Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:21, Did:0, useCase: 0

epadomi/Tava virtuve/Epadomi TV/Arhīvs/Reklāma

Nākamā lapa

17. Jaunās mūzikas festivālu ARĒNA atklās sitaminstrumentu virtuozi Juris Āzers un Guntars Freibergs 21.09.2018 14:47

No 20. oktobra līdz 4. novembrim jau 17. reizi risināsies Jaunās mūzikas festivāls ARĒNA. Valsts simtgadē ARĒNAs centrā - latviešu un mūsu kaimiņvalstu mūzika, mākslinieki un pirmatskaņojumi. Festivāla atklāšanas koncertā sestdien, 20. oktobrī, Vidzemes koncertzālē “Cēsis” un sestdien, 27. oktobrī, VEF Kultūras pils Kamerzālē tiksimies ar sitaminstrumentu virtuoziem Juri Āzeru un Guntaru Freibergu. Viņi ieskandinās ARĒNU ar savu jauno programmu Texture of Groove.

Paula, Prauliņas un Latvijas Radio Bigbenda veltījums Latvijai koncertā “Kontrasti” 21.09.2018 10:31

Jau pirmdien, 24. septembrī, valsts oficiālajā brīvdienā VEF Kultūras pilī ar ģenerālsponsora “Organiq” atbalstu izskanēs Maestro Raimonda Paula, solistes Kristīnes Prauliņas un spožā Latvijas Radio Bigbenda koncerts “Kontrasti” ar melodijām par latviešiem un skaisto Latviju gaidāmo valsts svētku noskaņās.

Izskanēs Ineses Zanderes jubilejas koncerts “Uz Rīgu peld mana debesu Dole” 20.09.2018 10:25

Valsts Akadēmiskais koris “Latvija”, aktieri Guna Zariņa un Kaspars Znotiņš un diriģents Māris Sirmais aicina klausītājus apmeklēt koncertu “Uz Rīgu peld mana debesu Dole”, kurā tik atzīmēta Ineses Zanderes jubileja. Koncertā izskanēs jau zināmas dažādu komponistu dziesmas ar Ineses Zanderes dzeju, kā arī pirmatskaņojumi un vēl nepublicētas dzejas lasījumi.

Latvijas Mūzikas akadēmijas simfoniskā orķestra sezonas atklāšanas koncerti 19.09.2018 08:38

Septembra beigās Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija /JVLMA/ visus mūzikas mīļotājus aicina uz JVLMA simfoniskā orķestra sezonas atklāšanas koncertiem. 27. septembrī plkst. 19.00, pateicoties Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstam, orķestris kopā ar Akadēmijas jaukto kori viesosies Valkas pilsētas Kultūras namā, bet jau nākamajā dienā, 28. septembrī plkst. 18.00 klausītājus gaidīs Mūzikas akadēmijas Lielajā zālē. Programmā Karla Marijas fon Vēbera Uvertīra operai “Oberons”, Pētera Plakida “Vēl viena Vēbera opera” klarnetei un orķestrim - soliste Laima Ratniece-Miltiņa, Jura Karlsona “Magna opera Domini” solistiem, korim un orķestrim, Ludviga van Bēthovena Fantāzija do minorā klavierēm, korim un orķestrim - solists, viens no Latvijas redzamākajiem un atraktīvākajiem pianistiem - Andrejs Osokins.

Andrejs Osokins ar panākumiem uzstājas Vācijā un gatavojas vērienīgajai Bēthovena Fantāzijai Rīgā 19.09.2018 08:25

Andrejs Osokins nupat atgriezies Latvijā pēc Mocartam veltītā koncerta Monšavas (Monschau) pilsētā Vācijā. Kopā ar Berlīnes Camerata kamerorķestri Osokins izpildīja 12. Volfganga Amadeja Mocarta Koncertu klavierēm ar orķestri La mažorā. Spēlēt Mocartu Andrejam Osokinam vienmēr šķiet liels izaicinājums: “Mocarta mūzika ir kā lidojums nevis uz Mēnesi vai Marsu, bet uz Sauli. Tas ir tik silti un patīkami, bet arī bīstami, jo tu vari sadegt neīstenojis vīziju, ko redzēja Mocarts — iespējams, lielākais pasaules ģēnijs un visapdāvinātākais mūziķis. Tāpēc man ir īpašs prieks par to, ka šis koncerts Vācijā guva panākumus un klausītāji ar tik lielu entuziasmu uztvera manu Mocarta redzējumu.”

Very Cool People izvirzīti dalībai ietekmīgajā Eurosonic mūziķu skatē 19.09.2018 08:10

Latvijas Radio 5- Pieci.lv prestižajam mūzikas dzīves notikumam Eurosonic Noorderslag ir nominējis latviešu džeza grupu Very Cool People. Eurosonic ir viens no ievērojamākajiem jaunās mūzikas iekštelpu festivāliem-konferencēm Eiropā. Eiropas valstu jaunajiem mūziķiem tā ir iespēja uzrunāt starptautiskas auditorijas un iepazīstināt ar sevi mūzikas industrijas profesionāļus, kā arī piedalīties vērtīgos semināros un dibināt jaunus kontaktus.

Kurzemes baroks ērģeļu un trompetes izpildījumā XVII Liepājas Ērģeļmūzikas festivālā 18.09.2018 14:47

Ceturtdien, 20. septembrī plkst. 19.00 Liepājas Sv. Jāzepa katedrālē turpināsim XVII Liepājas Ērģeļmūzikas festivālu ar koncertu “Kurzemes baroks un eņģeļu taures”, kurā piedalīsies ērģelniece Ilze Reine un trompetists Jānis Porietis.

LNSO jauno sezonu atklās ar Pētera Vaska obojas koncerta pasaules pirmatskaņojumu 18.09.2018 08:04

Svinot Latvijas valsts simtgadi, 2018. gada 5. oktobrī Lielajā ģildē ar Pētera Vaska opusa – Koncerta obojai un orķestrim – pirmatskaņojumu tiks atklāta Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra jaunā sezona. Koncerts būs īpašs, jo Vaska darbu pirmatskaņojumi Latvijā ir liels retums, un nu Latvijas simtgades atzīmēšana mums devusi šo teju unikālo iespēju piedzīvot Pētera Vaska izvērsta simfoniska opusa piedzimšanu LNSO mītnesvietā Lielajā ģildē. Solo spēlēs “Berlīnes filharmoniķu” pirmā oboja, izcilais Albrehts Maijers, un pie diriģenta pults redzēsim LNSO māksliniecisko vadītāju un galveno diriģentu – Andri Pogu. Atklāšanā dzirdēsim arī romantisma laika simfoniskās mūzikas lielmeistara Antona Bruknera grandiozo Sesto simfoniju. 6. oktobrī mākslinieki dosies uz Liepāju, lai priecētu klausītājus koncertzālē “Lielais dzintars”.

Grupa “bet bet” aicina uz labdarības koncertu Veidenbauma piemiņas saglabāšanai 17.09.2018 14:29

Šī gada 24. augustā uguns nelaime skāra dzejnieka Eduarda Veidenbauma memoriālo muzeju Priekuļu novada Kalāčos. Pilnībā nodegusi dzejnieka leģendām apvītā pirtiņa.

Rokkafejnīca turpina blūza koncertsēriju ar Ņūorleānas blūzmeņiem 17.09.2018 10:40

Latvijas 1. rokkafejnīca Vecrīgā turpina piedāvāt kvalitatīvu un neparastu blūza mākslinieku koncertus. Pasākumu sērijā “Blūza svētdienas Rokkafejnīcā” 30. septembrī Mārstaļu ielā 2/4 uzstāsies lieliski Ņūorleānas blūza pārstāvji – Johnny Sansone un John Fohl.

Jānis Lūsēns un Ineta Rudzīte aicina uz dziesmu cikla „Manā varā” koncertiem Ēdolē un VAlmierā 17.09.2018 10:35

11. oktobrī Valmieras teātrī un 13. oktobrī Ēdoles pilī izskanēs ekskluzīvs muzikāls projekts – komponista Jāņa Lūsēna un dziedātājas Inetas Rudzītes dziesmu cikls „Manā varā”. To iedvesmojusi latviešu dzejnieču dzejas zelta izlase – no Vizmas Belševicas līdz Annai Rancānei un Annai Auziņai, no Astrīdes Ivaskas, Veltas Sniķeres līdz Mārai Zālītei un Liānai Langai.

Rudens kamermūzikas festivāls aicina baudīt kamermūzikas valdzinājumu 14.09.2018 09:26

VSIA “Latvijas Koncerti” aicina izbaudīt rudens krāsainību mūzikā “Rudens kamermūzikas festivālā” no 11. līdz 20. oktobrim Rīgā, Siguldā, Jūrmalā, Limbažos, Preiļos un Lūznavā.
Klausītājus gaida tikšanās ar čellisti Kristīni Blaumani, pianistu Reini Zariņu, klavesīnisti Ievu Salieti, ģitāristu Matīsu Čudaru, Artemis Quartett no Berlīnes, Sinfonietta Rīga un citiem māksliniekiem. Kamermūzikas valdzinājumu varēsim izbaudīt sonāšu vakaros, franču baroka komponistu mūzikā, kā arī Johana Sebastiāna Baha, Jozefa Haidna, Volfgangs Amadeja Mocarta, Fēliksa Mendelszona, Pētera Vaska un citu komponistu skaņdarbos. Festivāla patrons - komponists Pēteris Vasks.

Vjačeslavs Mitrohins 50 gadu skatuves darbības jubileju atzīmēs ar īpašu koncertprogrammu Latvijas simtgadei 13.09.2018 12:36

Par muzikālo bandītu dēvētais mūzīķis Vjačeslavs Mitrohins šoruden ir sagatavojis pārsteigumu saviem klausītājiem un savas skatuves darbības 50 gadu jubilejā priecēs ar īpašu koncertprogrammu. Jubilejas koncerts notiks 25.septembrī VEF kultūras pilī, kad Latvijas valsts simtgadē mākslinieks kopā ar draugiem spēlēs latviešu blūzus.

Intars Busulis debitē laikmetīgās dejas izrādē 11.09.2018 14:49

22. un 23. septembrī Rīgā, deju skolas “Dzirnas” telpās pirmizrādi piedzīvos horeogrāfes Karīnas Lapšinas laikmetīgās dejas izrāde “Bez Piecām Minūtēm Decembris” ar mūziķa Intara Busuļa, horeogrāfa un dejotāja Cairana Rencina un pašas autores dalību. Izrādes veidotāji sola skatītājus iepazīstināt ar netradicionālu laikmetīgās dejas un dzīvās mūzikas kombināciju, kas risinās jautājumu – vai par sievieti ir iespējams rūpēties kā par dzīvu augu?

Ievas Akurateres un Jura Kulakova jubilejas koncerts GANDRĪZ TAUTAS DZIESMA 11.09.2018 07:33

5.oktobrī ar koncertu Vidzemes koncertzālē „Cēsis” sāksies komponista Jura Kulakova un dziedātājas Ievas Akurateres grandiozā jubilejas koncertturneja „Gandrīz tautas dziesma”, kas izskanēs lielākajās Latvijas koncertzālēs.

Bauskas pilī skanēs viduslaiku galma mūzika koncertprogrammā “Altera luce” 11.09.2018 06:55

15. septembrī plkst. 18:00 Bauskas pils zāli pieskandinās 14.gs. itāļu komponista Frančesko Landīni balādes - balss, pūšaminstrumentu un violas da gambas izpildījumā.

Irlavā notiks Virsdiriģentu svētki 10.09.2018 10:10

2018. gada 15.septembrī Irlavā notiks Virsdiriģentu svētki, kas veltīti I latviešu Dziedāšanas svētku virsdiriģenta Jāņa Bētiņa piemiņai. Svētkos dziesmas no XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku Noslēguma koncerta “Zvaigžņu ceļā” repertuāra dziedās Svētku virsdiriģentu un Tukuma koru apriņķa kori. Koncertā piedalīsies Goda virsdiriģenti: Jānis Erenštreits, Juris Kļaviņš, Jēkabs Ozoliņš, Edgars Račevskis, Jānis Zirnis. Latvijas valsts simtgades zīmē izskanējušo Dziesmu svētku virsdiriģenti: Kaspars Ādamsons, Aira Birziņa, Ivars Cinkuss, Agita Ikauniece Rimšēviča, Sigvards Kļava, Mārtiņš Klišāns, Māra Marnauza, Andrejs Mūrnieks, Ints Teterovskis, Ilze Valce, Romāns Vanags.

Pie skatītājiem dosies jauns, emocionāli piesātināts koncertstāsts „PŪT, VĒJIŅI”, 09.09.2018 07:25

Aprit desmitais gads, kopš Producentu grupa 7, stiprinot latvisko identitāti, rīko koncertu ciklus "ar cieņas apliecinājumu savai zemei un rotaļīgu vieglumu mūzikā". Tādēļ valsts simtgades svētku mēnesī pie skatītājiem dosies jauns, emocionāli piesātināts koncertstāsts „PŪT, VĒJIŅI”, pirmo reizi izskanot 13.novembrī Ogres kultūras centrā.

Kamerorķestris Sinfonia Concertante atklāj sezonu 09.09.2018 07:20

Kamerorķestris Sinfonia Concertante aicina uz sezonas atklāšanas koncertu 12. septembrī plkst. 18.00 JVLMA Lielajā zālē, kur tiks pirmatskaņots latviešu komponistes jaundarbs neierastam instrumentu salikumam. Turpinot orķestra tradīcijas, tiks aktualizētas arī pasaules mūzikas vērtības un iezīmēts reti atskaņots repertuārs. Diriģenta Gunta Kuzmas vadībā izskanēs orķestra iniciētā jaunās latviešu komponistes Anetes Ašmanes Fantāzija marimbai, timpāniem un stīgu orķestrim "1984", J. K. J. Nerudas Koncerts trompetei un stīgu orķestrim Mibemol mažorā, F. Šūberta Rondo vijolei un stīgu orķestrim La mažorā un A. Onegēra Otrā simfonija stīgām un trompetei.

Rīgā top unikāls starptautisks tango šovs “Una Noche. Tango De Buenes Aires” 09.09.2018 07:14

Rīgā top unikāls Argentīnas tango izrāde - šovs “Una Noche. Tango de Buenos Aires”, kas norisinās tango orķestra “Orquesta Tipica Andariega” (Argentīna) 2018. gada Eiropas tūres ietvaros un kurā līdz ar orķestra koncertu dejos pieci izcili tango dejotāju pāri no visas pasaules, informēja šova producente, tango studijas “El Abrazo” vadītāja Ginta Krivma.

Liepājas Simfoniskais orķestris vērienīgi atklās koncertsezonu 09.09.2018 07:10

Jauno sezonu Liepājas Simfoniskais orķestris (LSO) atklās Liepājas koncertzālē “Lielais dzintars” 15.septembrī, pl. 18.00. Vērienīgajā programmā, LSO sadarbojoties ar Lietuvas Valsts simfonisko orķestri diriģenta Gintara Rinkeviča vadībā, izskanēs Gustava Mālera Pirmā simfonija un Pētera Čaikovska Pirmais klavierkoncerts, kurā solists būs Moldovā dzimušais amerikāņu pianists Aleksandrs Palejs.

Rokmūzikas koncertu cikls “Latvijas skaņas” Kultūras pilī “Ziemeļblāzma” 08.09.2018 09:12

Šī gada sākumā kultūras pils “Ziemeļblāzma” uzsāka sadarbību ar biedrību “Latvijas Rokmūzikas asociācija”. Šīs veiksmīgās sadarbības rezultātā 18. septembrī plkst. 19.00, kultūras pilī “Ziemeļblāzma” notiks trīs Latvijas rokmūzikas grupu – “Rūsa”, “Oceanpath” un “Pussy Rock” koncerts.

Trīs Latvijas tenori aicina uz īpašu koncertu VEF Kultūras pilī 07.09.2018 12:13

16.oktobrī uz vērienīgu koncertu „Trīs Latvijas tenori” VEF Kultūras pilī aicina trīs populārākie Latvijas tenori – Nauris Puntulis, Miervaldis Jenčs un Guntars Ruņģis. Kā pauž mākslinieki, šī būs ekskluzīva iespēja noklausīties viņu radošā tandēma divdesmit gadu jubilejas koncertprogrammu, kas pirmoreiz izskanēja šā gada pavasarī VEF KP pārpildītajā zālē.

Latgales vēstniecībā GORS koncertēs Boriss Grebenšikovs 07.09.2018 08:01

Sestdien, 15. septembrī, Rēzeknē, Latgales vēstniecībā GORS, pirmo reizi viesosies Boriss Grebenšikovs un rokgrupa “Akvarium”. Koncertā skanēs gan jau labi zināmās grupas dziesmas, gan jaunā programma “Laiks N” (Vremja N).

Kamermūzikas virsotnes Kremerata Baltica festivālā 07.09.2018 07:52

No 13. līdz 16. septembrim Dzintaru koncertzālē ar četriem muzikāli daudzpusīgiem koncertiem norisināsies 15. Kremerata Baltica festivāls. 15. septembrī uz virtuozu kamermūzikas sniegumu aicinās izcilie “Kremerata Baltica” solisti un viesi. Koncertā, kam dots apakšnosaukums “Čehijas vējš”, tiks atskaņoti čehu komponista Antoņīna Dvoržāka (AntonínDvořák), Hansa Krāsas (Hans Krása), Ervina Šulhofa (Erwin Schulhoff) skaņdarbi, kā arī latviešu komponistes Selgas Mences skaņdarbs “Klavieru kvartets”, kas tika nominēts Lielajai mūzikas balvai 2015 kā gada jaundarbs.

Muzikāls veltījums Latvijai – “Kontrasti” VEF Kultūras pilī 06.09.2018 12:27

24. septembrī atjaunotajā VEF Kultūras pilī izskanēs jaunākā Maestro Raimonda Paula un dziesmu tekstu autora Guntara Rača koncertprogramma “Kontrasti”, kurā valsts simtgades sajūtu melodijas izdziedās Kristīne Prauliņa, izspēlēs Latvijas Radio bigbends un pats Maestro Raimonds Pauls.

Orķestra “Rīga” jaunās koncertsezonas aktualitātes 06.09.2018 08:44

Lai arī vasaras izskaņā jau aizvadīta virkne spožu koncertu, Orķestris “Rīga” gatavojas jaunajai 47. koncertsezonai. Sezonas pirmajos mēnešos orķestra programmās gaidāmi daudzi latviešu mūzikas atskaņojumi, kas skanēs gan Latvijas valsts simtgadei veltītajā festivālā “Trīs zvaigznes”, gan sezonas atklāšanas koncertā 27. septembrī Lielajā ģildē.

Ar krāšņu programmu un izciliem māksliniekiem atklās 15. Kremerata Baltica festivālu 05.09.2018 09:48

No 13. līdz 16. septembrim Dzintaru koncertzālē ar četriem muzikāli daudzpusīgiem koncertiem norisināsies 15. Kremerata Baltica festivāls. Atklāšanas koncertā, 13. septembrī, tiksimies ar izcilajiem kamerorķestra “Kremerata Baltica” mūziķiem, kuri kopā ar Tibora Vargas starptautiskā junioru vijolnieku konkursa 2018. gada laureātu Artūru Trēlnesu atskaņos “Ziemu” no Antonio Vivaldi cikla “Gadalaiki”. Uzlecošā pianisma zvaigzne Julianna Avdejeva uzmirdzēs Franča Lista “Pirmajā klavierkoncertā”, savukārt latviešu komponista Kristapa Pētersona “Bartokāla etīde” piedzīvos pasaules pirmatskaņojumu.

6. septembrī “Melnajā piektdienā” notiks Artura Skuteļa un grupas Tvērumi lielkoncerts 03.09.2018 11:39

Ceturtdien, 6. septembrī, klubā “Melnā piektdiena” (Rīgā, Brīvības gatvē 193c) notiks Artura Skuteļa un Tvērumu lielkoncerts, kas vienlaikus būs arī grupas jaunākā albuma “Nekad nekur” prezentācija, pirmais kopīgais koncerts šogad un pēdējais uz nenoteiktu laiku. Vakara programmā sagaidāms viss “Nekad nekur” stāsts, ko uz skatuves papildinās horeogrāfa Naura Miķeļa Gobas vadībā veidotā performance, kā arī daudzi Tvērumu debijas albuma “Audums” skaņdarbi.

Gidons Krēmers un “Kremerata Baltica” aicina uz 15. Kremerata Baltica festivālu Dzintaru koncertzālē 31.08.2018 11:17

No 13. līdz 16. septembrim Dzintaru koncertzālē norisināsies 15. Kremerata Baltica festivāls, kas šogad īpaši veltīts Latvijas valsts simtgadei. Līdzās pasaulslavenajam vijolniekam Gidonam Krēmeram un izcilajiem kamerorķestra “Kremerata Baltica” mūziķiem četros muzikāli daudzpusīgos koncertos tiksimies ar talantīgo pianistu Georgiju Osokinu, slavenajiem franču aktieriem klauniem Ketrīnu Žermēnu (Catherine Germain) un Žuljēnu Kotjē (Julien Cottereau), uzlecošo pianisma zvaigzni – Frederika Šopēna konkursa laureāti Juliannu Avdejevu (Yulianna Avdeeva) – un citiem māksliniekiem.

Vasaras noslēgumā Lūznavas muižā ieskandinās jaunu džeza festivālu 30.08.2018 16:02

Piektdien, 31. augustā, plkst. 19.00 Lūznavas muiža aicina uz vasaras noslēgumu ar gaisīgu džezu un mirkļa restorānu šogad atklātajā Kulturys škiunī. Džeza koncerts “Džezs. Priekšsajūta”, kurā izskanēs divas koncertprogrammas – 19.00 “Džezs dzied Aspaziju” un 20.30 “Lipskis/Rudzinskis Quartet” – iezīmēs muižas ambīciju nākamgad rīkot rudens džeza festivālu Lūznavā.

Jau rīt Dzintaros TV3 vērienīgais 20 gadu jubilejas koncerts 30.08.2018 08:23

Jau šo piektdien, 31.augustā, Dzintaru koncertzālē notiks krāšņas un vērienīgas telekanāla TV3 20 gadu jubilejas svinības, kurās piedalīsies spožākās zvaigznes: Linda Leen, Marija Naumova, Aija Andrejeva, Aminata, Lauris Reiniks, Jānis Stībelis, Igo, Alex, Ansis, Nauris Brikmanis, Arturs Gruzdiņš, Ivo Fomins, „The Sound Poets”, „Tautumeitas”, „Auļi”, „DaGamba”, „Astro’n’out”, „Triānas parks”, „Colt” un Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra mūziķi. Koncerta sākums – plkst.19.

Atvērta biogrāfiska grāmata par Mārtiņu Freimani un izskanējis pirmais koncerts “Mans draugs Mārtiņš Freimanis” 29.08.2018 13:27

Draudzīgā, sirsnīgā atkalredzēšanās priekā Dzintaru koncertzālē otrdienas vakarā pulcējās mākslinieka Mārtiņa Freimaņa draugi, laikabiedri un mūzikas cienītāji, lai piedzīvotu Daigas Mazvērsītes veidotās biogrāfiskās grāmatas par Freimani atvēršanu un izbaudītu viņa radītās dziesmas populāru mūziķu izpildījumā koncertā “Mans draugs Mārtiņš Freimanis”.

Dzintaru koncertzāles vasaras sezonu noslēgs grupa “DaGamba” un kamerorķestris “Sinfonietta Rīga” ar programmu #LudwigVanRammstein 28.08.2018 14:26

Šo sestdien, 1. septembrī, plkst. 19.00 Dzintaru koncertzālē uz iespaidīgu vasaras sezonas noslēguma koncertu aicina klasiskās mūzikas “huligāni” – grupa “DaGamba” – un kamerorķestris “Sinfonietta Rīga” diriģenta Normunda Šnē vadībā. Viņu sniegumā baudīsim jauno elpu aizraujošo un netradicionālo muzikālo priekšnesumu – grupas “DaGamba” programmu #LudwigVanRammstein vēl nebijušā skanējumā.

Simfoniskais orķestris Lords Of The Sound atkal uzstāsies Rīgā ar jaunu programmu - "Music is coming" 28.08.2018 14:24

24. novembrī Rīgas Kongresu namā slavenais simfoniskais orķestris Lords Of The Sound uzstāsies ar jauno koncertprogrammu “Music is coming”, informē portāls balticevents.info. No klasiskiem orķestru priekšnesumiem šis koncerts atšķirsies ar to, ka piedāvās ne tikai instrumentālo un vokālo sniegumu, bet arī vizuālo priekšnesumu – video projekciju un gaismu šovu.

30. augustā mini festivāls „Dambim – puse no 100” Kalnciema kvartālā 28.08.2018 14:21

Pagrīdes mūzikas leģendas „Inokentijs Mārpls” solistam Dambim apritēs apaļa jubileja, kas īpašā noskaņā tiks atzīmēta Kalnciema kvartālā 30. augustā. Kopā ar Latvijas „underground” mūzikas tēvu Dambi uz skatuves kāps draugi, sabiedrībā zināmi mūziķi un grupas, kas ir aranžējuši un kopīgi ar grupu iedziedājuši „Inokentija Mārpla” oriģināldziesmas. Koncertā savas interpretācijas „Inokentija Mārpla” dziesmām pasniegs tādas grupas kā „Baložu Pilni Pagalmi”, „Rūsa”, „PND”, „Alis P”, „Čipsis un Dullais”, „MMMM”, „Imants Daksis” un, protams, vakara nagla – „Inokentijs Mārpls”.

Likteņdārzā notiks tradicionālā Ābolu balle 28.08.2018 14:18

Jau trešo gadu Likteņdārzā norisināsies tradicionālā rudens Ābolu balle. 8.septembrī no pulksten 11 līdz 15 lieli un mazi būs mīļi gaidīti Likteņdārzā uz ābolu ražas svētkiem, lai kopīgi vāktu ābolus, spiestu sulas,
vārītu ievārījumu, ceptu pankūkas, uzzinātu jaunāko par ābolu šķirnēm un baudītu tautas deju priekšnesumus un īpašas aktivitātes bērniem.

“Orig Summer Stage” noslēgums: leģendārās grupas “Jumprava” jubilejas koncerts un jaunie mūziķi 27.08.2018 17:05

Tuvojoties “Origo Summer Stage” 9. sezonas izskaņai, šīs vasaras noslēgumā tiks aizvadīti divi muzikāli vakari kopā ar iemīļotiem pašmāju māksliniekiem. 30. augustā plkst. 18:00 notiks trīs dažādu mūziķu un grupu koncerti – mūziķis Chris Noah, grupas “FrancoFranco” un “Laime Pilnīga”, savukārt 31. augustā plkst. 18:00 uzstāsies grupa “Jumprava”, svinot savu 34 gadu pastāvēšanas jubileju un priecējot klausītājus ar labi zināmām un populārām dziesmām. Abus koncertus apmeklētājiem būs iespējams apmeklēt bez maksas.

Dzintaru koncertzāles vasaras sezonu noslēgs grupa DAGAMBA un kamerorķestris Sinfonietta Rīga ar programmu #LudwigVanRammstein 27.08.2018 07:33

1. septembrī plkst. 19:00 Dzintaru koncertzālē uz iespaidīgu vasaras sezonas noslēguma koncertu aicina klasiskās mūzikas huligāni – grupa DAGAMBA un kamerorķestris Sinfonietta Rīga diriģenta Normunda Šnē vadībā. Viņu sniegumā baudīsim jauno – elpu aizraujošo un netradicionālo muzikālo priekšnesumu – grupas DAGAMBA programmu #LudwigVanRammstein vēl nebijušā skanējumā.

Iveta Apkalna un Berlīnes Konzerthaus simfoniskais orķestris koncertēs Lielajā ģildē 27.08.2018 07:29

Latvijas valsts simtgades koncertciklā “Dzimuši Latvijā” 28. septembrī uz Lielās ģildes skatuves satiksies viena no Eiropas aktīvākajām un pieprasītākajām solo ērģelniecēm Iveta Apkalna un Berlīnes Konzerthaus simfoniskais orķestris. Diriģenta Juraja Valčuha vadībā skanēs Oto Nikolai, Jozefa Jongena un Ludviga van Bēthovena kompozīcijas. Koncertu organizē VSIA “Latvijas Koncerti”.

Nākamā lapa