Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:21, Did:0, useCase: 0

epadomi/Tava virtuve/Epadomi TV/Arhīvs/Reklāma

Video: ŠOBRĪD TIEŠRAIDĒ: #DzSv bērnu folkloras kopu koncerts "Roku rokā ritinām"

Redakcija
Redakcija
XXVI Vispārējie latviešu Dziesmu un XVI Deju svētki turpina pieskandināt Rīgu. Epadomi.lv sadarbībā ar LMT Viedtelevīziju piedāvā šodien, 7. jūlijā no plkst. 12.00 tiešraidē no Esplanādes skatīties bērnu folkloras kopu koncertu "Roku rokā ritinām".

Bērni kā tradīcijas pārmantotāji, iedzīvinātāji un sava redzējuma radītāji kopā ar vecākiem un vecvecākiem atklās sava novada krāsainību rotaļās un dančos. Koncertā "Roku rokā ritinām" piedalās labākās bērnu folkloras kopas un solisti no visas Latvijas. Koncerta režisore – Māra Mellēna.

Šodienas tiešraižu programma turpināsies plkst. 15.00 ar īstām latgaliešu kāzām Dziesmu svētku gaisotnē un plkst. 21.45 ielūkosimies deju lieluzveduma "Māras zeme" aizkulisēs.

Tiešraides no Dziesmu svētku koncerta "Roku rokā ritinām" un citiem notikumiem skatāmas arī LMT Viedtelevīzijā, lietotnē LMT Straume un internetā. Skatītāji aicināti piedalīties Twitter diskusijās, lietojot tēmturi #DzSv.
Vērtējums:
Izrāžu videofragmenti vairākVideointervijas vairāk