Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:21, Did:0, useCase: 0

epadomi/Tava virtuve/Epadomi TV/Arhīvs/Reklāma

Otrā starptautiskā teātra un kino mūzikas festivāla “Jūras Pērle” programma

Redakcija
Redakcija

Daudzus gadus Jūrmala ir ne tikai latviešu un ārvalstu viesu iecienīta kūrortpilsēta, bet arī vieta, kur sastapt iemīļotus māksliniekus – koncertu un festivālu kultūrai šeit ir stipras saknes. Turpinot šo tradīciju, kompānija “Amber Way” jau otro gadu pēc kārtas rīko starptautisko teātra un kino mūzikas festivālu “Jūras Pērle”. Tā laikā no 30.jūlija līdz 3.augustam Dzintaru koncertzālē skatītājiem būs iespēja sastapt leģendārus aktierus, režisorus un komponistus, ko esam iepazinuši izcilās filmās.

Festivāla apmeklētājus gaida piesātināta programma. Koncertos būs iespēja dzirdēt gan pašus aktierus izpildām dziesmas no filmām, mūzikliem un teātra izrādēm ar viņu piedalīšanos, gan redzēt uzstājamies tos izpildītājus, kas palikuši “aizkadrā”. Uzstāšanos pavadīs oriģinālie filmu un mūziklu kadri, ko paspilgtinās skatuves dekorācijas. Skatītājus priecēs teatrāli priekšnesumi un dažādas performances.

Un kas gan būtu svinības bez sarkanā paklāja? Teātra un kino zvaigznes visu piecu festivāla dienu garumā plkst.18:15 iemirdzēsies uz festivāla sarkanā paklāja pie Dzintaru koncertzāles! Skatītājiem būs iespēja apsveicināties ar pazīstamiem aktieriem un režisoriem no Krievijas, Lietuvas un Latvijas.

Pēc pasākumiem festivāla “Jūras Pērle” viesi tiks gaidīti afterparty Jūrmalas atpūtas kompleksā X.O Beach Lounge & Club. Tāpat sarūpēti vairāki pasākumi, ko visi interesenti varēs apmeklēt bez maksas:

30.jūlijā Jūrmalas tenisa klubā Concept (Vienības prospekts 36) no plkst.12:00 līdz plkst.15:00 norisināsies zvaigžņu tenisa turnīrs.

2.augustā atpūtas kompleksā X.O Beach Lounge & Club notiks sportisks pasākums ar festivāla zvaigžņu piedalīšanos. Nāciet atbalstīt savus favorītus!

FESTIVĀLA JŪRAS PERLE 2018 PROGRAMMA:
30.jūnijā festivāla atklāšanas koncerts būs veltīts slavenās Rīgas kinostudijas 70 gadu jubilejas svinībām. Programmā iekļautas dziesmas un mūzika no kinofilmām un mūzikliem, kas filmēti Rīgas ielās un leģendārās kinostudijas paviljonos. Skatītājus gaida tikšanās ar iemīļotajiem māksliniekiem no Latvijas, Lietuvas un Krievijas. Koncertā piedalās: Raimonds Pauls, Andrejs un Juris Žagari, Ivars Kalniņš, Arnis Līcītis, Mirdza Martinsone, Juris Strenga, Lilita Ozoliņa, Pauls Butkēvičs, Regimants Adomaitis, Juozas Budraitis, Romualds Ramanauskas, Valentīna Talizina, un citi. Kā arī bijušie Latvijas iedzīvotāji Valdis Pelšs un Vladimirs Kačans.

Katru dienu festivāla vakara programma turpināsies ar afterparty atpūtas kompleksā X.O Beach Lounge & Club, kur daudz privātākā gaisotnē būs iespēja tikties ar festivāla viesiem un paklausīties populāru muzikālo kolektīvu un mākslinieku uzstāšanos.
Pirmajā festivālā vakarā afterparty uzstāsies mākslinieki, dziedātāji un mūzikas grupas no Latvijas un Lietuvas.

31.jūlijā festivāla diena būs veltīta teātrim. Programmā – no fragmenti no teātra izrādēm, kuriem mūziku komponējis Aleksejs Ribņikovs un Genādijs Gladkovs, kā arī populāri mākslinieki izpildīs Vladimira Visocka dziesmas kinofilmām. Šajā dienā uzstāsies Mihails Bojarskis, Sergejs Migicko, Dmitrijs Djuževs, Aleksejs Kortņevs, Dmitrijs Haratjans, Irina Medvedeva, Valērija Lanskaja un daudzi citi. Īpašais dienas pārsteigums – Ribņikova teātra uzvedums.

Šajā vakarā afterparty uzstāsies leģendārā grupa “Ņesčastnij slučai”, kuras līderis ir Aleksejs Kortņevs, kā arī citi mākslinieki no Krievijas.

1.augustā festivāla viesus gaida tikšanās ar Leonīda Gaidaja daiļradi un mūziku, kura skan viņa filmās un kuras autors ir Aleksandrs Zacepins. Vakars veltīts arī svarīgām jubilejām: kinostudijas Ļenfiļm simtgadei un kinorežisora Jana Frīda 110.dzimšanas dienai, kā arī Ivara Kalniņa 70.jubilejai. Aleksandra Zacepina, Genādija Gladkova un citu autoru dziesmas izpildīs populāras kino zvaigznes. Skatītāji uz skatuves un zālē redzēs Aleksandru Zacepinu, Mihailu Bojarski, Annu Boļšovu, Dmitriju Haratjanu, Igoru Verņiku un daudzus, daudzus citus.

X.O Beach Lounge & Club uzstāsies grupa “Goša Kucenko & Co”, kā arī citi mākslinieki no Krievijas.

2.augusta koncertā skatītāji varēs noklausīties slavenā komponista Jevģēņija Doga darbus, kurus izpildīs populāri aktieri, kā arī dziesmas no slaveniem seriāliem, kas filmēti NVS valstīs. Programmā ieplānoti unikāli aktieru dueti ar Fjodora Dobronravova, Oļesjas Žeļeznjakas, Aleksandra Oļeško, Guļnaras Dušmatovas, Leonīda Serebreņņikova, Annas Kovaļčukas, Mansura Tašmatova un daudzu citu piedalīšanos. Īpašais festivāla viesis – komponists Jevģēņijs Doga.

Šajā vakarā afterparty spēlēs karaoke grupa, kā arī uzstāsies mākslinieki no Krievijas un citām NVS valstīm.

3.augusts
Festivāla noslēguma dienā skanēs mūzika no pasaules kino šedevriem un fragmenti no populāriem mūzikliem. Programmas nagla – titulēti viesi no Francijas un Itālijas. 3.augustā uz Dzintaru koncertzāles skatuves uzstāsies: Patriks Fiori - slavenais Fēba de Šatopēra lomas atveidotājs no “Parīzes dievmātes katedrāles” “zelta sastāva”, Žuljēns Dasēns - Džo Dasēna dēls, Kjāra di Bari — “Romeo un Džuljetas” zvaigzne, Lorāns Bans – Saljēri lomas atveidotājs rokoperā “Mocarts”, kā arī Frensisa Leja mūziķu grupa, kas izpildīs pasaulē populārā kino komponista, filmu “Love Story”, “Vīrietis un sieviete”, u.c. mūzikas autora radīto skaņdarbu popūriju.
Šajā pat dienā populāri Latvijas un Krievijas mākslinieki izpildīs pasaules hitus no populārā Holivudas filmām. Festivāla viesis būs pazīstamais Krievijas ģitārists Romāns Mirošņičenko. Un vēl viens pārsteigums — jauna festivāla organizatora Vladimira Kuzņecova dziesma “Jūras Pērle Voice”, kas tiks izpildīta angļu valodā.

Šajā vakarā afterparty populāri mākslinieki no dažādām valstīm dziedās dziesmas angļu un franču valodā. Pasaules hitu solo partijas izpildīs Romans Mirošņičenko (elektriskā ģitāra).

Festivāla lapa Facebook: https://www.facebook.com/events/170...

Festivāla biļetes pieejamas Biļešu serviss kasēs un interneta vietnēs Biļetes - BIĻEŠU SERVISS : KATRAM SAVU... un jurasperle.lv .

Festivāla „Jūras Pērle” organizatori: kompānija „Amber Way”.

Izrāžu videofragmenti vairākVideointervijas vairāk