Layout: current: getContentLayoutLoad (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayoutLoad (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:366, Did:0, useCase: 0

epadomi/Tava virtuve/Epadomi TV/Arhīvs/Reklāma

Foto: Ditas Lūses izstādes "Gaismas mirklis" atklāšana Ņujorkā

Redakcija
Redakcija
Izstādē „Gaismas mirklis” ir redzami 10 jauni darbi, kuri Latvijā pagaidām nav tikuši eksponēti. Tēma, pie kuras māksliniece Dita Lūse strādā jau vairākus gadus, ieguvusi nedaudz ironisku viegluma pieskaņu. Tie joprojām ir acumirklīgi rentgena staru izgaismoti gan cilvēka, gan zirga skeleta fragmenti savienojumā ar mūsdienīgiem, ikdienišķiem aksesuāriem, kuri darbos ienes konkrētākus stāstus.

Gandrīz visi darbi ieturēti melnbalti pelēkā krāsu gammā, ko māksliniece šobrīd uzskata par savējo, un tie gleznoti eļļas tehnikā.

Lai arī Manhetenā ir apmēram 700 mākslas galeriju, ir prieks, ka daļu no šīs "lielās mākslas metropoles" veido arī Latvijas mākslinieces Ditas Lūses darbi.

Piedāvājam nelielu foto ieskatu no izstādes "Gaismas mirklis" atklāšanas pasākuma 8. aprīlī Ņujorkā Manhetenas galerijā "Artifact".

Izstāde apskatāma līdz 26. aprīlim galerijā "Artifact", taču pēc tam darbu kopumu varēs ieraudzīt 2016. gada martā tepat Latvijā Jūrmalas pilsētas muzejā, kur māksliniecei paredzēta personālizstāde.