Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:21, Did:0, useCase: 0


Video: Deju kolektīvu konkurss

Redakcija
Redakcija
KultūrasVēstis.lv sadarbībā ar LMT aicināja 3. jūnijā tiešraidē no Dailes teātra sekot līdzi XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku deju kolektīvu konkursa finālam. Tajā par Dziesmu un deju svētku divām Lielajām balvām sacentīsies 18 labākie deju kolektīvi, viņu sniegumu komentēs Sanda Dejus un Agris Daņiļevičs, kā arī Ilze Mažāne un Gints Andžāns. Tiešraides atklāšanā ar konkursa būtību un īsu vēsturi iepazīstinās Deju svētku virsvadītāja Zanda Mūrniece. Skatītājiem ir iespēja ne vien sekot līdzi deju konkursa norisei, bet arī ekspertu komentāriem, intervijām ar dejotājiem un ieskatīties konkursa aizkulisēs.

Tiešraides programma:
13.00 I daļa D grupa – 21 deja 7 deju kolektīvu izpildījumā. Komentē Sanda Dejus un Agris Daņiļevičs
14.15 Sandas Dejus intervijas ar dejotājiem
15.00 II daļa A grupa – 33 dejas 11 deju kolektīvu izpildījumā. Komentē Ilze Mažāne un Gints Andžāns
17.30 Ginta Andžāna intervijas ar dejotājiem
19.00 Rezultātu paziņošana un dejotāju apbalvošana.
Deju konkursa fināls skatāms arī LMT Viedtelevīzijā, LMT Straumē un internetā. Tiešraides skatītāji, dejotāji un viņu atbalstītāji aicināti piedalīties Twitter sarunās ar tēmturi #LMTstraume.
Vērtējums: