Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:21, Did:0, useCase: 0

epadomi/Tava virtuve/Epadomi TV/Arhīvs/Reklāma

„Jorspeis“ Ziemassvētku kopdziedāšanas koncerts ar Jāni Strapcānu Valmierā

Redakcija
Redakcija

Grupa „Jorspeis“ aicina baudīt Ziemassvētku noskaņas sirsnīgā kopdziedāšanas koncertā 18. decembrī plkst. 19:00 koncertzālē „Valmiera“. Kopā ar grupu uzstāsies īpašais viesis, „Jorspeis“ draugs, fonda „Viegli“ dalībnieks, Jānis Strapcāns, kurš ne tikai dalīsies savā brīnišķīgajā, izjustajā mūzikā, bet arī iepazīstinās klausītājus ar „klusuma koncertu“.

Kopdziedāšanas koncerts grupas „Jorspeis“ izpildījumā ir sirsnīgs pasākums, kurā, grupai dziedot kopā ar publiku gan orģinālās, gan klasiskās Ziemassvētku dziesmas, ikvienam top neaizmirstams Ziemassvēktu piedzīvojums. Šis koncerts ir īstā vieta, kur atnākt un kopā ar māksliniekiem izdziedāt skaistās Ziemassvētku melodijas.

„Jorspeis“ jau vairākus gadus rīko Ziemassvētku koncertus klausītājiem, kuri priekšroku dod autentiskai un brīvai atmosfērai. Grupa ir izdevusi Ziemassvētku albumu „Arvien tuvāk“, no kura zināmākās dziesmas ir „Arvien tuvāk“ un „Priecīgus Ziemassvētkus“. Protams, šie koncerti neizpaliek arī bez „Jorspeis“ atpazīstamākās dziesmas „Debesis ir tuvu klāt“ izpildīšanas.

Pirms un pēc koncerta darbosies restorāns, kā arī Pop - Up uzkodu bārs, kas priecēs ar dažādiem gardumiem! Ieeja pasākumā jau no plkst. 18:00.

Biļetes uz koncertu var iegādāties Sākums : eKase.lv – Ebiļešu, suvenīru un... Bērniem līdz 6 gadiem ieeja bez maksas, neaizņemot atsevišķu sēdvietu. No 7-12 gadiem jāiegādājas bērna biļete. Cena - 5,00EUR.

Izrāžu videofragmenti vairākVideointervijas vairāk