epadomi/Tava virtuve/Epadomi TV/Arhīvs/Reklāma

Nākamā lapa

Atklāti rakstnieki, kuri pārstāvēs Latviju 2018. gada Londonas grāmatu tirgū 21.01.2018 18:40

Britu padome sadarbībā ar Igaunijas Literatūras centru, Latvijas Starptautisko rakstnieku un tulkotāju māju un Lietuvas Kultūras institūtu izziņojusi 2018. gada Londonas grāmatu tirgus (10. – 12. aprīlis) goda viesu – Baltijas valstu – Kultūras programmu.

Jauns Ērika Kūļa stāstu krājums 20.01.2018 13:05

Ir rakstnieki, kuru vārdus neizbēgami asociējam ar noteiktiem Latvijas reģioniem – viņi ir teju vai šo vietu “īpašums” un firmas zīme, turklāt nereti varam ar prieku vērot novadu iedzīvotājus lepojamies ar “savējiem”. Liepājas pilsētai un apkaimei šāds autors neapšaubāmi ir Ēriks Kūlis, kurš ne tikai bieži par savu stāstu darbības vietu izvēlas tieši šo Latvijas novadu, bet arī raksta veidā, ko varētu nosaukt par “kurzemniecisku” – tiešā, paskarbā, tomēr allaž trāpīgā.

24. janvārī Latvijas Nacionālajā vēstures muzejā atvērs trīs jaunas grāmatas 19.01.2018 09:47

24. janvārī Latvijas Nacionālais vēstures muzejs (LNVM) laidīs klajā divus jaunus muzeja rakstu krājumus, kā arī atvērs LNVM mākslas vēsturnieces Anitas Meinartes grāmatu “A.G.Bose. Zīmējumi”, ko sadarbībā ar muzeju izdevis apgāds “Neputns”.

“Neputns” izdod Helēnas Demakovas grāmatu “Gleznotāja Bruno Vasiļevska ideālā pasaule” 18.01.2018 21:44

“Bruno Vasiļevskis bija elitārs mākslinieks, un tāds viņš turpinās būt, kamēr pasaulē pastāvēs izglītotība vācu vārda Bildung nozīmē un vismaz dažu cilvēku izkopta spēja vērot, iedziļināties un domāt, lai saprastu viņa mākslu,” tā grāmatas autore, mākslas zinātniece Helēna Demakova. Grāmatas redaktori – Uldis Tīrons, Līga Marcinkeviča, Aivija Everte; zinātniskie konsultanti – Imants Lancmanis, Daina Teters, Stella Pelše; savukārt dizainu veidojis Ojārs Pētersons.

Apgādā „Neputns” klajā nāk Mārītes Putniņas grāmata “Sakrālās arhitektūras un mākslas mantojums vēsturiskajos Aizkraukles un Jēkabpils rajonos” 17.01.2018 10:00

Grāmata par vēsturisko Aizkraukles un Jēkabpils rajonu dievnamiem ir astotais sējums, kas iznāk apgāda “Neputns” izdotajā sērijā “Sakrālās arhitektūras un mākslas mantojums”. Līdz šim sērijā iznākušas Krāslavas, Preiļu, Rēzeknes, Valmieras, Daugavpils rajonam, Rīgas pilsētai un Zemgalei veltītas grāmatas

Iznācis “Atlants bērniem. Latvija” 16.01.2018 12:06

Tikko iznākusi grāmata, kas ieinteresēs lielus un mazus: “Atlants bērniem. Latvija”. Tas ir bagātīgi ilustrēts karšu krājums, kurā apkopotas 24 mūsu valsts kartes ar paskaidrojumiem un komentāriem: 5 dabas kartes, 2 iedzīvotāju kartes, 6 kultūrvēsturisko novadu kartes, 9 republikas pilsētu kartes, kā arī Eiropas karte un Baltijas valstu karte.

Izdoti Imanta Ziedoņa fonda “Viegli” albumu dzejoļi angļu valodā 14.01.2018 15:22

Apgāds “Jumava” sadarbībā ar Imanta Ziedoņa fondu „Viegli” laidis klajā grāmatu angļu valodā “The 1001st Blackish-Blue Night”, kur apkopoti 33 dzejoļi, kas izskan visos trīs “Viegli” mūzikas albumos latviešu valodā. Dzejoļus tulkojis Ivars Šteinbergs, sadarbojoties ar vairākiem autoriem Latvijā un pasaulē. Dzejoļu krājumā ir arī fonda “Viegli” padomes priekšsēdētājas Žanetes Grendes un mūziķu Goran Goras, Renāra Kaupera, Māras Upmanes-Holšteines, Raimonda Gusareva un Jāņa Strapcāna stāsti, kā viņi sastapuši I. Ziedoni. Grāmatas vizuālo noformējumu veidojusi Londonā mītošā latviešu māksliniece Līga Kitchen, katrai no dziesmām radot savu vizuālo tēlu.

Izdots Māras Zālītes autobiogrāfiskais romāns “Paradīzes putni” 13.01.2018 12:21

Māras Zālītes autobiogrāfiskais romāns “Pieci pirksti” (2013), ieguvis ne tikai plašu lasītāju, bet arī profesionāļu atzinību. Māra Zālīte saņēmusi gan Lielo lasītāju balvu, gan Latvijas literatūras gada balvu. Autore bija solījusi turpinājumu. Nu šis brīdis ir pienācis — lasītāji saņem romāna “Pieci pirksti” otro grāmatu “Paradīzes putni”. Jaunā prozas darba grodā dramaturģija un precīzās poētiskās detaļas spilgti un nepielūdzami tēlo aprakstīto laikposmu, kas desmitgadīgajai Laurai ir vienīgā realitāte, kurā augt, pieaugt un meklēt patiesību.

Izdota jauna Džeimija Olivera pavārgrāmata 12.01.2018 00:07

Džeimijs Olivers ir pasaules mēroga fenomens. Divdesmit gadus ilgās karjeras laikā viņš iedvesmojis miljoniem cilvēku novērtēt un izbaudīt veselīgu un garšīgu ēdienu. Latviešu valodā iznākušas viņa grāmatas “15 minūtes virtuvē”, “Ietaupām kopā ar Džeimiju” un “Katru dienu superēdiens. Receptes veselīgai un laimīgai dzīvei”. Tikko iznākusī “Superēdiens. Klasika ģimenei” ir pasaulslavenā britu virtuves maestro Džeimija Olivera grāmata visiem, kas vēlas ēst gardus, sātīgus un vienlaikus veselīgus ēdienus. Veselīgai pārtikai vajadzētu būt arī krāsainai, garšīgai un pievilcīgai, uzskata Dž. Olivers, un šī grāmata ir kā krāšņs un noderīgs ceļvedis viņa ēdināšanas filozofijā.

Jau piekto gadu aicina pieteikt pretendentus apbalvojumam “Laiks Ziedonim” 12.01.2018 00:03

6. janvārī, Zvaigznes dienā, Imanta Ziedoņa fonds “Viegli” jau piekto gadu reizi izsludināja pieteikšanos apbalvojumam “Laiks Ziedonim”. 2018. gadā, kā jau ierasts, apbalvojums tiks pasniegts piecās nominācijās: zinātnē, novadpētniecībā, bērniem un jauniešiem, tautsaimniecībā un par dzīvi literatūrā. Pieteikšanās līdz 23. februārim apbalvojuma mājas lapā laiksziedonim.lv Laureāti tiks paziņoti īpašā cildināšanas ceremonijā 3. maijā - Imanta Ziedoņa 85. dzimšanas dienā.

Aicina jauniešus pieteikties konkursam “Ideju pavasaris 2018” 11.01.2018 10:40

Imanta Ziedoņa muzejs aicina skolēnus piedalīties jaunrades konkursā “Ideju pavasaris”.

“Vēl viena diena” - jauns latviešu rakstnieces Janas Veinbergas stāstu krājums 10.01.2018 10:55

Arvien vairāk un vairāk no jauna klajā laisto latviešu autoru grāmatu dod pamatu domāt, ka pašlaik latviešu literatūrā atdzimst īsproza – īsā stāsta formāts, ko uz labu laiku bija gandrīz pilnībā aizēnojis romāns. Rakstniekiem, kas stāstus raksta jau ilgstoši un ik pēc laika iepriecina lasītājus ar jauniem krājumiem – Ērikam Kūlim, Rimantam Ziedonim un citiem – pakāpeniski pievienojas arī jauni autori, kas īsprozas lauciņā iemēģina spēkus pirmo – vai varbūt ne gluži pirmo – reizi. Šo autoru vidū minams arī rakstnieces Janas Veinbergas vārds un viņas tikko izdotais stāstu krājums “Vēl viena diena”.

Koku slepenā dzīve. Ko jūt un kā cits ar citu sazinās koki – ieskats apslēptā pasaulē 09.01.2018 10:01

Vācu mežzinis Pēteris Vollēbens ikvienam ir atvēris ceļu uz pārsteidzošu pasauli tepat līdzās – uz koku pasauli. Ar grāmatas “Koku slepenā dzīve” palīdzību viņš ļauj to iepazīt caur drāmām un aizkustinošiem mīlasstāstiem, kas dienu no dienas norisinās zem zaļajiem lapu un skuju jumtiem. Autora spēja par šo mazzināmo pasauli runāt vienkāršā, visiem saprotamā valodā, turklāt bez sentimenta un pasaciņu stāstīšanas, savus uzskatus balstot uz zinātniskiem pētījumiem, sagādājusi grāmatai sensacionālus panākumus visā pasaulē, un, kā raksta “The Guardian”, Vācijā “Koku slepenā dzīve” pērn lasīta vairāk nekā pāvesta Benedikta XVI un bijušā Vācijas kanclera Helmūta Kola memuāri!

“Neputns” izdod Gunāra Janaiša foto albumu “Personības un laikmets” 08.01.2018 10:19

Fotogrāfa Gunāra Janaiša izveidotajā foto albumā iekļautie portreti tapuši laika posmā no 20. gs. 60. gadiem līdz mūsdienām. Attēlus papildina Janaiša rakstītas atmiņas, pārdomas par portretētajiem – Kurtu Fridrihsonu, Birutu Baumani, Lūciju Garūtu, Vizmu Belševicu, Jāni Stradiņu, Imantu Ziedoni u. c. Albuma dizains – Juris Petraškevičs.

Atbalstu izdošanai ārvalstīs saņēmuši vairāk nekā 40 Latvijas literatūras darbu tulkojumi 07.01.2018 11:07

2017. gadā atbalstu Latvijas literatūras izdošanai ārvalstīs saņēmuši 43 darbu tulkojumi. Latviešu autoru darbi tiks tulkoti albāņu, korejiešu, baltkrievu, igauņu, spāņu, ungāru, itāliešu, armēņu, ukraiņu, horvātu, maķedoniešu, arābu un somu valodās, savukārt atbalstu daiļliteratūras izdošanai angļu valodā pagājušajā gadā saņēmušas 22 grāmatas.

Apgāds “Jumava” laidis klajā Zentas Mauriņas stāstus un apceres grāmatā “Sākumā bija prieks” 05.01.2018 13:10

Apgāds “Jumava” laidis klajā latviešu prozas klasiķes Zentas Mauriņas stāstu un apceru krājumu “Sākumā bija prieks”.

Pirmo reizi Latvijā par gada pirktāko grāmatu kļuvis dzejas krājums 02.01.2018 16:18

Latvijas Neatkarīgās televīzijas ziņu dienests, apkopojot datus, kurus iesnieguši Latvijas lielākie grāmatu izplatītāji, secinājuši, ka 2017. gada vispieprasītākā grāmata Latvijā bijusi Guntara Rača dzejoļu grāmatas “365 1.daļa”, kura nāca klajā pērnā gada augusta beigās. Kā atzīst grāmatu izplatītāji, tad tā ir pirmā reize šādu topu vēsturē, kad pirmajā vietā ir dzejoļu grāmata.

Akcijas “Skandē Veidenbaumu!” izskaņa 29.12.2017 16:23

Noslēdzoties Eduarda Veidenbauma 150. jubilejas gadam, izskaņai tuvojas arī sabiedrības iesaistes akcija “Skandē Veidenbaumu”. Kopumā akcijā veikti 1620 ieraksti, savukārt visbiežāk izpildīts dzejolis “Kā gulbji balti padebeši iet”. Zināmi arī klausītāju balsojuma rezultāti par izteiksmīgāko audio ierakstu.

Izdevniecība “Pētrgailis” laidusi klajā grāmatu “Kaimiņiene aiz stūra” 27.12.2017 21:51

Va tas ir iespējams, ka pie viena galda draudzīgi sēž Trusis kopā ar čūsku Anakondu? Grāmatā “Kaimiņiene aiz stūra” čuska ar trusi ne vien draudzīgi sēž pie viena galda, bet kopīgi dzer kakao un bauda torti!

Ideāla dāvana latviešiem visā pasaulē – “Latviskais laimes kods” 21.12.2017 13:26

Cik bieži tu esi sev vaicājis, kas ir laime? Kā to iegūt? Vai laimes sajūtu sniedz absolūts miers un harmonija vai, gluži otrādi, traki, gaisā parauti piedzīvojumi? Bet varbūt laime ir darbs? Ģimene? Tradīcijas? Latviešiem ir daudz kopīgu prieka, laimes un iedvesmas avotu. Populārākos no tiem Latvijas simtgades gaidās rakstniece Dace Rukšāne kopā ar daudziem palīgiem apkopojusi grāmatā “Latviskais laimes kods”. Lai būtu vieglāk orientēties, autore sešdesmit latviskus mirkļus ir sadalījusi pa mēnešiem – katrā mēnesī pieci. Lasītāj, ieskaties šajā grāmatā, ja reizēm šķitis, ka dzīve kļuvusi garlaicīga, un iedvesmojies priekam un laimei!

Radīta krāsojamā grāmata „Izkrāso Latviju” 21.12.2017 13:16

Grāmatā atainotie temati saturiski atklāj seno vērtību un mūsdienu mijiedarbību - dzīvnieki, dabas norises, un cilvēks. Zīmējumus papildina latviešu tautasdziesmas. Ziemas garie vakari ir laiks, lai apstātos un iedziļinātos sevī, saprastu savas lielākās vērtības, atmestu visu lieko un nākamo gadu sāktu ar jaunu vērienu. Krāsošanas prakse var palīdzēt atslābināties, koncentrēties vienai lietai un iegrimt procesā. Par grāmatas vizuālo pusi gādājušas mākslinieces Kristīne Zemīte, Marta Grantiņa un Sanda Undzēna.

Noslēpumainas, sirsnīgas un nedaudz skumjas bērnu grāmatas no Skandināvijas 21.12.2017 09:48

Zviedru rakstnieces Kristīnas Olsones darbi bērniem Latvijā pazīstami kopš 2015. gada, kad iznāca pirmā grāmata par divpadsmitgadīgo Billiju un viņas draugiem Aladinu un Simonu “Stikla bērni”, ko Bērnu žūrija ar lielu balsu pārsvaru atzina par tāgada labāko grāmatu kategorijā “11+”.

Grāmata bērniem: "Okeāns un tuksnesis" 19.12.2017 21:59

Grāmata “Okeāns un tuksnesis” aizvedīs lasītājus uz Čīli, ar kuras neparasto dabu un ģeogrāfiju iepazīstinās stāsta galvenie varoņi – smaidīgā lama Atakama un pingvīnēns Humbolts Humbolts.

“Tu kļūsti pieaudzis”– izdzīvošanas ceļvedis, lai pārciestu pusaudža gadus 19.12.2017 21:43

Lai pusaudzis sadzirdētu vecāku sacīto, bieži vien parasta saruna nederēs. Īpaši jau tad, ja sarunas tēma skar jautājumus, kas pašiem vecākiem šķiet kutelīgi – ir grūti notrāpīt īsto toņkārtu, lai labi domātus padomus bērns neuztvertu kā nelūgtu morāles lasīšanu vai apnicīgas pamācības...

Izdevniecība Avots piedāvā: grāmata Lai laba atmiņa un gaišs prāts 19.12.2017 12:23

Straujais dzīves temps, ikdienas stress un pārlieku lielais informācijas daudzums noved pie atmiņas pārslodzes, un par tās vienīgo aizsardzības līdzekli kļūst, lai cik paradoksāli tas arī nebūtu, atmiņas zudums.

Uzdevumi ar sērkociņiem un citi atjautības uzdevumi 19.12.2017 12:13

Mēs tikām mācīti, ka ar sērkociņiem spēlēties nedrīkstot. Taču ir reizes, kad šādas rotaļas izrādās tīri svētīgas. Mazākajiem spēļu dalībniekiem noderēs kociņi, kuriem viens no galiem īpaši iezīmēts, un būs nepieciešams arī pieredzējušāku spēlētāju padoms.

Izdevniecība Avots piedāvā: Nīls Rekhems, SPIN pārdošana 19.12.2017 12:09

Šī grāmata ir pirmā publikācija, kas tapusi, balstoties uz visvērienīgāko izpētes projektu, kāds jebkad īstenots pārdošanas prasmju jomā. Tajā rodams svaigs skatījums uz lielāka apjoma pārdošanu un nepieciešamajām personības iezīmēm, kas būs stūrakmens sekmīgai karjerai šajā jomā.

Izdevniecība Avots piedāvā: Anna Bikova, Patstāvīgs bērns vai kā kļūt par “ideālu mammu” 19.12.2017 12:03

Šis izdevums palīdzēs tām māmiņām (kā arī tētiem), kas sirgst ar perfekcionisma ligu un arvien cīnās ar savas atvases niķiem un iegribu apmierināšanu.

Izdota Andras Manfeldes bērnu grāmata "Kurš no mums lidos?" 19.12.2017 11:47

Karostas nomalē pie jūras dzīvo trīs bērni - Fēliksa, Dodō un Ķī. Kādā pavasara rītā uzrodas tik bieza migla, ka pat pirkstu gali nav ieraugāmi.

Izdota grāmata par Dailes teātra aktieri Pēteri Liepiņu 18.12.2017 17:37

Aizņemoties populāra Latvijas televīzijas raidījuma nosaukumu, varētu teikt, ka aktieri ir mūsu Nacionālie dārgumi – tautas mīlēti un cildināti, populāri ne tikai uz teātru skatuvēm, bet arī viņiem veltīto grāmatu lappusēs, turklāt interesanti, ka atzinību un mīlestību izpelnās ne tikai galveno lomu atveidotāji, bet arī izcili raksturlomu tēlotāji. Viens no šādiem aktieriem neapšaubāmi ir Pēteris Liepiņš – viens no Dailes teātra stūrakmeņiem, kurš strādā šajā teātrī kopš 1966. gada. Pēteris Liepiņš ir aktieris, kuram, šķiet, ir iespējams viss – viņš ir nepārspējams gan komiskajās, gan dramatiskajās lomās.

Jāko Hemēna-Antilas grāmata "Mare nostrum: Rietumu kultūras pirmsākumu meklējumi” 15.12.2017 18:38

"Vai Rietumu kultūra būtu varējusi rasties bez Tuvajiem Austrumiem? Kāda tā būtu bijusi bez ārējas ietekmes? Nav iespējams gūt atbildi uz šādiem jautājumiem. Rietumu kultūra ir radusies Vidusjūras ziemeļu piekrastē. Bez apkārtējās pasaules Eiropa vienkārši nebūtu Eiropa," tā grāmatas autors, somu zinātnieks, profesors Jāko Hemēns-Antila (Jaakko Hämeen-Anttila).

Francis Eberhofers atgriežas – iznācis jauns romāns “Skābo kāpostu koma” 15.12.2017 17:58

Bavāriešu rakstniece Rita Falka ar romāniem par drusku lempīgo ciemata policistu Franci Eberhoferu kļuvusi slavena ne vien dzimtajā Vācijā, bet arī daudzās citās valstīs. Arī latviešu valodā izdoti jau pieci viņas romāni: “Ziemas kartupeļu knēdeļi”, “Nūdeļu blūzs”, “Cūkas galva al dente”, “Mannā klimpu afēra” un tikko veikalu plauktos nonākušais “Skābo kāpostu koma”.

Iznācis zviedru autora Jūnasa Bonjēra kriminālromāns "Nozagt helikopteru un naudu" 13.12.2017 12:15

Tā tika nosaukta par gadsimta zādzību, laupītāji tika noķerti, bet nauda tā arī netika atrasta. 2009. gada septembrī 20 minūšu laikā garnadži ar helikoptera palīdzību no dārgumu glabātavas Stokholmā nozaga 1 miljardu Zviedrijas kronu (virs 5 miljoniem USD). Policijas iespējas ātrai reaģēšanai bija ierobežotas, jo laupītāji bija par to parūpējušies. Kā tas viss notika (vai varēja notikt), izlasāms J. Bonjēra kriminālromānā „Nozagt helikopteru un naudu”. Tiesības uz kriminālromāna ekranizēšanu ir iegādājusies interneta televīzija „Netflix”.

Apgāds “Mansards” un Spānijas vēstniecība Latvijā izdod bilingvālu Andreja Pumpura eposa “Lāčplēsis” pārstāsta bērniem izdevumu 13.12.2017 12:13

Bilingvālu A. Pumpura eposa “Lāčplēsis” pārstāsta bērniem izdevumu latviešu un spāņu valodā ar godalgotā spāņu ilustratora Pablo Auladeļa (Pablo Auladell, 1972) oriģinālilustrācijām un Dr. Vairas Vīķes-Freibergas ievadu apgāds „Mansards” izdod gadu pēc tam, kad sadarbībā ar Spānijas vēstniecību Latvijā iznāca Migela de Servantesa Saavedras pazīstamā romāna “Atjautīgais idalgo Lamančas dons Kihots” pārstāsts skolas vecuma bērniem.

“Neputns” izdod Ilzes Konstantes grāmatu “Staļina garā ēna Latvijas tēlotājā mākslā. 1940–1956” 13.12.2017 12:08

“Grāmatā esmu centusies izgaismot ļoti samezgloto, politiski un sociāli slideno tēmu par Staļina valdīšanas gadiem Latvijas vizuālajā mākslā jeb, pēc tālaika terminoloģijas, tēlotājā mākslā”, tā grāmatas autore, mākslas zinātniece Ilze Konstante.

“Auklīte – bubulis” – piedzīvojums, kas aizrauj līdzi ar nepārvaramu spēku 12.12.2017 18:21

Šogad Apgāds Zvaigzne ABC izdevis vairākas brīnišķīgas somu autoru grāmatas bērniem, kuras jau ieguvušas lasītāju mīlestību. Timo Parvelas aprakstītie Ellas, Paula un viņu klasesbiedru piedzīvojumi smīdina gan bērnus, gan pieaugušos. Tā paša autora grāmatas par sapņotāju Muri un praktisko Vufu gan izklaidē, gan vedina aizdomāties par nopietnām tēmām. Sallas Simukas “Sirdsmāsas” aicina neaizmirst rotaļām un sapņiem piepildīto bērnības pasauli arī pusaudžu gados.

Guntars Račs un grupa “Saldās sejas” izsludina grāmatai “365” veltītu koncertu sēriju 12.12.2017 18:21

Šogad nāca klajā Guntara Rača dzejoļu grāmatas “365” 1.daļa, kas ir kļuvusi par vienu no šī gada vispieprasītākajām Latvijā izdotajām grāmatām, kura jau 16to nedēļu nepamet pieprasītāko grāmatu “Top 5” visās vadošajās Latvijas grāmatnīcās. Ar grāmatas atvēršanas pasākumiem, četros mēnešos autors ir uzstājies vairāk nekā 50 dažādos pasākumos visā Latvijā - bibliotēkās, tautas namos, skolās un kultūras centros.

“Mansards” izdod Māra Čaklā Rakstu 1. sējumu 11.12.2017 14:30

Turpinot skaistu latviešu grāmatniecības tradīciju – izdot izcilāko rakstnieku kopotus rakstus –, “Mansards” sāk dzejnieka un publicista Māra Čaklā Rakstu izdošanu. 1. sējuma atvēršanas svētki notiks trešdien, 13. decembrī plkst. 18.00 LU Akadēmiskajā bibliotēkā.

Kaislības. Eņģeļi un dēmoni mūsos 11.12.2017 14:20

Apgāds Zvaigzne ABC laidis klajā mācītāja Induļa Paiča pirmo grāmatu “Dvēseles deviņi uzdevumi” par sevis iepazīšanu. Grāmatas atvēršanas svētki notiks 14.decembrī pulksten 18.00 -19.00 Lutera draudzes namā Torņakalna ielā 5 Rīgā.

Zigmunda Skujiņa romānu „Miesas krāsas domino” ar sajūsmu uzņem Itālijā 10.12.2017 12:50

Decembrī Romā, Itālijā tiek atvērts Zigmunda Skujiņa (1926) romāns „Miesas krāsas domino” itāļu valodā, to tulkojusi Margarita Karbonaro (Margherita Carbonaro). Grāmatu itāļu valodā ar Latvijas Rakstnieku savienības atbalstu ārvalstu izdevējiem izdevusi prominentā Milānas izdevniecība “Iperborea”.

Nākamā lapa