari Annu Pannu dekorēja īpaši sagatavotas piparkūkas, kas aizceļoja uz Latvijas nedzirdīgo savienību vientuļajiem senioriem kā Ziemassvētku dāvanas.

Valsts prezidenta kundze Iveta Vējone pasākumā uzsvēra, ka, atbalstot Mārtiņa fonda iniciatīvas, kopīgi mēs varam uzlabot daudzu bērnu un viņu ģimeņu dzīves, kā arī viest cerību un pārliecību, ka uzlabojumi ir iespējami.

Elita Keiša, Nodibinājuma „Mārtiņa Fonds” valdes priekšsēdētāja: “Vienmēr ir svarīgi ne tikai lūgt palīdzību, bet arī spēt pateikt paldies un kad labāk to darīt, ja ne maģiskajā Ziemassvētku laikā. Mums ir patiess prieks, ka šogad pasākumu ar savu klātbūtni pagodināja arī Valsts prezidenta kundze Iveta Vējone. Tas pierāda, ka mums nav vienaldzīga mūsu bērnu nākotne un labsajūta. Mēs redzam, dzirdam un sajūtam viens otru un esam gatavi atbalstīt tos, kam tas ir visvairāk nepieciešams.”

Par “Mārtiņa Fondu”:
“Mārtiņa Fonds” ir 1991.gadā izveidots nodibinājums, kura mērķis ir sniegt psiholoģisko, materiālo, medicīnisko un cita veida atbalstu bērniem ar onkohematoloģiskām slimībām un ģimenēm, kurās ir bērni invalīdi un bērni ar īpašām vajadzībām. “Mārtiņa Fonds” ir viens no pirmajiem šāda veida nodibinājumiem Latvijā un nākamgad tas svinēs savu 25 gadu jubileju.