Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:127, Did:0, useCase: 0

Nākamā lapa

Dzintaru koncertzālē uzstāsies virtuozais džeza trio “VEIN” no Šveices un Latvijas Radio bigbends 27.10.2020 10:16

Šo svētdien, 1. novembrī, plkst. 17.00 ciklā “Jūrmala Jazz” ar vienīgo koncertu Dzintaru koncertzālē uzstāsies virtuozais džeza trio no Šveices – “VEIN”. Prestižais izdevums “The Guardian” viņus ir raksturojis kā “Vienus no aizraujošākajiem džeza ansambļiem Eiropā”. Kopā ar Latvijas Radio bigbendu viņi atskaņos īpašos aranžējumus bigbendam no kritiķu atzītajām trio programmām “VEIN Plays Ravel” un “Symphonic Bop”.

Dzintaru koncertzālē uzstāsies virtuozais džeza trio “VEIN” no Šveices un Latvijas Radio bigbends 25.10.2020 21:22

1. novembrī plkst. 17.00 ciklā “Jūrmala Jazz” ar vienīgo koncertu Dzintaru koncertzālē uzstāsies virtuozais džeza trio no Šveices – “VEIN”. Prestižais izdevums “The Guardian” viņus ir raksturojis kā “Vienus no aizraujošākajiem džeza ansambļiem Eiropā”. Kopā ar Latvijas Radio bigbendu viņi atskaņos īpašos aranžējumus bigbendam no kritiķu atzītajām trio programmām “VEIN Plays Ravel” un “Symphonic Bop”.

Koncertzāle Cēsis skanēs Kīta Emersona un Uģa Prauliņa simforoks 22.10.2020 20:34

Sestdien, 24. oktobrī, Koncertzālē “Cēsis” gaidāms Sinfonietta Rīga koncerts, kurā skanēs komponistu – robežpārkāpēju mūzika. Enerģiskā un talantīgā pianista Daiņa Teņa, grupas Dagamba dalībnieka, izpildījumā skanēs britu progresīvā roka leģendas Kīta Emersona Pirmais klavierkoncerts un tam līdzās – Platona Buravicka parafrāze par Emersona un viņa domubiedru daiļradi. Koncerta programmu vainagos Uģa Prauliņa jaundarba Elements pasaules pirmatskaņojums.

Bundzinieks Andris Buiķis izdevis debijas soloalbumu 20.10.2020 16:09

Pirms mēneša ar savu pirmo solosinglu “Tam vienam” klausītājus pārsteidza Latvijas džeza un populārās mūzikas aprindās zināmais bundzinieks Andris Buiķis, kurš ir arī džezfanka grupas “Very Cool People” pastāvīgais dalībnieks. Tagad nācis klajā arī viņa debijas soloalbums “Zaļš”.

Aija Andrejeva un “Very Cool People” piedāvās “Vudstokas renesansi” 19.10.2020 22:40

Leģendārajai Dženisai Džoplinai veltītu programmu dziedātāja Aija Andrejeva un džezfanka grupa “Very Cool People” pirmizrādīja šovasar improvizācijas, džeza un pasaules mūzikas festivālā “Rīgas Ritmi”. Tagad šī programma paplašināta arī līdz Džimija Hendriksa un Džima Morisona daiļrades apvāršņiem un šādā versijā tiks pirmizrādīta 6. novembrī Valmieras kultūras centrā.

Bērna pirmie soļi muzikālajā pasaulē – kādu mūzikas instrumentu izvēlēties? 19.10.2020 08:43

Vecāki savus bērnus jau no agras bērnības cenšas ievest dažādu papildu interešu grupiņu un nodarbību pasaulē, kas var būt gan dažādas sporta, mākslas vai mūzikas nodarbības. Bērni var apmeklēt speciāli organizētas nometnes, specializētās skolas, piemēram, mākslas vai mūzikas skolas, vai arī ņemt privātskolotājus, kuri palīdzēs apgūt konkrētas iemaņas.

Pētera Vaska fonda Jauno komponistu konkursa rezultāti 18.10.2020 15:20

15.oktobrī Jāzepa Vītola Mūzikas akadēmijā norisinājās tradicionālais Pētera Vaska fonda konkurss sadarbībā ar Selgas Mences vadīto Kompozīcijas katedru un profesora Jura Kalnciema vadīto klavieru katedru. Šogad jaunie komponisti bija aicināti rakstīt skaņdarbus klavierēm.

Koncertstāstu sērijā “Koncerts pirmajā rindā” uzstāsies “Instrumenti” un Busulis 16.10.2020 11:37

Kultūrtelpā “Hanzas perons” novembrī un decembrī ar grupas “Instrumenti” un Intara Busuļa uzstāšanos turpināsies koncerstāstu sērija “Koncerts pirmajā rindā”, kuras pasākumus varēs apmeklēt nu jau divi simti klausītāju. Jānis Šipkēvics un Reinis Sējāns savus koncertstāstus piedāvās 27. un 28. novembrī, bet Intars Busulis ar “Abonementa orķestri” – 3. un 4. decembrī.

Miris leģendārais skaņu inženieris Vilnis Kaksis 16.10.2020 11:11

2020. gada 14. oktobrī mūžībā aizgājis ilggadējais Rīgas Skaņu ierakstu studijas galvenais skaņu inženieris Vilnis Kaksis (dz.1942. gada 19. septembrī).

Apkalna, Pauls un LNSO jau nākamnedēļ tiksies piektajā ērģeļmūzikas festivālā “ORGANismi” Rēzeknē 15.10.2020 17:04

Jau nākamnedēļ Latgales vēstniecība GORS un ērģelniece Iveta Apkalna aicina uz piekto Starptautisko ērģeļmūzikas festivālu “ORGANismi”. Festivālā 22. oktobrī skanēs Austrijas mūziķu koncertprogramma “Ērģeles un arfa”, bet 24. oktobrī tiks pirmatskaņota Ivetas Apkalnas, Raimonda Paula un Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra koncertprogramma, kurā izskanēs arī tieši Apkalnai rakstīts jauns Paula skaņdarbs. Tikko pieņemto ierobežojumu dēļ 25. oktobrī iecerētā koncertuzveduma “Ķiršu koks” pirmizrāde gan būs jāpagaida līdz nākamajam festivālam.

Jaunajiem mūziķiem šogad pēdējā iespēja pretendēt uz konkursa “Ondo.lv Mūzikai” finansiālo atbalstu 15.10.2020 16:48

Kopš jūlija sociālajos tīklos norisinās Mūzikas ierakstu gada balva Zelta Mikrofons un ilggadējā partnera Ondo.lv organizētais konkurss jaunajiem mūziķiem, kurā ir iespēja iegūt 1000 EUR stipendiju dziesmas profesionālam ierakstam studijā un videoklipa izveidei. Jau 20.oktobrī noslēgsies pieteikumu pieņemšana ceturtajā un noslēdzošajā konkursa kārtā.

Rudens kamemermūzikas festivāla noslēgumā skanēs Baha mūzika Reiņa Zariņa izpildījumā 13.10.2020 15:06

Rudens kamermūzikas festivāla noslēgumā 17. oktobrī Dzintaru Mazajā zālē skanēs viens no dižā Johana Sebastiāna Baha pašiem zināmākajiem skaņdarbiem – “Goldberga variācijas”. Baha skaņu pasaules dzīlēs vedīs dziļi pārdomātu interpretāciju meistars, pianists Reinis Zariņš.

20. Starptautisko Baha kamermūzikas festivālu atklās koncerts «Vārds jaunajiem» 12.10.2020 12:40

Starptautiskā Baha kamermūzikas festivāla dibinātāja un direktore Aina Kalnciema ielūdz uz 20.Starptautisko Baha kamermūzikas festivālu. Tas sāksies 19.oktobrī Mazajā ģildē ar koncertu «Vārds jaunajiem», kurā piedalīsies jauno mūziķu duets – Madara Liepiņa (vijole) un starptautisko atpazīstamību ieguvušais pianists Daumants Liepiņš. Koncerta sākums – plkst.19.

Koncertprogrammā “Cilvēk, tu esi!’’ skanēs vēsturisks grupas “Pērkons” sintezators 11.10.2020 16:04

Māra Čaklā 80 gadu jubilejas koncertprogrammā “Cilvēk, tu esi!”, kuras pirmizrāde notiks 17.oktobrī VEF Kultūras pilī, rokgrupas “Pērkons” līderis, komponists Juris Kulakovs nolēmis izmantot vēsturisku instrumentu – sintezatoru “Yamaha DX7 II FD”.

Notiks Imanta Kalniņa mūzikas koncerts “Dzeguzes balss” 10.10.2020 16:48

23. oktobrī plkst. 19.00 Rīgas Kultūras un atpūtas centrā “Imanta” notiks koncerts “Dzeguzes balss”, kurā Imanta Kalniņa mūziku izpildīs vokālie ansambļi “Harmonija Rīgai” un “Fortuna”.

Koris “Kamēr…” jubilejā aicina ieklausīties “Viļņu atspulgos” 09.10.2020 08:08

Savas 30. jubilejas svinības jauniešu koris “Kamēr…” turpina ar a cappella kormūzikas koncertiem “Viļņu atspulgi”, kas notiks 30. un 31. oktobrī Latvijas Universitātes Lielajā aulā.

Svinīgi atzīmēta jaunās grāmatas un Duceles CD “Trīs no Pārdaugavas” izdošana 07.10.2020 15:23


Vakar 6.oktobrī, ar svinīgi saviesīgu pasākumu jaunuzceltajā koncertzālē “Ulbrokas pērle”, tika atzīmēta Noras Ikstenas jaunās grāmatas “Trīs no Pārdaugavas. Viļņa Baumaņa stāsts” izdošana. Vienlaicīgi tika atzīmēta ekoloģiskās grupas “Ducele” jaunā CD albuma “Trīs no Pārdaugavas dziesmas” iznākšana, kas būs pieejams komplektā ar grāmatu. Pasākumu kuplināja daudzi pazīstami dažādu trimdas latviešu organizāciju biedri, draugi un kupls pulks žurnālistu un publisku personu, starp kuriem arī mākslinieks Ivars Mailītis, Linda Mūrniece un Ilze Jurkāne, kura ir grāmatas ievadvārdu autore, jo pati bija lieciniece tam, kā Ņujorkas “Pārdaugavā” Ņūdzersijā aizsākās Viļņa Baumaņa un viņa grupas biedru muzikālās gaitas.

Valsts Akadēmiskais koris “Latvija” pirmatskaņos JVLMA studentu kora mūziku 06.10.2020 08:11

13. oktobrī plkst. 18.00 Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas /JVLMA/ aicina uz īpašu, no sirds gaidītu koncertu - “No saknes zieds uz augšu veras”, kurā Valsts Akadēmiskais koris /VAK/ “Latvija” mākslinieciskā vadītāja un diriģenta Māra Sirmā vadībā pirmatskaņos Latvijas Mūzikas akadēmijas studentu kora darbus.

Jura Ābola kamermūzikas koncerts „Tīrs Ābols” būs skatāms tiešsaistē 05.10.2020 13:19

12. oktobrī ar programmu “Tīrs Ābols”, veltījumu komponista, latviešu dadaisma celmlauža Jura Ābola 70 gadu jubilejai, Latvijas Radio studijā koncertēs flautiste Liene Denisjuka-Straupe, vijolnieks Sandis Šteinbergs, čellists Ēriks Kiršfelds un pianiste Kristīne Paula. Koncertprogramma ir unikāla ar to, ka publikai tiek piedāvāti tikai Jura Ābola instrumentālās kamermūzikas opusi, kas nepelnīti reti tiek iekļauti dinamiskajā Latvijas koncertu apritē.

Latvijas Radio 2 skanēs muzikoloģes Daigas Mazvērsītes autorprogramma “Nošu atslēga” 01.10.2020 12:06

No 1. oktobra Latvijas Radio 2 ēterā ik ceturtdienu skanēs jauns muzikoloģes un ētera personības Daigas Mazvērsītes autorraidījums “Nošu atslēga” – stāsti par latviešu populāro mūziku, tās nozīmi, attīstību un šīs mūzikas radītājiem. Tāpat no oktobra populārākās radiostacijas programmā atgriežas trīs klausītāju jau iecienīti raidījumi: būvniecības tematikai veltītais “No pamatiem līdz jumtam”, dabas un aktīvās atpūtas raidījums “Radio vilks dabā” un “Mājas ballīte” piektdienu vakaros.

Starptautiskajā Baha kamermūzikas festivālā - Madara un Daumants Liepiņi, Radio kora dziedātāji un «Schola Cantorum Riga» 01.10.2020 11:12

Starptautiskā Baha kamermūzikas festivāla dibinātāja un direktore Aina Kalnciema ielūdz uz Baha kamermūzikas festivālu, kas šoruden norisināsies no 19.oktobra līdz 10.novembrim, piedāvājot trīs izcilus koncertus.

Ciklā “Patiešām maziņiem” notiks koncertuzvedums “Ezītis lielpilsētā” 27.09.2020 01:43

VSIA “Latvijas Koncerti” aicina mazos klausītājus uz muzikālu uzvedumu “Ezītis lielpilsētā”, kas notiks cikla “Patiešām maziņiem” ietvaros. Ezīša piedzīvojumus no meža nokļūstot lielpilsētā, izstāstīs, izdziedās un izdejos - aktieri Laila Kirmuška, Edgars Lipors, dejotāja Lilija Lipora, dziedātāja Ieva Parša, pianists Aldis Liepiņš un klarnetists Andrejs Reinis Zitmanis. Koncertuzvedumi notiks Rīgas Tehniskās universitātes Lielajā zālē (Kaļķu ielā 1) 18. un 25. oktobrī pl.11.00, 13.00 un 15.00.

Agnese Rakovska meklē jaunus talantus “Zvaigznājam” 23.09.2020 14:29

Dziedātāja, dziesmu autore Agnese Rakovska izsludina dziedātāju atlasi “Zvaigznājs”. Uzvarētājs saņems iespēju ierakstīt pirmo singlu profesionālā studijā.

Kā Sprīdītis laimi meklēja. LeNeSOns aicina ģimenes uz jaunās sezonas pirmo koncertu 21.09.2020 16:07

Jau šo sestdien, 26. septembrī, ar koncertu “LeNeSOns un Sprīdītis” Lielajā ģildē ieskanēsies trīspadsmitā Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra (LNSO) koncertcikla “LeNeSOns” sezona. Iemīļotais bērnu draugs – lelle LeNeSOns – caur dažādiem piemēriem palīdzēs izzināt mūzikas apvāršņus un orķestra noslēpumus, skaidros koncertā dzirdēto, kā arī mācīs uzvedības normas klasiskās mūzikas koncertos. Šajā koncertā mazie klausītāji kopā ar LeNeSOnu apskatīs kā mūsu visu iemīļotais Annas Brigaderes pasaku tēls Sprīdītis apceļojis pasauli saprot, ka pati laimīgākā zeme ir mājas. 26. septembrī LeNeSOns uz skatuves kāps divreiz – pl. 11.00 krievu valodā un pl. 14.00 – latviešu valodā. Koncerta diriģents – Raimonds Gulbis.

Koncerts-tikšanās ar Aivaru Hermani 21.09.2020 15:55

Sestdien, 26. septembrī plkst. 18.00 Ungurmuižā notiks koncerts – tikšanās ar ģitāristu, komponistu un producentu Aivaru Hermani, mūziķi ar vairāk nekā 45 gadus ilgu muzikālās darbības pieredzi un radošiem sasniegumiem.

Rīgas kamerkora “Ave Sol” Starptautiskajai Mūzikas dienai veltīts koncerts “Muzikālās diagonāles” 20.09.2020 14:09

2020. gada 1. oktobrī plkst. 19.00 Rīgas Svētā Pētera baznīcā notiks Rīgas kamerkora “Ave Sol” Starptautiskajai Mūzikas dienai veltīts koncerts “Muzikālās diagonāles”.

"Ezīšos" atdzimst karaokes kultūra 19.09.2020 20:18

Spītējot lietum, krusai un pat vētrai, ceturtdienas vakars "Kalnciema Ezītis miglā" izvērtās ļoti saulains un sirdi sildošs. Mājīgajās Ezīša telpās valdīja mūzika, jo šeit risinājās “Ezīša karaokes čempionāta 2020” fināls. Šogad pēc žūrijas verdikta pie “Zelta mikrofona” un uzvaras lauriem tika Loreta no Ogres, savukārt pērnā gada dalībnieks ar savu uzstāšanos tika pat Renāra Kaupera redzes lokā.

Festivāls Windstream skanēs oktobrī Iesū 17.09.2020 13:16

Orķestra “Rīga” rīkotais festivāls WINDSTREAM ik gadu notiek pavasarī, taču šajā gadā visi festivāla koncerti tika pārcelti uz vēlāku laiku. Oktobrī festivāls izskanēs saīsinātā formātā, piedāvājot klausītājiem trīs koncertprogrammas – 2. oktobrī notiks Festivāla atklāšanas koncerts, 7. oktobrī koncerts “Pjacolla Parīzē”, bet 18. oktobrī koncerts “Rudens valsis”.

Maija Kalniņa aicina uz albuma "Spēļu vilciņš" atklāšanas svētkiem Liepājā 15.09.2020 15:15

25. septembrī, Liepājā, kultūras namā “Wiktorija” pulksten 21 notiks mūzikas albuma “Spēļu vilciņš” atklāšanas svētki. Tas ir albums, kurā apkopotas desmit – dažādu komponistu dziesmas – ar Maijas Kalniņas tekstiem. Albumā iekļautas komponistu Kārļa Būmeistera, Jāņa Strazda, Arņa Čakstiņa, Edgara Jāņa Kārkliņa un pašas Maijas radītas dziesmas.

Šonedēļ notiks grupas “Čipsis un Dullais” lielkoncerts “Bravo!” 15.09.2020 15:08

18. septembrī uz peldošās galerijas “Noass” āra skatuves notiks jaunā viļņa šlāgergrupas
“Čipsis un Dullais” otrā albuma prezentācijas un 15 gadu jubilejas lielkoncerts “Bravo!”.

“Pērkons” godinās Māri Čaklo ar koncertprogrammu “Cilvēk, Tu esi!” 15.09.2020 12:59

Godinot dzejnieku Māri Čaklo (1940-2003) 80 gadu jubilejā, leģendārā rokgrupa “Pērkons” šoruden vairākās Latvijas koncertzālēs skatītājiem piedāvās koncertprogrammu “Cilvēk, Tu esi!” ar divu rokmūzikas lieldarbu atjaunojumiem.

Otro reizi Cēsīs notiks Latvijas operzvaigžņu Galā koncerts – veltījums Andrejam Žagaram 14.09.2020 15:57

Šī gada 10. oktobrī, plkst.18.00 “Andreja Žagara kultūras attīstības fonds” sadarbībā ar Latvijas Nacionālo simfonisko orķestri un Koncertzāli “Cēsīs” rīko koncertu “Antoņenko, Kinča, Švēde un LNSO. Draugi - Andrejam Žagaram”. Koncertā piedalīsies Latvijas opermūzikas zvaigznes - soprāns Liene Kinča, tenors Aleksandrs Antoņenko, mecosoprāns Zanda Švēde un jaunais, daudzsološais baritons Rinalds Kandalincevs, kā arī Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris temperamentīgā itāļu maestro Sesto Kvatrīni vadībā. Koncertā skanēs Riharda Vāgnera, Džuzepes Verdi, Pētera Čaikovska, Kamila Sensānsa un citu komponistu mūzika.

Kremerata Baltica festivāla noslēgumā – Ludviga van Bēthovena skaņdarbi un pasaules pirmatskaņojumi 12.09.2020 15:57

12. un 13. septembrī Dzintaru koncertzālē norisināsies 17. starptautiskais Kremerata Baltica festivāls, kas šogad veltīts izcilā skaņraža Ludviga van Bēthovena 250 gadu jubilejai. Festivāla noslēguma koncertā līdzās Bēthovena skaņdarbiem izskanēs arī divu jaundarbu pasaules pirmatskaņojumi.

Projekta VIVA LATVIJA! ietvaros notiks grupas TAUTUMEITAS koncerts un meistarklase 12.09.2020 15:03

17. septembrī, plkst. 20.00 Lielajā ģildē Ineses Galantes jaunā projekta VIVA LATVIJA! ietvaros notiks populārās Latvijas etnomūzikas grupas Tautumeitas koncerts. Tajā skanēs dziesmas no albuma, kas 2019.gadā ieguva Mūzikas ierakstu gada balvu “Zelta mikrofons” kategorijā “Tautas vai pasaules mūzikas albums”, radio hiti Dai citas meitas un Sadziedami, kā arī pilnīgi jauni singli, kas tika publicēti aizvadītajā vasarā.

Koncertzāles “Cēsis” jaunā sezona jau sesto reizi iesāksies ar starptautisko festivālu Čello Cēsis 11.09.2020 09:53

Turpinot ik rudens tradīciju, jau sesto reizi Koncertzālē “Cēsis” notiks starptautiskais festivāls Čello Cēsis, kas gaidāms no 18. – 20. septembrim un tradicionāli iezīmē koncertzāles jaunās sezonas sākumu. Ar Eiropas festivālu asociācijas kvalitātes zīmi EFFE Label apbalvotais festivāls pulcēs čellistus no Vācijas, Lielbritānijas, Šveices, Ukrainas, Latvijas un koncertu programmās iezīmēs gan klasiskas vērtības, gan oriģinālas interpretācijas.

Dziedošo aktieru koncerti VEF Kultūras pilī 11.09.2020 09:40

Kas gan būtu labs teātris bez dziedošiem aktieriem! Valmieras drāmas teātra aktieri, kas 2005. gadā dibināja laba garastāvokļa apvienību “Žerāri”, šogad svinēs 15 gadu jubileju un dosies koncerttūrē pa Latviju. Apvienība “Žerāri” izveidojās, apvienojoties Imantam Stradam, Ģirtam Rāviņam un Krišjānim Salmiņam, bet pēc piecu gadu pastāvēšanas 2010. gadā Salmiņu grupas sastāvā nomainīja Valmieras teātra muzikālās daļas vadītājs, komponists Emīls Zilberts.

Tautasdziesmu programma Latvijai – “DIEVA DĒLI. SAULES MEITAS” 08.09.2020 14:41

Ar jaunu enerģiju šoruden Producentu grupa 7 gatavo ikgadējo Latvijas dzimšanas dienai veltīto koncertu – tautasdziesmu programmu „Dieva dēli. Saules meitas”. Koncertcikls "ar cieņas apliecinājumu savai zemei un rotaļīgu vieglumu mūzikā" pastāv nu jau divpadsmit gadus, un šī gada svētku koncerts pirmo reizi klausītājus sastaps 6. novembrī Ogres Kultūras centrā .

Latvijas Radio 2 arī šogad klausītāju dzejoli pārvērtīs dziesmā 04.09.2020 10:04

Septembrī, dzejas mēnesī, Latvijas Radio 2 jau otro gadu piedāvā iespēju saviem klausītājiem-dzejniekiem tekstus ietērpt melodijā. Dziesma taps tiešajā ēterā, to sarakstīs mūziķis un producents Gints Stankevičs. Savu dzejoli klausītāji var iesūtīt e-pastā dzeja@lr2.lv līdz piektdienai, 11. septembrim, plkst. 12.00!

140. koncertsezonu Liepājas Simfoniskais orķestris atklās kopā ar Luku Geņušu 03.09.2020 15:47

Ar diviem apjomīgiem un mūzikas vēsturē nozīmīgiem skaņdarbiem – Dmitrija Šostakoviča Desmito simfoniju un Friderika Šopēna Pirmo klavierkoncertu 19. septembrī pulksten 18 Liepājas koncertzālē “Lielais dzintars” savas jubilejas sezonas sākumu diriģenta Gintara Rinkeviča vadībā svinēs Liepājas Simfoniskais orķestris – vecākais orķestris Baltijā. Koncerta īpašais viesis būs viens no aizraujošākajiem un īpatnējākajiem savas paaudzes māksliniekiem – pianists Luks Geņušs.

Liepājas ērģeļmūzikas festivāls ar pieciem koncertiem Liepājas dievnamos 02.09.2020 13:55

Šogad jau deviņpadsmito reizi no 12. līdz 19. septembrim notiks Liepājas ērģeļmūzikas festivāls. Kā ierasts galvenā notikumu vieta būs Liepājas Sv. Trīsvienības katedrāle, taču festivāls notiks arī Sv. Jāzepa Romas katoļu katedrālē un Mārtiņa Lutera ev. luteriskajā baznīcā.

Nākamā lapa