Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:21, Did:0, useCase: 0


Mazajā Ģildē notiks Lāčplēša dienas koncerts “Ap karstu spuldzi”

Redakcija
Redakcija

11. novembrī plkst. 19.00 RKTMC “Mazā Ģilde” Lielajā zālē tiks atzīmēta Lāčplēša diena ar koncertu “Ap karstu sauli”, kas veltīts Latvijas neatkarības cīnītāju piemiņai. Koncertā uzstāsies dziedātājs – Daumants Kalniņš un taustiņinstrumentālists – Romāns Vendiņš.

Īpaši Lāčplēša dienas koncertam Daumants Kalniņš kopā ar klavieru virtuozu Romānu Vendiņu ir izveidojuši koncertprogrammu, kurā izskanēs gan latviešu tautai nozīmīgas melodijas, gan arī Daumanta Kalniņa radītās kompozīcijas un aranžijas. Par gaidāmo pasākumu dziedātājs dalās ar Knuta Skujenieka dzejas vārdiem, kas tiks izdziedāti arī koncertā: “Ap karstu spuldzi tauriņš kvēl un plīvo, es neesmu tauriņš, nakts ir jāpārdzīvo..”. Šīs rindiņas rezonē gan par gadsimtu senajām brīvības cīņām par Latviju, gan arī par šodienas situāciju pasaulē – ir notikumi, kas jāpārdzīvo.

Koncertu “Ap karstu spuldzi” organizē RKTMC “Mazā Ģilde” ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstu. Pasākuma pulcēšanās un norises laikā tiks ievēroti visi valstī noteiktie drošības noteikumi.
Koncerts būs vērojams tiešraidē Rīgas Kultūras un tautas mākslas centrs un facebook.com/MazaGilde.

Ieeja ar bezmaksas ielūgumiem, kas no 7. novembra saņemami “Biļešu Paradīze” kasēs un Īsta biļešu paradīze - biļetes uz vairāk nekā... Aicinām sekot līdzi aktuālajai informācijai Rīgas Kultūras un tautas mākslas centrs pēc valdības ārkārtas sēdes 6. novembrī par iespēju apmeklēt koncertu klātienē.