Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:21, Did:0, useCase: 0

epadomi/Tava virtuve/Epadomi TV/Arhīvs/Reklāma

Zināms uzvarētājs "Bigbank Latvijas pērles" konkursam: Guntara Rača dziesmu vakars

Redakcija
Redakcija

Jau ceturto gadu augusta nogalē Jūrmalā Dzintaru koncertzālē notiks populārās mūzikas festivāls “Bigbank Latvijas pērles”, kas pirms trim gadiem sevi pieteica kā spilgtu kūrortpilsētas koncertdzīves notikumu. Festivāls norisināsies trīs dienas – no 25. līdz 27. augustam – un piedāvās daudzveidīgu pašmāju mūzikas krāsu paleti.

Portāla KultūrasVēstis.lv konkurss ir noslēdzies. Divus ielūgumus uz festivāla “Bigbank Latvijas pērles” trešā vakara koncertu "Guntara Rača dziesmu vakars", kas notiks 27. augustā plkst. 19.00, laimē SKAIDRĪTE KARDELE.

Festivāla noslēdzošajā vakarā, 27.augustā Dzintaru koncertzālē izskanēs labākās dziesmas ar Guntara Rača vārdiem, starp kurām – “Iedomājies”, “Mēs varam līdzās būt”, “Uz apsolīto zemi”, “Muzikants”, “Kādā brīnišķā dienā”, “Es karājos tavā bizē”, “Dziesma par laimi” un daudzas citas. Rača daiļradi koncertā izpildīs Olga Rajecka, Antra Stafecka, Katrīna Bindere, Normunds Rutulis, Lauris Reiniks, Uldis Marhilevičs, “Dzeguzīte”, TDA “Dzintariņš”, grupa “Saldās sejas”, Miks Dukurs, Jāzepa Mediņa Rīgas 1.mūzikas skolas zēnu koris un citi.

Apsveicam uzvarētāju!
Par balvas saņemšanu lūdzam sazināties ar KultūrasVēstis.lv redakciju, zvanot (+371) 263 11 794 vai rakstot uz e-pastu kulturasvestis@epadomi.lv.Biļetes uz visiem festivāla “BIGBANK Latvijas pērles” koncertiem pieejamas interneta vietnē www.bilesuparadize.lv un tirdzniecības vietās visā Latvijā.

Vairāk par “BIGBANK Latvijas pērles” festivālu informācija pieejama mājaslapā www.bigbanklatvijasperles.lv vai sociālā tīkla facebook.com vietnē www.facebook.com/BIGBANKLVperles.

Konkurss tapis sadarbībā ar festivāla "BIGBANK Latvijas pērles" radošo komandu. Paldies!

KAM UN KAD ZVANĪT COVID-19 SAKARĀ?