Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:21, Did:0, useCase: 0

epadomi/Tava virtuve/Epadomi TV/Arhīvs/Reklāma

Jūrmalā uzstāsiesTomass Anderss

Redakcija
Redakcija

25. jūnijā uz Dzintaru koncertzāles skatuves redzēsim un dzirdēsim leģendāro Tomasu Andersu, informē portāls balticevents.info.

Tomasa Andersa vārds, šķiet, prasa vismazāk komentāru – 1984.gadā dibinātās, Vācijas un lielas Eiropas daļas veiksmīgākās grupas "Modern Talking" solists kopā ar savu grupu Dzintaros izpildīs visus savus slavenākos mūzikas hitus "You're My Heart, You're My Soul", "Cheri Cheri Lady", "Brother Louie" utt.

Kā zināms, ievērojamus panākumus mūzikas jomā Tomass guva, uzsākot sadarbību ar Dīteru Bolenu, kopā darbojoties projektā “ModernTalking”. Jau pašos dueta pirmsākumos popularitāte pie mūziķiem atnāca ne tikai dzimtajā Vācijā, bet gandrīz vai visā pasaulē. Piemēram, viņu hits “You're My Heart, You're My Soul” joprojām dzirdams dažādu radio staciju ēterā.

Pēc grupas izjukšanas Tomass un Dīters atkal apvienoja savus spēkus 1997. gadā, tādējādi atjaunojot duetu. “Modern Talking” iekļuva to reto projetku vidū, kuru atkalapvienošanās nepiedzīvoja neveiksmi, bet tieši pretēji - uznesa slavas virsotnē, līdz ar to viņu apvienošanos var uzskatīt par grandiozāko popmūzikas vēsturē.

1998. gadā izdotais albums “For Good” Eiropas topu virsotnēs atradāsdivdesmit nedēļas, vairākās valstīs iegūstot platīna un dubultplatīna albuma statusu. No 1998. līdz 2003. gadam duets pamanījās pārdot 65 miljonus albuma eksemplāru.

2004. gadā, pēc otrreizējas “Modern Talking” izjukšanas, Tomass Anderss izdeva albumu ar nosaukumu “This Time”, kas viņa solo karjerā atnesa lielākos panākumus.

Jūrmalā mākslinieks izpildīs savus populārākos hitus, kā arī pavisam jaunas dziesmas.

Biļetes ir pieejamas visā sBiļešu Servisa kasēs.

Izrāžu videofragmenti vairākVideointervijas vairāk