Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:127, Did:0, useCase: 0

epadomi/Tava virtuve/Epadomi TV/Arhīvs/Reklāma

Video: Jaunā dziedātāja Patrisha iedzied Ziemassvētku dziesmu savai mammai

Patrishai, īstajā vārdā Patrīcija Ksenija Cuprijanoviča, ir tikai 16.gadi, bet viņas kontā ir neskaitāmi veiksmīgi panākumi no vokālajiem konkursiem Latvijā un ārpus tās. Nokāpusi no XFaktora skatuves Latvijā viņa oktobrī izdeva savu video dziesmai “Memories”. Patrishas kontā vēl ir dziesmas Clock” un “Svešās zvaigznes”, un nu Ziemassvētku dziesma - “Nosargāt sapni” kā īpašs veltījums mammai un savai ģimenei. Dziesmas “Nosargāt sapni” vārdu un mūzikas autors ir Džulians, bet pie ieraksta studijā strādāja Edgars Jass. Patrisha vēlās teikt lielu paldies autoram par iedvesmojošo dziesmu un Edgaram Jasam par ieraksta tapšanu, un pats svarīgākais – paldies Patrishas ģimenei par milzīgo atbalstu un ticību viņas spēkiem. Patrishai ģimene nozīmē ļoti daudz, it īpaši mamma Jana, kas ik dienu savos plāno paredz laiku, lai Patrishu aizvestu uz intervijām, mēģinājumiem. Mamma ir Patrishas tehniskā menedžere, tāpēc tik īpaša un svarīga, un tieši tāpēc šī dziesma ir kā paldies mammai par atbalstu mūzikas gaitās, un arī tāpēc, ka Ziemassvētki ir īpaši svētki Cuprijanoviču ģimenei. Kā saka mamma Jana: “.Ziemassvētki man ir vismīļākie svētki, jo tā ir tāda silta kopā būšana ar man vissvarīgākajiem, mīļākajiem cilvēciņiem - manu ģimeni. Kad varam kopā sapņot, palīdzēt nosargāt sapni, kas katram mums ir īpašs. Mēs esam atbalsts viens otram ikvienā mirklī! Tā ir pati lielākā dzīves vērtība! Man to mācīja mana vecmāmiņa. Tas vairo labestību un cieņu vienam pret otru un apkārtējiem!..”

Jau janvārī Patrisha saviem faniem nodos jaunu savu oriģināldziesmu ar īpaši jestru video, kas tiks filmēts veikalā. Kādā un kurā uzzināsiet janvārī. Bet uz vasaras pusi Patrisha Jūsu rokās nodos savu pirmo minī albumu un minī koncerttūri pa Latviju ar visvisādiem saviem skatuves draugiem.
Vērtējums:
Izrāžu videofragmenti vairākVideointervijas vairāk