Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:21, Did:0, useCase: 0

epadomi/Tava virtuve/Epadomi TV/Arhīvs/Reklāma

Nākamā lapa

„Sansusī” gatavojas galvenajiem notikumiem un izsludina rezidenču programmas 21.07.2018 11:03

Laikmetīgā kamermūzikas festivāla „Sansusī” galvenā programma šogad risinās no 10. līdz 12. augustam. Mākslinieku vārdus var atrast festivāla mājaslapā, bet, kā jau ierasts, pilnā programma būs pieejama tikai pie ieejas festivālā. Zināmais nezināmajā – kamermūzika, cirks, dejas, performances, izstāde, izrādes bērniem, brīvprātīgo eksperiments, pianistu kautiņi bāros, bezgaļas pārtika, bāri, teltis un rītarosmes. Vienīgais, kas nav noslēpums – 11. augustā uz Aknīstes robežas pie graudu kaltes notiks arī „Sansusī” – Aknīstes Simtgades zaļumballe ar ansambli Ritvara Garozas vadībā. Biļešu cena uz vienu festivāla dienu ir 20,00 euro, uz tirm dienām 40,00 euro. Biļetes var iegādāties interneta vietnē sansusi.lv vai bilesuparadize.lv, kā arī „Biļešu paradīze” kasēs, kā arī pie ieejas festivālā.

Populāri mūziķi aicina uz lielo Līgoparka festivālu 21.07.2018 11:01

3.augustā Stopiņu novada Līgo Parka estrāde, kā ik gadu, gaida savus uzticamākos labas latviešu mūzikas cienītājus Lielajā LĪGO PARKA FESTIVĀLĀ. Sākot ar plkst.19, estrādi pieskandinās labākās latviešu grupas un mūziķi „Apvedceļš”, „Dakota”, „Galaktika”, „Kantoris 04”, „Zeļļi”, „Klaidonis”, „Tequila Band” un „Rumbas kvartets”, bet mūzikas gardēžus noteikti iepriecinās latviešu estrādes leģendas Žorža Siksnas uzstāšanās. Ieeja – no plkst.18.

Festivālā “Jūras Pērle” piedalīsies pasaulē visslavenāko mūziklu zvaigznes 21.07.2018 10:58

Starptautiskajā teātra un kino mūzikas festivālā “Jūras Pērle”, kas no 30.jūlija līdz 3.augustam notiks Jūrmalā, Dzintaru koncertzālē piedalīsies pasaulē visslavenāko mūziklu zvaigznes. Festivāla noslēguma vakara pirmajā daļā skanēs leģendāro mūziklu “Parīzes dievmātes katedrāle,” “Mocarts”, “Romeo un Džuljeta”, “Starmania” un “Reiz dzīvoja Džo Dasēns” fragmenti. Uz Dzintaru koncertzāles skatuves uzstāsies: Patriks Fiori — slavenais Fēba de Šatopēra lomas atveidotājs no “Parīzes dievmātes katedrāles” “zelta sastāva”, Žuljēns Dasēns — Džo Dasēna dēls, Kjāra di Bari — “Romeo un Džuljetas” zvaigzne, Lorāns Bans – Saljēri lomas atveidotājs rokoperā “Mocarts”, kā arī Frensisa Leja mūziķu grupa, kas izpildīs pasaulē populārā kino komponista, filmu “Love Story”, “Vīrietis un sieviete”, u.c. mūzikas autora radīto skaņdarbu popūriju.

Festivāls “Laima. Rendezvous. Jūrmala – 2018” sākās ar krāšņu “Atklāšanu” 20.07.2018 17:24

Jūrmalā, Dzintaru koncertzālē sācies festivāls “Laima. Rendezvous. Jūrmala — 2018”, starptautisks muzikāls notikums, kas risinās jau ceturto reizi. Festivālā plānoti četri koncertu vakari, kuri tiek translēti daudzās valstīs, tas turpināsies līdz 22.jūlijam, informē pasākuma producente Elita Mīlgrāve.

Imanta Ziedoņa dzeja izskanēs jauniešu veidotā multimediālu koncertu ciklā “Melo man lielus vārdus, es ticēšu” 20.07.2018 09:39

Trešdien, 25. jūlijā un piektdien, 17. augustā plkst. 20.00 Kaņepes kultūras centrā skatītājiem būs iespēja redzēt un dzirdēt multimediālu koncertu cikla „Melo man lielus vārdus, es ticēšu” otro daļu. Koncertu veido Imanta Ziedoņa dzeja un epifānijas, oriģinālmūzika un video projekcijas jaunu un talantīgu jauniešu – Rīgas Doma kora skolas audzēkņu un absolventu sniegumā.

Pētera Vaska fonds aicina uz latviešu mūzikas koncertu Mazajā Mežotnes pilī 19.07.2018 15:18

11. augustā Mazajā Mežotnes pilī izskanēs par labu tradīciju kļuvušais Vaska fonda rīkotais koncerts Pēteris Vasks ielūdz. Vasara. Mežotne, un tajā latviešu komponistu vokālās mūzikas jaundarbus, ko pasūtinājis Vaska fonds, un kamermūzikas pērles atskaņos Latvijas Nacionālās operas soliste Evija Martinsone (soprāns), lieliskā pianiste Agnese Egliņa un LNSO klarnetists un diriģents Guntis Kuzma.

“VIDES DEJA” izziņo festivāla programmu 19.07.2018 09:03

Starptautiskais Laikmetīgās dejas festivāls "VIDES DEJA”, kas šogad no 5. līdz 11.augustam notiek jau astoto gadu, turpinoties Rēzeknes novada Lūznavas muižā un tās apkārtnē, izziņo festivāla programmu, kurā līdzās dejas filmu vakariem, nodarbībām, meistarklasēm, latviešu un laikmetīgās dejas vakaram un vairākām dejas izrādēm, varēs piedzīvot vides dejas performanču pirmizrādes.

Tradicionālā „Kulakova nakts” – jau šo piektdien Līvānos 18.07.2018 12:31

Jau šo piektdien, 20.jūlijā, Līvānos norisināsies tradicionālais festivāls „Kulakova nakts”, kura laikā savu 60 gadu jubileju nolēmis nosvinēt komponists Juris Kulakovs. Atgādināsim, ka Līvāni ir Jura dzimtā pilsēta un ka viņš ir Līvānu Goda pilsonis. Ieeja pasākumā, kas norisināsies Līvānu pussalā, būs no plkst.19.

Kalnciema kvartālā „Pasaules mūzikas ievadvakari” līdz 31. augustam 18.07.2018 12:30

Šogad Kalnciema kvartālā ceturtdienu brīvdabas koncertsezonu papildina īpašs muzikāls jaunums – vasaras mazākumtautību festivāls "Pasaules mūzikas ievadvakari" – katru nedēļu dažādu tautu kolektīvi papildina Kalnciema kvartāla ceturtdienu koncertus. Līdz 31. augustam paredzēta 30 kolektīvu uzstāšanās un 10 radošās darbnīcas, kas ļaus iepazīt dažādas Latvijā dzīvojošās tautības un viņu kultūru.

Cēsu Mākslas festivāla TĪRKULTŪRAS 36 stundu instalācijā 19 mākslinieki, 87 tonnas betona un 1000 jaunu skaņu 17.07.2018 13:43

Šonedēļ tiek uzsākta īpašas betona skatuves būvniecība šī gada Cēsu Mākslas festivāla gaidītākajam notikumam - Latvijas radio Klasika raidījuma TĪRKULTŪRA 36 stundu dzīvās skaņas instalācijai. Tajā no 27. līdz 29. jūlijam varēsim baudīt 19 starptautiski atzītu mūziķu un mākslinieku no 10 valstīm.

Ar programmu „Ūdens skaņas un klusums” Latvijā viesosies jauniešu koris „molto cantabile” no Šveices 17.07.2018 13:42

Jūlija nogalē ar programmu „Ūdens skaņas un klusums” divos koncertos 23. jūlijā Siguldā un 25. jūlijā Rīgā viesosies jauniešu koris no Šveices „molto cantabile”.

Tuvojas Likteņdārza 10 gadu jubilejas koncerts 17.07.2018 13:39

11. augustā, plkst. 19.00 Likteņdārzā notiks krāšņs koncerts par godu 10 gadiem, kopš uzsākts Likteņdārza projekts, un īpašā veidā veltot to Latvijas simtgadei. Kopā ar Latvijas Nacionālo simfonisko orķestri, pianistu Vestardu Šimku, dziedātāju Daumantu Kalniņu un Rīgas Doma zēnu kori koncertā baudīsim krāšņu programmu – Imanta Kalniņa un Raimonda Paula tautā iemīļotos skaņdarbus, latviešu simfoniskās mūzikas klasiku un īpaši šim koncertam rakstītus jaundarbus, ko komponē Vestards Šimkus un Raimonds Tiguls.

Populāri dziedātāji aicina uz koncertu „Mana vasaras melodija” Jelgavā 15.07.2018 10:28

4. augustā Jelgavā, Uzvaras parka estrādē, ikviens tiks gaidīts uz vērienīgo koncertu „Mana vasaras melodija 2018”, kuru jau tradicionāli vadīs TV personības Liene Bērziņa un Māris Grigalis. Koncerta sākums – plkst.21, ieeja no plkst.20.

“Jūrmalas festivāla” GALA koncerta – latviešu vokālās mūzikas zelta izlase un pasaules skaistākās operu ārijas 15.07.2018 10:23

Ar īpašu Latvijas simtgadei veltītu programmu no 24. līdz 28. jūlijam Dzintaru koncertzālē norisināsies ceturtais “Jūrmalas festivāls”. Noslēguma GALA koncertā 28. jūlijā plkst. 20.00 uz Dzintaru koncertzāles skatuves uzmirdzēs pasaulslavenais operdziedātājs un Jūrmalas festivāla goda mākslinieks Aleksandrs Antoņenko (tenors), starptautiski atzītā latviešu operdziedātāja Alisa Zinovjeva (soprāns) un izcilākais latviešu basbaritons Egils Siliņš. Divdaļīgajā koncerta programmā mākslinieki atskaņos gan latviešu vokālās mūzikas zelta izlasi, gan spožākās pasaules opermūzikas lappuses.

Festivālā “Laima Rendezvous Jūrmala – 2018” uzstāsies leģendārais rokmūziķis Andrejs Makarevičs 14.07.2018 16:57

Starptautiskajā festivālā „Laima Rendezvous Jūrmala - 2018” pirmo reizi uzstāsies slavenais Krievijas rokmūziķis Andrejs Makarevičs. Mākslinieks uz Dzintaru koncertzāles skatuves kāps otrajā festivāla dienā “Mīlestības vakars”, stāsta festivāla producente Elita Mīlgrāve.

Šīs nedēļas nogalē Roja aicina uz tradicionālajiem Zvejnieksvētkiem 13.07.2018 21:31

Sestdien, 14.jūlijā, ar tradicionāliem pasākumiem, koncertiem, tirdziņiem, dažādām aktivitātēm un lielo vakara balli pludmalē Rojā atzīmēs Zvejnieksvētkus. Tie šajā skaistajā vietā, Ziemeļkurzemes piekrastē, tiks svinēti jau 68.reizi.

Senās mūzikas festivālā uzstāsies Sergejs Jēgers un baroka orķestris Collegium Musicum Riga 13.07.2018 21:27

24. Starptautiskajā Senās mūzikas festivālā 14. jūlijā Rundāles pils Baltajā zālē ar krāšņu baroka un klasicisma laikmeta mūziku uzstāsies kontrtenors Sergejs Jēgers, baroka orķestris “Collegium Musicum Riga” un mākslinieciskais vadītājs Māris Kupčs. Koncerta programmā skanēs Georga Frīdriha Hendeļa, Volfganga Amadeja Mocarta, Antonio Vivaldi un citu komponistu mūzika.

Šovakar vērienīgā radio SWH 25.dzimšanas dienas flashback ballīte 13.07.2018 12:38

Radio SWH 25.dzimšanas dienas flashback vērienīgais pasākums Ganību dambī 24D norisināsies 14.jūlijā. Kā jau ziņots iepriekš, uz skatuves tāpat kā pirms 25 gadiem kāps Rozalla, Haddaway, Army of Lovers, Dženija Bergrena no grupas Ace of Base un virkne pašmāju mākslinieku, kā arī gaidāmi pārsteigumi no Radio SWH. Biļetes uz pasākumu joprojām pieejamas “Biļešu serviss” tirdzniecības vietās un Biļetes - BIĻEŠU SERVISS : KATRAM SAVU...

Cēsu Mākslas festivāls izziņo pilnu programmu 12.07.2018 11:28

Atkāpjoties no tradicionālās festivāla dinamikas, šovasar to iesāksim ar Lielkoncertu - “Salut d’amour” izskanēs Cēsu pils parka estrādē 22. jūlijā. Īpašie viesi būs viena no spožākajām starptautiskajām latviešu operzvaigznēm Marina Rebeka un izcilais Karels Marks Šišons pie Latvijas Festivāla orķestra diriģenta pults. Koncertu muzikāli caurvīs mīlestības tēma – dzirdēsim Elizabetes āriju no operas “Tanheizers”, valsi no Pētera Čaikovska baleta “Gulbju ezera”, Rebekas izpildījumā skanēs Tatjanas vēstules skats no operas “Jevgeņijs Oņegins” un Karela Marka Šišona versijā baudīsim Sergeja Prokofjeva baleta svītu “Romeo un Džuljeta”. Koncerts “Salut d’amour” notiek sadarbībā ar koncertzāli “Cēsis”, festivālu ŠALC, biedrību “Laba mūzika” un ir iekļauts Latvijas simtgades kultūras programmas koncertciklā “Dzimuši Latvijā”.

Nedēļas nogalē Cēsīs notiks tradicionālās Imantdienas 11.07.2018 12:57

Cēsu Pils parka estrādē 14. jūlija vakarā komponista Imanta Kalniņa daiļrades cienītāji aicināti uz gadskārtējām Imantdienām - koncertu trīs daļās, piedaloties grupām “Turaidas roze”, “Raxtu Raxti” un “Autobuss debesīs”.

Koncerta pirmajā daļā komponists Imants Kalniņš sagatavojis īpašu programmu ar daudzu pazīstamu latviešu dzejnieku vārdiem, tādējādi turpinot tradīciju, ka koncerta pirmajā daļā gadu no gada liela vērība tiek pievērsta kādam dzejniekam. Šoreiz to ir pat vairāki.

Senās mūzikas festivālā uzstāsies baroka mūzikas “spožā saule” - Jūlija Ļežņeva 11.07.2018 12:49

24. Starptautiskajā Senās mūzikas festivālā viens no intriģējošākajiem notikumiem būs pārsteidzoši spilgtās balss īpašnieces un baroka mūzikas “spožās saules” - Jūlijas Ļežņevas viesošanās Rīgā. 13. jūlijā koncertā “Vivaldi un Hendeļa operārijas” izcilā dziedātāja kopā ar kamerorķestri “Sinfonietta Rīga” muzicēs Lielajā ģildē. Koncertā dzirdēsim ārijas no Georga Frīdriha Hendeļa un Antonio Vivaldi operām, kā arī Volfganga Amadeja Mocarta mūžzaļo moteti “Exsultate, jubilate”. Pie diriģenta pults stāsies harismātiskais baroka repertuāra lietpratējs - vijolnieks, kontrtenors un diriģents – Dmitrijs Siņkovskis.

Pirmo World Jazz Festival dienu atklās Igors Butmans un Oļegs Akkuratovs 11.07.2018 12:47

No 26. līdz 28. jūlijam Rīgā norisināsies jubilejas džeza festivāls – World Jazz Festival. Kā informēja paši organizātori, pirmo festivāla dienu uz kinoteātra “Splendid Palace” skatuves atklās mākslinieku duets Oļegs Akkuratovs un Tonijs Momrels Igora Butmana un Maskavas džeza orķestra pavadījumā. Vakarā gaitā ar jubilejas svētku progrāmmu uzstāsies poļu vokāliste Anna Marija Jopeka.

Ar īpašu Latvijas simtgadei veltītu programmu Dzintaru koncertzālē norisināsies “Jūrmalas festivāls” 11.07.2018 12:40

No 24. līdz 28. jūlijam ar pieciem krāšņiem koncertiem un īpašu Latvijas simtgadei veltītu programmu Dzintaru koncertzālē norisināsies ceturtais “Jūrmalas festivāls”. Festivāla goda mākslinieks dziedātājs Aleksandrs Antoņenko kopā ar Latvijā un pasaulē atzītiem māksliniekiem Kristīni Opolais, Kseniju Sidorovu, Egilu Siliņu, Alisu Zinovjevu, pianistiem Osokiniem, Vinetu Sareiku, Daniilu Bulajevu, diriģentu Aināru Rubiķi, Jūrmalas festivāla orķestri un citiem māksliniekiem gādās par neaizmirstamu vasaras muzikālo piedzīvojumu Dzintaru koncertzālē.

Fotoizstāde “Meklējam krūtis” apskatāma tirdzniecības centrā “Galerija Centrs” 10.07.2018 10:15

Pazudušas, sadrupušas, lolotas un izstādītas goda vietā, garāžās, guļamistabās un viesistabās, tie ir tikai daži no stāstiem, kas atklājas festivāla “LABA DABA” desmit gadu laikā radītajiem ģipša krūšu atlējumiem veltītajā fotoizstādē “Meklējam krūtis”, kas no 10. jūlija līdz 21. jūlijam apskatāma tirdzniecības centrā “Galerija Centrs”.

Country Bauska jubilejas festivāls jau šonedēļ 10.07.2018 10:06

Jau šajā nedēļas nogalē, piektdien, 13.jūlijā un sestdien 14.jūlijā Bauskā valdīs īpaša svētku atmosfēra, jo pilsētā norisināsies divdesmitais Country Bauska festivāls.

Laimas Vaikules festivālā uzstāsies humora zvaigzne Semjons Sļepakovs 07.07.2018 12:49

Mūzikas festivālā “Laima. Rendezvous. Jūrmala - 2018” piedalīsies Semjons Sļepakovs – viens no vispopulārākajiem Krievijas televīzijas humoristiem un sociālajos tīklos visvairāk citētais šā žanra pārstāvis, informē festivāla producente Elita Mīlgrāve.

Pianisma virtuozi – Trīs Osokini – aicina uz jaunu programmu “Jūrmalas festivālā” 06.07.2018 09:29

No 24. līdz 28. jūlijam ar pieciem krāšņiem koncertiem Dzintaru koncertzālē norisināsies ceturtais “Jūrmalas festivāls”. Festivāla goda mākslinieks dziedātājs Aleksandrs Antoņenko kopā ar Latvijā un pasaulē atzītiem māksliniekiem Kristīni Opolais, Kseniju Sidorovu, Egilu Siliņu, Alisu Zinovjevu, Vinetu Sareiku, Daniilu Bulajevu, diriģentu Aināru Rubiķi, Jūrmalas festivāla orķestri un citiem māksliniekiem gādās par neaizmirstamu vasaras muzikālo piedzīvojumu Dzintaru koncertzālē.

Starptautiskas turnejas ietvaros ar koncertiem Rīgā un Jelgavā viesosies prestižais Čikāgas Festivāla koris 06.07.2018 08:59

8. jūlijā, plkst. 18:00 Rīgas Sv. Jāņa baznīcā un 9. jūlijā, plkst. 18:30 Jelgavas Sv. Annas baznīcā ar amerikāņu komponistu “zelta” programmu - "No Bernsteina līdz spiričueliem" viesosies prestižais Čikāgas Festivāla koris diriģentu Kirstenas Hedegārdas un Endrjū Luisa vadībā. Pateicoties labdaru atbalstam, ieeja koncertā būs bez maksas. Koncerta apmeklējumam Rīgā lūgums iepriekš saņemt bezmaksas ielūgumus jebkurā „Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietā.

12. jūlijā vienreizēja iespēja dzirdēt Inesi Galanti Kalnciema kvartālā 04.07.2018 19:22

12. jūlijā, brīdi pirms festivāla “Summertime – aicina Inese Galante”, Rīgā, Kalnciema kvartālā pirmo reizi norisināsies koncerts “Ar mīlestību no Ineses Galantes”, kura laikā viena no skaistākā soprāna tembra īpašniecēm – Inese Galante, kopā ar pianistu Aivaru Kalēju un jaunajiem talantiem dāvās klausītājiem neaizmirstamu vasaras vakaru. Norises laiks plkst. 18.00-23.00, ieeja bezmaksas.

Festivālā “Laima. Rendezvous. Jūrmala – 2018” uzstāsies virtuozā akordeoniste Ksenija Sidorova 04.07.2018 19:20

Starptautiskajā mūzikas festivālā “Laima. Rendezvous. Jūrmala - 2018” uzstāsies populārā latviešu akordeoniste Ksenija Sidorova. Uz Dzintaru koncertzāles skatuves talantīgā mūziķe kāps 21.jūlijā, informē festivāla producente Elita Mīlgrāve.

Latvijas simtgadei veltīts kamermūzikas koncerts Rīgas Sv. Pētera baznīcā 04.07.2018 19:13

2018. gada 6. jūlijā plkst. 18.00 Rīgas Sv. Pētera baznīcā norisināsies Latvijas simtgadei veltīts kamermūzikas koncerts, kuru sniegs vijolniece Anete Graudiņa (Lielbritānija) un pianiste Liene Circene Ziemele (Latvija).

Rīdziniekus un galvaspilsētas viesus aicina uz grandiozo “Rīgas balli 2018 – Latvijas simtgades balli” (+VIDEO) 04.07.2018 15:15

Trešo gadu pēc kārtas dziedātāja Natālija Tumševica-Ērgle un viņas komanda organizē vienu no visspilgtākajiem un grandiozākajiem pasākumiem Latvijā – “Rīgas balli”. Pavisam drīz galvaspilsētas iedzīvotāji un viesi kārtējo reizi varēs nokļūt labākās sabiedrības saietu, valdzinošas mūzikas un elegantu tērpu virpulī – jau 8.septembrī balle atgriezīsies Melgalvju nama greznajā interjerā. Turklāt šogad svinībām ir īpašs iemesls, jo Latvija svin savu simtgadi! Par godu šim īpašajam notikumam pasākuma nosaukums ir “Rīgas balle 2018 - Latvijas simtgades balle”.

Festivāls VĀRTI atvērs durvis Popes estrādes rekonstrukcijai 04.07.2018 09:49

Piektdienas, 6. jūlija, vakarā Popes kalna draugi sanāks kopā Lustīgajā talkā, lai gatavotos notikumam, kurā 20., 21., un 22. jūlijā - dziesminieki, mūziķi, aktieri, gleznotāji un ikviens klātesošais trijās festivāla dienās ieskandinās vienas skaistas Latvijas brīvdabas estrādes pārdzimšanu.

Notiks devītais Latgales ērģeļu dienu festivāls 04.07.2018 09:33

No 13. līdz 28. jūlijam Latgales baznīcās notiks par tradīciju kļuvušais festivāls Latgales ērģeļu dienas 2018. Jau devīto gadu Latgales dievnamos pulcēsies brīnišķīgi mūziķi un ērģeļmūzikas mīļotāji, lai baudītu augstvērtīgus koncertus.

Nacionālajā digitālajā bibliotēkā tapusi “Dziesmu svētku krātuve” 03.07.2018 19:55

Sagaidot XXVI Vispārējos latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkus, Latvijas Nacionālajā digitālajā bibliotēkā ir izveidota jauna digitālā kolekcija “Dziesmu svētku krātuve” https://dziesmusvetki.lndb.lv. Tajā apkopoti daudzveidīgi materiāli par Vispārējo latviešu Dziesmu un deju svētku vēsturi un attīstību laikā no svētku pirmsākumiem pirms 145 gadiem (1873. gadā) līdz pat mūsdienām. Kolekcija ir Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) un sadarbības partneru dāvana sabiedrībai Latvijas valsts simtgades Dziesmu un deju svētkos!

Senās mūzikas festivālā notiks muzikāls uzvedums bērniem 03.07.2018 17:41

VSIA “Latvijas Koncerti” 24. Staptautiskajā Senās mūzikas festivālā ir sagatavojuši krāšņu koncertuzvedumu bērniem – “Laimes bērns”, kas notiks Rundāles pils Baltajā zālē 14. jūlijā pl. 13.00. Pasaku izdziedās un izspēlēs baroka orķestra “Collegium Musicum Riga” solistu ansamblis Māra Kupča vadībā, koris “Collegium Choro Musici Riga”, tenori Rinalds Kandalincevs un Ansis Bētiņš, kontrtenors Sergejs Jēgers, mecosoprāns Ilona Bagele, kā arī Rīgas Horeogrāfijas vidusskolas un Rīgas Doma kora skolas audzēkņi.

Augustā jau astoto reizi notiks festivāls „Via Baltica” 03.07.2018 15:41

Laikā, kad tiek pieminēta Baltijas valstu brīvībai tik nozīmgā akcija “Baltijas ceļš”, Liepājā un citās Kurzemes vietās notiek festivāls “Via Baltica”. Pērn tas pulcēja vairāk kā 7500 tūkstošus lielu apmeklētāju skaitu koncertos, izstādēs, kino seansos un citos pasākumos Liepājā, Kuldīgā un Rudbāržos.

Rīgā viesosies Tallinas un Viļņas kamerorķestri 03.07.2018 15:38

Sveicot Baltijas valstis simtgadē, to galvaspilsētu - Rīgas, Tallinas un Viļņas – orķestri apvienojušies koncertprogrammā “Simtgades skaņas”. Programma tiks atskaņota Tallinā, Brīvības laukumā, 2018. gada 25. augustā, un Viļņā, Katedrāles laukumā, 2018. gada 2. septembrī. Koncerts Rīgā notiks Rīgas svētku ietvaros 2018. gada 18. augustā plkst. 17.00 VEF Kultūras pilī.

“Sicīliešu kaķis” Mario Biondi festivālā “Laima Rendezvous Jūrmala – 2018” garantē enerģisku soulu 03.07.2018 15:36

Starptautiskajā festivālā „Laima Rendezvous Jūrmala - 2018”, kas norisināsies no 19. līdz 22. jūlijam, uzstāsies slavenais souldžeza dziedātājs no Itālijas Mario Biondi, ziņo festivāla producente Elita Mīlgrāve.

Mākslinieks, kura stilā apvienojas souls, acid-jazz un fusion, uz koncertzāles “Dzintari” skatuves uzstāsies pirmajā festivāla dienā “Atklāšana”.

Populāru solistu un Vidzemes kamerorķestra vasaras lielkoncerts Ikšķiles estādē 03.07.2018 15:34

20.jūlijā Ikšķiles estrādē norisināsies krāšņs lielkoncerts, kurā piedalīsies lieliskie dziedātāji Ieva Kerēvica, Aija Andrejeva,Igo, Agnese Rakovska, Ingus Pētersons un Atis Ieviņš, kā arī Vidzemes kamerorķestris un instrumentālā grupa Jāņa Strazda vadībā.

Nākamā lapa