Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:21, Did:0, useCase: 0

epadomi/Tava virtuve/Epadomi TV/Arhīvs/Reklāma

Šovakar Jūrmalā uzstāsies krievu komiķis Semjons Sļepakovs

Redakcija
Redakcija

Šovakar, 19.augustā, Semjons Sļepakovs kopā ar savu grupu, kurā spēlē Maskavas labākie mūziķi, kāps uz Dzintaru koncertzāles skatuves, lai ar absolūti nesatricināmu sejas izteiksmi parunātos par ierēdņiem, naftu, sievietēm leksusā, piektdienu un kaimiņiem. Programmā – viegla paškritika, kas mijas ar patriotisma lēkmēm, aizraujošas dziesmas un sirsnīgas sarunas par visu. Sļepakova daiļrade ir savdabīga — humoristisku dziesmu žanrā viņam šodien neviens nespēj līdzināties. Ne velti Semjonu dēvē par “tautas dzejnieku”: viņa darbi ir ļoti aktuāli un bieži tiek citēti, jo balstās ikdienišķās dzīves tēmas, ko saprot plaša auditorija. Pats mākslinieks daudzkārt ir teicis, ka viņam nav aizliegtu tēmu.

“Visam, par ko es dziedu, ir jābūt saprotamam klausītājiem, gan darbiem par politiku, gan attiecībām ar kaķiem. Svarīgākais, lai būtu smieklīgi,” uzsver Semjons.

Patiešām, viņš ar vienlīdz spēcīgu ironiju dzied par ierēdņiem, sabiedrības krējumu, sievietēm, kaitinošiem kaimiņiem un paša trūkumiem, vienlaikus atklājot problēmu būtību, kas ir zināma lielākajai daļai skatītāju. Ikdienas jociņi mākslinieka darbos veiksmīgi sadzīvo ar filozofiskām pārdomām, un tieši tas padara viņa daiļradi tik daudzšķautņainu.

Semjons Sļepakovs lielākoties ir zināms kā humoristisku dziesmu autors un izpildītājs, taču tās nav vienīgās mākslinieka nodarbes. Viņš bijis KVN komandas “Pjatigorskas izlase” kapteinis, savu pirmo mūzikas albumu ierakstīja 2005.gadā, bet 2006.gadā kopā ar Comedy Club rezidentu Gariku Martirosjanu un TNT producentu Aleksandru Dulerainu īstenoja projektu “Наша Russia”. Sļepakvos kā producents darbojies šādos projektos “Mājas arests”, “Наша Russia. Likteņa olas”, “Universitāte”, “Interni”, “Universitāte. Jaunās kojas”, “SašaTaņa” un “XB”. Sļepakovs ir Comedy Club rezidents, projekta Comedy Battle pastāvīgais žūrijas loceklis, scenārists, kā arī komēdiju aktieris.

Sļepakova ritmētajos tekstos ir satīra un dzēlības, naivi, taču vienmēr aktuāli jautājumi, kas mijas ar izsmalcinātu, reizēm arī rupju humoru. Tieši tas padara mākslinieku bezgalīgi interesantu skatītājiem.

Organizatori brīdinā: būs jautri! Daudz jaunu materiālu, taču neiztiks arī sen zināmiem stāstiem.

Pasākumu organizē: IZO Events.
Atbalsta: Gulliver Travel, IZO Art mākslas studija, Lexus Rīga Airport, Resto-rātors, TB Palace Hotel & Spa.

Pasākuma lapa sociālajā tīklā Facebook: https://www.facebook.com/events/224...

Biļetes uz koncertu var nopirkt Biļešu Serviss kasēs visā pilsētā, kā arī internetā:
ej.uz/slepakovs
Galdiņu rezervēšana VIP zonā: +371 22306462