Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:21, Did:0, useCase: 0


Video: Atklāj vasaras koncertsēriju uz “Domina Shopping” jumta

Redakcija
Redakcija
10.jūnijā, sarīkojot krāšņu pikniku, t/c «Domina Shopping» un «Maxima» ieskandināja šīs vasaras koncertu programmu, kuru piecus vakarus pēc kārtas – no 15. līdz 19.jūnijam – būs iespēja baudīt klātienē uz «Dominas» A puses stāvvietas jumta.

Pasākumā varēja gan uzzināt gan par gaidāmajiem koncertiem, kuros piedalīsies dziedātāji Igo, Aija Andrejeva, mūziķis Uldis Marhilevičs, grupas «Pienvedēja Piedzīvojumi», «Dzelzs Vilks», «Bermudu Divstūris», reperis Ozols un citi iemīļoti un populāri mākslinieki, gan arī baudīt muzikālus priekšnesumus un brīnišķīgu skatu uz Rīgu putnu lidojumu augstumā.

T/c «Domina Shopping», «Maxima» un «TV3 life» piedāvās šādus koncertus:
15.06. plkst.19 Marhils (Uldis Marhilevičs), Aija Andrejeva, Ainars Virga
16.06. plkst.19 «Dzelzs Vilks», «Pienvedēja Piedzīvojumi», «Triānas Parks»
17.06. plkst.19 Igo, Aija Vītoliņa un «AG Trio» (Aivars Hermanis, Mārcis Auziņš, Kaspars Zemītis)
18.06. plkst.19 «Dziļi violets», «Singapūras satīns», Ozols
19.06. plkst.19 «Bermudu Divstūris»

Biļetes uz koncertiem var iegādāties «Biļešu Paradīzes» tīklā. Biļetes cena – 25 EUR. Pasākumam tuvojoties, biļetes kļūs dārgākas. Savukārt, iegādājoties biļeti par 7 EUR, jūs saņemsiet tiešraides kodu jeb tā saukto «mājas biļeti», ar kuru koncertu varēs baudīt visi vienas mājsaimniecības iedzīvotāji jebkurā vietā Latvijā vai pasaulē. Tiešraide būs pieejama «Biļešu Paradīzes» mājas lapā. Kods ir paredzēts vienai viedierīcei.
Vērtējums: