Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:127, Did:0, useCase: 0

epadomi/Tava virtuve/Epadomi TV/Arhīvs/Reklāma

Nākamā lapa

Pasaules saksofona zvaigzne Pjērs Bertrāns satiksies ar Latvijas Radio bigbendu festivālā “Saxophonia” 18.02.2019 08:15

24. februārī Rīgas Kongresu namā festivālu “Saxophonia” noslēgs franču džeza leģenda Pjērs Bertrāns un Latvijas Radio bigbends. Koncertā skanēs Pjēra Bertrāna oriģinālmūzika, kas rakstīta tieši Latvijas Radio bigbendam, un kuras radītās noskaņas aizvedīs klausītāju šaurajās Monmartras ieliņās, ļaujot izjust Parīzes īpašo gaisotni. Koncerta soliste - jaunā un spilgtā franču dziedātāja Paloma Pradāla. Pjērs Bertrāns ir saksofonists, flautists, kompozīcijas profesors, kura daiļrade ietver daudzas kompozīcijas un aranžējumus dažādiem sastāviem, kā arī mūziku kinofilmām un izrādēm. Bertrāns ir dibinājis Parīzes džeza bigbendu un kopš 2009.gada vada Nicas džeza orķestri.

Latvijā viesosies unikāla afrikāņu mūzikas instrumenta KORA virtuozs 18.02.2019 08:11

7. martā plkst. 19.00 VEF Kultūras pils skanēs blūza, soulmūzikas, džeza un afrikāņu popmūzikas ritmos – Latvijā viesosies vairāku starptautisku godalgu ieguvējs un unikālā instrumenta – elektroniskās Gvinejas koras – virtuozs, dziedātājs un komponists Sekū Kojate (Sekou Kouyate) ar pavadošo grupu.

Maestro Pauls rada īpašu programmu dziedošajam aktierim Andrim Bērziņam 17.02.2019 14:12

Piektdien, 15. februārī, Latvijas Radio 1. studijā notika Maestro Raimonda Paula un dziedošā aktiera Andra Bērziņa jaunās literāli muzikālās kompozīcijas „… Jūs arī varat paspēt kaut ko vēl padarīt” pirmatskaņojums. Programma ar 12 dziesmām īpaši rakstīta Andrim Bērziņam. „Atceroties savu sadarbību ar dziedošajiem aktieriem, man bija sajūta, ka ir iestājies tāds kā klusums. Un es atcerējos par Andri – vienu no mūsu spēcīgākajiem dziedošajiem aktieriem. Dziedošie aktieri Latvijā nereti ir populārāki par dziedātājiem, jo viņi spēj dziesmu tekstus iznest līdz klausītājam,” par programmas veidošanu stāsta Maestro Raimonds Pauls.

Jāņa Lūsēna un Zigfrīda Muktupāvela koncerts Mazajā Ģildē 15.02.2019 13:42

8. marta vakarā neformālā gaisotnē Mazās Ģildes Lielajā zālē izskanēs Jāņa Lūsēna un Zigfrīda Muktupāvela koncerts, kurš iezīmēs Jāņa Lūsēna 60 gadu jubilejas lielkoncertus Rīgā, Rēzeknē un Liepājā. Šajā koncertā būs dzirdamas dziesmas, kuras komponists rakstījis īpašajai Zigfrīda Muktupāvela balsij un, pateicoties mākslinieku izcilajiem kopdarbiem, iegūlušas tautas atmiņā.

Konkursa “Ineses Galantes talanti” laureāti iekaros pasaules skatuves 13.02.2019 14:29

Šopavasar Latvijā jau sesto reizi notiks klasiskās mūzikas jauno izpildītāju konkurss “Ineses Galantes talanti”, kas katru gadu ne tikai atklāj pasaulei jaunu mākslinieku vārdus, bet arī lielā mērā veicina to profesionālo izaugsmi. Konkursa laureāti regulāri piedalās starptautiskās muzikālās sacensībās un veiksmīgi uzstājās uz vienas skatuves ar pasaulē pazīstamiem mūziķiem.

Pasniegtas Zelta Mikrofons 2019 balvas 13.02.2019 09:50


Dailes teātrī 12.februāra vakarā jau 23.reizi tika pasniegtas Zelta Mikrofona balvas. Visvairāk balvas saņēma Ozols, kurš ieguva Zelta Mikrofona statueti par albumu "Neona pilsēta" kā Hiphop mūzikas albums, kā arī kopā ar Donu saņēma divas balvas kā Gada dziesma un Radio hits par kopdarbu "Salauzta sirds". Divas balvas saņēma grupa "Prāta Vētra" par 2018.gada labāko videoklipu un Koncertieraksta video. Popmūzikas albuma balvu un nozīmīgo Gada albuma titula godu saņēma grupa "Instrumenti" ar albumu "Atkala".

Šovakar tiks pasniegtas “Zelta Mikrofona” balvas 12.02.2019 13:07

Ar aktuālāko Latvijas mūziķu priekšnesumiem, unikāliem kolektīviem un pirmatskaņojumiem šovakar, 12. februārī, Dailes teātrī jau 23.reizi tiks pasniegtas Mūzikas ierakstu gada balvas Zelta Mikrofons. Tieši pirms gada, Zelta Mikrofona pasākumā, Very Cool People, Kristīne Prauliņa, Edavārdi un ansis nolēma kopīgi ierakstīt dziesmu "Pa apli", kas rezultātā daudz skanējusi radiostacijās, un otrdien tiks atskaņota arī uz Dailes teātra skatuves kopīgi ar TDA “Līgo” veidotā interpretācijā.

“Melo-M” pavasarī dosies “Maģiskajā radio tūrē” pa Latviju 12.02.2019 13:04

Čellu trio “Melo-M” no marta līdz maijam ar jaunu mūzikas programmu apciemos vairākas Latvijas pilsētas koncertceļojumā, kam dots nosaukums “Maģiskā radio tūre”. Kā jau minēts turnejas nosaukumā, jaunās mūzikas programmas skaņdarbu izvēlē dominē skaņdarbi, kas veltīti radio tēmai.

Riga Jazz Stage 2019 izvēlas talantus 12.02.2019 13:03

Džeza mākslinieku konkursa žūrija ir izvēlējusies 26 jaunos džeza talantus, kuri ir saņēmuši uzaicinājumu uzstāties ‘’Riga Jazz Stage’’ konkursa koncertā 4. aprīlī Rīgā, “Splendid Palace”. Šogad konkursam kopumā pieteicās 56 dalībnieki no 24 valstīm. Tomēr žūrija izvēlējās tikai 26 dalībniekus - 14 vokālistus un 12 pianistus -, kuriem tiek dota iespēja parādīt savu talantu, uzstājoties konkursa koncertā 4. aprīlī Rīgā, “Splendid Palace”.

Aicina uz jaunu koncertu ciklu “Kino un teātra mūzika”. Šonedēļ – pirmais koncerts ar Maestro Raimondu Paulu 12.02.2019 13:01

2019. gadā Dzintaru koncertzāle un Ojārs Rubenis aicina klausītājus uz jaunu koncertu ciklu “Kino un teātra mūzika”. Latvijas Nacionālā teātra izpilddirektors Ojārs Rubenis šos koncertus iecerējis kā sirsnīgu sarunu ar populāriem un tauta iemīļotiem komponistiem par viņu radīto mūziku leģendārām 20. gadsimta latviešu kinofilmām. Koncertos tiksimies ne tikai ar komponistiem, bet arī kino filmu aktieriem, mūziķiem un dziedātājiem.

“Muzikālajā Bankā” triumfē Prāta Vētra 10.02.2019 08:28

Sestdien, 9. februārī, ar krāšņu šovu Daugavpils Olimpiskajā centrā noslēdzās Latvijas Radio 2 aptauja „Muzikālā Banka 2018”, kurā gada vērtīgākās dziesmas titulu ieguva Prāta Vētras izpildītā dziesma “Ogles”. Pirmajā trijniekā iekļuva arī Dons un Ozols ar kompozīciju “Salauzta sirds”, iegūstot otro vietu, savukārt trijnieku noslēdza Tautumeitas ar dziesmu “Sadziedami. Fināla cīņā par gada vērtīgākas dziesmas titulu piedalījās 15 kompozīcijas, kuras Latvijas Radio 2 aptaujā guvušas vislielāko klausītāju un žūrijas atzinību.

Festivālā “Saxophonia” notiks koncerts “Džezā tikai saksofoni!” 08.02.2019 11:47

Festivālā “Saxophonia” 21. februārī Spīķeru koncertzālē saksofonu kvartets “Atomos” aicina uz koncertu “Džezā tikai saksofoni!” Dzirdēsim fragmentus no Džordža Gēršvina pasaulslavenās operas “Porgijs un Besa”, ievērojamā amerikāņu mūziķa Čika Koreas “Armando's Rhumba", savukārt jaunākās džeza tendences atklāsies amerikāņu komponistes Rebekas Molionas kompozīcijā “Second Wind”.

Latviešu klasiskās mūzikas klausījumi pasaulē pieauguši gandrīz trīs reizes 08.02.2019 11:42

Kā liecina Latvijas Mūzikas informācijas centra (LMIC) dati, nacionālās ierakstu kompānijas SKANI izdoto latviešu klasiskās mūzikas ierakstu klausījumi, dažādās starptautiskās straumējumu vietnēs, 2018 gadā pieauguši pa 265%, salīdzinot ar 2017.gada datiem. Tāpat pērn būtiski pieaudzis arī latviešu komponistu mūzikas albumu lejuplāžu skaits, no kurām 42% veikuši klausītāji ASV.

Tuvojas pavasara skanīgākais džeza pasākums 08.02.2019 11:39

No 3. – 6. aprīlim kinoteātrī “Splendid Palace” norisināsies Džeza mākslinieku konkurss “Riga Jazz Stage”, piedāvājot atklāt jaunos pasaules talantus kategorijās – “Džeza vokāls” un “Džeza piano”. Šogad konkursam kopumā pieteicās 56 dalībnieki no 24 valstīm! Konkursam tika iesūtīti pieteikumi no 24 valstīm: ASV, Austrālijas, Čehijas, Dienvidāfrikas, Dienvidkorejas, Igaunijas, Itālijas, Japānas, Kanādas, Krievijas, Kubas, Ķīnas, Lielbritānijas, Lietuvas, Norvēģijas, Rumānijas, Šveices, Turcijas, Ungārijas, Ukrainas, Uzbekistānas, Vācijas, Zviedrijas un Latvijas.

Jau sestdien noskaidros „Muzikālās Bankas” gada vērtīgāko dziesmu 06.02.2019 20:35

Sestdien, 9. februārī, plkst. 19:00 Daugavpilī notiks Latvijas Radio 2 gada vērtīgākās dziesmas finālšovs “Muzikālā Banka 2018”. Par gada vērtīgākas dziesmas titulu cīnīsies 15 kompozīcijas, kuras Latvijas Radio 2 aptaujā guvušas vislielāko klausītāju un žūrijas atzinību. Ceremonijas tiešraidei varēs sekot līdzi LTV1 un Latvijas Radio 2. Finālšova laikā skatītāji un klausītāji ar balsojuma zvaniem varēs ietekmēt pusi no kopvērtējuma rezultātiem.

Uz Zelta Mikrofona balvu kategorijā Radio hits pretendē The Sound Poets, Instrumenti, Prāta Vētra, Dons un Ozols 05.02.2019 16:44

Apkopojot Latvijas radiostaciju atskaites, Latvijas Izpildītāju un Producentu apvienība (LaIPA) noskaidrojusi piecas Latvijā radītās dziesmas, kuras šogad pretendē uz Mūzikas ierakstu gada balvu Zelta Mikrofons kategorijā Radio hits.
Lai noteiktu nominantus, LaIPA apkopojusi datus par dziesmu atskaņojumu Latvijas radiostacijās 2018.gadā. Rezultātus veidojušas 10 radiostacijas: Latvijas Radio 1, Latvijas Radio 2, Latvijas Radio 5, Radio Skonto, Star FM, Radio TEV, Radio SWH, Capital FM, Kurzemes Radio un Rietumu Radio.

Populārais konkurss „Nāc sadziedāt” desmit gadu jubileju svinēs ar krāšņu koncertu 05.02.2019 16:37

9. un 10.martā Kultūras pilī „Ziemeļblāzma” tiks svinēta populārā jauno izpildītāju konkursa „Nāc sadziedāt!” desmit gadu jubileja. Kā informē konkursa rīkotāji, 9.martā vārds tiks dots vokālistiem, 10.martā – popgrupām, un šī diena noslēgsies ar krāšņu koncertu, kurā piedalīsies gan konkursa laureāti, gan žūrijas pārstāvji.

Labdarības koncerts Vijas Vētras atbalstam “Deju vētra - 2019” 05.02.2019 16:28

Jaundibinātais “Vijas Vētras FONDS” aicina leģendārās Vijas Vētras talanta cienītājus atbalstīt ieceri par mākslinieces atgriešanos uz dzīvi Latvijā! Vijas Vētras 96. dzimšanas dienā 6. februārī kultūras pilī “Ziemeļblāzma” plkst. 19.00 notiks labdarības deju koncerts “Deju vētra - 2019”. Pirms koncerta mākslinieces Lindas Kozules mākslas darbu izsole leģendārās Vijas Vētras atbalstam!

Austriešu saksofonists Kristians Maurers satiekas ar Sinfonietta Rīga festivālā “Saxophonia” 04.02.2019 17:06

Festivālā “Saxophonia” 16. februārī Lielajā ģildē daudzkrāsainu un enerģiska optimisma piesātinātu vakaru klausītājiem sola viens no vadošajiem Austrijas džeza skatuves lielmeistariem, saksofonists Kristians Maurers, kamerorķestris Sinfonietta Rīga un Rīgas Saksofonu kvartets diriģenta Gunta Kuzmas vadībā. Koncerta programmā Džona Adamsa amerikāņu lielpilsētu dinamiskie ritmi un Edija Sotera svinga klasika, Pētera Butāna vitālā un dzīvespriecīgā mūzika, kā arī allaž neprognozējamā un atraktīvā Platona Buravicka jaundarbs.

Muzikālās pasakas pašiem mazākajiem klausītājiem 04.02.2019 15:31

Arī šogad Dzintaru koncertzāle aicina pašus mazākos klausītājus uz koncertu ciklu “Muzikālās pasakas mazajiem”. Šā gada pirmajos mēnešos ciklā notiks trīs koncerti – “Leļļu meistara sapnis” 4. februārī, “Skaitāmpanti” 4. martā un “Meža pasakas” 8. aprīlī. Ņemot vērā lielo pieprasījumu, šogad visi koncerti notiks divreiz: plkst. 9.45 un plkst. 11.00.

Rīgā notiks unikāla koncertlekcija “Vijoles triumfs” 01.02.2019 09:44

27.februārī plkst. 19:30 Torņakalna baznīcā (Torņakalna iela 3/5) starptautiskā mūzikas festivāla “Kaziņika dienas” ietvaros notiks koncertlekcija “Vijoles triumfs”. Jau vairākus gadus šis pasākums pulcē neskaitāmus cienītājus gan no Latvijas, gan arī no citām valstīm, vienlaikus tas ir absolūti unikāls – šādā formātā maestro Mihails Kaziņiks sniedz koncertu tikai Rīgā.

Miris "Čikāgas piecīšu" dalībnieks Uldis Streips 31.01.2019 15:52


30. janvārī ASV mūžībā devies leģendārās amerikas latviešu grupas "'Čikāgas piecīši" dalībnieks Uldis Streips. . Čikāgas piecīši ir trimdas latviešu satīriski-muzikāls ansamblis no Čikāgas, kuru 1961. gadā dibināja Alberts Legzdiņš, kurš aizsaulē aizgāja 2017. gadā. Grupas atgriešanās Dzimtenē notika 1989. gadā Mežaparka Lielajā estrādē, kur leģendārais koncerts pulcēja 100 000 klausītāju. Uldis Streips kopā ar "Čikāgas piecīšiem" 2013. gadā saņēmis balvu par mūža ieguldījumu latviešu mūzikā.

Aktiera Ivara Kalniņa jubilejas koncerta īpašie viesi būs Trio „Saldais” un Jānis Paukštello 31.01.2019 14:20

11. februārī VEF Kultūras pilī uz savu 70 gadu jubilejas koncertu aicina populārais kino un teātra aktieris Ivars Kalniņš. Koncerta īpašie viesi būs aktieris Jānis Paukštello un Trio „Saldais”, kurā apvienojušās šarmantās aktrises Zane Dombrovska, Dita Lūriņa un Lelde Dreimane.

Pirmo reizi Zelta Mikrofona ceremonijā tiks pasniegta balva "Origo Zelta dziesma" 30.01.2019 15:59

Origo Zelta dziesma ir vienīgā kategorija, kurā uzvarētāju nosaka nevis profesionāla žūrija, bet gan visi mūzikas mīļotāji, neatkarīgi no savas nodarbošanās un atrašanās vietas – pirmo reizi tautai ir iespēja sniegt savu balsi elektroniski. Unikāla iespēja vairāku nedēļu garumā dota ikvienam interesentam, kurš vēlas klātienē satikt savus iemīļotos mūziķus, kategorijas nominantus, lai uzzinātu dziesmas tapšanas vēsturi, profesionālās dzīves aizkulises, kopīgi izdziedātu hitus un nofotografētos.

Mācis Auziņš laiž klajā solo mūzikas albumu “Aizrautība” un dodas koncerttūrē 29.01.2019 15:26

Latviešu ģitāras virtuozs un daudzu mūzikas skaņdarbu aranžētājs Mārcis Auziņš laidis klajā otro studijas solo albumu “Aizrautība”. Albumā iekļauti 12 paša Mārča komponētie skaņdarbi, kas tapuši pēdējo divu gadu laikā, kā arī divas citu autoru darbu kaverversijas. Latvijas iedzīvotājiem būs iespēja iepazīties ar albumā iekļautajiem skaņdarbiem jau no sestdienas, 2. februāra, kad ģitārists Mārcis Auziņš dosies koncerttūrē “Aizrautība” uz dažādām Latvijas vietām, sniedzot 15 koncertus.

Aicina uz labdarības vakaru “Fonds Līdzskaņa” radošās nometnes atbalstam 29.01.2019 13:43

“Fonds Līdzskaņa” un kulturāli izklaidējošo pasākumu sērija “Vienreizējs Vakars” ielūdz uz labdarības vakaru “Improvizācija mūzikai”, kas 1. februārī, plkst. 20.00 notiks pasākumu telpā “Koka Rīga” (Krāsotāju ielā 12). Visi par pasākuma ieejas biļetēm iegūtie līdzekļi tiks izmantoti “Fonds Līdzskaņa” 2019. gada vasaras sociālās nometnes organizēšanai.

Festivālā “Saxophonia” spēlēs Latvijas labākie mūziķi un pasaules saksofona zvaigznes 26.01.2019 09:37

VSIA “Latvijas Koncertu” rīkotais festivāls “Saxophonia” notiks no 15. līdz 24. februārim. Koncertos dzirdēsim Latvijas labākos mūziķus un pasaules saksofona zvaigznes. Festivāla īpašais viesis – franču džeza leģenda, saksofonists Pjērs Bertrāns, kas muzicēs kopā ar Latvijas Radio bigbendu.

Prožektoru gaismā – Latvijas Radio bigbends 25.01.2019 00:42

Šogad Latvijas Radio bigbends aizsāk jaunu koncertu sēriju Spīķeru koncertzālē ‘’Prožektoru gaismā – Latvijas Radio bigbends’’, lai parādītu orķestra daudzpusību un dažādās šķautnes džeza mūzikā. Šogad bigbends saviem klausītājiem piedāvās līdz šim nebijušu iespēju - kļūt par daļu no radošā procesa, klātesot koncertos, kuri būs mēģinājums iziet ārpus ierastās bigbenda instrumentācijas, kur bigbenda mūziķi izpaužas ne tikai caur savu pamatinstrumentu vai aranžējumu, bet cenšas ieviest novitātes, kā arī parādīt savam klausītājam to, kas šobrīd ir aktuāls džeza mūzikas žanrā pasaules skatījumā.

Sākas biļešu tirdzniecība uz BONEY M koncertu Rīgā 25.01.2019 00:29

26.aprīlī Kongresu namā uzstāsies pasaules disko mūzikas milži, grupa BONEY M! Ar vienīgo koncertu Baltijā, 26.aprīlī Rīgas Kongresu namā uzstāsies pasaules disko mūzikas slavenākā grupa BONEY M, prezentējot savu jauno koncertšovu - „The Sounds of Boney M”. Pirmoreiz Latvijas klausītājiem būs iespēja izbaudīt BONEY M lielākos hītus dzīvās mūzikas grupas pavadījumā.

Labdarības koncerts “Vienoti par iespēju” norisināsies arī šogad 24.01.2019 10:33

2019.gada 7.maijā Arēnā “Rīga” jau otro reizi norisināsies Latvijā populāru mūziķu, “Ziedot.lv” un Latvijas Televīzijas kopīgi organizētais labdarības koncerts smagi slimu cilvēku atbalstam - “VIENOTI PAR IESPĒJU!”. Uz Arēna “Rīga” skatuves kāps Latvijā populāri mūziķi, lai kopā muzicētu un vāktu līdzekļus slimnieku ārstēšanai, palīdzot tiem cilvēkiem, kuriem nepieciešamā ārstēšana vai zāles netiek apmaksātas no valsts budžeta.

Pavasara festivāls Windstream aicina uz jubilejas pasākumiem 24.01.2019 10:30

Jau desmito gadu pavasara atnākšanu Rīgā ieskandinās Orķestra “Rīga” rīkotais Pavasara festivāls WINDSTREAM. Festivāls risināsies laikā no 20. marta līdz 22. aprīlim, piedāvājot sešus koncertus akadēmiskās, garīgās un mūsdienu mūzikas cienītājiem, kā arī pasākumu ģimenēm un bērniem.

Sākas ikgadējais muzikālais konkurss “Ineses Galantes talanti” 22.01.2019 08:59

“Ineses Galantes fonds” un “Rietumu bankas labdarības fonds” paziņo par ikgadējā klasiskās mūzikas jauno izpildītāju konkursa “Ineses Galantes talanti” atklāšanu. Piedalīties prestižajā konkursā aicināti Latvijas vokālisti un mūziķi, kas spēlē taustiņinstrumentus, stīgu, pūšaminstrumentus vai sitaminstrumentus. Video pieteikumi un anketas jāiesniedz konkursa oficiālajā vietnē Ineses Galantes Talanti.LV Ineses Galantes... līdz 10.martam. Pieteikumus var iesniegt arī iepriekšējo gadu konkursu laureāti un dalībnieki. Piedalīšanās ir bez maksas.

Zelta Mikrofona balvu par mūža ieguldījumu saņems Mārtiņš Brauns 21.01.2019 14:31

Uz Dailes teātra skatuves 12.februārī svinīgā un emocionālā ceremonijā tiks godināts komponists Mārtiņš Brauns, saņemot Mūzikas ierakstu gada balvu Zelta Mikrofons par mūža ieguldījumu Latvijas mūzikas attīstībā. Tālu aiz Latvijas robežām pazīstamais komponists Mārtiņš Brauns savā daiļradē ir drosmīgs eksperimentētājs, būdams uzticīgs kā rokmūzikai, tā akadēmiskajam žanram. Viņa skaņdarbos savijas klasiski kompozīcijas paņēmieni un eksperimenti, spilgtas melodijas un aizraujošs teatrālisms. Klausītāju iemīļotas ir kā Brauna dziesmas un mūzika no teātra izrādēm, tā poēma Daugava ar Raiņa dzeju, no kuras vistālāk pasaulē aizskanējis fragments Saule. Pērkons. Daugava.

Aicina uz Pateicības koncertu asins donoriem 21.01.2019 09:02

Valsts asinsdonoru centrs (VADC) un biedrība “Latvijas Sarkanais Krusts” (LSK) aicina uz ikgadējo Pateicības koncertu asins donoriem, kas notiks 26. janvārī plkst. 17:00 kinoteātrī “Splendid Palace” (Elizabetes iela 61). Koncerts notiks jau piekto reizi un tā mērķis ir izteikt pateicību, godināt visaktīvākos donorus un aicināt palīdzēt arī turpmāk, gan ziedojot asinis, gan organizējot izbraukumus un Donoru dienas.

Viktora Lapčenoka labāko dziesmu TOP10 19.01.2019 18:55

16. janvārī 72. dzimšanas dienu svinēja leģendārais latviešu estrādes dziedātājs Viktors Lapčenoks. Sveicot izcilo dziedātāju apaļajā jubilejā, piedāvājam atcerēties dažas no neskaitāmajām Viktora Lapčenoka estrādes dziesmām un nobalsot par sev tuvāko. Daudz laimes, veselības, dzīvesprieka un vēl daudz skaistu koncertu māksliniekam!

Muzikālā izrāde bērniem “Vilkam tāda dvēselīt’” dodas turnejā pa Latviju 18.01.2019 10:31

Turneju pa Latviju uzsākusi muzikālā izrāde bērniem, kas balstīta pērn rudenī izdotā albuma “Vilkam tāda dvēselīt’” materiālā. Tas savukārt radīts 2018. gada jūlijā notikušajiem bērnu vokālo ansambļu koncertiem Dailes teātrī Vispārējo latviešu Dziesmu un Deju svētku programmas ietvaros. Turnejas laikā projekts janvārī un februārī vēl paviesosies Līvānos, Cēsīs, Valmierā, Rēzeknē un Liepājā.

Labdarības koncerts Vijas Vētras atbalstam “Deju vētra - 2019” 17.01.2019 15:21

Jaundibinātais “Vijas Vētras FONDS” aicina leģendārās Vijas Vētras un dejas cienītājus atbalstīt ieceri par Vijas Vētras atgriešanos uz dzīvi Latvijā! Šim nolūkam Vijas Vētras dzimšanas dienā 6.februārī tiek organizēts labdarības deju koncerts “Deju vētra - 2019”, kas norisināsies kultūras pilī “Ziemeļblāzma” plkst. 19.00. Koncerts būs sirsnīga dāvana no dzimtās zemes, un saziedotie līdzekļi – iedrošinājums atgriezties.

Ekoloģiskās mūzikas grupa DUCELE aicina uz Latvijas koncerttūri “Tā viš’ i” 17.01.2019 12:41

Piektdien, 2019. gada 15. februārī ar sirsnīgu un jautru koncertu Ludzas Tautas namā sāksies latviešu ekoloģiskās mūzikas grupa DUCELE koncerttūre “Tā viš’ i”, kas pēc tam dosies ceļojumā pa visu Latviju, piestājot Viesītē, Liepājā, Blīdenē, Rīgā – VEF Kultūras pilī, Madonā, Kuldīgā, Kalnos, Alūksnē un Slampē.

Lielajā ģildē skanēs Imanta Ramiņa opera „Lakstīgala” 16.01.2019 11:42

2019. gada 27. janvārī plkst. 16.00 Lielajā ģildē, Rīgā, klausītājiem vēlreiz būs iespēja izdzīvot komponista Imanta Ramiņa operas „Lakstīgala” stāstu, kurā galveno lomu – Lakstīgalu – atveido Rīgas Doma meiteņu koris TIARA un divas balerīnas. Tas ir krāsains un izsmalcināts Hansa Kristiana Andersena pasakas „Lakstīgala” lasījums, kas ar mūzikas un dejas palīdzību ļauj iejusties Ķīnas ķeizara galmā.

Zināmas 15 dziesmas, kas cīnīsies par „Muzikālās Bankas” titulu 15.01.2019 23:10

Beidzies “Muzikālās Bankas 2018” pirmās kārtas balsojums, līdz ar to zināmas 15 fināla kompozīcijas, kuras turpina cīņu par gada vērtīgākās popa un roka dziesmas nosaukumu Latvijas Radio 2 aptaujā „Muzikālā Banka 2018”. Otrās kārtas balsojums turpinās līdz 31. janvārim. Izvēlēties un nobalsot par savu gada vērtīgāko dziesmu iespējams aptaujas mājas lapā – Sākums / Latvijas Radio

Nākamā lapa