Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource44 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource44), Fid:9, Did:0, useCase: 0


Video: Astroloģiskā virtuve: Ko likt galdā Vēzim?

No Epadomi.lv arhīviem. 2014. gada materiāls. Piedāvājam vēlreiz atcerēties "Astroloģiskās virtuves" padomus katrai zīmei. Šis ir Vēžu laiks, bet arī citām zīmēm uz savu sēriju nav jāgaida - visi 13 raidījumi ŠEIT.


Tātad astotais cikla raidījums ''Ko likt galdā Vēzim?", atkal ir īpašs, jo raidījums tapa 22.un 23. jūnijā - kopā ar Reihu ģimeni un mājas viesiem gatavojām svētku pagalmu, ugunskuru un, protams, galdu. Sējām sieru, cepām pīrāgus, plātsmaizes un kliņģerus. Skābējām gurķus, gatavojām šašliku un viltotos nēģus. Svinējām Jāņus, dziedājām, līgojām, aplīgojām un aizlīgojām nebūšanas. Dzērām alu un gardi ēdām. Tāpēc šoreiz, protams, vairāk kā 3 ierastie ēdieni. Bet pārējais kā parasti - raidījumā piedāvājam visu, kas svarīgs virtuvē Vēzim ( 22.jūnijs- 22. jūlijs) - pamatvērtības un rakstura iezīmes, veselībai svarīgie produkti, iecienītākie ēdieni, galda klāšanas īpatnības un laba vēlējumi.

Zvaigznēs skatījās un gatavoja sertificēta astroloģe Ilze Reiha (Astrocentrs), Iveta Apškrūma un daudzi lieli un mazi līgotāji.


Lai pieteiktos personīgām konsultācijām pie Ilzes Reihas, zvaniet 22027839 . Vairāk informācijas uziināsiet Astrocentrs lapā

Visus 13 raidījumus varat nosaktīties ŠEIT
Vērtējums: +3

     [+] [-]

, 2014-07-19 13:22, pirms 6 gadiem
Komplimenti Mārcim par šašliku