Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:21, Did:0, useCase: 0


Šovakar grupas "Jumprava" vērienīgākais koncerts teju izpārdotā Arēnā Rīga

Redakcija
Redakcija

28. novembrī, grupa "Jumprava" ar savu labāko dziesmu koncertu “XO” Arēnā Rīga atzīmēs savu 35-gadi. Koncertu iesildīs talantīgais un virtuozais – Rick Feds. Grupa Jumprava uz skatuves kāps ap plkst. 20.00 un izpildīs gan tādus iemīļotus grupas hitus, kuriem dziedāt līdzi, gan arī jaunus skaņdarbus un sen piemirstas dziesmas jaunā skanējumā. Grupas "Jumprava" vīri – Aigars Grāvers, Aigars Grauba, Aigars Krēsla un Ainars Ašmanis - uzrīkos vienu lielu, kārtīgu jubilejas ballīti.

Koncerta iesildošajā daļā klātesošajiem būs iespēja baudīt Rick Feds (īstajā vārdā Rihards Fedotovs) uzstāšanos. Viņš ir pirmais cilvēks pasaules vēsturē, kurš spējīgs izpildīt visus elementus elektroniskās mūzikas aranžējumā, vienlaicīgi ar vizuālo stāstu. Katrs nospiestais taustiņš sūta signālu uz diviem atšķirīgiem datoriem, kuri vienlaikus atbild gan par skaņu, gan bildi. Rihards uzsver, ka tas ir solis pretim cilvēces evolūcijai un realitātes uzburšanai, izrietoši no individualitātes tā brīža emocijām. Viņa meistarība un tehniskie novatorismi ir aprakstīti mūzikas forumos visā pasaulē. Paralēli koncertdarbībai Rihards ir arī Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas Akadēmijas džeza sitaminstrumentu nodaļas veidotājs un jaunākais pasniedzējs Mūzikas Akadēmijas vēsturē.

Ieeja Arēnā Rīga - no plkst. 17:30;
Koncerta iesildītājs Rick Feds - plkst. 19:00;
Grupa "Jumprava" - plkst. 20:00.

Grupas Jumprava koncerts XO ir teju izpārdots. Sēdvietas pieejamas vien 3. līmenī un nopērkamas "Biļešu Paradīzes" kasēs un Bilesuparadize.lv Koncerts nosaukums "XO" jeb Extra Old (īpaši vecs) apliecina grupas "Jumprava" kvalitatīvo brieduma pakāpi – kā labam konjakam, kas vairāk nekā 20 gadus izturēts ozolkoka mucā. Atliek tikai baudīt!