Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:127, Did:0, useCase: 0

epadomi/Tava virtuve/Epadomi TV/Arhīvs/Reklāma

Nākamā lapa

Zēns, kurš nekad negribēja būt pieaudzis – Mārtiņš Freimanis 15.08.2018 15:35

Jau pēc divām nedēļām aizsāksies koncertu sērija “Mans draugs Mārtiņš Freimanis”. Koncerttūrē visā Latvijā apvienojušies daudzi populāri, iemīļoti mākslinieki, kuri unikālās, pašu radītās versijās izpildīs M.Freimaņa zināmās un mazāk zināmās dziesmās, savukārt šo koncepciju un stāstu izveidot apņēmusies aktrise un režisore Marija Bērziņa.

No Viļņas un Tallinas – izcili solisti Rīgas svētkos 15.08.2018 07:17

Līdz ar Tallinas kamerorķestra un Viļņas Sv. Kristofera kamerorķestra ierašanos Rīgā, sagaidāma uzstāšanās virknei spožu Baltijas valstu solistu koncertā “Simtgades skaņas”, kas Rīgas svētku ietvaros notiks 18. augustā plkst. 17.00 VEF Kultūras pilī. Veronika Poviļoniene, Petrs Višņausks, Raivo Tafenau, Tīts Kikass, Kirke Karja, Mihkels Melgands – katrs no viņiem ierakstījis savu devumu Lietuvas un Igaunijas mūzikas dzīvē.

Svētdien Rīgā norisināsies jau desmitais pilsētas festivāls “Piena svētki” 15.08.2018 07:13

Svētdien, 19. augustā, visas dienas garumā no 12.00 līdz 23.00 Rīgā, Briāna ielas labiekārtotajā kvartālā pie Stricka villas un kafejnīcas "Piens", ar muzikāliem priekšnesumiem, teātra izrādēm, meistardarbnīcām un laikmetīgo cirku tiks svinēti jau desmitie "Piena svētki". Pilsētas festivālu šogad apmeklēt bez maksas aicināti kā bērni, tā pieaugušie. Ieskaties “Piena svētku” programmā!

Rēzeknē un Rīgā notiks festivāla “ORGANismi” koncertuzvedumi ar Apkalnu un Kauperu 14.08.2018 10:46

Jau trīs gadus rudenī Latgales vēstniecībā GORS dažādas ērģeļmūzikas prieku, eksperimentus un jaunas sadarbības rada Starptautiskais ērģeļmūzikas festivāls “ORGANismi”, kura mākslinieciskā vadītāja ir ērģelniece Iveta Apkalna. Šogad festivālam radošā pauze un gatavošanās satikšanās mirklim 2019. gada rudenī, bet, gaidot jaunu tikšanos, oktobra sākumā Rēzeknē un Rīgā vēlreiz piedāvājam noskatīties sirsnīgo koncertuzvedumu “Viens prāts ar otru”, kura pamatā ir Renāra Kaupera dziesmas.

Aicina uz Rīgas svētku lielkoncertu “LABVAKAR, RĪGA! LABVAKAR, LATVIJA!” 14.08.2018 10:43

Rīgas svētku lielkoncertā “LABVAKAR, RĪGA! LABVAKAR, LATVIJA!” sestdienas, 18. augusta vakarā plkst. 21.00 diriģenta Romāna Vanaga vadībā uz skatuves satiksies un Baltijas valstu skaistākās dziesmas izdziedās populārie un iemīļotie latviešu estrādes solisti un mūziķi no kaimiņzemēm – Ginta Krievkalna, Zigfrīds Muktupāvels, Daumants Kalniņš, Ivo Linna un Mārja-Līsa Ilusa (Igaunija), Aļģirdas Šuminsks (Lietuva) un grupa “Big Al & The Jokers”, Aija Andrejeva, Alex, Māra Upmane-Holšteine, Goran Gora, Kristīne Kārkle-Kalniņa, Marts Kristiāns Kalniņš. Koncertā piedalīsies Rīgas kamerkoris “Ave Sol”, instrumentālā grupa Kristapa Krievkalna vadībā un svētku orķestris, komponisti Jānis Lūsēns, Uldis Marhilēvičs, un Mārtiņš Brauns.

UZ RĪGU! Rīgas svētkos plaša pasākumu programma 12.08.2018 08:41

11. novembra krastmala Rīgas svētkos ir bijusi gan lielākais Rīgas teātris, gan lielākā kinozāle un lielākais Rīgas parks, bet Latvijas simtgades svētkos tā kļūs par galveno satikšanās vietu mūsu zemes pašā centrā – Rīgā. UZ RĪGU! – uz vietu, kur radi un draugi no visiem Latvijas novadiem mūsu valsts simtgadē satiekas Latvijas viducī. UZ RĪGU! - uz kuru ved gan lieli, gan mazi ceļi – pa zemi, ūdeni un gaisu. Šodienas Latvijas nozīmīgākie simboli ceļu satecēšanai vienuviet ir Rīgas osta un Rīgas starptautiskā lidosta. Rīgas osta ir galvaspilsētas sirds vārti, caur kuriem pasaule ienāca mūsu zemē, dodot iespēju tai augt un attīstīties, savukārt, starptautiskā lidosta “Rīga” ļauj šodien nest Rīgas un Latvijas vārdu plašajā pasaulē.

Mazajā ģildē notiks baroka orķestra Collegium Musicum Riga koncerts "Folies et furies" 10.08.2018 22:33

Šo svētdien, 12. augustā plkst. 17.00 Mazajā ģildē ikviens interesents tiek aicināts uz krāšņu baroka mūzikas koncertu "Folies et furies", kura atskaņojumā piedalīsies soprāns Hetere Ņjūhausa (Heather Newhouse) no Francijas un baroka orķestris Collegium Musicum Riga franču diriģenta Franka-Emanuela Komtes (Franck-Emmanuel Comte) vadībā. Koncerts notiks "Rīgas Vēsturiskās Mūzikas un dejas festivāla 2018" ietvaros, kura mākslinieciskais vadītājs ir Latvijas azartiskākais senās mūzikas pētnieks, diriģents Māris Kupčs.

Rīgas svētkos notiks tradicionālais koncertu cikls “Dziesmu tilti” uz “Origo Summer stage” skatuves 10.08.2018 22:29

“Dziesmu tilti” – jau par tradīciju kļuvuši koncerti Rīgas pilsētas svētku laikā, kad trīs dienu garumā vairāku desmitu māksliniecisko vienību un solistu veidota koncertprogramma izskan uz brīvdabas skatuves “Origo Summer Stage” Stacijas laukumā.

Rīgā notiks ceturtais Baltijas bundzinieku samits 10.08.2018 16:15

Baltijas bundzinieku samits ir lielākais šāda veida notikums Ziemeļeiropā, kas pulcē jau vairāk kā 300 bundziniekus no dažādām valstīm. Šogad tas notiks ceturto reizi, kad 19. augustā Rīgas svētku ietvaros 11. novembra krastmalā pulcēsies ikviens interesents no Latvijas un ārzemēm, bet īpašo viesu statusā būs ASV, Ungārijas un Polijas sitaminstrumentu spēles pārzinātāji.

Būs skatāma Andreja Kostromina personālizstāde “Klusums starp divām domām” 10.08.2018 16:12

Tikai divas nedēļas – no 2018. gada 15. līdz 28. augustam – “Happy Art Museum” telpās, kas atrodas t/c “Galleria Riga” 7. stāvā (Rīgā, Dzirnavu ielā 67), būs skatāma Andreja Kostromina personālizstāde “Klusums starp divām domām”.

Grupa “Triānas Parks” izdod jaunu albumu un izziņo koncertus 09.08.2018 14:36

Viena no spilgtākajām Latvijas grupām „Triānas Parks“, starptautiski pazīstama kā „Triana Park“ 28.aprīlī izdeva savu jaunāko studijas albumu „Alive“. Albums nāk ārā ar singlu “Domas” un tajā ir apkopotas 13 oriģinālkompozīcijas – no tām arī singli "Line" un "Home". Līdz ar jaunā albuma izdošanu, grupa izziņo koncerttūri, kas notiks šī gada rudenī. Viena no koncerttūres pieturvietām ir jaunā koncertzāle „Valmiera“, kurā grupa koncertēs 28.septembrī, bet 10.oktobrī „H2o Aisteres zālē“, Rīgā.

Pārdošanā papildu biļetes uz koncertu “Mans draugs Mārtiņš Freimanis” Jūrmalā 08.08.2018 18:34

28.augustā Dzintaru koncertzālē tiks aizvadīts koncerttūres “Mans draugs Mārtiņš Freimanis” atklāšanas koncerts. Lielās skatītāju intereses dēļ tirdzniecībā pieejamas papildu sēdvietas koncertzāles terasē, kā arī stāvvietas. Biļetes pieejamas visās Biļešu servisa kasēs un internetā.

Rīgā notiks filmas „Rockumentary. Pērkons VR” starptautiskā pirmizrāde 08.08.2018 14:22

1.septembrī Rīgā, galerijā „Noass” (uz AB dambja) notiks Amerikā tapušās 3D īsfilmas „Rockumentary. Pērkons VR” starptautiskā pirmizrāde, uz kuru solījuši ierasties arī filmas veidotāji. Jāatgādina, ka filmas pirmā publiskā izrādīšana norisinājās maijā Francijā notikušajā „VivaTech” konferencē Parīzē, izsaucot lielu skatītāju interesi un pozitīvas emocijas. Vēl šajā vakarā būs iespējams noskatīties leģendāro režisora Jura Podnieka filmu „Vai viegli būt jaunam” (1987). Sākums – plkst.19.

Rubiķis un Orķestris "Rīga" koncertēs Rīgas Domā 08.08.2018 14:17

Pēc klausītāju intereses diriģents Ainārs Rubiķis, Orķestris “Rīga” un ērģelniece Vita Kalnciema atkārtoti atskaņos koncertprogrammu “Bahs, Respīgi, Ravēls”, kas pirms gada izraisīja plašu rezonansi ar centrālo skaņdarbu - Otorīno Respīgi opusu “Katedrāļu logi”. Šogad koncerts notiks 15. augustā plkst. 19.00 Rīgas Domā.

Latgaļu mūzikas vakars ar Bez PVN&Dabasu Durovys Kalnciema kvartālā 16. augustā 08.08.2018 08:48

Puišu grupas „Bez PVN” un „Dabasu Durovys” ceturtdien, 16. augustā, ienesīs jaunas vēsmas Kalnciema kvartālā un iepazīstinās apmeklētājus ar latgaļu mūzikas pasauli. Roka noskaņās koncertu iesildīs grupa „Dabasu Durovys” 5 puišu sastāvā, savukārt vakaru turpinās viena no populārākajām latgaliešu grupām „Bez PVN”, kas jau vairāk nekā 10 gadus turpina iekarot klausītājus ar pop-roka dziesmām latgaliešu valodā. Ieeja no plkst. 18.00, bez maksas.

TV3 ar vērienīgu un krāšņu koncertu svinēs 20 gadu jubileju 07.08.2018 14:18

31. augustā Dzintaru koncertzālē notiks krāšņas un vērienīgas telekanāla TV3 20 gadu jubilejas svinības, kurās piedalīsies pašmāju spožākās zvaigznes: Linda Leen, Marija Naumova, Aija Andrejeva, Aminata, Lauris Reiniks, Jānis Stībelis, Igo, Jānis Strazds, Alex, Ansis, Nauris Brikmanis, Justs, Arturs Gruzdiņš, Ivo Fomins, „The Sound Poets” „Tautumeitas”, „Auļi”, „DaGamba”, „Astro’n’out”, „Triānas parks”, „Colt” un Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra mūziķi. Koncerta sākums – plkst.19.

Sestdien Likteņdārzā notiks krāšņs 10 gadu jubilejai veltīts koncerts 07.08.2018 14:12

Šo sestdien, 11. augustā, plkst. 19.00 Likteņdārzā notiks krāšņs koncerts par godu 10 gadiem, kopš uzsākts Likteņdārza projekts, un īpašā veidā veltot to Latvijas simtgadei. Kopā ar Latvijas Nacionālo simfonisko orķestri, pianistu Vestardu Šimku, dziedātāju Daumantu Kalniņu un Rīgas Doma zēnu kori koncertā baudīsim krāšņu programmu – Imanta Kalniņa un Raimonda Paula tautā iemīļotos skaņdarbus, latviešu simfoniskās mūzikas klasiku un īpaši šim koncertam rakstītus jaundarbus, ko komponē Vestards Šimkus un Raimonds Tiguls.

Latvijas mūziķi radīs skaņdarbus labdarības vārdā 07.08.2018 14:09

No 13. līdz 17. augustam, Iecavas novada "Melnmeķos" notiks "Fonda Līdzskaņa" radošā nometne, kurā piedalīsies ap 50 Latvijas mūziķu. Šajās četrās dienās viņi radīs jaunus skaņdarbus, par kuriem gūtie ienākumi tiks veltīti grūtībās nonākušajiem mūziķiem. To veidošanā piedalīsies Atis Zviedris, Edgars Rakovskis, Kārlis Būmeisters, Elizabete Vētra, Andrejs Osokins, Katrīna Gupalo, Kārlis Auzāns, Arstarulsmirus, Katrīna un Laima Dimantas, Rūta Dūduma, Ira Krauja un citi.

Iedzīvotājus aicina apmeklēt Rīgas svētku daudzveidīgo pasākumu programmu 06.08.2018 10:35

No 17. līdz 19. augustam rīdzinieki, Latvijas pilsētu un novadu iedzīvotāji, kā arī ārvalstu tūristi aicināti apmeklēt Rīgas svētku daudzveidīgo pasākumu programmu – koncertus, izrādes, sporta sacensības, aviācijas paraugdemonstrējumus, izstādes, ārvalstu kolektīvu priekšnesumus, tirdziņus un Ostas svētkus. Pasākumu programma pieejama tīmekļa vietnē Svētku pasākumi - Rīgas svētki 2018 oficiālā...

Imanta Kalniņa jubilejas koncerts „Menuets, Kalniņš, Latvija. 50, 77, 100 05.08.2018 11:23

Par godu komponista Imanta Kalniņa 77 gadu jubilejai 2.septembrī Dzintaru koncertzālē notiks komponista jubilejas koncerts „Menuets, Kalniņš, Latvija. 50, 77, 100”.

Slēgts "Pashkevich Jazz Club" 05.08.2018 11:21

Darbu pārtraucis pērnā gada maijā atvērtais „Pashkevich Jazz Club“ Vecrīgā. Līdz ar to, saksofonists Deniss Paškevičs, kura vārdā klubs tika nosaukts, izplata paziņojumu, ka viņa muzikālo darbību tas nekādi neietekmē un viņš turpina strādāt gan kā mūziķis, gan saksofonu festivāla „Jazz Room“ mākslinieciskais vadītājs un saksofonu zīmola „Riga Winds Limited“ popularizētājs.

Muzikālā apvienība ”Paldies Tev, draugs” piedāvā koncertizrādi ”Ceļojošais Vijolnieks” 05.08.2018 10:30

Mūzika ir neatņemama jebkuras kultūras sastāvdaļa. Tieši mūzikā, vislabāk izpaužas tautas raksturs, tās tradīcijas un vērtības. Koncertizrādes " Ceļojošais Vijolnieks" iedvesmas avots ir latviešu tautas neviltotā un patiesā mīlestība uz dziesmu. ”Ceļojošais Vijolnieks” aicina Jūs aizraujošā piedzīvojumā uz krāšņo tērpu, smeldzīgo dziesmu un temperamentīgo deju pasauli.

Diriģents Andris Nelsons pēc sešu gadu pārtraukuma atkal uzstāsies Latvijā 03.08.2018 12:56

Šī gada 13. un 14. oktobrī valsts simtgades koncertcikla “Dzimuši Latvijā" ietvaros ar divām krāšņām koncertprogrammām Rīgā viesosies viens no vecākajiem un izcilākajiem pasaules orķestriem Leipcigas Gewandhausorchester orķestris Andra Nelsona vadībā.

Ivars Kalniņš svin apaļu jubileju un gatavojas jubilejas koncertam 01.08.2018 10:15

Šodien, 1.augustā, 70 gadu jubileju svin populārais aktieris Ivars Kalniņš, savukārt 29.septembrī VEF Kultūras pilī notiks viņa jubilejas koncerts, kurā gaviļnieks atskatīsies uz savu radošo mūžu un nospēlētajām lomām. Pasākumā piedalīsies aktiera skatuves kolēģi un viesi, kuru vārdus jubilārs pašreiz vēl neatklāj.

Starptautiskais mūzikas festivāls LABA DABA jau šonedēļ 01.08.2018 04:57

Jau šonedēļ no 3. līdz 5. augustam Starptautiskais mūzikas festivāls „LABA DABA” svinēs desmit gadu jubileju, Latvijas Universitātes atpūtas kompleksā “Ratnieki”, Līgatnes pagastā, Līgatnes novadā. Kopumā uz piecām skatuvēm koncertēs vairāk kā septiņdesmit dzīvās un elektroniskās mūzikas apvienības no Latvijas un ārvalstīm. Jubilejas gadā par galvenajiem ārvalstu viesiem izvēlēti islandieši „Múm” un regeja grupa „Inner Circle” no Jamaikas. Festivālā notiks arī daudz dažādas radošas un sportiskas aktivitātes.

„Rīgas svētki 2018” norisināsies Latvijas simtgades un Latviešu biedrības jubilejas zīmē 01.08.2018 04:54

Jau pēc mēneša – no 17. līdz 19. augustam, norisināsies Rīgas svētki – daudzu rīdzinieku un pilsētas viesu gada gaidītākais notikums. Šogad svētki noritēs Latvijas simtgades un Latviešu biedrības 150 gadu jubilejas zīmē.

Orķestra un ērģeļu varenās skaņas Rīgas Domā 31.07.2018 10:49

Jau tradicionāli Orķestris “Rīga” augusta mēnesī aicina uz koncertiem Rīgas Domā. Pirmajā koncertā “Bahs, Mālers, Mijo”, kas notiks 7. augustā plkst. 19.00, piedalīsies Orķestris “Rīga”, tā mākslinieciskais vadītājs un galvenais diriģents Valdis Butāns un ērģelnieks Jānis Pelše.

Šonedēļ sāksies Rīgas Vēsturiskās Mūzikas un dejas festivāls 2018 31.07.2018 10:47

No š.g. 4. augusta līdz 2. septembrim dažādās Rīgas koncertvietās norisināsies Rīgas Vēsturiskās Mūzikas un dejas festivāls (RVMDF), aicinot rīdziniekus un pilsētas viesus izbaudīt krāšņu koncertu programmu. Festivālā būs iespēja dzirdēt izcilus senās mūzikas interpretus un grupas – “4 Times Baroque” no Vācijas, “The Beggar’s Ensemble” no Francijas, “Neymann Ensemble” no Latvijas, baroka kori “Collegium Choro Musici Riga”, baroka orķestri “Collegium Musicum Riga” diriģentu Franck-Emmanuel Comte un Māra Kupča vadībā, kā arī solistus Heather Newhouse, Rinaldu Kandalincevu, Ilzi Grēveli, Montu Martinsoni, Maiju Kļaviņu un citus senās mūzikas profesionāļus.

Fon Stricka villa izziņo augusta bezmaksas koncertu programmu 30.07.2018 08:45

Augusta trešdienu vakaros pēc plkst. 19.00, K. K. fon Stricka villas dārzā Aristida Briāna ielā 9 turpināsies bezmaksas koncertu cikls. Piecās trešdienās Villas dārzā ikviens interesents varēs dzirdēt izmeklētu mūziķu uzstāšanās. Ieskaties augusta koncertprogrammā!

Otrā starptautiskā teātra un kino mūzikas festivāla “Jūras Pērle” programma 28.07.2018 13:56

Daudzus gadus Jūrmala ir ne tikai latviešu un ārvalstu viesu iecienīta kūrortpilsēta, bet arī vieta, kur sastapt iemīļotus māksliniekus – koncertu un festivālu kultūrai šeit ir stipras saknes. Turpinot šo tradīciju, kompānija “Amber Way” jau otro gadu pēc kārtas rīko starptautisko teātra un kino mūzikas festivālu “Jūras Pērle”. Tā laikā no 30.jūlija līdz 3.augustam Dzintaru koncertzālē skatītājiem būs iespēja sastapt leģendārus aktierus, režisorus un komponistus, ko esam iepazinuši izcilās filmās.

Šovakar ar grandiozu GALA koncertu noslēgsies 4. "Jūrmalas Festivāls" 28.07.2018 12:14

Ar īpašu Latvijas simtgadei veltītu programmu no 24. līdz 28. jūlijam Dzintaru koncertzālē norisinās ceturtais “Jūrmalas festivāls”. Noslēguma GALA koncertā 28. jūlijā plkst. 20.00 uz Dzintaru koncertzāles skatuves uzmirdzēs pasaulslavenais operdziedātājs un Jūrmalas festivāla goda mākslinieks Aleksandrs Antoņenko (tenors), starptautiski atzītā latviešu operdziedātāja Alisa Zinovjeva (soprāns) un izcilākais latviešu basbaritons Egils Siliņš. Divdaļīgajā koncerta programmā mākslinieki atskaņos gan latviešu vokālās mūzikas zelta izlasi, gan spožākās pasaules opermūzikas lappuses.

Festivālu “LABA DABA” papildina laikmetīgās dejas, objektu, leļļu un netradicionālo formu teātra izrāžu programma 28.07.2018 12:13

Jau no 3. līdz 5. augustam Līgatnes pagasta, “Ratniekos” norisināsies Starptautiskais mūzikas un mākslas festivāls “LABA DABA” paralēli 5 mūzikas skatuvēm uz kurām būs redzami teju 90 muzikālas apvienības, dažādās festivāla norises vietās būs vērojamas 12 laikmetīgās dejas, leļļu, objektu un netradicionālo formu teātra izrādes kā arī audio vizuālas radio mākslas performances. Festivālā varēs vērot jaunākās paaudzes laikmetīgās dejas horeogrāfu skatījumu uz kustību, telpu, objektiem, pašmāju un starptautiskas sadarbības objektu izrādes, spilgtas bērnu izrādes un teātra valodā radītas refleksijas par mākslinieka dzīvi 20. gs. sākumā. Savukārt uz Radio NABA skatuves, būs vērojamas 4 audiālas performances paralēli tiešraižu programmai, kuru varēs dzirdēt kā festivālā uz vietas, tā radio aparātos FM 95,8 un naba.lv.

Raimonds Tiguls Likteņdārzam veltījis trīsdaļīgu jaundarbu “Horizonts” 28.07.2018 12:05

11. augustā plkst. 19.00 Likteņdārzā notiks krāšņs koncerts par godu 10 gadiem, kopš uzsākts Likteņdārza projekts, un kā īpašs veltījums Latvijas simtgadei. Komponists un instrumentālists Raimonds Tiguls ir radījis trīsdaļīgu jaundarbu “Horizonts” kā veltījumu Likteņdārzam. Kopā ar Latvijas Nacionālo simfonisko orķestri, Rīgas Doma zēnu kori un diriģentu Andri Pogu viņš to pirmatskaņos Likteņdārza jubilejas koncertā 11. augustā Likteņdārzā.

Skaistākās latviešu mūziklu un rokoperu melodijas – jau šo sestdien Kandavā! 26.07.2018 14:50

Šo svētdien, 29.jūlijā, Kandavā, Ozolāju estrādē, izskanēs koncerts „Mīlestība”, kura programmā iekļauti skaistākie fragmenti no latviešu komponistu mūzikliem, rokoperām un muzikālajām izrādēm. Koncertā piedalīsies Latvijas Nacionālā teātra aktieri Marija Bērziņa, Zane Dombrovska, Madara Botmane, Mārcis Maņjakovs, Ainārs Ančevskis un Raimonds Celms, kā arī Dailes teātra aktieri Ērika Eglija, Gints Andžāns un Gints Grāvelis, kuri dziedās gan solo, gan duetos un dažādās citās kombinācijās.

LABA DABA aizsāk jaunu tradīciju un atklāj Labdarības pļavu 26.07.2018 10:33

Svinot desmito pastāvēšanas gadu, LABA DABA aicina uz labiem darbiem un aizsāk jaunu tradīciju, festivālā ieviešot labdarības programmu. To šogad atklās ar “Fonda Līdzskaņa” labdarības izsoli, kurā varēs ziedot līdzekļus grūtībās nonākušajiem mūziķiem, apmaiņā pret to saņemot kādu īpašu, festivāla mūziķiem piederošu priekšmetu.

Ivars Kalniņš 70 gadu jubileju svinēs uz festivāla “Jūras Pērle” skatuves 25.07.2018 20:46

Visharismātiskajam un apburošākajam Latvijas aktierim Ivaram Kalniņam 1.augustā paliks 70 gadu. Šo dienu aktieris svinēs kopā ar draugiem un kolēģiem Otrajā starptautiskajā teātra un kino mūzikas festivālā “Jūras Pērle”, kas no 30.jūlija līdz 3.augustam notiks Jūrmalā, Dzintaru koncertzālē.

1. septembris ar Pauku un Šmauku 25.07.2018 08:24

1.septembris tradicionāli vienmēr bijusi Zinību diena, kuru vecāki grib pavadīt kopā ar saviem bērniem, piedāvājot viņiem ko īpašu un neaizmirstamu. Un šogad jums tāda iespēja ir. Nosviniet 1.septembri kopā ar Pauku un Šmauku, Latvijas Nacionālo bibliotēku un Operetes teātri.

“Origo Summer Stage” šonedēļ: džeza, roka un pasaules mūzikas koncerti 25.07.2018 08:17

Šajā nedēļā gaidāmi divi “Origo Summer Stage” koncerti, kuros skanēs gan džezs un roks, gan ieskanēsies pasaules mūzikas notis. Trešdien, 25. jūlijā uz skatuves kāps vinila dīdžejs, kas pārstāv džeza radio XO FM, un koncerta laikā veidos unikālu un aizraujošu saspēli ar mūziķiem – džeza instrumentālistiem. Savukārt piektdien, 27. jūlijā notiks grupas “ATOM” koncerts, kurā būs baudāma arī rock-fusion mūzika, ieskanoties pat kādam indie, psychedelic un pasaules mūzikas elementam.

Egils Siliņš debitēs Baireitas festivālā 24.07.2018 16:25

Latviešu basbaritons Egils Siliņš ir pirmais latviešu dziedātājs, kurš kāps uz leģendārā Baireitas festivāla skatuves Riharda Vāgnera operas “Loengrīns” jauniestudējumā, kura pirmizrāde notiks 25. jūlijā – festivāla atklāšanas dienā.

Ar koncertu “Dzimuši Latvijā” šodien Dzintaru koncertzālē sāksies ceturtais “Jūrmalas festivāls” 24.07.2018 12:39

No 24. līdz 28. jūlijam ar pieciem krāšņiem koncertiem un īpašu Latvijas simtgadei veltītu programmu Dzintaru koncertzālē norisināsies ceturtais “Jūrmalas festivāls”. Šodien Dzintaru koncertzālē norisinājās festivālam veltīta preses konference kurā piedalījās un par festivāla aktualitātēm informēja Dzintaru koncertzāles direktors Guntars Ķirsis, Jūrmalas Domes priekšsēdētājs Gatis Truksnis, akordeoniste Ksenija Sidorova, operdziedātāja Alisa Zinovjeva, pianists Georgijs Osokins un diriģents Ainārs Rubiķis. Savukārt jaunais un talantīgais vijolnieks Daniils Bulajevs preses konferences dalībniekiem sniedza īpaši sagatavotu priekšnesumu.

Nākamā lapa