Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:127, Did:0, useCase: 0

epadomi/Tava virtuve/Epadomi TV/Arhīvs/Reklāma

Nākamā lapa

Guntara Rača un grupas “Saldās sejas” turneja uzņem apgriezienus 11.12.2018 17:08

Ar skatītāju piepildītām zālēm un stāvovācijām aizritējuši pirmie pieci Guntara Rača jaunās grāmatas “Reiz Ziemassvētkos...“ koncertsērijas koncerti Rīgā, Liepājā, Valmierā un Ventspilī. Šīs nedēļas nogalē mūziķis ar jauno koncertprogrammu viesosies arī Cēsīs (13. decembrī) un Rēzeknē (14. decembrī). Biļetes uz koncertu Cēsīs “Vidzemes koncertzālē” tiesa gan ir jau izpārdotas.

Šonedēļ ar krāšņu programmu Dzintaru koncertzālē sāksies Ziemassvētku festivāls 11.12.2018 11:12

Jau ceturto gadu no 15. decembra līdz 7. janvārim atjaunotajā vēsturiskajā Dzintaru koncertzālē norisināsies krāšņs Ziemassvētku festivāls. Desmit muzikāli daudzveidīgos koncertos tiksimies ar Rīgas Doma zēnu kori, Ziemassvētku “Brīnumskapi”, komponistu Jāni Lūsēnu, operdziedātāju Elīnu Šimku, trio “Art-i-Shock”, kori “Latvija” un diriģentu Māri Sirmo, senās mūzikas grupu “Schola Cantorum Riga”, jauno vijolnieku Sergeju Dogadinu un citiem māksliniekiem. Festivāla īpašie viesi – zvanu ansamblis “Arsis” ar programmu “Jaungada rapsodija”.

Ziemassvētki ar Orķestri “Rīga”, Andreju Osokinu un Evilenu Protektori 11.12.2018 11:07

22. un 26. decembrī Orķestris “Rīga” aicina uz Lielo ģildi, kur gaidāmi klausītāju iemīļotie Ziemassvētku koncerti. Šī gada programmā būs divu populārās mūzikas dižgaru - Džordža Geršvina un Ērvinga Berlina skaņdarbi, ko klausītāji varēs baudīt dziedātājas Evilenas Protektores, pianista Andreja Osokina, Orķestra “Rīga” un diriģenta Valda Butāna sniegumā. Koncertu nosaukums ir “Ziemassvētku rapsodija”, kas norāda gan uz slaveno “Rapsodiju blūza stilā”, gan Ziemassvētku mūzikas klātbūtni programmā.

Festivālā “Eiropas Ziemassvētki” Andrejs un Sergejs Osokini spēlēs Bēthovena sonātes 11.12.2018 10:03

Festivālā “Eiropas Ziemassvētki” 19. decembrī Lielajā ģildē notiks īpašs vakars klaviermūzikas mīļotājiem. Ludviga van Bēthovena sonātes varēsim klausīties daudzu starptautisko konkursu laureātu, pianistu - Segeja Osokina un Andreja Osokina izpildījumā.

MUZIKĀLĀS BANKAS 2018 noslēguma ceremonija pirmo reizi notiks Daugavpilī 10.12.2018 13:38

Gada vērtīgāko popa un roka dziesmu aptaujas „Muzikālā Banka 2018” noslēguma pasākums ar iemīļotāko Latvijas mūziķu dalību un tiešsaistes fināla balsojumu notiks Daugavpilī 2019. gada 9. februārī. Par vērtīgākās dziesmas titulu cīnīsies „Prāta Vētra”, Dons, „Musiqq”, Intars Busulis, Aija Andrejeva, Mesa, The Sound Poets, Double Faced Eels, Bermudu divstūris, Ivo Fomins, Jauno Jāņu orķestris, Jānis Stībelis, Markus Riva, Tautumeitas un citi iemīļoti mākslinieki. No pirmdienas, 10. decembra, uzsākta biļešu tirdzniecība uz pasākuma ģenerālmēģinājumu un noslēguma ceremoniju.

Sākas dziesmu ziedošana labdarības maratonam DOD PIECI! 10.12.2018 09:13

No šodienas, 10. decembra, dodpieci.lv mājaslapā sākas dziesmu pieteikšana šī gada labdarības maratonam DOD PIECI!. Cilvēku ziedojumi caur “Ziedot.lv” tiks novirzīti bezmaksas praktisku un psiholoģisku mācību ieviešanai jaunajiem vecākiem visā Latvijā, lai ikvienam, kas to vēlēsies, palīdzētu apgūt vecāku iemaņas patiesi laimīga bērna audzināšanā. Pirmo reizi maratona mērķi var atbalstīt arī ar „Ziedot.lv” dāvanu kartēm, dāvinot ziedošanas prieku arī uzņēmumu darbiniekiem, kolēģiem, draugiem vai tuviniekiem.

Ar jaunu programmu Rīgā nākamruden uzstāsies Sāra Braitmena 10.12.2018 09:02

2019. gada 3. novembrī Arēnu Rīgu no jauna apburs fenomenālā trīs oktāvu vokāla īpašniece Sāra Braitmena. Pasaules visu laiku veiksmīgākais soprāns Latvijas galvaspilsētā viesosies jaunākā, nule kā klajā nākušā albuma “Hymn” koncertturnejas ietvaros. Globālā “Hymn: Sarah Brightman In Concert” turneja kopumā ievers 125 koncertus 5 kontinentos. Jautāta par to, kam skatītājiem gatavoties, Braitmenas kundze atbild: “Sagaidiet negaidīto!”

Artūrs Duboks un “A-Europa” koncertā “Tuvumā, tālumā…” Rīgas Kongresu namā. 07.12.2018 19:15

Dziedātājs un dziesmu autors Arturs Duboks ar jaunu pavadošo instrumentālo grupu: Ainis Zavackis (sitamie instrumenti), Indriķis Veitners (saksofons), Viktors Dobkevičs (ģitāra) un Juris Ruskulis (taustiņinstrumenti) piedāvā koncertprogrammu “Tuvumā, tālumā...”. Svētdien, 9. decembrī plkst. 18.00 Rīgas Kongresu namā koncertā skanēs grupas “A-Europa” visu laiku populārākās dziesmas jaunos aranžējumos, kā arī vēl nedzirdētas Artūra Duboka dziesmas.

Ziemassvētku festivāla īpašie viesi – zvanu ansamblis “Arsis” ar programmu “Jaungada rapsodija” 07.12.2018 16:54

Jau ceturto gadu no 15. decembra līdz 7. janvārim atjaunotajā vēsturiskajā Dzintaru koncertzālē norisināsies krāšņs Ziemassvētku festivāls. Vienpadsmit muzikāli daudzveidīgos koncertos tiksimies ar Rīgas Doma zēnu kori, Ziemassvētku “Brīnumskapi”, klaunu Miku un viņa draugiem, komponistu Jāni Lūsēnu, operdziedātāju Elīnu Šimku, trio “Art-i-Shock”, kori “Latvija” un diriģentu Māri Sirmo, senās mūzikas grupu “Schola Cantorum Riga”, Latvijas Nacionālo Simfonisko orķestri, jaunajiem vijoļspēles talantiem Sergeju Dogadinu un uzlecošo zvaigzni Kristīni Balanas, kā arī citiem māksliniekiem

Audiovizuālajā lasītavā atklās izstādi par latviešu populāro mūziku 06.12.2018 13:51

13. decembrī plkst. 17.00 Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) Audiovizuālajā lasītavā (4. stāvā) notiks izstādes “Zibens pa dibenu: 100 labākie latviešu mūzikas albumi” atklāšana un saruna par latviešu populārās mūzikas ierakstu vēsturi no 1960. gadiem līdz mūsdienām, un nozīmīgāko albumu izvēli “Radio NABA” raidījumam.

Klasiskās mūzikas huligāni uzsāk DAGAMBA feat TCHAIKOVSKY tūri 06.12.2018 09:15

Pagājušajā nedēļā grupa DAGAMBA atgriezās no Austrālijā sniegtajiem Latvijas simtgades koncertiem, lai jau nākamajā dienā dotos uz Krieviju un pārpildītās zālēs uzsāktu jauno koncerttūri DAGAMBA feat TCHAIKOVSKY. Paradoksāli vai
nē, taču Latvijas simtgades novembris ir iegājis grupas DAGAMBA vēsturē kā ģeogrāfiski viskrāsainākais mēnesis – veikti vistālākie pārlidojumi, muzikāli iekarotas jaunas teritorijas un visi simtgades koncerti sniegti ārpus Latvijas.

Inga Kalna satiekas ar Sinfonietta Rīga Mocarta mūzikā 06.12.2018 09:12

“Latvijas Koncertu” rīkotājā festivālā “Eiropas Ziemassvētki” 13. decembrī Lielajā ģildē izcilais soprāns Inga Kalna kopā ar kamerorķestri Sinfonietta Rīga aicina no jauna atklāt Volfganga Amadeja Mocarta šedevrus, pārlapojot Zalcburgas ģēnija operu ārijas un novērtējot viņa eleganto rokrakstu gaisīgajos simfoniskajos audeklos. Pie diriģenta pults – Normunds Šnē. Ciklā “Pēckoncerta sarunas” filozofs Ilmārs Šlāpins aicina uz sarunu Baltajā zālē par Mocarta unikālo muzikālo mantojumu.

„Jorspeis“ Ziemassvētku kopdziedāšanas koncerts ar Jāni Strapcānu Valmierā 06.12.2018 08:59

Grupa „Jorspeis“ aicina baudīt Ziemassvētku noskaņas sirsnīgā kopdziedāšanas koncertā 18. decembrī plkst. 19:00 koncertzālē „Valmiera“. Kopā ar grupu uzstāsies īpašais viesis, „Jorspeis“ draugs, fonda „Viegli“ dalībnieks, Jānis Strapcāns, kurš ne tikai dalīsies savā brīnišķīgajā, izjustajā mūzikā, bet arī iepazīstinās klausītājus ar „klusuma koncertu“.

Līksmā Jaungada nakts Tikai tā! Ielūdz Marhils un draugi Kultūras pilī „Ziemeļblāzma” 05.12.2018 16:37

31.decembra vakarā ikviens gaidīts uz latviskām un aizraujošām Jaungada nakts svinībām Tikai tā! Ielūdz Marhils un draugi Kultūras pilī „Ziemeļblāzma”. Svinību sākums – plkst.21. Vakara gaitā klausītāji varēs baudīt gan Ulda Marhileviča (draugu saukts Marhils), gan citu komponistu skaistāko latviešu mūziku, par ko parūpēsies mūziķu grupa, dziedātāja Antra Stafecka un vakara vadītājs – atraktīvais Dailes teātra aktieris Gints Grāvelis, kurš ne tikai vadīs svinības, bet arī pats dziedās. Programmā – dažādas aktivitātes, mielasts, dejas un labs koncerts, iespēja vērot Jaungada salūtu Daugavmalā uz lielā ekrāna u.c. aktivitātes, kas šo vakaru padarīs neaizmirstamu. Pēc pusnakts varēs ļauties deju ritmiem, kad skanēs labāko ārzemju grupu skaņdarbi un kaverversijas.

Otrās Adventes koncerts “Aicinājums” Rīgas Sv. Pētera baznīcā 05.12.2018 10:56

Šī gada 9. decembrī plkst. 16.00 Rīgas Sv. Pētera baznīcā izskanēs otrās Adventes koncerts “Aicinājums”. Nu jau par tradīciju ir kļuvuši pirms Ziemassvētkiem rīkotie, dvēseliski apgarotie Adventes laika koncerti Rīgas Sv. Pētera baznīcā. Otrās Adventes svētdienā Ziemassvētku gaidīšanas noskaņu radīs aktieri Ilze Ķuzule-Skrastiņa un Mārtiņš Egliens, kā arī mūziķi – Marts Kristians Kalniņš, Līva Kalniņa, Kristiāna Stirāne, Jānis Miltiņš (klavieres), Norberts Skraucis (basģitāra) un Ivars Kalniņš (perkusijas).

Ar sirsnīgu koncertu atvērta Guntara Rača grāmata “Reiz Ziemassvētkos...” 04.12.2018 15:36

Vakar, ar sirsnīgu koncertu, skatītāju piepildītā VEF kultūras pils zālē, uzsākās Guntara Rača un grupas “Saldās Sejas” koncertu un grāmatas “Reiz Ziemassvētkos” svētku koncertsērija. Koncertā kā īpašie viesi piedalījās Lauris Reiniks, Ivo Fomins, Normunds Rutulis, Katrīna Bindere, Latvijas Radio bērnu vokālais ansamblis “Dzeguzīte” un tikai Rīgas koncertā arī Rīgas Valsts vācu ģimnāzijas jauktais koris “Skulda”, diriģentes Ievas Mezītes vadībā.

Iznākusi grāmata “LVtop100. Tautas izvēlētas visu laiku labākās dziesmas” 04.12.2018 14:22

2018. gada decembra sākumā, kad nupat krāšņi aizvadītas Latvijas valsts dibināšanas 100 gadu svinības un jau pilnā sparā rit skaistais Ziemassvētku gaidīšanas laiks, Radio SWH sadarbībā ar apgādu “Zvaigzne ABC” laidusi klajā vienu no vērienīgākajiem un nacionāli nozīmīgākajiem 2018. gada kultūras un arī grāmatniecības projektiem – grāmatu “LVtop100. Tautas izvēlētas visu laiku labākās dziesmas”.

Leģendārās grupas “DAKOTA” neparastā Ziemassvētku koncertprogramma “LEDUS ZIEDS” 04.12.2018 14:18

Sagaidot mīlestības, gaišuma un piedošanas laiku, leģendārā latviešu grupa “Dakota” vēlas iepriecināt savus klausītājus ar pilnīgi jaunu Ziemassvētku koncertprogrammu “LEDUS ZIEDS”. Pirmais koncerts izskanēs 21.decembrī Jaunmoku pilī.

Jauktā kora “Spārni” Adventa laika koncerts “Ar vēsti nāca eņģelis” 02.12.2018 08:29

Pirmajā Adventā, 2. decembrī plkst. 13.00, Turaidas baznīcā ikviens aicināts apmeklēt Siguldas novada kultūra centra “Sigulda Devons” jauktā kora “Spārni” koncertu “Ar vēsti nāca eņģelis”. Koncertā skanēs komponista Ērika Ešenvalda Ziemassvētku vakara kantāte korim un solistam un citu autoru skaņdarbi ziemas noskaņās. Lūgums klausītājiem baznīcā ierasties jau plkst. 12.30.

Pirmajā Adventē Rīgā tiks iedegta svētku egle un sāks darboties Ziemassvētku tirdziņi 02.12.2018 08:23

Pirmajā Adventē, 2. decembrī, plkst.17.00 Rīgas iedzīvotāji un viesi gaidīti Doma laukumā svētku egles iedegšanas svinībās, kurās piedalīsies Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs un Ziemassvētku tirdziņa organizētājs Andris Kreislers. Pasākuma apmeklētājus ar koncertprogrammu priecēs Liepājas zvanu ansamblis „Campanella”, bērnu vokālā grupa „Knīpas un Knauķi”, solisti Sanita Sējāne un Gustavs Melbārdis, Latvijas Kultūras akadēmijas leļļu aktieru kursa studenti iestudējumā „Kādas ģimenes Ziemassvētku gaidīšanas stāsts”.

Rēzeknes kamerorķestris aicina sākt svētku gaidīšanu ar Baha mūziku 02.12.2018 08:21

Svētdien, 2. decembrī, iesākot Ziemassvētku gaidīšanas laiku, uz koncertu „Mūzika Adventa laikam“ aicina Rēzeknes kamerorķestris. Koncertā, kurā skanēs Johana Sebastiāna Baha speciāli Adventa un Ziemassvētku laikam rakstīta mūzika, līdz ar orķestri piedalīsies klavesīniste Ieva Saliete, dziedātāja Jolanta Strikaite-Lapiņa, flautists Andis Klučnieks, vijolniece Agenese Kanniņa, obojists Pēteris Endzelis un Jāņa Ivanova Rēzeknes mūzikas vidusskolas jauktais koris.

Populāri Latvijas mūziķi par “Ziemassvētku prelūdijas” tapšanu Doma baznīcā 02.12.2018 08:14

Pirms gadu mijas svētkiem Ineses Galantes fonds turpina ilggadīgo tradīciju un gatavo klausītājiem īstu pirmsziemassvētku dāvanu: 8.decembrī plkst. 19:00 Doma baznīcā, kas ir viena no senākajām sakrālajām celtnēm Baltijā, notiks ilgi gaidītais koncerts “Ziemassvētku prelūdija”. Tajā skanēs izcili skaņdarbi, uzstāsies spilgti Latvijas mūziķi, kā arī Ineses Galantes jaunie talanti. “Ziemassvētku prelūdijas” dalībnieki pastāstīja, kādu iemeslu dēļ rīdziniekus gaida patiešām īpašs vakars.

Pirmās Adventes koncerts “Pāri tuksnesim uz Ziemassvētku zvaigzni” Rīgas Sv. Pētera baznīcā 02.12.2018 08:03

2018. gada 2. decembrī plkst. 16.00 Rīgas Sv. Pētera baznīcā operdziedātājas Evitas Zālītes un draugu izpildījumā skanēs Ziemassvētku dziesmas un stāsti no visas pasaules – pirmās Adventes koncerts “Pāri tuksnesim uz Ziemassvētku zvaigzni”.

Dzintaru koncertzālē norisināsies krāšņs Ziemassvētku festivāls 02.12.2018 07:51

Jau ceturto gadu no 15. decembra līdz 7. janvārim atjaunotajā vēsturiskajā Dzintaru koncertzālē norisināsies krāšņs Ziemassvētku festivāls. Desmit muzikāli daudzveidīgos koncertos tiksimies ar Rīgas Doma zēnu kori, Ziemassvētku “Brīnumskapi”, komponistu Jāni Lūsēnu, operdziedātāju Elīnu Šimku, trio “Art-i-Shock”, kori “Latvija” un diriģentu Māri Sirmo, senās mūzikas grupu “Schola Cantorum Riga”, jauno vijolnieku Sergeju Dogadinu un citiem māksliniekiem. Festivāla īpašie viesi – zvanu ansamblis “Arsis” ar programmu “Jaungada rapsodija”.

Ķīpsalas hallē izskanēs lielkoncerts "Mans draugs Mārtiņš Freimanis" 30.11.2018 21:39

Pirms daudziem gadiem grupa "Tumsa" un Mārtiņa Freimaņa daiļrade pulcēja daudzus tūkstošus mūzikas mīļotāju Ķīpsalas hallē spožos un neaizmirstamos koncertos ar daudzu īpašo viesu dalību. Viesturs Tīle,Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrības BT 1 valdes priekšsēdētājs, atceras: "”Tumsas” koncerti Ķīpsalā bija ļoti sirsnīgi, dabiski. Var jau gaidīt, lai dziedātājs izdzied precīzi pēc notīm un ļoti perfekti, bet tad tiek pazaudēts tas siltums. Arī koncertu publika bija tikpat sirsnīga kā Freimanis, un tas ir tas burvīgākais."

Ziemassvētku balsis trīs koncertos decembrī 30.11.2018 21:26

Jau divdesmit pirmo gadu pēc kārtas Jauniešu koris BALSIS aicina uz tradicionālajiem Ziemassvētku koncertiem Rīgas Sv. Pestītāja (Anglikāņu) baznīcā 22., 23. decembrī plkst. 20.00 un 25. decembrī plkst. 23.00.

Zigrfīds Muktupāvels, Jānis Lūsēns un Mārtiņš Vilsons svētkos aicina uz koncertiem “Trīs vīri ziemassvētkos” 30.11.2018 10:11

Trīs spoži mākslinieki - dziedātājs Zigfrīds Muktupāvels, komponists Jānis Lūsēns un aktieris Mārtiņš Vilsons kopā radījuši brīnišķīgu svētku programmu visai ģimenei “Trīs vīri Ziemassvētkos”, kas pirmo reizi izskanēs 14. decembrī Aizputes kultūras namā un pēc tam citviet Latvijā.

JĀNIS BUKUMS prezentē jauno albumu “Neuzvarētais” 30.11.2018 10:04

“Ir Jaunais Gads, Līgo svētki un tad uz gada nogali ir Jāņa Bukuma albuma prezentācija” – tā jaunā albuma prezentācijā trāpīgi atzīmēja kāds no pasākuma viesiem. 29. novembra vakarā viesnīcā “Hotel Roma” grupa JĀNIS BUKUMS prezentēja jauno albumu “Neuzvarētais”, kas ir jau trešais grupas albums. Albumu bez maksas iespējams lejupielādēt grupas mājaslapā JĀNIS BUKUMS - NEUZVARĒTAIS, savukārt fizisko CD iespējams iegādāties Latvijas Rokmūzikas Asociācijas veikalā LRMA Veikals - Veikals , kā arī visās mūzikas ierakstu tirdzniecības vietās Latvijā.

Valmieras teātra 2019. gada kalendārā aktiera Mārtiņa Meiera foto darbi 30.11.2018 09:55

“Uz ko tu skaties? Uz ko tu neskaties? Gaismas caurdurts un trūdošu lapu noklāts smilšains ceļš precīzi atspoguļo, kas esmu, ko jūtu, kas sāp, nevis tas tur - blakus esošais Eifeļtornis.” Mārtiņš Meiers. Tuvojoties gada nogalei, Valmieras teātris kopā ar aktieri Mārtiņu Meieru ir sarūpējis skatītājiem dāvanu – 2019. gada kalendāru.

JVLMA un RDKS bigbends aicina uz Adventes koncertu Rīgas Mārtiņa baznīcā 28.11.2018 19:02

Otrajā decembrī Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija /JVLMA/ aicina uz īpašu Pirmās Adventes koncertu Rīgas Mārtiņa baznīcā. Notikums apvienojis divus radošos spēkus – JVLMA un Rīgas Doma kora skolas /RDKS/ bigbendu un JVLMA jaukto kori /mākslinieciskais vadītājs Jānis Ozols/. Muzikālo priekšnesumu bagātinās solistes Kristīnes Prauliņas balss un Leonarda Lenija Vīksnes stepa deja. Koncerta sirds un dvēsele – JVLMA un RDKS bigbenda diriģents Dāvis Jurka.

VEF Kultūras pilī un Madonā skanēs Valda Breģa mūzika 28.11.2018 18:43

2018. gada 16. decembrī plkst.15.00 VEF Kultūras pils kamerzālē un 9. decembrī plkst.15.00 Madonas Kultūras namā notiks kordiriģenta un skaņraža Valda Breģa piemiņai veltīti koncerti “Līdz ar saullēktu”. Skanēs plašs komponista radīto skaņdarbu klāsts gan koriem, gan simfoniskajam orķestrim, gan kamermūzikas žanrā. Koncertu vadīs mūzikas žurnāliste Liene Jakovļeva.

Aija Andrejeva viesosies Rīgā, Smiltenē un Siguldā 27.11.2018 20:26

2018.gada nogalē – 5., 7. un 8.decembrī – notiks dziedātājas Aijas Andrejevas jaunā albuma „Mēs pārejam uz Tu” prezentācijas papildkoncerti, kuros tiks izdzīvotas un izspēlētas dziesmas gan no jaunā albuma, taču arī visu sen iemīļotas dziesmas netiks turētas zem pūra, bet, kā saka Aija, tās iegūs citu krāsu un skanējumu.

“Bilžu” veterānu koncerts kopā pulcēs māksliniekus un mūziķus 27.11.2018 16:00

Sestdien, 1. decembrī plkst. 19, Rīgas Kongresu namā notiks Mākslas un mūzikas festivāla “Bildes” veterānu koncerts, kas ik reizi ir patīkama atkal satikšanās gan klausītājiem, gan pašiem mūziķiem. Īpaši “Bilžu” veterānu koncertam kopā sanāk sen nedzirdētas grupas un mūziķi apvienojas unikālos projektos. Koncertu vadīs Ēriks Loks.

Dailes teātra Vecgada koncertā skanēs šūpuļdziesmas 27.11.2018 14:11

Gada nogalē Dailes teātris skatītājiem piedāvās Vecgada koncertu “Sēd uz sliekšņa pasaciņa”. No 21. decembra līdz 3. janvārim 14 koncertos skanēs latviešu šūpuļdziesmas. Koncertu veidos režisors Dmitrijs Petrenko. Koncertā skanēs latviešu šūpuļdziesmas – no komponistiem klasiķiem līdz pat mūsdienu autoriem. Gan sen aizmirstas un pavisam nezināmas dziesmas, gan labi pazīstamas, bieži dziedātas un mīļas.

Festivāls Summer Sound izziņo festivāla datumus Liepājā un ballīti Rīgā 27.11.2018 09:03

Festivāls Summer Sound 2019. gadā Liepājā norisināsies 2. un 3. augustā un tā būs jau devītā reize, kad festivāla apmeklētāji tiek aicināti baudīt mūziku un mākslu Liepājas pludmalē. Savukārt jau 9. martā Rīgas Sporta manēžā notiks pavasara lielākā ballīte - Summer Sound Spring Session. Pirmo reizi festivāla vēsturē Summer Sound rīko vienas nakts pasākumu Rīgā, kurā uzstāsies vācu elektroniskās mūzikas dīdžejs Tujamo, Latvijā populārā grupa Bermudu Divstūris un festivāla ballīšu karalis - dīdžejs Toms Grēviņš. Tā būs karsta ballīte visas nakts garumā, atzīmējot ziemas beigas un vasaras tuvošanos.

Latvian Sound Quartet svin piecgades jubileju ar koncertprogrammu “Amerikas vilinājums” 27.11.2018 09:02

Latvian Sound Quartet, atzīmējot ansambļa piecgades jubileju, aicina klausītājus baudīt mūziklu, džeza un Latīņamerikas ugunīgo ritmu atmosfēru koncertā “Amerikas vilinājums”. 1. decembrī Spīķeru koncertzālē dzirdēsim Bohuslava Martinū, Leonarda Bernsteina, Liduono Pitombeiras un Kevina Bīversa skaņdarbus. Koncerta organizators VSIA “Latvijas Koncerti”.

Koncertpiedzīvojums PASAKA ZIEMĀ arī šogad aicinās baudīt svētku gaidīšanas laiku pasakainās noskaņās 27.11.2018 08:56

No 11.-21. decembrim radošajā telpā “Sūkņu stacija”, gatavojoties gada gaišākajiem un sirsnīgākajiem svētkiem, jau otro gadu tiks uzvests koncertpiedzīvojums “Pasaka Ziemā”. “”Pasaka ziemā” ir mūsu sirds projekts, kurā esam radījuši skaistu un sirsnīgu svētku gaidīšanas notikumu, ko vēlamies baudīt paši un dāvāt citiem! Šogad stāsts būs par pieskāriena maģiju. Viss mainās, ja Tu satiec īsto pieskārienu! Aicinām ikvienu izjust šo pieskārienu un kopā ar mīļajiem, draugiem, kolēģiem vienpadsmit decembra vakaros izdzīvot ziemas pasakas neparastos stāstus.” stāsta aģentūras Meduza® direktore Dace Ozola.

Festivāls “BILDES” aicina uz koncertu bērniem 24.11.2018 12:01

Sestdien, 1. decembrī plkst. 12, Rīgas Kongresu namā notiks Mākslas un mūzikas festivāla “BILDES” koncerts bērniem, kas būs interesants visai ģimenei. Pirmais bērnu koncerts notika 1992. gadā, un šo gadu laikā jau ir izaugušas vairākas jauno mūziķu un dejotāju paaudzes.

Orķestris “Rīga” decembrī aicina uz Adventes un Ziemassvētku koncertiem 23.11.2018 16:12

Adventa un Ziemassvētku laikā rīdziniekiem būs iespēja dzirdēt trīs dažādas koncertprogrammas Orķestra „Rīga” izpildījumā. Tās būs Pirmās Adventes koncerts Rīgas Domā, koncerts “Volta Disneja muzikālie piedzīvojumi” mazākajiem klausītājiem un tradicionālie Ziemassvētku koncerti Lielajā ģildē.

Arvīda Platpera jubilejas koncerts “Dvēseles skaņās” 22.11.2018 21:37

Pirmās adventes priekšvakarā, 30. novembrī plkst. 19.00 Rīgas Domā uz sakrālās mūzikas koncertu “Dvēseles skaņās” aicina Rīgas Kultūras un atpūtas centra “Imanta” vīru kora “Absolventi” ilggadējs mākslinieciskais vadītājs, diriģents Arvīds Platpers. Atzīmējot savas dzīves 70 gadu jubileju, nopelniem bagātais diriģents aicina ieklausīties savās, kā arī kora dvēseles skaņās. Arvīda Platpera radošā darbība Latvijas amatierkoru un īpaši vīru koru kustības attīstībā ieņem ļoti nozīmīgu lomu. Viņa ieguldījums, darbojoties gan kā koru diriģentam, gan kā Dziesmu svētku virsdiriģentam, kā arī pedagogam jauno diriģentu un mūzikas pedagogu sagatavošanā, ir nenovērtējami liels.

Nākamā lapa