Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:21, Did:0, useCase: 0

epadomi/Tava virtuve/Epadomi TV/Arhīvs/Reklāma

Sākas biļešu pārdošana uz Three Days Grace koncertu

Drukāt

11.maijā, plkst. 10.00 sākās biļešu pārdošana uz Three Days Grace (3DG) koncertu, kas 30.oktobrī notiks Palladium koncertzālē.

Biļešu iepriekšpārdošana visā “Biļešu serviss” tīklā un Biļetes - BIĻEŠU SERVISS : KATRAM SAVU...

Uzmanību, pirmajām biļetēm īpaša cena – tikai €29!
Atgādinām, ka 3DG iepriekšējais koncerts Rīgā 2016.gada janvārī bija pilnībā izpārdots jau vairākas nedēļas pirms pasākuma.

Latvijā tik populārā Kanādas alternatīvā hārdroka un postgrandža grupa pie mums atgriežas jaunākā albuma “Outsider” turnejas ietvaros. Albuma pirmais singls “The Mountain” ierindojās Billboard rokmūzikas topa 1.vietā. Līdz ar to jau trīspadsmit 3DG kompozīciju pabijušas topu virsotnēs.
Kā sagaidāms, koncertā izskanēs dziesmas no visiem apvienības radošajiem periodiem, aptverot tādus hitus kā I Hate Everything About You, Never Too Late, Animal I Have Become, Pain, Just Like You, Home, I Am Machine, Riot, The Mountain u.c.

Līdz šim grupa kopumā izdevusi 6 albumus – katru ar 3 gadu intervālu: “Three Days Grace” (2003), “One-X” (2006), “Life Starts Now” (2009), “Transit Of Venus” (2012), “Human” (2015) un “Outsider” (2018). Trīs pirmie saņēmuši zelta, platīna un dubultplatīna statusu ASV un Kanādā. Kopumā 13 singlu ierindojušies Billboard Alternative topa 1.vietā.

2007.gadā Billboard nodēvēja 3DG par gada roka māksliniekiem. Apvienība vairākas reizes nominēta Kanādas augstākajai muzikālajai balvai Juno (pēdējo reizi 2016.gadā, kā Gada labākā grupa).

Lūgts komentēt tās sajūtas, ko mūziķi vēlējušies izteikt ar savu jaunāko albumu, bundzinieks Nīls Sandersons stāsta: “Es domāju, ka ir kāds kopīgs pavediens, kas izskaidro, kā indivīdam virzīt savu ceļu caur mūsdienu dzīvei, kurā viņu bombardē ar informāciju, izjūtām un uzskatiem... Mums nav atbilžu visiem šiem jautājumiem, bet mēs noteikti vēlamies šo tēmu aktualizēt.”

Tev jābūt autorizētam,

Izrāžu videofragmenti vairākVideointervijas vairāk