Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:21, Did:0, useCase: 0

Nākamā lapa

Agnese Rakovska meklē jaunus talantus “Zvaigznājam” 23.09.2020 14:29

Dziedātāja, dziesmu autore Agnese Rakovska izsludina dziedātāju atlasi “Zvaigznājs”. Uzvarētājs saņems iespēju ierakstīt pirmo singlu profesionālā studijā.

Kā Sprīdītis laimi meklēja. LeNeSOns aicina ģimenes uz jaunās sezonas pirmo koncertu 21.09.2020 16:07

Jau šo sestdien, 26. septembrī, ar koncertu “LeNeSOns un Sprīdītis” Lielajā ģildē ieskanēsies trīspadsmitā Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra (LNSO) koncertcikla “LeNeSOns” sezona. Iemīļotais bērnu draugs – lelle LeNeSOns – caur dažādiem piemēriem palīdzēs izzināt mūzikas apvāršņus un orķestra noslēpumus, skaidros koncertā dzirdēto, kā arī mācīs uzvedības normas klasiskās mūzikas koncertos. Šajā koncertā mazie klausītāji kopā ar LeNeSOnu apskatīs kā mūsu visu iemīļotais Annas Brigaderes pasaku tēls Sprīdītis apceļojis pasauli saprot, ka pati laimīgākā zeme ir mājas. 26. septembrī LeNeSOns uz skatuves kāps divreiz – pl. 11.00 krievu valodā un pl. 14.00 – latviešu valodā. Koncerta diriģents – Raimonds Gulbis.

Koncerts-tikšanās ar Aivaru Hermani 21.09.2020 15:55

Sestdien, 26. septembrī plkst. 18.00 Ungurmuižā notiks koncerts – tikšanās ar ģitāristu, komponistu un producentu Aivaru Hermani, mūziķi ar vairāk nekā 45 gadus ilgu muzikālās darbības pieredzi un radošiem sasniegumiem.

Rīgas kamerkora “Ave Sol” Starptautiskajai Mūzikas dienai veltīts koncerts “Muzikālās diagonāles” 20.09.2020 14:09

2020. gada 1. oktobrī plkst. 19.00 Rīgas Svētā Pētera baznīcā notiks Rīgas kamerkora “Ave Sol” Starptautiskajai Mūzikas dienai veltīts koncerts “Muzikālās diagonāles”.

"Ezīšos" atdzimst karaokes kultūra 19.09.2020 20:18

Spītējot lietum, krusai un pat vētrai, ceturtdienas vakars "Kalnciema Ezītis miglā" izvērtās ļoti saulains un sirdi sildošs. Mājīgajās Ezīša telpās valdīja mūzika, jo šeit risinājās “Ezīša karaokes čempionāta 2020” fināls. Šogad pēc žūrijas verdikta pie “Zelta mikrofona” un uzvaras lauriem tika Loreta no Ogres, savukārt pērnā gada dalībnieks ar savu uzstāšanos tika pat Renāra Kaupera redzes lokā.

Festivāls Windstream skanēs oktobrī Iesū 17.09.2020 13:16

Orķestra “Rīga” rīkotais festivāls WINDSTREAM ik gadu notiek pavasarī, taču šajā gadā visi festivāla koncerti tika pārcelti uz vēlāku laiku. Oktobrī festivāls izskanēs saīsinātā formātā, piedāvājot klausītājiem trīs koncertprogrammas – 2. oktobrī notiks Festivāla atklāšanas koncerts, 7. oktobrī koncerts “Pjacolla Parīzē”, bet 18. oktobrī koncerts “Rudens valsis”.

Maija Kalniņa aicina uz albuma "Spēļu vilciņš" atklāšanas svētkiem Liepājā 15.09.2020 15:15

25. septembrī, Liepājā, kultūras namā “Wiktorija” pulksten 21 notiks mūzikas albuma “Spēļu vilciņš” atklāšanas svētki. Tas ir albums, kurā apkopotas desmit – dažādu komponistu dziesmas – ar Maijas Kalniņas tekstiem. Albumā iekļautas komponistu Kārļa Būmeistera, Jāņa Strazda, Arņa Čakstiņa, Edgara Jāņa Kārkliņa un pašas Maijas radītas dziesmas.

Šonedēļ notiks grupas “Čipsis un Dullais” lielkoncerts “Bravo!” 15.09.2020 15:08

18. septembrī uz peldošās galerijas “Noass” āra skatuves notiks jaunā viļņa šlāgergrupas
“Čipsis un Dullais” otrā albuma prezentācijas un 15 gadu jubilejas lielkoncerts “Bravo!”.

“Pērkons” godinās Māri Čaklo ar koncertprogrammu “Cilvēk, Tu esi!” 15.09.2020 12:59

Godinot dzejnieku Māri Čaklo (1940-2003) 80 gadu jubilejā, leģendārā rokgrupa “Pērkons” šoruden vairākās Latvijas koncertzālēs skatītājiem piedāvās koncertprogrammu “Cilvēk, Tu esi!” ar divu rokmūzikas lieldarbu atjaunojumiem.

Otro reizi Cēsīs notiks Latvijas operzvaigžņu Galā koncerts – veltījums Andrejam Žagaram 14.09.2020 15:57

Šī gada 10. oktobrī, plkst.18.00 “Andreja Žagara kultūras attīstības fonds” sadarbībā ar Latvijas Nacionālo simfonisko orķestri un Koncertzāli “Cēsīs” rīko koncertu “Antoņenko, Kinča, Švēde un LNSO. Draugi - Andrejam Žagaram”. Koncertā piedalīsies Latvijas opermūzikas zvaigznes - soprāns Liene Kinča, tenors Aleksandrs Antoņenko, mecosoprāns Zanda Švēde un jaunais, daudzsološais baritons Rinalds Kandalincevs, kā arī Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris temperamentīgā itāļu maestro Sesto Kvatrīni vadībā. Koncertā skanēs Riharda Vāgnera, Džuzepes Verdi, Pētera Čaikovska, Kamila Sensānsa un citu komponistu mūzika.

Kremerata Baltica festivāla noslēgumā – Ludviga van Bēthovena skaņdarbi un pasaules pirmatskaņojumi 12.09.2020 15:57

12. un 13. septembrī Dzintaru koncertzālē norisināsies 17. starptautiskais Kremerata Baltica festivāls, kas šogad veltīts izcilā skaņraža Ludviga van Bēthovena 250 gadu jubilejai. Festivāla noslēguma koncertā līdzās Bēthovena skaņdarbiem izskanēs arī divu jaundarbu pasaules pirmatskaņojumi.

Projekta VIVA LATVIJA! ietvaros notiks grupas TAUTUMEITAS koncerts un meistarklase 12.09.2020 15:03

17. septembrī, plkst. 20.00 Lielajā ģildē Ineses Galantes jaunā projekta VIVA LATVIJA! ietvaros notiks populārās Latvijas etnomūzikas grupas Tautumeitas koncerts. Tajā skanēs dziesmas no albuma, kas 2019.gadā ieguva Mūzikas ierakstu gada balvu “Zelta mikrofons” kategorijā “Tautas vai pasaules mūzikas albums”, radio hiti Dai citas meitas un Sadziedami, kā arī pilnīgi jauni singli, kas tika publicēti aizvadītajā vasarā.

Koncertzāles “Cēsis” jaunā sezona jau sesto reizi iesāksies ar starptautisko festivālu Čello Cēsis 11.09.2020 09:53

Turpinot ik rudens tradīciju, jau sesto reizi Koncertzālē “Cēsis” notiks starptautiskais festivāls Čello Cēsis, kas gaidāms no 18. – 20. septembrim un tradicionāli iezīmē koncertzāles jaunās sezonas sākumu. Ar Eiropas festivālu asociācijas kvalitātes zīmi EFFE Label apbalvotais festivāls pulcēs čellistus no Vācijas, Lielbritānijas, Šveices, Ukrainas, Latvijas un koncertu programmās iezīmēs gan klasiskas vērtības, gan oriģinālas interpretācijas.

Dziedošo aktieru koncerti VEF Kultūras pilī 11.09.2020 09:40

Kas gan būtu labs teātris bez dziedošiem aktieriem! Valmieras drāmas teātra aktieri, kas 2005. gadā dibināja laba garastāvokļa apvienību “Žerāri”, šogad svinēs 15 gadu jubileju un dosies koncerttūrē pa Latviju. Apvienība “Žerāri” izveidojās, apvienojoties Imantam Stradam, Ģirtam Rāviņam un Krišjānim Salmiņam, bet pēc piecu gadu pastāvēšanas 2010. gadā Salmiņu grupas sastāvā nomainīja Valmieras teātra muzikālās daļas vadītājs, komponists Emīls Zilberts.

Tautasdziesmu programma Latvijai – “DIEVA DĒLI. SAULES MEITAS” 08.09.2020 14:41

Ar jaunu enerģiju šoruden Producentu grupa 7 gatavo ikgadējo Latvijas dzimšanas dienai veltīto koncertu – tautasdziesmu programmu „Dieva dēli. Saules meitas”. Koncertcikls "ar cieņas apliecinājumu savai zemei un rotaļīgu vieglumu mūzikā" pastāv nu jau divpadsmit gadus, un šī gada svētku koncerts pirmo reizi klausītājus sastaps 6. novembrī Ogres Kultūras centrā .

140. koncertsezonu Liepājas Simfoniskais orķestris atklās kopā ar Luku Geņušu 03.09.2020 15:47

Ar diviem apjomīgiem un mūzikas vēsturē nozīmīgiem skaņdarbiem – Dmitrija Šostakoviča Desmito simfoniju un Friderika Šopēna Pirmo klavierkoncertu 19. septembrī pulksten 18 Liepājas koncertzālē “Lielais dzintars” savas jubilejas sezonas sākumu diriģenta Gintara Rinkeviča vadībā svinēs Liepājas Simfoniskais orķestris – vecākais orķestris Baltijā. Koncerta īpašais viesis būs viens no aizraujošākajiem un īpatnējākajiem savas paaudzes māksliniekiem – pianists Luks Geņušs.

Liepājas ērģeļmūzikas festivāls ar pieciem koncertiem Liepājas dievnamos 02.09.2020 13:55

Šogad jau deviņpadsmito reizi no 12. līdz 19. septembrim notiks Liepājas ērģeļmūzikas festivāls. Kā ierasts galvenā notikumu vieta būs Liepājas Sv. Trīsvienības katedrāle, taču festivāls notiks arī Sv. Jāzepa Romas katoļu katedrālē un Mārtiņa Lutera ev. luteriskajā baznīcā.

Koncertstāstu sērija “Koncerts pirmajā rindā” turpināsies septembrī 31.08.2020 11:18

Šā gada maijā un jūnijā kultūrtelpā “Hanzas perons” veiksmīgi realizētā un klausītā-ju iecienītā koncertsērija “Koncerts pirmajā rindā” turpināsies arī septembrī. Koncertstāstus simts klausītājiem 4. datumā piedāvās starptautiski atzītais pianists Reinis Zariņš, 5. septembrī notiks ģimeņu pasākums kopā ar Latvijas bērnu iecienīto TV raidījumu “Tutas lietas”, bet 11. septembrī uzstāsies kvalitatīvākā mūsu a cappella grupa “Latvian Voices” kopā ar Jāni Strazdiņu.

Pirmatskaņojumu piedzīvos Ivetas Apkalnas un Raimonda Paula koncertprogramma 31.08.2020 11:13

No 22. līdz 25. oktobrim Latgales vēstniecība GORS aicina uz piekto Starptautisko ērģeļmūzikas festivālu “ORGANismi”. Tā mākslinieciskā vadītāja un iedvesmotāja, ērģelniece Iveta Apkalna atzīst, ka viņas dzimtajā pilsētā, Rēzeknē, notiekošais festivāls, kļuvis arī par neatņemamu Latvijas kultūras dzīves sastāvdaļu un šogad īpaši aicina piedzīvot tieši festivālam radītās programmas ar Raimonda Paula, Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra, Gundara Āboliņa un Austrijas mūziķu – Valentīna Fjodorova un Jūlijas Kristīnes Lukanas – piedalīšanos.

Gidons Krēmers aicina uz 17. Kremerata Baltica festivālu Dzintaru koncertzālē 31.08.2020 11:10

12. un 13. septembrī Dzintaru koncertzālē norisināsies 17. starptautiskais Kremerata Baltica festivāls, kas šogad veltīts izcilā skaņraža Ludviga van Bēthovena 250 gadu jubilejai. Līdzās pasaulslavenajam vijolniekam Gidonam Krēmeram un izcilajiem kamerorķestra “Kremerata Baltica” mūziķiem festivāla koncertos tiksimies ar izcilo pianistu Georgiju Osokinu, vijolnieku Hugo Tičati, mecosoprānu Lusianu Mančīni un čellisti Giedri Dirvanauskaiti.

Ar koncertiem Ulbrokā un Ikšķilē noslēgsies grupas “Sestā jūdze” koncerttūre 27.08.2020 12:22

Latvijas titulētākās kantrimūzikas grupas “Sestā jūdze” vasaras vakaru koncertu turneja “Šī ir vienīgā diena, vienīgā nakts” noslēgsies šajās brīvdienās ar koncertiem 28. augustā plkst. 20:00 Stopiņos, Līgo parka estrādē un 29. augustā plkst. 20:00 Ikšķiles brīvdabas estrādē. Tūres pēdējie koncerti būs īpaši, jo tieši šajā nedēļas nogalē grupai ir dzimšanas diena, tai aprit 19 gadi.

Grupa “DaGamba” un “Sinfonietta Rīga” aicina uz vasaras sezonas noslēgumu Dzintaru koncertzālē 26.08.2020 12:52

Klasiskās mūzikas huligāni grupa “DaGamba” un kamerorķestris “Sinfonietta Rīga” ar diriģentu Normundu Šnē pie diriģenta pults aicina uz iespaidīgu vasaras sezonas noslēguma koncertu 4. septembrī plkst. 20.00 Dzintaru koncertzālē. Elpu aizraujošajā koncertā skanēs grupas “DaGamba” labāko skaņdarbu izlase, īpaši izceļot šā gada lielos jubilārus Ludvigu van Bēthovenu, kuram šogad aprit 250 gadu, un Pēteri Čaikovski, kuram aprit 180 gadu!

Grupa «Pērkons» ar koncertu «Mākslas darbi» viesosies Jelgavā 24.08.2020 14:55

26. septembrī plkst.18 grupa «Pērkons» ar koncertprogrammu «Mākslas darbi» viesosies Jelgavā, Pasta salas brīvdabas koncertzālē «Mītava». Šis būs koncertzāles vasaras sezonas noslēguma koncerts..

Jau šonedēļ skanēs otrais Baltijas džeza festivāls “Škiuņa džezs” 24.08.2020 14:50

No 25. līdz 29. augustam Rēzeknes novada Lūznavas muižā jau otro reizi notiks Baltijas džeza festivāls “Škiuņa džezs”. Džeza meistarklases mūziķiem, publiskas džema sesijas un vairāku džeza apvienību koncerti šonedēļ no trešdienas līdz sestdienai pieskandinās muižas kompleksu.

Koris “Kamēr…” ar koncertu ciklu svinēs 30 gadu jubileju 22.08.2020 14:40

Viens no vadošajiem Latvijas koriem – jauniešu koris “Kamēr…” – 2020. gadā svin 30 gadu jubileju. Tās ietvaros norisināsies vairāki muzikāli notikumi, kuros koris klausītājiem atklās savas darbības dažādās šķautnes. Norišu ciklu 12. septembrī Rīgas Domā atklās vokāli simfoniskās mūzikas koncerts “Lux aeterna”.

Aleksandra Antoņenko koncertā Mazajā Mežotnes pilī skanēs Čaikovska ārijas un serenādes 18.08.2020 16:40

5. septembrī plkst.19 ar solokoncertu pilī viesosies pasaulslavenais latviešu tenors Aleksandrs Antoņenko. Savu koncertu mākslinieks šoreiz veltīs izcilā krievu komponista un šā gada jubilāra Pētera Čaikovska (1840-1893) piemiņai. Pie klavierēm – lieliskā koncertmeistare Laila Holberga. Koncertu rīko Mazā Mežotnes pils sadarbībā ar Pētera Vaska fondu.

Jauniešu koris BALSIS uzsāk koncertsēriju Lielupes BALSIS 17.08.2020 12:31

Savu 34. sezonu Jauniešu koris BALSIS iesāks ar 2011. gadā aizsāktās koncertsērijas Daugavas BALSIS turpinājumu - LIELUPES BALSIS! No 27. līdz 30. augustam LIELUPES BALSIS 2020 ietvaros izskanēs 10 koncerti Lielupes abos krastos posmā Bauska - Jelgava. Koncertsērija būs lielisks emociju ceļojums vietās, kur kormūzika šodien skan reti vai nav skanējusi vispār. BALSIS klausītājiem sagatavojušas 4 dažādas koncertprogrammas, kurās izskanēs latviešu un ārzemju autoru garīgā un laicīgā mūzika, Raimonda Paula un Ineses Zanderes dziesmu cikls “Par Latvijas upēm”, kā arī Dziesmu svētku klasika un koristu solo repertuārs.

Aivara Hermaņa un Aijas Vītoliņas koncerts Rankas muižas dārzā 16.08.2020 14:17

23. augustā plkst. 15.00 gleznainajā un atjaunotajā Rankas muižas dārzā norisināsies šarmantās dziedātājas Aijas Vītoliņas un leģendārā ģitārista Aivara Hermaņa koncerts - dzīvu sajūtu vakars, kurā izskanēs gan filigrāni smeldzīgas, gan mežonīgi draiskas melodijas.

Ivetas Apkalnas solo koncerti notiks septembra nogalē 16.08.2020 13:36

Koncertzāle “Latvija” informē, ka 9. maijā plānotais ērģelnieces Ivetas Apkalnas koncerts tiek pārcelts un notiks 26. un 27. septembrī .

«Musiqq» ar labāko dziesmu programmu aicina nosvinēt skolas sākumu 14.08.2020 09:11

Lai ieskandinātu jauno mācību gadu, 3.septembrī plkst. 19.00 ikviens skolēns kopā ar ģimeni ir aicināts uz grupas «Musiqq» labāko dziesmu koncertu, kas notiks t/c «Domina Shopping» A puses jumta austostāvvietā.

Baltijā vecākais orķestris septembrī atklās 140. koncertsezonu 14.08.2020 09:04

Ar diviem apjomīgiem un mūzikas vēsturē nozīmīgiem skaņdarbiem – Dmitrija Šostakoviča Desmito simfoniju un Friderika Šopēna Pirmo klavierkoncertu 19. septembrī pulksten 18 Liepājas koncertzālē “Lielais dzintars” savas jubilejas sezonas sākumu svinēs Liepājas Simfoniskais orķestris. Pie diriģenta pults – Gintars Rinkevičs, kurš orķestra galvenā diriģenta amatā aizvadīs nu jau ceturto koncertsezonu.

Koncerts “Pastaiga gar Juglas ezeru” Rīgas svētku ietvaros 13.08.2020 17:08

Sestdien, 15. augustā, Rīgas svētku programmas ietvaros Rīgā, Braila ielā 5, Juglas ezera krastā, netālu no Strazdumuižas estrādes, Rīgas iedzīvotāji un viesi tiek aicināti uz bezmaksas koncertu “Pastaiga gar Juglas ezeru” visas dienas garumā.

Orķestris “Rīga” aicina pastaigā pa džeza vēstures takām 07.08.2020 15:48

“Rīgas svētki 2020” programmas ietvaros Orķestris “Rīga” klausītājiem piedāvās muzikālu pastaigu pa džeza vēstures takām. Koncerts notiks 14. augustā plkst. 19.00 VEF Kultūras pils Lielajā zālē. Ieeja koncertā ar ielūguma kartēm, kas no 7. augusta pieejamas VEF Kultūras pils kasē.

Inese Galante un draugi uzstāsies jaunā, unikālā projektā VIVA LATVIJA! 05.08.2020 13:12

12.septembrī plkst.17.00 un plkst. 20.00 Lielajā ģildē uzstāsies pasaulslavenā operas dīva, Triju zvaigžņu ordeņa kavaliere Inese Galante. Viņas brīnišķīgo balsi, tās samtaino tembru, niansētos pianissimo un spēju sasniegt dramatisma pilnu dziļumu ir iemīļojuši cilvēki visā pasaulē. Ne velti dziedātājas repertuārā ir aptuveni 40 vadošās operlomas, kas dziedātas uz pasaulē visprestižākajām skatuvēm.

Rīgas svētkos būs iespēja baudīt daudzveidīgus koncertus 05.08.2020 13:11

Šogad Rīgas svētkos līdztekus citām norisēm, iedzīvotājiem un pilsētas viesiem būs iespēja baudīt daudzveidīgus koncertus, kas klausītājiem būs pieejami kultūras centros, pagalmos, parkos, ielās un laukumos gan pilsētas centrā, gan apkaimēs. Vairākos koncertos ieeja ar bezmaksas ielūgumiem vai iepriekšēju pieteikšanos, informācija par to pieejama mājas lapā Svētku pasākumi - Rīgas svētki 2020 oficiālā...

Grupa «Turaidas Roze» aicina uz koncertu «Jautra dziesmiņa sev pašam» Rojas brīvdabas estrādē 03.08.2020 11:25

21. augustā par godu vasaras izskaņai, kā arī brāļu Kalniņu – dzejnieka Viktora Kalniņa jeb Vika un komponista Imanta Kalniņa – ievērojamajām jubilejām, grupa «Turaidas Roze» aicina uz koncertu «Jautra dziesmiņa sev pašam» Rojas brīvdabas estrādē-vasaras koncertzālē. Koncerta sākums – plkst.19.

Rīgā uzstāsies “Hurts” – jauns albums un apjomīga koncertturneja 03.08.2020 11:24

Ar koncertu Arēnā Rīga nākamajā pavasarī, 25.martā, pie mums atkal viesosies tik daudzu skatītāju iemīļotais britu duets “Hurts”. Turneja, kas aptver 17 valstis un tik dažādas pilsētas kā Londona un Vladivostoka, pakārtota grupas jaunākajam, nu jau piektajam, albumam “Faith”.

Nedēļas nogalē koncertzālē “Latvija” notiks ilgi gaidītais Hanias Rani koncerts 30.07.2020 11:57

Sestdien, 1. augustā, Ventspilī koncertzālē “Latvija” viesosies pianiste-komponiste Hania Rani, sniedzot koncertus uz klaviermeistara Dāvida Kļaviņa radītā instrumenta “470i”.

Jūrmalas festivāla noslēgumā divas pasaules zvaigznes – Aleksandrs Antoņenko un Reinis Zariņš 30.07.2020 11:53

Šā gada “Jūrmalas festivāla” noslēguma koncertā uz Dzintaru koncertzāles skatuves satiksies divi pasaulslaveni Latvijas mūziķi – operdziedātājs Aleksandrs Antoņenko un pianists Reinis Zariņš, kuru neapšaubāmi var dēvēt par dārgakmeni latviešu atskaņotājmākslā. Koncertā skanēs vēlīnā romantisma ģēniju Riharda Vāgnera un Riharda Štrausa skaņdarbi, kurus vieno spēcīga kaislība, daile un fascinējoša laika izjūta.

“Rīgas Vēsturiskās mūzikas un dejas festivāls 2020” piedāvās plašu koncertu programmu 30.07.2020 11:48

Šo sestdien, 1.augustā, plkst. 16.00 RKTMC “Mazā ģilde” ar dzirkstošu 18. gadsimta mūzikas programmu “Apgaismības laikmeta klaviermūzika” tiks atklāts “Rīgas Vēsturiskās mūzikas un dejas festivāls 2020”. Koncertā uzstāsies spožā taustiņinstrumentu virtuoze Varvara Manukyan no Vācijas un baroka orķestris Collegium Musicum Riga diriģenta Māra Kupča vadībā. Festivāls norisināsies līdz 3.septembrim.

Nākamā lapa