Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:21, Did:0, useCase: 0

epadomi/Tava virtuve/Epadomi TV/Arhīvs/Reklāma

Foto: Raimonds Pauls. Latvijas Radio Bigbends

Redakcija
Redakcija
Latvijas Radio bigbends ar lielu prieku savus klausītājus ik gadu pārsteidz ar jaunu koncertprogrammu, kas tapusi īpaši ciešā sadarbībā ar Maestro Raimondu Paulu.

Šajā Ziemassvētku un gadumijas gaidās veidotajā programmā, festivāla Eiropas Ziemassvēki ietvaros, izgaismotas kā nepelnīti piemirstas pērles no Maestro daiļrades, tā melodijas no viņa jaunākajiem albumiem - “Kad Tu ej pie bitēm” un “Strauts un jūra” ar Guntara Rača vārdiem. Ar mazliet nostalģisku, arī mazliet melanholisku sajūtu šī koncertprogramma ir veidota kā ceļojums cauri četriem gadalaikiem un cauri četriem Raimonda Paula daiļrades posmiem. Un vienu pēc otra maestro uz skatuves aicināja arī iemīļotos vokālistus – Kristīni Prauliņu, Dināru Rudāni, Ralfu Eilandu un Intaru Busuli, kuri gan savstarpēji sadziedājās, gan mirdzēja kā solisti.Foto: Kaspars Balamovskis (13.decembra koncerts Kongresu namā)
Izrāžu videofragmenti vairākVideointervijas vairāk