Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:21, Did:0, useCase: 0

epadomi/Tava virtuve/Epadomi TV/Arhīvs/Reklāma

Video: Viena diena Laura Reinika dzīvē vai kā rodas koncerts?

Jau trīs koncerti aizvadīti koncerttūres “Es domāšu par tevi” ietvaros, kuras laikā mūziķis Lauris Reiniks ar savu lielāko hitu parādi viesojas koncertzālēs un kultūras centros visā Latvijā.

Visu novembri un decembri enerģiskie koncertšovi viesosies vēl tādās pilsētās kā Rēzekne, Jēkabpils, Preiļi, Valmiera, Madona, Alūksne, Ādaži un Liepāja. Lielais Rīgas koncerts tiks aizvadīts valsts svētku priekšvakarā, 17.novembrī, Kongresu namā, kurā Laurim Reinikam uz skatuves pievienosies arī pārsteigumviesi – dziesmu partneri vai partneres, kuru vārdi tiks atklāti jau drīzumā.

Arī ikvienā no tūres pilsētām mūziķa priekšnesumus krāšņos un publiku iekustinās īpaši viesi. Tuvākajā koncertā Rēzeknē tā būs deju studija "Dynamic hit", Ādažos - Edmunda Veizāna deju skola, Valmierā - Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas mūsdienu deju grupa “Flash” un citi aktīvi, enerģiski kolektīvi.

Biļetes visās “Biļešu paradīzes” kasēs un Internetā
Vērtējums:
Izrāžu videofragmenti vairākVideointervijas vairāk