Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:21, Did:0, useCase: 0

epadomi/Tava virtuve/Epadomi TV/Arhīvs/Reklāma

Nākamā lapa

Sākas ikgadējais muzikālais konkurss “Ineses Galantes talanti” 22.01.2019 08:59

“Ineses Galantes fonds” un “Rietumu bankas labdarības fonds” paziņo par ikgadējā klasiskās mūzikas jauno izpildītāju konkursa “Ineses Galantes talanti” atklāšanu. Piedalīties prestižajā konkursā aicināti Latvijas vokālisti un mūziķi, kas spēlē taustiņinstrumentus, stīgu, pūšaminstrumentus vai sitaminstrumentus. Video pieteikumi un anketas jāiesniedz konkursa oficiālajā vietnē Ineses Galantes Talanti.LV Ineses Galantes... līdz 10.martam. Pieteikumus var iesniegt arī iepriekšējo gadu konkursu laureāti un dalībnieki. Piedalīšanās ir bez maksas.

Aicina uz Pateicības koncertu asins donoriem 21.01.2019 09:02

Valsts asinsdonoru centrs (VADC) un biedrība “Latvijas Sarkanais Krusts” (LSK) aicina uz ikgadējo Pateicības koncertu asins donoriem, kas notiks 26. janvārī plkst. 17:00 kinoteātrī “Splendid Palace” (Elizabetes iela 61). Koncerts notiks jau piekto reizi un tā mērķis ir izteikt pateicību, godināt visaktīvākos donorus un aicināt palīdzēt arī turpmāk, gan ziedojot asinis, gan organizējot izbraukumus un Donoru dienas.

Muzikālā izrāde bērniem “Vilkam tāda dvēselīt’” dodas turnejā pa Latviju 18.01.2019 10:31

Turneju pa Latviju uzsākusi muzikālā izrāde bērniem, kas balstīta pērn rudenī izdotā albuma “Vilkam tāda dvēselīt’” materiālā. Tas savukārt radīts 2018. gada jūlijā notikušajiem bērnu vokālo ansambļu koncertiem Dailes teātrī Vispārējo latviešu Dziesmu un Deju svētku programmas ietvaros. Turnejas laikā projekts janvārī un februārī vēl paviesosies Līvānos, Cēsīs, Valmierā, Rēzeknē un Liepājā.

Labdarības koncerts Vijas Vētras atbalstam “Deju vētra - 2019” 17.01.2019 15:21

Jaundibinātais “Vijas Vētras FONDS” aicina leģendārās Vijas Vētras un dejas cienītājus atbalstīt ieceri par Vijas Vētras atgriešanos uz dzīvi Latvijā! Šim nolūkam Vijas Vētras dzimšanas dienā 6.februārī tiek organizēts labdarības deju koncerts “Deju vētra - 2019”, kas norisināsies kultūras pilī “Ziemeļblāzma” plkst. 19.00. Koncerts būs sirsnīga dāvana no dzimtās zemes, un saziedotie līdzekļi – iedrošinājums atgriezties.

Ekoloģiskās mūzikas grupa DUCELE aicina uz Latvijas koncerttūri “Tā viš’ i” 17.01.2019 12:41

Piektdien, 2019. gada 15. februārī ar sirsnīgu un jautru koncertu Ludzas Tautas namā sāksies latviešu ekoloģiskās mūzikas grupa DUCELE koncerttūre “Tā viš’ i”, kas pēc tam dosies ceļojumā pa visu Latviju, piestājot Viesītē, Liepājā, Blīdenē, Rīgā – VEF Kultūras pilī, Madonā, Kuldīgā, Kalnos, Alūksnē un Slampē.

Lielajā ģildē skanēs Imanta Ramiņa opera „Lakstīgala” 16.01.2019 11:42

2019. gada 27. janvārī plkst. 16.00 Lielajā ģildē, Rīgā, klausītājiem vēlreiz būs iespēja izdzīvot komponista Imanta Ramiņa operas „Lakstīgala” stāstu, kurā galveno lomu – Lakstīgalu – atveido Rīgas Doma meiteņu koris TIARA un divas balerīnas. Tas ir krāsains un izsmalcināts Hansa Kristiana Andersena pasakas „Lakstīgala” lasījums, kas ar mūzikas un dejas palīdzību ļauj iejusties Ķīnas ķeizara galmā.

Izsludina “Jūrmalas festivāla” programmu un biļešu iepriekšpārdošanu 15.01.2019 12:16

No 23. līdz 28. jūlijam ar sešiem krāšņiem koncertiem Dzintaru koncertzālē norisināsies piektais “Jūrmalas festivāls”. Festivāla goda mākslinieks dziedātājs Aleksandrs Antoņenko kopā ar Latvijā un pasaulē atzītiem māksliniekiem Intaru Busuli, Ivetu Apkalni, Vestardu Šimku, Kristīni Balanas, Andželu Gobu, Alisu Zinovjevu, pianistiem Osokiniem, Latvijas Simtgades jauniešu simfonisko orķestri un diriģentu Aināru Rubiķi, kā arī citiem māksliniekiem aicina uz grandiozāko vasaras muzikālo piedzīvojumu Dzintaru koncertzālē. Tikai līdz 31. janvārim visas biļetes uz “Jūrmalas festivāla” koncertiem iepriekšpārdošanā pieejamas ar 40% atlaidi!

Oulavūra Arnaldsa koncertu Ventspilī ievadīs trio “KlusiKlusi” 15.01.2019 12:15

19. februārī Ventspilī, teātra namā “Jūras vārti” gaidāmo islandiešu pianista un komponista Oulavūra Arnaldsa (Ólafur Arnalds) koncertu ievadīs eksperimentālā džeza trio “KlusiKlusi”.

Jūrmalā notiks Vladimira Visocka piemiņas vakars 14.01.2019 16:18

25. janvārī plkst.19:00 Jūrmalas viesnīcā Pegasa Pils Boutique SPA Hotel & Resort Jurmala (Jūras iela 60, Dzintari) notiks Vladimira Visocka piemiņai veltīts muzikāli poētisks vakars. Dižā dzejnieka, mūziķa un aktiera dzimšanas dienā ar autorprogrammu “Bet es nākšu jūsu dvēselēs…” uzstāsies Krievijas nopelniem bagātais aktieris, leģendārā Tagankas teātra aktieris Aleksandrs Curkans.

Žūrija paziņo Lielās mūzikas balvas 2018 nominantus 12.01.2019 11:22


Lielās mūzikas balvas 2018 žūrija piektdien, 11. janvārī preses konferencē paziņoja Lielās mūzikas balvas 2018 nominantus. Balvu pasniegšanas ceremonija notiks 5. martā Latvijas Nacionālajā operā pl. 19.00. Pasākumu tiešraidē atspoguļos Latvijas Televīzijas 1. kanāls un Latvijas Radio 3 “Klasika”.

Valentīndienas koncerti Mūzikas namā “Daile” 11.01.2019 13:39


Vietu ar īpašu atmosfēru šī gada Valentīndienas koncertiem izraudzījies Orķestris “Rīga”, aicinot klausītājus uz diviem romantiskas mūzikas vakariem 14. un 15. februārī Mūzikas namā Daile. Orķestra “Rīga” bigbendam diriģenta Raita Ašmaņa vadībā uz skatuves pievienosies harizmātiskā soliste Elza Rozentāle. Koncertos skanēs mīlestības dziesmas latīņamerikāņu mūzikas ritmos, tāpēc koncertam dots nosaukums – LATINO LOVE SONGS.

Kristīne Zadovska ielūdz uz jubilejas koncertu divās daļās 09.01.2019 21:08

2019. gada 13.martā uz jubilejas koncertu Latvijas Nacionālās operas Lielajā zālē aicina mecosoprāns Kristīne Zadovska. Koncerta sākums – plkst.19. Jubilejas koncertā atklāsies dziedātājas daudzveidīgais talants, kura pirmajā daļā Kristīne Zadovska kopā ar Latvijas Nacionālās operas orķestri un kolēģiem interpretēs skaistākās operu ārijas un duetus izcilā maestro Gintara Rinkēviča (Lietuva) vadībā, bet otrajā daļā, kad pie orķestra pults stāsies jaunais, talantīgais diriģents Jānis Liepiņš, skanēs populāra mūsdienu latviešu vokālā mūzika

Maijas Einfeldes 80. jubilejas koncertā muzicēs Latvijas spožākie kamermūziķi 02.01.2019 09:50

Sestdien, 2019. gada 5. janvārī, plkst. 19.00 Zirgu ielas koncertzālē neformālā gaisotnē notiks kamermūzikas vakars, kas veltīts izcilās komponistes Maijas Einfeldes 80. jubilejai. Koncertā skanēs galvenokārt 70.–90. gados komponēta mūzika balsij un instrumentiem. Muzicēs dziedātāja Ieva Parša, flautiste Ilona Meija, klarnetists Guntis Kuzma, mežradznieks Artūrs Šults, vijolnieki Arvīds Zvagulis un Ivars Brīnums, altists Pēteris Trasuns, čellists Ēriks Kiršfelds un pianiste Herta Hansena. Koncertu vadīs mūzikas apskatnieks Orests Silabriedis.

Krāšņais Vecgada koncerts retro noskaņās – jau 30.decembrī 28.12.2018 15:42

Pavadot 2018.gadu, 30.decembrī plkst.18 un 21 VEF Kultūras pilī norisināsies Vecgada koncerts 50. – 80. gadu stilā, kurā skanēs tā laika populārākās dziesmas. Arī VEF Kultūras pilī, kas celta tieši šajā laikā un uz kuras skatuves izskanējis ne viens vien košs Vecgada koncerts, būs gan serpentīni, gan izrotāta eglīte, gaisā valdīs mazliet nostalģiska svētku noskaņa, uz skatuves muzicēs labākie dziedošie Latvijas Nacionālā teātra aktieri Dita Lūriņa, Marija Bērziņa, Agnese Cīrule, Mārtiņš Egliens, Mārtiņš Brūveris un Juris Hiršs, bet par muzikālo pavadījumu rūpēsies instrumentālā grupa komponista un dziesmu aranžējumu autora Valda Zilvera vadībā.

Krievu klasiskās mūzikas koncerts “Dejas ziemā” 28.12.2018 15:40

Zvaigznes dienā, 6. janvārī, plkst. 16.00 Kultūras pilī “Ziemeļblāzma” Orķestris “Rīga” un tā mākslinieciskais vadītājs Valdis Butāns aicina uz krievu klasiskās mūzikas un dzejas programmu “Dejas ziemā”. Skanēs pasaulē pazīstami Nikolaja Rimska-Korsakova, Sergeja Rahmaņinova, Pētera Čaikovska, Arama Hačaturjana un citu komponistu mūzikas šedevri. Dzejas lasījumus oriģinālvalodā interpretēs Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātra aktieris Maksims Busels.

Izsludināti LABA DABA 2019 datumi un uzsākta biļešu tirdzniecība 24.12.2018 22:06

Starptautiskais mūzikas un mākslas festivāls LABA DABA 2019. gadā sola bagātinātu kultūras un atpūtas programmu, ko apstiprina nosaukumā iekļautais “mūzikas un mākslas festivāls” un aicina ieplānot laiku no 2. līdz 4. augustam. Vieta – brīnišķīga un nemainīga - Līgatnes pagasta, Latvijas Universitātes atpūtas komplekss ’’Ratnieki’’.

Baha “Ziemassvētku oratorija” skanēs festivāla “Eiropas Ziemassvētki” noslēgumā 23.12.2018 11:18

Festivālu “Eiropas Ziemassvētki” 28. decembrī Torņkalna baznīcā noslēgs baroka meistara Johana Sebastiāna Baha “Ziemassvētku oratorija” - daiļš un apjomīgs vēstījums par Jēzus dzimšanas laiku un ar to saistītajiem notikumiem. Diriģenta Kaspara Putniņa vadībā oratorijas atskaņojumā piedalīsies Sinfonietta Rīga; Latvijas Radio koris; solisti – Elīna Šimkus, soprāns; Sergejs Jēgers, kontrtenors; Nikolass Malrojs, tenors un Kalvis Kalniņš, baritons.

Krāšņais TV3 Jaungada šovs „Prieks kopā būt!” – jau nākamnedēļ 21.12.2018 17:49

Sākot ar 27.decembri un, noslēdzot TV3 20.jubilejas gadu, Latvijas lielākajās pilsētās grandiozu satikšanos piedzīvos populārāko un tautā iemīlētāko TV šovu „Dziedi ar zvaigzni”, „Dejo ar zvaigzni”, „Koru kari”, „Izklausies redzēts” un „X Faktors” spožākie dalībnieki. Krāšņā un sirsnīgā vakara vadīšana uzticēta populārajam mūziķim Laurim Reinikam un šarmantajai Ivetai Feldmanei, kuri ir ne tikai vadījuši vairākus šovus, bet arī paši bijuši šova „Dziedi ar zvaigzni” dalībnieki 2007. gadā, tāpat arī abi piedalījušies šovā „Dejo ar zvaigzni”. Šī būs ekskluzīva iespēja Ivetu un Lauri atkal redzēt šova vadītāju tēlā.

Dailes teātris piedāvā Vecgada koncertu “Sēd uz sliekšņa pasaciņa” 21.12.2018 17:45

Gada nogalē Dailes teātris skatītājiem piedāvā Vecgada koncertu “Sēd uz sliekšņa pasaciņa”. No 21. decembra līdz 3. janvārim 14 koncertos skanēs latviešu šūpuļdziesmas. Koncertu veidojis režisors Dmitrijs Petrenko.

Pētera Vaska fonds aicina uz Ziemassvētku labdarības koncertu „Gaismas nākšana” 21.12.2018 16:51

26.decembrī Latvijas Nacionālās bibliotēkas Saulcerītes zālē notiks Pētera Vaska fonda labdarības koncerts „Gaismas nākšana”. Kā allaž, tajā uzsvars tiks likts uz gan uz latviešu klasisko kamermūziku, gan vairākiem fona pasūtinājumdarbiem.

Labdarības maratons pusē – līdz šim DOD PIECI! ziedotākās dziesmas 20.12.2018 13:18

Labdarības maratons DOD PIECI! ir pusē, līdz šim ziedotāju izvēlēto dziesmu TOP5 ir maratona himna “Apskāvieni cik”, kas izvēlēta 15 reizes, kā arī pa 9 reizēm ziedotāji aicinājuši atskaņot Prāta Vētras “Meklēt vienam otru”, Intara Busuļa “Miglas rīts”, Putnu Balles “Divi eņģeli” un Latvijas zvaigžņu kora izpildīto “Kaut kur ziemeļos – Divas dvēseles”. Līdz šim “dārgākā” ziedotā dziesma 1500 eiro apmērā ir Kings of Leon kompozīcijas “Last Mile Home” akustiskā versija.

“Melo-M” Vecgada lielkoncertos muzicēs kopā ar Dināru Rudāni un DJ Makree 19.12.2018 11:32

Tuvojoties gada nogalei, uz tradicionālajiem Vecgada lielkoncertiem Rīgas Kongresu namā aicina čellu trio “Melo-M”, šoreiz piedāvājot īpaši daudzveidīgu programmu ar īpašo viesu Dināras Rudānes un DJ Makree līdzdalību.

Deju kolektīva OGLĪTE jubilejas koncerts gada izskaņā 19.12.2018 10:48

Deju kolektīvu apvienība „LIESMA” rīko vidējās paaudzes deju kolektīva „OGLĪTE” 21 gada jubilejas koncertu „MŪSU SIRDIS SAVIJĀS DEJĀ”. Pirmajā daļā tiksimies ar „OGLĪTES” draugu kolektīviem, kuriem ir bijusi vai pašreiz ir mākslinieciskā saikne, baudīsim latviešu dejas vecmeistaru un jauno horeogrāfu skaistākās dejas, redzēsim vienkopus uz vidējās paaudzes deju kolektīva „OGLĪTE” dejotājiem veidotās Jāņa Marcinkeviča dejas, kuras ir ieguvušas augstākos apbalvojumus dažādos jaunrades deju konkursos Latvijā, Kanādā un ASV, kā arī dejas, kas bijušas Vispārējo latviešu dziesmu un deju svētku deju lieluzvedumu repertuārā, atcerēsimies kopīgos mirkļus no koncertiem Latvijā un ārzemēs.

Šipkēvica muzikālā izrāde pusaudžiem “Zenīts” - stāsts par nebēdnīgo skolas laiku 18.12.2018 00:08

Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris (LNSO) arī jaunajā 2019. gadā turpinās iepazīstināt jaunos klausītājus ar simfoniskās mūzikas krāšņumu un daudzveidību, un jau 23.janvārī plkst. 18:30 koncertzālē "Valmiera" aicina uz Jāņa Šipkēvica muzikālo izrādi pusaudžiem "Zenīts". Izrādē piedalīsies Rīgas Doma kora skolas audzēkņi un “LNSO zenītansamblis“ diriģenta Gunta Kuzmas vadībā.

Sākas biļešu pārdošana uz Sāras Braitmenas koncertu 15.12.2018 20:41

Šodien plkst. 10.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un Biļešu Serviss - Biļešu Serviss sākas biļešu pārdošana uz pasaulslavenās solistes Sāras Braitmenas jaunās programmas koncertu. Biļešu cena, sākot no €29. Atgādinām, ka pasaules visu laiku veiksmīgākā soprāna īpašniece Sāra Braitmena 3.novembrī uzstāsies Arēnā Rīga. Latvijas galvaspilsētā viņa viesosies jaunākā, nule kā klajā nākušā albuma “Hymn” koncertturnejas ietvaros. Tas nozīmē, ka klausītājiem būs iespēja baudīt gan mākslinieces jaunākos hitus, gan visu laiku slavenākās kompozīcijas un, protams, tradicionāli krāšņu šovu.

Ķīpsalas hallē izskanējis lielkoncerts "Mans draugs Mārtiņš reimanis" 14.12.2018 11:59

Vērienīgi un krāšņi izskanējis šoruden vienpadsmitais koncerts "Mans draugs Mārtiņš Freimanis" Ķīpsalas hallē ar vairāk nekā 120 dalībniekiem, kura ieraksts būs skatāms 1.janvārī LTV1. Vienīgo reizi koncerttūres ietvaros uz skatuves kāpa koncerta režisore Marija Bērziņa, izpildot mazāk zināmo, bet melodisko Freimaņa darbu "Mans neatklātais super NLO". Tāpat klausītājus pārsteidza trio "Saldais" ar mūsdienīgu un elektronisku Freimaņa dziesmu popūriju, Aijas Andrejevas pirmo reizi izdziedātā dziesma "Tik un tā nesapratīs", kā arī grupas "Rīgas Modes" izpildītā "Redz, kā tu ar mani".

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra jauktais koris LAIKS aicina uz labdarības koncertu “Tuvu, tuvu, tepat…” 13.12.2018 19:15

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra jauktais koris LAIKS, diriģente Ilze Balode un kormeistare Laura Bluķe kopā ar domubiedriem jau trešo gadu aicina uz labdarības koncertu “Tuvu, tuvu, tepat… ”, kas notiks šo sestdien, 15. decembrī pulksten 16:00, Liepājas baptistu Pāvila draudzes baznīcā. Šī gada labdarības koncerta mērķis - atbalstīt cilvēkus, kas zaudē vai jau zaudējuši tuviniekus, sniedzot viņiem iespēju saņemt psiholoģisku palīdzību pie speciālistiem un terapeitiem.

Trio “Art-i-Shock” Ziemassvētku festivālā aicina uz koncertu “Krāsainie Ziemassvētki” 12.12.2018 11:43

Jau ceturto gadu no 15. decembra līdz 7. janvārim atjaunotajā vēsturiskajā Dzintaru koncertzālē norisināsies krāšņs Ziemassvētku festivāls. Desmit muzikāli daudzveidīgos koncertos tiksimies ar Rīgas Doma zēnu kori, Ziemassvētku “Brīnumskapi”, komponistu Jāni Lūsēnu, operdziedātāju Elīnu Šimku, kori “Latvija” un diriģentu Māri Sirmo, senās mūzikas grupu “Schola Cantorum Riga”, Latvijas Nacionālo Simfonisko orķestri, jaunajiem vijoļspēles talantiem Sergeju Dogadinu un uzlecošo zvaigzni Kristīni Balanas, kā arī citiem māksliniekiem. Festivāla īpašie viesi – zvanu ansamblis “Arsis” ar programmu “Jaungada rapsodija”.

Guntara Rača un grupas “Saldās sejas” turneja uzņem apgriezienus 11.12.2018 17:08

Ar skatītāju piepildītām zālēm un stāvovācijām aizritējuši pirmie pieci Guntara Rača jaunās grāmatas “Reiz Ziemassvētkos...“ koncertsērijas koncerti Rīgā, Liepājā, Valmierā un Ventspilī. Šīs nedēļas nogalē mūziķis ar jauno koncertprogrammu viesosies arī Cēsīs (13. decembrī) un Rēzeknē (14. decembrī). Biļetes uz koncertu Cēsīs “Vidzemes koncertzālē” tiesa gan ir jau izpārdotas.

Šonedēļ ar krāšņu programmu Dzintaru koncertzālē sāksies Ziemassvētku festivāls 11.12.2018 11:12

Jau ceturto gadu no 15. decembra līdz 7. janvārim atjaunotajā vēsturiskajā Dzintaru koncertzālē norisināsies krāšņs Ziemassvētku festivāls. Desmit muzikāli daudzveidīgos koncertos tiksimies ar Rīgas Doma zēnu kori, Ziemassvētku “Brīnumskapi”, komponistu Jāni Lūsēnu, operdziedātāju Elīnu Šimku, trio “Art-i-Shock”, kori “Latvija” un diriģentu Māri Sirmo, senās mūzikas grupu “Schola Cantorum Riga”, jauno vijolnieku Sergeju Dogadinu un citiem māksliniekiem. Festivāla īpašie viesi – zvanu ansamblis “Arsis” ar programmu “Jaungada rapsodija”.

Ziemassvētki ar Orķestri “Rīga”, Andreju Osokinu un Evilenu Protektori 11.12.2018 11:07

22. un 26. decembrī Orķestris “Rīga” aicina uz Lielo ģildi, kur gaidāmi klausītāju iemīļotie Ziemassvētku koncerti. Šī gada programmā būs divu populārās mūzikas dižgaru - Džordža Geršvina un Ērvinga Berlina skaņdarbi, ko klausītāji varēs baudīt dziedātājas Evilenas Protektores, pianista Andreja Osokina, Orķestra “Rīga” un diriģenta Valda Butāna sniegumā. Koncertu nosaukums ir “Ziemassvētku rapsodija”, kas norāda gan uz slaveno “Rapsodiju blūza stilā”, gan Ziemassvētku mūzikas klātbūtni programmā.

Festivālā “Eiropas Ziemassvētki” Andrejs un Sergejs Osokini spēlēs Bēthovena sonātes 11.12.2018 10:03

Festivālā “Eiropas Ziemassvētki” 19. decembrī Lielajā ģildē notiks īpašs vakars klaviermūzikas mīļotājiem. Ludviga van Bēthovena sonātes varēsim klausīties daudzu starptautisko konkursu laureātu, pianistu - Segeja Osokina un Andreja Osokina izpildījumā.

MUZIKĀLĀS BANKAS 2018 noslēguma ceremonija pirmo reizi notiks Daugavpilī 10.12.2018 13:38

Gada vērtīgāko popa un roka dziesmu aptaujas „Muzikālā Banka 2018” noslēguma pasākums ar iemīļotāko Latvijas mūziķu dalību un tiešsaistes fināla balsojumu notiks Daugavpilī 2019. gada 9. februārī. Par vērtīgākās dziesmas titulu cīnīsies „Prāta Vētra”, Dons, „Musiqq”, Intars Busulis, Aija Andrejeva, Mesa, The Sound Poets, Double Faced Eels, Bermudu divstūris, Ivo Fomins, Jauno Jāņu orķestris, Jānis Stībelis, Markus Riva, Tautumeitas un citi iemīļoti mākslinieki. No pirmdienas, 10. decembra, uzsākta biļešu tirdzniecība uz pasākuma ģenerālmēģinājumu un noslēguma ceremoniju.

Ar jaunu programmu Rīgā nākamruden uzstāsies Sāra Braitmena 10.12.2018 09:02

2019. gada 3. novembrī Arēnu Rīgu no jauna apburs fenomenālā trīs oktāvu vokāla īpašniece Sāra Braitmena. Pasaules visu laiku veiksmīgākais soprāns Latvijas galvaspilsētā viesosies jaunākā, nule kā klajā nākušā albuma “Hymn” koncertturnejas ietvaros. Globālā “Hymn: Sarah Brightman In Concert” turneja kopumā ievers 125 koncertus 5 kontinentos. Jautāta par to, kam skatītājiem gatavoties, Braitmenas kundze atbild: “Sagaidiet negaidīto!”

Artūrs Duboks un “A-Europa” koncertā “Tuvumā, tālumā…” Rīgas Kongresu namā. 07.12.2018 19:15

Dziedātājs un dziesmu autors Arturs Duboks ar jaunu pavadošo instrumentālo grupu: Ainis Zavackis (sitamie instrumenti), Indriķis Veitners (saksofons), Viktors Dobkevičs (ģitāra) un Juris Ruskulis (taustiņinstrumenti) piedāvā koncertprogrammu “Tuvumā, tālumā...”. Svētdien, 9. decembrī plkst. 18.00 Rīgas Kongresu namā koncertā skanēs grupas “A-Europa” visu laiku populārākās dziesmas jaunos aranžējumos, kā arī vēl nedzirdētas Artūra Duboka dziesmas.

Ziemassvētku festivāla īpašie viesi – zvanu ansamblis “Arsis” ar programmu “Jaungada rapsodija” 07.12.2018 16:54

Jau ceturto gadu no 15. decembra līdz 7. janvārim atjaunotajā vēsturiskajā Dzintaru koncertzālē norisināsies krāšņs Ziemassvētku festivāls. Vienpadsmit muzikāli daudzveidīgos koncertos tiksimies ar Rīgas Doma zēnu kori, Ziemassvētku “Brīnumskapi”, klaunu Miku un viņa draugiem, komponistu Jāni Lūsēnu, operdziedātāju Elīnu Šimku, trio “Art-i-Shock”, kori “Latvija” un diriģentu Māri Sirmo, senās mūzikas grupu “Schola Cantorum Riga”, Latvijas Nacionālo Simfonisko orķestri, jaunajiem vijoļspēles talantiem Sergeju Dogadinu un uzlecošo zvaigzni Kristīni Balanas, kā arī citiem māksliniekiem

Klasiskās mūzikas huligāni uzsāk DAGAMBA feat TCHAIKOVSKY tūri 06.12.2018 09:15

Pagājušajā nedēļā grupa DAGAMBA atgriezās no Austrālijā sniegtajiem Latvijas simtgades koncertiem, lai jau nākamajā dienā dotos uz Krieviju un pārpildītās zālēs uzsāktu jauno koncerttūri DAGAMBA feat TCHAIKOVSKY. Paradoksāli vai
nē, taču Latvijas simtgades novembris ir iegājis grupas DAGAMBA vēsturē kā ģeogrāfiski viskrāsainākais mēnesis – veikti vistālākie pārlidojumi, muzikāli iekarotas jaunas teritorijas un visi simtgades koncerti sniegti ārpus Latvijas.

Inga Kalna satiekas ar Sinfonietta Rīga Mocarta mūzikā 06.12.2018 09:12

“Latvijas Koncertu” rīkotājā festivālā “Eiropas Ziemassvētki” 13. decembrī Lielajā ģildē izcilais soprāns Inga Kalna kopā ar kamerorķestri Sinfonietta Rīga aicina no jauna atklāt Volfganga Amadeja Mocarta šedevrus, pārlapojot Zalcburgas ģēnija operu ārijas un novērtējot viņa eleganto rokrakstu gaisīgajos simfoniskajos audeklos. Pie diriģenta pults – Normunds Šnē. Ciklā “Pēckoncerta sarunas” filozofs Ilmārs Šlāpins aicina uz sarunu Baltajā zālē par Mocarta unikālo muzikālo mantojumu.

„Jorspeis“ Ziemassvētku kopdziedāšanas koncerts ar Jāni Strapcānu Valmierā 06.12.2018 08:59

Grupa „Jorspeis“ aicina baudīt Ziemassvētku noskaņas sirsnīgā kopdziedāšanas koncertā 18. decembrī plkst. 19:00 koncertzālē „Valmiera“. Kopā ar grupu uzstāsies īpašais viesis, „Jorspeis“ draugs, fonda „Viegli“ dalībnieks, Jānis Strapcāns, kurš ne tikai dalīsies savā brīnišķīgajā, izjustajā mūzikā, bet arī iepazīstinās klausītājus ar „klusuma koncertu“.

Līksmā Jaungada nakts Tikai tā! Ielūdz Marhils un draugi Kultūras pilī „Ziemeļblāzma” 05.12.2018 16:37

31.decembra vakarā ikviens gaidīts uz latviskām un aizraujošām Jaungada nakts svinībām Tikai tā! Ielūdz Marhils un draugi Kultūras pilī „Ziemeļblāzma”. Svinību sākums – plkst.21. Vakara gaitā klausītāji varēs baudīt gan Ulda Marhileviča (draugu saukts Marhils), gan citu komponistu skaistāko latviešu mūziku, par ko parūpēsies mūziķu grupa, dziedātāja Antra Stafecka un vakara vadītājs – atraktīvais Dailes teātra aktieris Gints Grāvelis, kurš ne tikai vadīs svinības, bet arī pats dziedās. Programmā – dažādas aktivitātes, mielasts, dejas un labs koncerts, iespēja vērot Jaungada salūtu Daugavmalā uz lielā ekrāna u.c. aktivitātes, kas šo vakaru padarīs neaizmirstamu. Pēc pusnakts varēs ļauties deju ritmiem, kad skanēs labāko ārzemju grupu skaņdarbi un kaverversijas.

Nākamā lapa