epadomi/Tava virtuve/Epadomi TV/Arhīvs/Reklāma

Video: Zigfrīds Muktupāvels: ''Grupa "bet bet" nav muzikāls šedevrs – tā ir atslodze". Videointervija

Drukāt
Vērtējums: +4

 

Tuvojas grupas “bet bet” “Lielie jubilejas koncerti”, kas šovasar notiks Latvijas laukos, tāpēc saruna ar mūziķi Zigfrīdu Muktupāvelu mūsu portālā likās iederīga un izvērsās gana interesanta.

Sagaidot savu 25 gadu pastāvēšanas jubileju, grupas „bet bet” dalībnieki ir apzinājuši vietas Latvijā, kurās šajos gados grupa nav uzstājusies, tāpēc nolemts “Lielos jubilejas koncertus” rīkot tieši tajās vietās, kurās grupa līdz šim nav muzicējusi nekad, vai arī darījusi to ļoti, ļoti reti. Turnejas atklāšanas koncerts notika pārpildītā Allažu tautas namā, tam sekoja koncerts Tumes kultūras namā un Piņķos. Nu pienācis laiks paziņot vietas, kurās šīs vasaras noslēgumā notiks “Lielie jubilejas koncerti”!

30. jūlijā grupas “Lielais jubilejas koncerts” notiks Lubānā, bet 31. jūlijā Mārsnēnos, 6. augustā Madlienā, 7. augustā Rožupē, 13. augustā Staburagā, 14. augustā Dzērbenē, 19. augustā Kandavā, 20. augustā Viļakā, 21. augustā Valkā, 26. augustā Gailīšu pagastā un 27. augustā Viesītē.

Ar Zigfrīdu Muktupāvelu sarunājās Ilze Puķe (Epadomi / KultūrasVēstis.lv).

Tev jābūt autorizētam,

Dienas citāts vairāk

Līdzīgi kā skaistums un mīlestība, māksla nav racionāli skaidrojama – tā ir sajūtama. Pieredze, ko var gūt mākslā, ir teju bezgalīga, jo mākslas formas ir daudzveidīgas un ir dažādi veidi kā atrast sevi mākslā.
Māksla paver plašāku redzesloku, jo caur mākslu var iepazīt dažādas personības un citu valstu kultūru. Tāpēc tas ir veids kā sevi bagātināt.

/Stiliste Santa Bindemane/

Avots: KultūrasVēstis.lv arhīvs

Izrāžu videofragmenti vairāk

Videointervijas vairāk