Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:21, Did:0, useCase: 0

Nākamā lapa

Rīgā notiks pirmais Enkurfests 04.07.2020 16:55

Sestdien, 11. jūlijā Rīgā notiks pirmais Enkurfests, pulcējot mūzikas, alus un Street food cienītājus. Spontānā ideja rīkot Enkurfestu radusies nejauši, bet likumsakarīgi iepazīstoties koncertaģentūras "Aira Laiviņa Artists" un brūvrkoga "Ziemeļu Enkurs" vadītājiem.

Ivo Fomins sniegs savu labāko dziesmu koncertu Ungurmalās 04.07.2020 16:25

24.jūlijā atpūtas kompleksā “Ungurmalas” (Raiskuma pagasts, Pārgaujas novads) ar īpašu, savu labāko dziesmu koncertu uzstāsies liepājnieks, tautā iemīļotais dziedātājs Ivo Fomins.

Ekskluzīvā koncertā uz Meinarda salas koncertēs Uldis Marhilevičs, Ivo Fomins un Aija Andrejeva 01.07.2020 12:48

18.jūlijā plkst.18 un plkst.21 par godu Ikšķiles 835.dzimšanas dienai pašā Daugavas vidū uz Meinarda salas norisināsies divi ekskluzīvi koncerti, kuros izcilā komponista Ulda Marhileviča skaistākās dziesmas izdziedās Aija Andrejeva un Ivo Fomins.

V Senās mūzikas festivāls “Vivat Curlandia!” Bauskā 01.07.2020 12:41

Senie mūzikas instrumenti, vēsturiski tērpi, izcilas ārzemju viduslaiku mūzikas grupas un pašmāju senās mūzikas atskaņotājmākslinieki jau piekto gadu Bausku pārvērtīs par vietu, kur iespēja redzēt, dzirdēt un izjust viduslaiku, renesanses un agrīnā baroka laika cilvēku ikdienu, izbaudot krāšņus senās mūzikas svētkus – V Kurzemes-Zemgales hercogu Ketleru laika mūzikas un mākslas festivālu “Vivat Curlandia!”, kas norisināsies 18. un 19. jūlijā.

Koncertintervijās aicina iepazīt Liepājas Simfoniskā orķestra mūziķus 19.06.2020 15:35

No 2. jūlija katru ceturtdienu pulksten 19 tiešraidē no Liepājas koncertzāles “Lielais dzintars” bez maksas varēs vērot Liepājas Simfoniskā orķestra koncertinterviju ciklu TUVĀK.

Jauns brīvdabas koncertu cikls Kalnciema kvartālā 19.06.2020 14:23

Laikā, kad masu pasākumi kļuvuši bīstami un pavisam citādi novērtējam iespēju tikties klātienē, Kalnciema kvartāls aicina savu uzticamo publiku uz jaunu koncertsēriju, kas kļūs par piesātinātu un neaizmirstamu šīs vasaras pieredzi. Koncertus otrdienu vakaros sniegs rūpīgi izvēlēti un atpazīstami Latvijas mūziķi, katru reizi būs arī īpašais viesis – vakara patrons. Kalnciema kvartāla pagalms uzņems limitētu apmeklētāju skatu, katram nodrošinot sēdvietu un nepieciešamos drošības apstākļus.

Šodien uz t/c “Domina Shopping” jumta sākas vasaras koncertu sērija 15.06.2020 21:44

Piecus vakarus pēc kārtas – no 15. līdz 19.jūnijam – sadarbībā ar t/c «Domina Shopping» un «Maxima» uz t/c «Domina Shopping» A puses stāvvietas jumta klātienē būs iespēja baudīt lieliskus koncertus.

Amatu māja Ventspilī aicina uz diskotēku astoņdesmito gadu stilā 15.06.2020 21:40

Piektdien, 19. jūnijā no plkst. 20.00 līdz 23:00 Amatu mājā, Skolas ielā 3, nebijis notikums – diskotēka astoņdesmito gadu stilā. Spēlēs DJ Lācis.

Rīga bez mūzikas nepaliks – "Rīgas Ritmi 2020" šogad notiks 12.06.2020 01:38

Starptautiskais improvizācijas, džeza un pasaules mūzikas festivāls “Rīgas Ritmi 2020” savu 20 gadu jubileju šogad atzīmēs gan jūlija sākumā, gan gada nogalē. No 2. līdz 4. jūlijam festivālā uzstāsies talantīgākie latviešu džeza mākslinieki, bet gada nogalē notiks ārzemju zvaigžņu lielkoncerti.

Ar tiešraides koncertu un filmas demonstrēšanu atzīmēs Komunistiskā genocīda upuru piemiņas dienu 09.06.2020 13:01

Šogad Komunistiskā genocīda upuru piemiņas dienu 14. jūnijā Rīgā atzīmēs savādāk kā citus gadus – bez organizētiem piemiņas pasākumiem un ziedu nolikšanas ceremonijām. Taču ikviens ir aicināts pieminēt komunistiskā genocīda upurus, dienas garumā individuāli noliekot ziedus piemiņas vietā dzelzceļa stacijā “Šķirotava” vai pie Brīvības pieminekļa, aizdegt sveces un pārlapot atmiņu albumus.

“Hanzas peronā” būs skatāms RDKS Mūziklu nodaļas koncertstāsts-eksāmens “Četri kā mūzikls” 08.06.2020 20:59

Kultūrtelpā “Hanzas perons”, Hanzas ielā 16a, turpinās klātienes koncertstāstu sērija “Koncerts pirmajā rindā”. 10. jūnijā tās veidotāji atvēlēs vietu arī muzikālās izglītības atbalstam. Savu koncertstāstu “Četri kā mūzikls” piedāvās Rīgas Doma kora skolas Mūziklu nodaļas ceturtā kursa topošie absolventi. 

VII konkursa “Ineses Galantes talanti” fināls notiks Latvijas Nacionālajā bibliotēkā 08.06.2020 20:57

Klasiskās mūzikas jauno izpildītāju konkursa “Ineses Galantes talanti 2020” fināls un uzvarētāju apbalvošana notiks 14.jūnijā Latvijas Nacionālās bibliotēkas Ziedoņa zālē (Mūkusalas ielā 3).

Noslēdzies pirmais Osokina Mini Festivāls 08.06.2020 20:48

Noslēdzies pirmais Osokina Mini Festivāls @152, četros izpārdotos koncertos pulcējot mūzikas un mākslas cienītājus. Otrajā festivāla nedēļā izskanējušas Vladislava Nastavševa un Katrīnas Gupalo hipnotizējošās kompozīcijas un pirmizrādi piedzīvojusi pirmā Rēzijas Kalniņas un Andreja Osokina izrāde.

Raimonds Pauls un Aleksandrs Antoņenko satiksies Dzintaru koncertzālē 05.06.2020 23:08

6. jūnijā plkst. 21.20 LTV1, LR3 Klasika un LSM.LV tiešraidē skatītāji varēs vērot vēl nebijušu Dzintaru koncertzāles vasaras sezonas atklāšanas koncertu. Pirmo reizi uz vienas skatuves satiksies divi Jūrmalas Goda zīmes kavalieri – Maestro Raimonds Pauls un pasaulē slavenākais latviešu tenors Aleksandrs Antoņenko

Rīgas festivāla koncertus varēs klausīties klātienē 05.06.2020 23:05

Rīgas festivāla koncertus, kas notiks no 8. līdz 11. jūnijam, varēs izbaudīt arī klātienē 25 cilvēki katrā koncertā. Biļetes var iegādāties “Biļešu paradīzes” kasēs un www.biļešuparadīze.lv. Koncertus varēs klausīties arī interneta tiešsaistē. Rīgas festivālu atbalsta Rīgas dome.

“Koncertā bez cilvēkiem” skanēs īpaša programma 05.06.2020 23:02

7. jūnijā plkst. 21.00 gan ventspilniekiem, gan koncertzāles “Latvija” sociālā tīkla Facebook sekotājiem būs vēl viena iespēja piedzīvot klaviermūzikas performanci, ko īpaši interaktīvajai instalācijai “Koncerts bez cilvēkiem”, uz Dāvida Kļaviņa instrumenta “470i” būs sagatavojis vācu komponists, aranžētājs un izpildītājmākslinieks Gregors Švellenbahs (Gregor Schwellenbach).

Gidons Krēmers, Georgijs Osokins un KREMERATA BALTICA atkal tiksies ar saviem klausītājiem Cēsīs 05.06.2020 22:59

Sestdien, 13. jūnijā, pēc trīs mēnešu pārtraukuma ar pirmajiem teju 100 klausītājiem zālē Cēsīs notiks pirmais dzīvais akustiskais koncerts “Viva la musica!”. Koncertzālē “Cēsis” ik gadu jūnijā viesojas pasaulslavenā vijolnieka Gidona Krēmera dibinātais orķestris Kremerata Baltica, un, neskatoties ne uz ko, arī šovasar tradīcija var turpināties – šķērsojot robežas tiešā un pārnestā nozīmē uz lielās skatuves tiksies Kremerata Baltica Lietuvas un Latvijas kameransambļi ar solistiem. Uzticīgajiem klausītājiem kopā ar Kremerata Baltica solistiem muzicēs vijolnieks Gidons Krēmers, pianists Georgijs Osokins, soprāns Gunta Gelgote un klarnetists Andrius Žiūrs. Programmā Antonio Vivaldi, Pētera Vaska, Gijas Kančeli, Filipa Glāsa un Osvaldo Golihova skaņdarbi jaunos lasījumos.

Jānis Lūsēns un Mārtiņš Brauns satiksies noskaņu koncertā “Saulrieta dziesmas” 04.06.2020 00:03

Divi izcili un harizmātiski latviešu komponisti Jānis Lūsēns un Mārtiņš Brauns jūlijā pie klausītājiem dosies ar unikālu noskaņu koncertu “Saulrieta dziesmas”. Viņiem pievienosies arī lieliskie dziedātāji Zigfrīds Muktupāvels un Ieva Sutugova.

Vasaras koncertu cikls “Tiekamies Rojā” jau no 6. jūnija Rojas brīvdabas estrādē 04.06.2020 00:03

Cilvēki nevar dzīvot bez mūzikas, un mūziķi nevar dzīvot bez saviem klausītājiem, bez iespējas satikties klātienē un apmainīties ar pozitīvi uzlādējošo enerģiju, un tieši tādēļ šajā pandēmijas laikā radās ideja par koncertciklu “Tiekamies Rojā”. Tie būs īpašas noskaņas koncerti, kas notiks Rojas brīvdabas estrādē, un pirmais no tiem jau būs 6. jūnija vakarā plkst. 19.00 – tuvplāna koncerts “Aivara Hermaņa soloprogramma”. Vietu skaits ierobežots – tikai 25 cilvēki.

Populāri mākslinieki aicina uz koncertu sēriju vasarīgās noskaņās 04.06.2020 00:02

Sākot ar 15.jūniju, t/c «Domina Shopping» un «Maxima» aicina uz plašu vasaras koncertu programmu, kas norisināsies «Dominas» A puses jumta stāvvietā (4.stāvā). Koncertu klātienē ekskluzīvi būs iespēja baudīt noteiktam cilvēku skaitam*; tiks piedāvāta arī visu koncertu tiešraide «Biļešu Paradīzes» mājaslapā. Koncertos piedalīsies dziedātāji Igo, Aija Andrejeva, mūziķi Uldis Marhilevičs, grupas «Pienvedēja Piedzīvojumi», «Dzelzs Vilks», «Bermudu Divstūris», reperis Ozols u.c. tautā iemīļoti un populāri mākslinieki.

Rīgas festivāla desmitgadē koncerti notiks interneta tiešsaistē 04.06.2020 00:00

VSIA “Latvijas Koncertu” rīkotajā Rīgas festivālā no 8. līdz 11. jūnijam šogad notiks trīs koncerti interneta tiešsaistē. Festivālā dzirdēsim pianistu Vestardu Šimku, sitaminstrumentu ansambli “Perpetuum Ritmico” un “Trio Angelicus”, kurā apvienojušās soprāns Elīna Šimkus, arfiste Ieva Šablovska un flautiste Sondra Lejmalniece. Tiešsaistes pieejas kodus var iegādāties www.biļešuparadīze.lv un “Biļešu paradīzes” kasēs.

Aicina uz tiešraides piemiņas koncertu “Mūzika aizvestajiem” 01.06.2020 14:40

Uz koncertu “Mūzika aizvestajiem” 14. jūnijā plkst. 16.00 tiešraidē no Latvijas Dzelzceļa vēstures muzeja aicina Orķestris “Rīga”. Koncerta tiešraide televīzijas ekrānos būs skatāma Latvijas Reģionu televīzijas ReTv kanālā, kā arī internetā – ReTV mājas lapā ReTV | un ReTV un Orķestra “Rīga” facebook.com kontos.

Kultūras pilī “Ziemeļblāzma” norisināsies kamermūzikas koncerts “DÉJÀ VU” 27.05.2020 14:45

3. jūlijā plkst. 19.00 Kultūras pils “Ziemeļblāzma” kamerzālē, ievērojot noteiktos ierobežojumus, norisināsies vokālās un kamermūzikas koncerts “DÉJÀ VU” kopā ar solistiem Evitu Pehlaku un Nauri Indzeri, pianistu Venti Zilbertu.
“Déjà vu” burtiskā tulkojumā no franču valodas nozīmē “jau redzēts”. Gandrīz katrs ir kādreiz piedzīvojis sajūtu – “šķiet, ka esam kādreiz tikušies” – vai nu mūzikā, vai kādā dzīves situācijā, vietā, telpā, valstī... tomēr satikšanās nav notikusi.

Latgales vēstniecībā GORS šonedēļ tiks pirmatskaņota koncertprogramma “Mainīgās faktūras” 27.05.2020 14:43

Sestdienas, 30. maija, vakarā plkst. 19.00 GORS Mazajā zālē 24 laimīgajiem klausītājiem atkal būs iespēja piedzīvot klātienes koncertu Latgales vēstniecībā GORS – pirmatskaņojumā skanēs pianista Riharda Plešanova jaunā mūsdienu mūzikas koncertprogramma “Mainīgās faktūras”. Koncertu ikviens gribētājs visā pasaulē varēs klausīties arī video tiešraidē.

“COME PRIMA” mūzikas pusstunda. Veltījums Lūcijai Garūtai 27.05.2020 00:44

VEF Kultūras pils Kamermūzikas koncertu un sarunu cikls COME PRIMA skatītāju uzmanībai piedāvā nākamo digitālo koncertierakstu - VELTĪJUMS LŪCIJAI GARŪTAI. Pārraide no VEF Kultūras pils Lielās zāles notiks 28. maijā plkst. 20.00 sabiedrisko mediju portālos LSM.lv un replay.lv.

Platona Buravicka “Līkās dziesmiņas” ierakstā un koncertā 27.05.2020 00:38

Komponists Platons Buravickis un baritons Armands Siliņš ieskaņojuši Jāņa Baltvilka bērnu dzejas dziesmu ciklu “Līkās dziesmiņas”. Ciklu krāso mākslinieces Laimas Hauks vizualizācijas. Dziesmas tiešsaistē ir skatāmas festivāla youtube kanālā: Sansusī Festivāls. Mākslinieki to iesaka klausīties austiņās vai uz lielām skandām. Savukārt dzīvo atskaņojumu, kā laipni ziņo mākslinieku pārstāvji, varēs baudīt 29. maija vakarā kultūrvietā “Tu jau zini Kur”.

Rīgā notiks pirmais «Osokina Mini Festivāls @152» 22.05.2020 23:25

Nākamajās divās nedēļas nogalēs notiks pirmais «Osokina Mini Festivāls @152» Rīgā, piedāvājot klausītājiem unikālu muzikālo programmu. Jaunajā mūzikas centrā akustiski uzstāsies Latvijā iemīļoti mākslinieki - Chris Noah, Katrīna Gupalo, Rihards Lībietis un Erna Daugaviete, Vladislavs Nastavševs, plānoti daži pārsteigumi, un, protams, pats Andrejs Osokins.

Koncertstāstu sērijas “Koncerts pirmajā rindā” īpašais viesis būs Raimonds Pauls 22.05.2020 22:57

Kultūrtelpā “Hanzas perons”, Hanzas ielā 16a, turpinās ekskluzīva klātienes koncertstāstu sērija “Koncerts pirmajā rindā”. 28., 29. un 30. maijā tajā uzstāsies attiecīgi pianists Kārlis Lācis ar dziedātāju Aiju Vītoliņu, Maestro Raimonds Pauls ar dziedātāju Dināru Rudāni, kā arī pianists Artjoms Sarvi un basists Edvīns Ozols, un teātra režisors Vladislavs Nastavševs.

Lidlaukā Spilve Rīgā norisināsies autokoncerts 500 automašīnām 21.05.2020 15:30

Lidlaukā Spilve Rīgā 11. jūnijā notiks autokoncerts ar grupu Labvēlīgais Tips, Astro’n’out, Pienvedēja Piedzīvojumi un Rīgas Modes uzstāšanos. Autokoncerts lidlaukā Spilve Rīgā, Daugavgrīvas ielā 140 norisināsies 11. jūnija vakarā un to piedāvā festivāls Summer Sound. Autokoncertā uzstāsties Latvijā iecienītas grupas – Labvelīgais Tips, Astro’n’out, Pienvedēja Piedzīvojumi un Rīgas Modes. Koncertu starplaikā par patīkamas atmosfēras uzturēšanu rūpēsies dīdžejs Toms Grēviņš.

Samanta Tīna pārstāvēs Latviju "Eirovīzijā" 2021. gadā 16.05.2020 23:51

Šovakar, 16. maijā, Latvijas TV studijas tiešraidē Toms Grēviņš paziņoja Samantai Tīnai, ka viņa nākamgad varēs pārstāvēt Latviju Starptautiskajā dziesmu konkursā "Eirovīzija 2021".

Tiks uzsākta ekskluzīva klātienes koncertstāstu sērija “Koncerts pirmajā rindā” 15.05.2020 23:43

Ar 21. maiju trīs vakarus pēc kārtas kultūrtelpā “Hanzas perons”, Hanzas ielā 16a, tiks uzsākta ekskluzīva klātienes koncertstāstu sērija “Koncerts pirmajā rindā”. Tajā piedalīsies mākslinieciski augstvērtīgi Latvijas mūziķi, sniedzot saviem cienītājiem mājīgu, akustisku koncertpriekšnesumu, kā arī pastāstot par atskaņotajiem skaņdarbiem.

“iNOVUSS” saņēmis zelta godalgu pasaules pasākumu industrijas festivālā “Eventex” 14.05.2020 13:43

Festivāls “Eventex”, kurā tiek pasniegti nozīmīgākie radošuma, inovācijas un efektivitātes apbalvojumi pasākumu industrijā, ir atzinīgi novērtējis jaunrades festivālu “iNOVUSS”. Tā rīkotāju – Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) un pasākumu aģentūras “Ideju institūts” – iegūtā zelta godalga uzskatāma par lielu Latvijas pasākumu industrijas sasniegumu.

Koncertzālē “Latvija” atgriežas mūziķi un klausītāji 14.05.2020 00:26

16. maijā plkst. 20.00 Ventspilī, koncertzālē “Latvija” izskanēs sēriju “#atverlogu” noslēdzošais koncerts “Atkal uz skatuves”, kurā piedalīsies jauni, talantīgi un atzinību guvuši mākslinieki – “Lielās mūzikas balvas 2019” laureāts, saksofonists Aigars Raumanis, čellists Kārlis Klotiņš un muzikālā apvienība “A9”, ko veido Liepājas Simfoniskā orķestra mūziķi Marta Kauliņa un Mārtiņš Zālīte.

Starptautiskais mūzikas festivāls Laima Rendezvous Jūrmala pārcelts uz 2021.gadu 12.05.2020 16:16

Ņemot vērā pašreizējo COVID-19 pandēmijas situāciju pasaulē un balstoties uz publisku pasākumu ierobežojumiem, Laima Rendezvous Jūrmala vadība ir lēmusi pārcelt festivālu uz 2021.gada 23.-25.jūliju.

Aktieri Marija Bērziņa un Mārcis Maņjakovs aicina uz Mātes dienas koncertu “Ziedi māmiņai” 09.05.2020 12:07

Latvijas Nacionālā teātra aktieri Marija Bērziņa un Mārcis Maņjakovs ielūdz uz koncertu tiešraidē “Ziedi māmiņai” 10.maijā plkst. 18.00.

Ādažos notiks Latvijā pirmais ģitārista Mārča Auziņa autokoncerts 08.05.2020 00:39

Meklējot iespējas tikties ar saviem klausītājiem, ģitārists Mārcis Auziņš
kopā ar Ādažu novada pašvaldību un koncertu kompāniju "Forte Production"
izveidojis projektu “Autokoncerts”, risinājuma pamatā ir pagājušā gadsimta
sākumā Eiropā un 50-60.gados ASV populārā auto kino ideja.

Konkursā “Slāvu Bazārs” Latviju pārstāvēs Diāna Paško, bērnu konkursā – Daniels Širmanis 06.05.2020 17:29

4.maijā norisinājās starptautiskā izpildītāju konkursa ”Slāvu Bazārs” nacionālā atlase. Starptautiskā žūrija lēma, ka šogad Latviju konkursā pārstāvēs Diāna Paško, savukārt bērnu “Slāvu Bazārā” – Daniels Širmanis. Ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtas situāciju, šogad konkursa nacionālā atlase norisinājās online režīmā: dalībniekiem bija jāuzfilmē divi video, kuros viņi redzami izpildām gan dziesmu kādā no slāvu valodām, gan pasaules hītu. Četrpadsmit cilvēku konkurencē Diāna Paško ar savu zemo tembru un izjusto priekšnesumu izpelnījās žūrijas dalībnieku simpātijas.

4. maijā ”COLT” piedāvās īpašu svētku koncertu 02.05.2020 22:15

4.maijā Ogres novada pašvaldība un Ogres novada Kultūras centrs sadarbībā ar pazīstamo Ogres rokgrupu ”COLT” par godu šiem svētkiem ir sarūpējusi īpašu koncertu, kuru plkst.19.10 ar atkārtojumu plkst.23.30 varēs noskatīties TV kanālā “Re:TV”.

Interneta tiešraidē notiks mūziķa un mākslinieka Igo koncerts 30.04.2020 17:28

Sestdien, 2.maijā pulksten 21 Liepājā, kultūras namā "Wiktorija" viesosies un īpašu koncertu skatītājiem interneta tiešraidē dāvās mūziķis, mākslinieks un dzejnieks Igo. Kopā ar Igo uz kultūras nama skatuves muzicēs pianists, komponists, liepājnieks Jānis Strazds un sitamo instrumentu, ritma mākslinieks Ainis Zavackis. Sestdienas vakarā skanēs gan labi zināmas un iemīļotas dziedātāja dziedātas dziesmas, gan notiks nupat tapušas Igo un komponista Jāņa Strazda dziesmas “Nenosaukts” pirmatskaņojums.

Aicina apmeklēt pieturvietas koncertzālē “Latvija” 30.04.2020 10:01

Aprīļa nogalē un maijā ikvienam interesentam, kurš seko koncertzāles “Latvija” aktivitātēm sociālo tīklu kontos, tiek piedāvāta iespēja gūt jaunu pieredzi, dodoties virtuālās ekskursijās un piestājot īpašās pieturvietās.

Nākamā lapa