Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:21, Did:0, useCase: 0

epadomi/Tava virtuve/Epadomi TV/Arhīvs/Reklāma

Video: Bērnu vokālo ansambļu muzikālais uzvedums "Vilkam tāda dvēselīt'"

KultūrasVēstis.lv sadarbībā ar LMT Viedtelevīziju piedāvā šovakar, 6. jūlijā, no plkst. 19.00 tiešraidē no Dailes teātra Lielās zāles skatīties bērnu vokālo ansambļu muzikālo uzvedumu "Vilkam tāda dvēselīt'". Uzvedumā bērnu vokālie ansambļi no visas Latvijas izdziedās stāstu par divām atšķirīgām pasaulēm – cilvēkiem un vilkiem. Tas ir stāsts par attiecībām, cilvēcību un vēlmi sadzirdēt sevi un citus. Tas aicina izjust, pārdzīvot, domāt un caur vilcēna dzīvi spēt labāk saprast savējo. "Vilkam tāda dvēselīt'" muzikālo noformējumu rada divi jauni un veiksmīgi Latvijas mūziķi – komponisti Andris un Reinis Sējāni. Koncerta programmu veido oriģināldziesmas, instrumentāli jaundarbi, kā arī intermēdijas – uzveduma sižetu un caurviju darbību atspoguļojoši jaundarbi.

Tiešraide no bērnu vokālo ansambļu muzikālā uzveduma "Vilkam tāda dvēselīt'" skatāma arī LMT Viedtelevīzijā, lietotnē LMT Straume un internetā. Tiešraides skatītāji aicināti piedalīties Twitter diskusijās, lietojot tēmturi #DzSv.
Vērtējums:
Izrāžu videofragmenti vairākVideointervijas vairāk