Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:127, Did:0, useCase: 0

epadomi/Tava virtuve/Epadomi TV/Arhīvs/Reklāma

Nākamā lapa

Latviešu komponistu mūziklu un rokoperu skaistāko melodiju koncerts „Mīlestība” 21.06.2018 09:10

29. jūlijā Kandavā, Ozolāju estrādē, izskanēs koncerts „Mīlestība” – latviešu komponistu mūziklu un rokoperu skaistāko dziesmu skaņās tērpa atzīšanās 2 cēlienos. Koncertā piedalīsies Latvijas Nacionālā teātra dziedošie aktieri Marija Bērziņa, Zane Dombrovska, Madara Botmane, Mārcis Maņjakovs, Ainārs Ančevskis un Raimonds Celms, kā arī Dailes teātra dziedošie aktieri Ērika Eglija, Gints Andžāns un Gints Grāvelis, kurš iejutīsies arī koncerta vadītāja lomā.

Baltic Jazz Trio muzicē Otavā 20.06.2018 20:21

21.jūnijā plkst. 18.00 Otavā, Nacionālajā mākslas centrā notiks Baltic Jazz Trio koncerts, kas, svinot Latvijas valsts simtgadi Kanādā, notiek Otavas Starptautiskā džeza festivāla ietvaros.

Uz „Kino Citadele” un pasaules kinoteātru ekrāniem atgriežas Kristīnes Opolais 20.06.2018 09:37

Uz „Kino Citadele” un daudzu pasaules kinoteātru ekrāniem Ņujorkas Metropolitan operas vasaras atkārtojumu sērijā 20. jūnijā atgriezīsies Džakomo Pučīni operas „Madama Butterfly” izrāde ar Kristīni Opolais Čo-Čo-sanas lomā.

“Origo Summer Stage” 9. sezonu tradicionāli atklās “Rīgas Ritmi 2018” 19.06.2018 17:15

Trešdien, 20. jūnijā plkst. 18.00 notiks “Origo Summer Stage” pirmsatklāšanas koncerts laukumā pie tirdzniecības centra “Origo”. Šogad vasaras garumā muzikālajos pasākumos un koncertos būs klausāma īpaši daudzveidīga mūzika, kuru pirmssvētku nedēļā ieskandinās Starptautiskais folkloras festivāls “Baltica”. Savukārt, 27. jūnijā plkst. 17.00 notiks oficiāla “Origo Summer Stage” 9. sezonas grandioza atklāšana, kura tradicionāli norisināsies sadarbībā ar mūzikas festivālu “Rīgas Ritmi”.

Latvijas Radio bigbends līgos džeza festivālā Vācijā 19.06.2018 17:10

24. jūnijā, plkst. 13.00, Latvijas Radio bigbends un Rendijs Brekers (Randy Brecker) uzstāsies džeza festivālā Jazz Baltica, kurš pēc anothertravelguide.lv vērtējuma, ir viens no interesantākajiem festivāliem Vācijā šajā žanrā.

Rīgā aicina uz trīs vērienīgiem notikumiem 11. novembra krastmalā; „Līgo, Rīga! Līgo, Latvija!” (+VIDEO) 18.06.2018 11:14

Rīdzinieki, viesi no Latvijas pilsētām un novadiem, ārvalstu tūristi no 21. līdz 24. jūnijam gaidīti 11. novembra krastmalā, kur Latvijas valsts jubilejas gadā, atšķirībā no iepriekšējiem gadiem, notiks trīs vērienīgi notikumi: Vasaras saulgrieži – Starptautiskā folkloras festivāla „Baltica 2018” noslēgums, Zāļu un amatniecības tirgus ar Latvijas teātru zelta ziņģu koncertu, kā arī tradicionālais pasākums „Līgosim Krastmalā!”.

Iespēja mācīties meistarklasēs pie pasaules labākajiem džemeņiem 18.06.2018 11:02

No 27. jūnija līdz 29. jūnijam norisināsies ikgadējais džeza mūzikas festivāls ‘’Rīgas Ritmi 2018’’, kas piedāvā iespēju apmeklēt ne tikai augstvērtīgas džeza mūzikas koncertus 7 norises vietās, bet arī apmeklēt pasaules līmeņa zvaigžņu meistarklases un redzēt savus elkus rokas stiepiena attālumā 28. un 29. jūnijā Latvijas Radio 1. Studijā.

Līgo Liepājā koncertestrādē “Pūt, vējiņi!” 18.06.2018 09:41

Jau šonedēļ, 23. jūnijā no pulksten 20.00 koncertestrādē "Pūt, vējiņi!" sajust Līgo nakts burvību aicināts ikviens liepājnieks un pilsētas viesis. Līgotājus priecēs Ogres Tautas teātra iestudētā Rūdolfa Blaumaņa izrāde "Skroderdienas Silmačos", no pulksten 22.30 tradicionāli kursies jāņuguns, bet Jāņu rītu varēs sagaidīt ballē kopā ar grupu "Tālbraucēji".

Neofolkloras nakts tirgus Kalnciema kvartālā 21. jūnijā 15.06.2018 15:14

Sagaidot Saulgriežus, 21. jūnijā no plkst. 16.00 līdz pat saulrieta stundai plkst. 23.00 Kalnciema kvartālā notiks Neofolkloras nakts tirgus un koncerts, kuru ieskandinās populārākā latviešu folk-metāla grupa „Skyforger” un mūziķu apvienība „Bezgalībieši”. Iepazīsim arī baltkrievu Līgo jeb „Kupaļenka” svinību tradīcijas kopā ar Latvijā dzīvojošiem baltkrievu kolektīviem “Rižanočka” un “Vitoki" un tversim Saulgriežu noskaņu zāļu darbnīcās.

Festivālā „Laima Rendezvous Jūrmala 2018” uzstāsies Hibla Gerzmava 15.06.2018 11:48

Starptautiskajā festivālā „Laima Rendezvous Jūrmala - 2018”, kas norisināsies no 19. līdz 22. jūlijam, atkārtoti uzstāsies abhāziešu izcelsmes krievu operdziedātāja Hibla Gerzmava, ziņo festivāla producente Elita Mīlgrāve.

Notiks Mežaparka estrādes atklāšana #EsiPirmais Mežaparka Lielajā estrādē” 15.06.2018 11:38

20. un 21. jūnijā rīdziniekiem un galvaspilsētas viesiem būs lieliska iespēja vēl pirms XXVI Vispārējiem latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkiem apmeklēt atjaunoto Mežaparka Lielo estrādi.

Zināms uzvarētājs, kurš laimē ielūgumus uz Diksilendu mūzikas festivālu Umurgā 13.06.2018 22:54

„Starptautiskais Diksilendu mūzikas festivāls” šogad svinēs septiņu gadu jubileju un norisināsies 15. un 16.jūnijā, piedāvājot koncertus gan Rīgā, gan, kā ierasts, Umurgā. KultūrasVēstis.lv aicina piedalīties vienkāršā konkursā un laimēt ielūgumus uz festivālu.

KultūrasVēstis.lv konkurss ir noslēdzies. Izlozes kārtībā ielūgumus saņem GUNITA GUNCIS. Apsveicam!

Rīgā nodrošina dziesmu svētku nepārtrauktības procesu – rīdzinieki pošas svētkiem 13.06.2018 22:40

Viens no lielākajiem Latvijas valsts simtgadības notikumiem būs XXVI Vispārējie latviešu Dziesmu un XVI Deju svētki, kas Rīgā norisināsies no 30. jūnija līdz 8. jūlijam. 2003. gadā dziesmu un deju svētkus iekļāva UNESCO cilvēces mutvārdu un nemateriālā kultūras mantojuma meistardarbu sarakstā, bet šis fenomens ilgst jau 145 gadus – pirmie svētki, pulcinot ap 1000 dziedātāju, notika 1873. gadā. Tā ir tradīcija, kas devusi nozīmīgu ieguldījumu latviešu nācijas pašapziņas veidošanā un neatkarīgas valsts idejas uzturēšanā latviešu tautai sarežģītos vēstures posmos. Šogad svētkos gatavojas piedalīties ap 40 000 dalībnieku (3421 amatiermākslas kolektīvs), no tiem vislielākā dažādu žanru pārstāvniecība un kopskaitā 11 000 dalībnieku būs no Rīgas.

Līvi, Gruzdiņš, Reiniks, Andrejeva un citi svin albuma “Mans draugs – Mārtiņš Freimanis” izdošanu 13.06.2018 13:09

Vakar, draudzīgā un sirsnīgā atmosfērā tika atvērts Mārtiņa Freimaņa dziesmu albums “Mans draugs – Mārtiņš Freimanis”. Pasākumā piedalījās albuma veicinātāji no “Mārtiņa Freimaņa fonda”, izdevēju kompānijas “MicRec” pārstāvji un albuma dalībnieki, starp kuriem arī Aija Andrejeva, Lauris un Rūta Reiniki, Andris Kivičs, Arturs Gruzdiņš un grupa Refleksija, vairāku albuma dziesmu producents Gints Stankevičs, albuma izpildproducents Guntars Račs, mediju pārstāvji, kā arī vienkārši – Mārtiņa draugi. Priekšnesumu sniedza arī jelgavnieks Gatis Mūrnieks un dziedātāja Madara Grēgere, un saksofonists Zintis Žvarts. Pasākuma dalībnieki dalījās savos atmiņu stāstos, klausījās albuma ierakstus un ar aplausiem sagaidīja albumā iekļauto dziesmu akustiskos priekšnesumus, kurus sniedza Andris Kivičs, Arturs Gruzdiņš un Refleksija un Līvi – Ainars Virga un Jānis Buķelis.

Grupa "The Coco'nuts" izdod jaunu albumu “No Other Way Out” 12.06.2018 14:40

Pašmāju blūzroka, indī un alternatīvā džeza grupa “The Coco’nuts” laiž klajā otro studijas albumu “No Other Way Out”. Albums ir pieejams populārākajās mūzikas straumēšanas vietnēs un vēsta par attīstību caur grūtībām.

Tuvojas šī gada Introvertās mākslas festivāls AD LUCEM 12.06.2018 14:38

No 26. līdz 30 jūnijam uz trīs unikāliem koncertiem aicinās 17. Introvertās mākslas festivāls AD LUCEM. Šī gada festivālā baudīsim izcilās latviešu koklētājas Laimas Jansones solo koncertu senākajā Rīgas baznīcā, unikālā pianista Marka Vellas (Marc Vella, Francija) koncertu izsmalcinātajā Rīgas biržā un sengaidītu tikšanos – orķestra “Sinfonietta Rīga” un čellista Metjū Bārlija (Matthew Barley, Lielbritānija) kopīgo muzicēšanu koncertā Rīgas Sv. Pētera baznīcā.

TĪRKULTŪRAS skaņas instalāciju Cēsu Mākslas festivālā veidos vairāk nekā 10 starptautiski atzītu mākslinieku 12.06.2018 11:56

Šīs vasaras Cēsu Mākslas festivāla ietvaros, 27.–29. jūlijā, LR3 radio pārraide TĪRKULTŪRA pārtaps 36 stundu skaņas instalācijā “NEGAIDĪTIE AVOTI” (UNEXPECTED SOURCES). Ar dzīvām sesijām un performancēm Lenču ielas teritorijā viesosies analogo sintezatoru meistars un filozofijas doktors Džons Mauss (John Maus) no Amerikas, ambientās mūzikas sintezētāji Visible Cloaks un žanram nepakļaujamie Motion Graphics no Ņujorkas, elektroakustiskās mūzikas bundzinieks Andrea Belfi no Itālijas, amerikāņu avangarda kino mākslinieks Džeimss Benings (James Benning), mūzikas producents un dīdžejs no Parīzes underground scēnas Kolins Džonko (Colin Johnco), spa-popgrupa no Kopenhāgenas Gents, pasaules līmeņa lietuviešu dīdžejs Manfredas, kā arī virkne izcilu, starptautiski atzītu talantu no Latvijas – ģitārspēles ģēnijs Edgars Rubenis, noslēpumainais avangardpopa duets Domenique Dumont, mākslinieki Krista un Reinis Dzudzilo, Atis Jākobsons un daudzi citi. Programma vēl tiks papildināta.

Daugavpilī rīkos koncertu ciklu “Simtgades skaņu palete orķestrim” 12.06.2018 11:52

Pēterdienā, 29. jūnijā, plkst. 19.00, Daugavpilī, Andreja Pumpura skvērā notiks koncertu cikla “Simtgades skaņu palete orķestrim” pirmais koncerts, kurā Daugavpils Latviešu kultūras centra profesionālais pūšamo instrumentu orķestris “Daugava” (diriģents Arnolds Grīnberts,), ”Panevežio Garsas” (Lietuva, diriģenti Laimutis Raziūnas un Martynas Bražas), solists Mindaugas Rojus un deju grupa (vadītājs Airidas Šešetas) aicinās klausītājus izbaudīt Latvijas un Lietuvas komponistu skaņdarbus pūtēju orķestru sniegumā, kopā cildinot abu valstu simtgadi. Koncerta solisti: Latvijas Nacionālās Operas un baleta soliste Ilona Bagele, dziedātāji Atis Auzāns un Andris Baltacis.

„Melo-M” muzicē kopā ar „Grammy” balvas ieguvēju Maiku Bloku 12.06.2018 11:46

Kārļa Davidova 10. starptautiskā čellistu konkursa ietvaros Kuldīgā čellu trio „Melo-M” mūziķi izveidojuši veiksmīgu sadarbību ar starptautiski pazīstamo čella spēles meistaru Maiku Bloku, kas vainagojies ar nule tapušu videoklipu.

Kopīgās muzicēšanas video tapis Kuldīgā pie Ventas rumbas - brīvā un relaksētā kopā muzicēšanas pieredzē. Video ierakstā „Melo-M” mūziķi atskaņo Maika Bloka radītu skaņdarbu.

Radio SWH flash back pēc tautas pieprasījuma pārcelts uz Rīgu 12.06.2018 11:31

Radio SWH 25.dzimšanas dienas flash back pēc tautas pieprasījuma pārcelts uz Rīgu un tāpat kā pirms 25 gadiem, norisināsies pie Radio SWH ēkas. Kā jau ziņojām iepriekš, oranžākā Latvijas radio stacija Radio SWH svinēs savu 25. dzimšanas dienu 14.jūlijā un biļetes joprojām pieejamas visās “Biļešu serviss” tirdzniecības vietās un bilesuserviss.lv.

Kultūras notikumi un izstādes Lūznavas muižā 2018. gada vasarā 12.06.2018 11:19

Šī gada vasarā Lūznavas muiža aicina piedzīvot gan muižā labi iedzīvojušos notikumus, gan būt lieciniekiem jaunu norišu tapšanā. Vasaru ieskandinās šī gada Lielās mūzikas balvas izcilnieces – klavesīniste Ieva Saliete un traversflautiste Maija Kļaviņa, muižas komanda līdzdarbosies Dabas koncertzāles hloroplasla stāsta vēstīšanā, aicinās uz krāšņo un dažādu baudu pilno nu jau trešo mākslu un garšu festivālu “Mākslas pikniks”, turpinās laikmetīgās dejas prieku festivālā “Vides deja”, kā arī ieskicēs jaunu norisi – džeza festivāla sapni Lūznavā divu džeza programmu vasaras noslēguma koncertā. Līdzās pasākumiem – daudzveidīgs mākslas izstāžu piedāvājums.

Zemessardzes orķestris rada dziesmu spēlfilmai "Bille" 11.06.2018 13:28

Pilnmetrāžas spēlfilmas „Bille” novembra svētku epizodes masu skatu filmēšanā piedalījās ne tikai vairāk kā simtu piecdesmit brīvprātīgie, dažādas studentu korporācijas, skautu organizācijas guntiņas, bet arī NBS Štāba bataljona Godasardzes rotas karavīri un LR Zemessardzes orķestris. Lai grima un kostīmu mākslinieki visus dalībniekus paspētu sapost sarežģītajai ainai, pirmie masu skatu aktieri filmēšanas laukumā ieradās jau pat četras stundas pirms filmēšanas sākuma. Tomēr filmas „Bille” filmēšanas laikā valdīja svētku sajūta,” atceras īpaši „Billei” veltītā marša autors, Latvijas Republikas Zemessardzes orķestra priekšnieks kapteinis Andis Karelis.

Rīgas Sv. Pētera baznīcā skanēs franču baroka komponista Andrē Kamprā Rekviēms 11.06.2018 13:19

14. jūnijā plkst. 20.00 Rīgas Sv. Pētera baznīcā ikviens interesents tiek aicināts uz īpašu Komunistiskā genocīda upuru piemiņas dienai veltītu koncertu, kurā baroka orķestris Collegium Musicum Riga un baroka koris Collegium Choro Musici Riga diriģenta Māra Kupča vadībā atskaņos franču baroka komponista Andrē Kamprā Rekviēmu - "Messe de Requiem".

Izsludina senās mūzikas festivāla "Vivat Curlandia!" 2018 programmu 11.06.2018 13:06

Šī gada 21. un 22. jūlijā jau trešo gadu Bauskas pilī, Bauskas kultūras centrā un Bauskas Sv. Gara baznīcā notiks Kurzemes-Zemgales hercogu Ketleru laika mūzikas un mākslas festivāls "Vivat Curlandia!”. Festivāla laikā izskanēs viduslaiku, renesanses un agrīnā baroka mūzika, ko atskaņos mūziķi no Latvijas, Austrijas, Vācijas, Itālijas, Apvienotās Karalistes un Krievijas. Festivāla epicentrā - Klaudio Monteverdi "Il Combattimento di Tancredi e Clorinda" (1638) un Džakomo Karisimi "Jephte" (ap 1648) uzvedumi vēsturiskajā sveču apgaismojumā.

“CanZone” iedvesmojas no H. K. Andersena pasakas un piedāvā retro novatorisku videoklipu 11.06.2018 12:58

Pašmāju grupa “CanZone, kas pavisam nesen laidusi klajā savu pirmo mūzikas albumu “High Time” taustāmā formātā, klausītāju vērtējumam nodod vienu no albuma skaņdarbiem – “Kliedz bez skaņas” –, papildinot to ar mūsdienām visnotaļ neierastu un pārsteidzošu vizuālo materiālu.

Eiropas turnejas ietvaros pirmo reizi Latvijā uzstāsies Kalifornijas jauniešu simfoniskais orķestris no ASV 11.06.2018 12:54

21. jūnijā, plkst. 19:00, Lielajā ģildē Eiropas turnejas ietvaros ar krāšņu programmu uzstāsies starptautiski atzītais Kalifornijas jauniešu simfoniskais orķestris no ASV diriģenta Leo Eilara vadībā. Pateicoties labdaru atbalstam, ieeja koncertā būs bez maksas, ar ielūgumiem, kurus iespējams saņemt visās „Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās.

SKANI izdod albumu “Kamersimfonijas” 11.06.2018 12:50

Klajā nācis Nacionālās Ierakstu kompānijas SKANI nu jau 16 latviešu mūzikas albums "Kamersimfonijas". Ierakstā Valsts kamerorķestra "Sinfonietta Rīga" un diriģenta Normunda Šnē interpretācijā klausāmi Andra Dzenīša SIN(FONIETTA), Anitras Tumševicas Die Stimme un Lindas Leimanes Guesstimations pasaules pirmieskaņojumi.

Koncertprogramma “Mans draugs Mārtiņš Freimanis” izskanēs visā Latvijā ar grandiozu noslēgumu Ķīpsalas hallē 08.06.2018 22:34

Pēc daudzu mūzikas mīļotāju pieprasījuma pirms nedēļas klajā nākušais veltījumu albums “Mans draugs Mārtiņš Freimanis” tiks prezentēts ar emocionāliem un krāsainiem koncertiem šoruden visā Latvijā.

Mūzika saksofonam un ērģelēm Rīgas Sv. Jāņa baznīcā 08.06.2018 22:30

Sestdien, 9. jūnijā plkst. 18.00 Rīgas Sv. Jāņa baznīcā notiks koncerts, kurā muzicēs Baiba Tilhena (saksofons) un Larisa Carjkova (ērģeles).

TV3 un Baiba Sipeniece-Gavare aicina piedzīvot īstos Jāņus Jelgavā 08.06.2018 09:42

22. jūnijā Jelgavā, Uzvaras parkā, norisināsies TV3 Līgo pasākums „Līgo skaisti šovakar!”, kura saimnieces pienākumus uzņemsies Baiba Sipeniece-Gavare. Gatavojoties šim notikumam, Baiba stāsta par savām Līgo svinēšanas tradīcijām: „Kad biju maza meitene, man Jāņu svinēšana vienmēr likās tāda mistiska lieta: ziedu plūkšana, vainagu pīšana, līgošana, maģiskā papardes zieda meklēšana, Jāņu nakts burvība…”

Sagaidot savu 105. gadskārtu, kultūras pils “Ziemeļblāzma” piedāvā Andreja Osokina solokoncertu 08.06.2018 09:37

Kultūras pils “Ziemeļblāzma” 105. gadadiena un rudens sezonas atklāšana tiks atzīmēta ar izcilā latviešu pianista Andreja Osokina solokoncertu 1. septembrī plkst. 19.00. Koncerta īpašais viesis – pianiste un dziedātāja Katrīna Gupalo.

Andreja Upīša muzejā notiks saruna ar Andri Akmentiņu 07.06.2018 15:59

Trešdien, 13. jūnijā, plkst. 18.00 Andreja Upīša memoriālajā muzejā Rīgā (Brīvības ielā 38-4) notiks saruna ar dzejnieku, dziesminieku un rakstnieku Andri Akmentiņu. Viņa jaunākā grāmata “Skolotāji” ir viens no populārās vēsturisko romānu sērijas “Mēs. Latvija, XX gadsimts” darbiem. Sarunu vadīs Arturs Skutelis.

Sākusies biļešu tirdzniecība uz Liepājas Simfoniskā orķestra festivāla “Liepājas vasara” koncertiem 07.06.2018 15:44

No 18. līdz 25. augustam koncertzālē “Lielais dzintars” norisināsies Liepājas Simfoniskā orķestra (LSO) organizētais festivāls “Liepājas vasara”. Biļetes pieejamas “Biļešu paradīzes” kasēs un internetā. Šogad festivāla ietvaros notiks trīs koncerti.

Krāšņais un daudzveidīgais klasiskās mūzikas festivāls “LNSO vasarnīca” šogad notiks Rēzeknē 07.06.2018 14:49

Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris izsludina IV festivāla “LNSO vasarnīca” programmu un uzsāk biļešu pārdošanu. Par tradīciju kļuvušais klasiskās mūzikas festivāls ģimenei un draugiem notiek ceturto vasaru pēc kārtas. Šogad tas mainīs norises vietu un no 24. līdz 26. augustam notiks Latgales vēstniecībā GORS. “LNSO vasarnīca” piedāvās daudzveidīgu, krāsainu programmu divos lielos vakara koncertos ar četru ģēniju mūziku, divās muzikālās izrādēs bērniem un pusaudžiem, kā arī darbnīcās un spēlēs. Biļetes uz festivālu no šodienas pieejamas “Biļešu paradīze” un Latgales vēstniecības GORS biļešu sistēmās. Festivālu “LNSO vasarnīca 2018” rīko LNSO un Latgales vēstniecība GORS.

Krēmers un Kremerata Baltica Cēsīs ar diviem jauniem mūzikas projektiem 06.06.2018 16:03

16. un 17. jūnijā koncertzālē “Cēsis” gaidāmi ikvasaras koncerti ar pasaulslaveno vijolnieku Gidonu Krēmeru un viņa dibināto orķestri Kremerata Baltica. Katrs no koncertiem klausītājiem atnesīs jaunatklāsmes. Abu koncertprogrammu muzikālo centru veidos divi Krēmera jaunākie projekti – sestdien skanēs “Zudušā laika prelūdijas” ar lietuviešu foto klasiķa Antana Sutkus darbu videoprojekciju, savukārt svētdien piedzīvosim Gidona Krēmera muzikālās ieceres “Šūberts satiek Silvestrovu” pirmatskaņojumu.

Piedalies konkursā un laimē ielūgumus uz Diksilendu mūzikas festivālu Umurgā 06.06.2018 11:15

„Starptautiskais Diksilendu mūzikas festivāls” šogad svinēs septiņu gadu jubileju un norisināsies 15. un 16.jūnijā, piedāvājot koncertus gan Rīgā, gan, kā ierasts, Umurgā. KultūrasVēstis.lv aicina piedalīties vienkāršā konkursā un laimēt ielūgumus uz festivālu.

Aicina uz orķestra “Rīga” koncertu “Zeme un zvaigznes” 06.06.2018 10:50

Godinot komunistiskā genocīda upuru piemiņu, 14. jūnijā plkst. 19.00 Rīgas Sv. Jāņa baznīcā notiks koncerts “Zeme un zvaigznes”. Līdzās Orķestrim “Rīga” un tā mākslinieciskajam vadītājam un galvenajam diriģentam Valdim Butānam muzicēs solisti Anete Toča (flauta) un Ēriks Kiršfelds (čells).

Imantdienās šogad trīs populārāko dziesmu programmas 04.06.2018 16:14

Jūlija pirmajā pusē Cēsīs arī šogad klausītājus gaidīs gadskārtējie Imanta Kalniņa mūzikas svētki “Imantdienas”, piedāvājot labi zināmas un paaudžu paaudzēs iemīļotas komponista dziesmas, kas laika gaitā kļuvušas par būtisku Latvijas kultūras sastāvdaļu.

Zināma Latgales vēstniecības GORS vasaras kino un mūzikas vakaru programma 04.06.2018 15:30

Šovasar Latgales vēstniecība GORS atkal aicinās baudīt vasaras vakarus ar kino un mūziku uz koncertzāles Jumta terases. Kino un mūzikas vakari tiks atklāti 20. jūlijā ar Vladislava Nastavševa un grupas “Ezeri” programmu “Lēnās dejas”, bet noslēgsies 24. augustā ar ģitārista Matīsa Čudara soloprogrammas pusstundu un Rolanda Kalniņa filmas “Četri balti krekli” seansu.

Izziņoti Olgas Dreģes jubilejas koncerti vasarā un rudenī 04.06.2018 13:49

12. jūnijā Rīgā, VEF Kultūras pilī, notiks jau piektais Olgas Dreģes 80 gadu jubilejas koncerts, un šī būs pēdējā iespēja Olgas Dreģes šo koncertu redzēt galvaspilsētā. Koncertā, kurus vadīs pazīstamais rakstnieks un publicists Ēriks Hānbergs un Dailes teātra aktrise Aija Dzērve, piedalīsies kinorežisors Jānis Streičs, aktieri Jānis Paukštello, Baiba Indriksone, Ausma Kantāne, Juris Strenga, „Knīpas un Knauķi”, LU FMF jauktais koris „Aura”, muzikālā apvienība „Vintāža”.

Nākamā lapa