Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:127, Did:0, useCase: 0

epadomi/Tava virtuve/Epadomi TV/Arhīvs/Reklāma

Trešā advente ar The Coco’nuts

Alternatīvā džeza, indī un blūzroka grupa The Coco’nuts 17.decembrī atgriezīsies kino Bize ar otro akustisko koncertu. Mājīgajā kinoteātrī gaidāms ļoti personīgs priekšnesums ne tikai ar pavisam svaigiem skaņdarbiem – būs dzirdamas arī vairāk piedzīvojušas kompozīcijas citādā skanējumā.

Grupa The Coco’nuts tikko kā iesoļojusi kopīgās muzikālās darbības piecgadē un izdevusi pirmo singlu dzimtajā valodā – abus šos notikumus atzīmējot apvienība aicina uz atkārtotu akustisku koncertu mājīgajā kino Bizē. Gaidāms intīms koncerts ar pavisam citādu skanējumu.

The Coco’nuts sevi neierobežo kādā noteiktā žanrā, taču galvenokārt izpildītas tiek variācijas ap tādiem stiliem kā indie, fanks, blūzroks un alternatīvais džezs. Dažādie pasaules redzējumi apkopoti vienotā skanējumā, nereti skaņdarbam apvienojot pat piecus dažādus žanrus.

Līdzšinējā grupas darbībā muzicēts ne mazums vietējos, kā arī ārvalstu festivālos un pasākumos, tajā skaitā pašmāju Positivus, Riga Funk fest un International Jazz day, Rīgas Ritmu festivālā un Tartu Indie fest.

Biļetes ierobežotā skaitā pieejamas iepriekšpārdošanā: Grupas The Coco’nuts koncerts - Biļešu serviss...

Informācijai par koncertu un citām grupas aktivitātēm var sekot Facebook: https://www.facebook.com/thecoconut...

Izrāžu videofragmenti vairākVideointervijas vairāk