Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:21, Did:0, useCase: 0

epadomi/Tava virtuve/Epadomi TV/Arhīvs/Reklāma

Radio SWH flash back pēc tautas pieprasījuma pārcelts uz Rīgu

Radio SWH 25.dzimšanas dienas flash back pēc tautas pieprasījuma pārcelts uz Rīgu un tāpat kā pirms 25 gadiem, norisināsies pie Radio SWH ēkas. Kā jau ziņojām iepriekš, oranžākā Latvijas radio stacija Radio SWH svinēs savu 25. dzimšanas dienu 14.jūlijā un biļetes joprojām pieejamas visās “Biļešu serviss” tirdzniecības vietās un bilesuserviss.lv.

Pašā vasaras vidū pasākuma apmeklētājiem būs iespēja atgriezties ceturtdaļgadsimtu senā pagātnē un baudīt 90-to gadu šarmu autentiskas dzīvās mūzikas izpildījumā, jo uz skatuves kāps Doktors Albāns, Rozalla, Army of Lovers, Haddaway un Dženija Bergrena no Ace Of Base. Pasākuma īpašie viesi būs Radio SWH vienaudži un līdzgaitnieki grupa “Labvēlīgais Tips”, kādreizējā ētera balss Horens ar grupu “Riga Reggae” un Ēriks Loks ar īpašu jubilejas performanci. Un tas vēl nav viss, jo pārsteigumi sekos.

Tālajā 1993.gada pavasarī savu darbību sāka Radio SWH - pirmā tāda līmeņa Latvijas komercradiostacija. Zīmīgas šīs radiostacijas papildu aktivitātes bija koncertu organizēšana. Ar vienu no vērienīgākajiem tika svinēta Radio SWH atklāšana.

Atsaucot atmiņā tā laika notikumus, tika nolemts no jauna sapulcēt tieši tos pašus māksliniekus, kas Skanstes ielas pagalmā uzstājās tālajā 1993.gada jūlijā: Dr. Alban, Haddaway, “Ace of Base” (pārstāvēs soliste Dženija Bergrena), “Army of Lovers” un Rozalla. Labi zināmu hitu izpildītāju plejāde, ar kuriem nav nepieciešamības iepazīstināt, jo šīs kompozīcijas ir pastāvīgā radiorotācijā joprojām!

Šoreiz gan pasākums notiks pie radio jaunās mājvietas – Radio SWH parkā Ganību dambī 24D. Kā norāda AS Radio SWH valdes priekšsēdētājs Jānis Šipkēvics: “Labas tradīcijas mainīt nedrīkst – paldies klausītājiem, kas mums par to atgādināja. Pasākums būs pie mums, lai būtu 100% deja vu.”

Izrāžu videofragmenti vairākVideointervijas vairāk