epadomi/Tava virtuve/Epadomi TV/Arhīvs/Reklāma

Nākamā lapa

Viņš un viņa. Aforismi 24.04.2017 16:21

Aforismu būtība ir kodolīgi – reizēm asi, reizēm ironiski, reizēm ar vēlīgu smaidu – izteikt novērojumu par sabiedrībā manāmajām tendencēm.Interesanti, ka daudzi no šiem vieduma graudiem ir aktuāli gadu desmitiem, pat simtiem ilgi. Tas liecina, ka nemaz tik krasi jau mēs nemaināmies, lai gan pašiem šķiet, ka ka esam pavisam citādi, nekā paaudzes pirms mums.

Apgādā “Jumava” iznācis jauns Melānijas Vanagas darbs 19.04.2017 16:35

Apgāds “Jumava” turpina izdot “Veļupes krastā” autores Melānijas Vanagas darbus. Šajā sērijā iznācis romāns “Saules gadi un dzisums”, ilggadējās Melānijas Vanagas darbu redaktores Vijas Jugānes redakcijā.

JAUNA GRĀMATA! Jānis Einfelds. Dunduri un dēmoni 19.04.2017 15:41

Stāstu krājums “Dunduri un dēmoni” ir spilgtākā latviešu postmodernista Jāņa Einfelda (1967) devītā grāmata. Jāpiebilst, ka ikkatrs no līdz šim izdotajiem Einfelda darbiem ir gana nozīmīgs, lai tos uzskaitītu atkal un atkal: miniatūru krājums “Mēness bērns” (1995), stāstu grāmatas “Pornogrāfisko bildīšu tirgotājs” (2001), “Neļaudis” (2005) un “Meļu dzīres” (2009), romāni “Cūku grāmata” (1996), “Veči” (1999), “Palaidnis” (2007) un triloģija “Rīga” (2015).

Jauns Džona Grišama romāns 19.04.2017 15:37

Jau kopš pirmo romānu “Pelikānu lieta”, “Firma” un “Klients” panākumiem Džons Grišams teju ik gadu publicē pa romānam, un tie visi kļūst par bestselleriem. Daudzi no Grišama darbiem tikuši arī ekranizēti. Latviešu valodā kā beidzamais tika tulkots asprātīgais blēžu romāns “Reketieris” un tikko iznācis jauns Džona Grišama darbs “Greja kalns”. Šis ir klasiski grišamisks romāns, kurš smalki un detalizēti ataino gan Ņujorkas megafirmu darbības skarbākās aizkulises, gan Volstrītas kraha patieso seju un kā pretmetu drudžainam darbam daudzgalvainā korporācijā rāda dzīvi vēl joprojām mežonīgajos Apalaču kalnos.

Smadzenes nenoveco, tās mainās 19.04.2017 15:34

Jāņa Rozes apgāds izdevis grāmatu „Smadzenes nenoveco, tās mainās”.

Iznāk Vizmas Belševicas triloģijas “Bille” trešā daļa “Billes skaistā jaunība” 19.04.2017 15:31

„Billes skaistā jaunība” ir Vizmas Belševicas triloģijas „Bille” trešā, noslēdzošā daļa. Triloģija, kas veltīta rakstnieces mazbērniem, iekļauta Latvijas kultūras kanonā un kļuvusi par vispieprasītāko latviešu oriģinālliteratūras darbu 20. gs. 90. gados. Tulkota krievu un zviedru valodā. Triloģiju atkārtoti izdevis apgāds „Mansards”.

Jauns latviešu autores fantastikas žanra romāns 18.04.2017 16:01

Rakstniece Ilze Enģele literatūrā ienāca pirms sešiem gadiem ar Apgāda Zvaigzne ABC bērnu un jauniešu oriģinālliteratūras konkursā atzinību guvušo fantastikas romānu “Septiņdesmit piecas dienas”, taču radošo darbību turpināja pavisam citā – sieviešu romāna – žanrā. Autorei klajā nākusi virkne vieglu, asprātīgu romānu, tostarp konkursa “Nacionālais bestsellers” laureāts “Solo vijolei un termometram”, taču ar jaunāko darbu autore atkal atgriežas pie savas “pirmās mīlestības” – fantastikas žanra.

Poētiski “nobriedusi” dzeja Andra Ogriņa jaunākajā dzejas krājumā “Debesu punkti” 13.04.2017 19:29

Izdevniecība “Pētergailis” ir laidusi klajā jaunāko Andra Ogriņa dzejas krājumu “Debesu punkti”, māksliniece Elīna Brasliņa.

Kaņepes Kultūras centrā notiks “Satori”diskusija par latviešu literatūras pievilcību starptautiskajā grāmatu tirgū 13.04.2017 10:16

Ceturtdien, 20. aprīlī, plkst. 18:00 Kaņepes Kultūras centrā notiks interneta žurnāla “Satori.lv”rīkota publiska diskusija "Kad pienāks latviešiem tie laiki?", kurā Ilmāra Šlāpina vadībā par pašmāju literatūras pievilcību starptautiskajā grāmatu tirgū sarunāsies nozares eksperti.

Izdota grāmata “Arheoloģiskais tērps. Tā darināšana, valkāšana un komplektēšana mūsdienu Latvijā” 13.04.2017 10:09

Latvijas Nacionālais kultūras centrs sadarbībā ar Latvijas Nacionālo vēstures muzeju izdevis Mg.hist. Iritas Žeieres grāmatu “Arheoloģiskais tērps. Tā darināšana, valkāšana un komplektēšana mūsdienu Latvijā”.

ATKĀRTOTI IZDOTS ROMANTISKĀKAIS 90. GADU ROMĀNS 13.04.2017 10:07

Rakstniece, režisore, teoloģe Dace Priede ir autore, kuras grāmatām latviešu literatūrā ir īpašs liktenis. Viņas romāni “Saule špagas asmenī”, “Kamenes uz stīgām”, “Mēnesstars pār jūru”, (kam sekoja turpinājums “Mēnesstars pār ezeru” un nesen – triloģijas noslēgums “Mēnesstars debesīs”), “Zirnekļa tīkls smilgās” un citi – kopā trīspadsmit izdoti darbi – lasītāju valdzina ne tikai ar sižetu, tēliem un iztēles bagātību, bet galvenokārt ar aizrautību un kaislīgumu, ar kādu tie rakstīti – un tāpat tiek arī lasīti. Dace Priede katrā savā grāmatā, šķiet, iegulda sirdi un dvēseli, tāpēc viņas darbos detalizēts reālisms savijas ar dziļu, pat smeldzīgu emociju gammu, kas neatstāj vienaldzīgu nevienu. Lasītāju mīlestības un daudzo pieprasījumu dēļ Apgāds Zvaigzne ABC atkārtoti laidis klajā rakstnieces pirmo darbu, kas iemantoja atzinību 1994. gada žurnāla “Karogs” un uzņēmēja R. Gerkena rīkotajā romānu konkursā un kopš izdošanas bija kļuvis par bibliogrāfisku retumu – “Saule špagas asmenī”. Tāpat kā pirmais, arī jaunais izdevums klajā laists divās grāmatās.

Apgādā “Jumava” laista klajā kārtējā grāmata “Elfu” sērijā “Atpūta no tehnoloģijām” 13.04.2017 10:04

Apgādā\s “Jumava” izdevis kārtējo grāmatu “Elfu” sērijā “Atpūta no tehnoloģijām”. Ceļvedis bērniem “atslēdzoties” no tehnoloģijām un izbaudot bērnību.

Tautas dzejniecei Kornēlijai Apškrūmai - 80! 12.04.2017 15:53

Šodien, 12.aprīlī savu 80 gadu jubileju svin viena no tautā iemīļotākajām dzejniecēm KORNĒLIJA APŠKRŪMA. Tiek uzskatīts, ka tieši Kornēlija Apškrūma ir visu laiku visvairāk citētā, dažādos pasākumos, apsveikumos un arī līdzjūtībās izmantotā latviešu dzejniece. Sveicot dzejnieci skaistajā dzīves jubilejā, apgāds “Annele” ir izdevis jaunu dzejoļu krājumu “Ceļojums gadalaikos”. Krājums veltīts Latvijas dabai, tās krāšņums apdziedāts visos gadalaikos.

Jauns Sofi Oksanenas romāns “Norma” 10.04.2017 19:18

Mazliet maģiskā reālisma, daudz pavisam īsta reālisma un mīlestības dīvainās sejas – “Norma” ir ģimenes drāma ar aizraujošu sižetu, kur no sākotnēji skaidrā mātes-meitas attiecību moduļa izšķiļas arī krimināla sižeta līnija, kas vēlāk transformējas dziļi urdīgā versijā par sievietes lomu mūsdienu sabiedrībā, par vērtībām, kuras izvēlamies pārstāvēt, un par to, cik tālu esam vai neesam gatavi kāpt pāri citiem un sev. Par dzīves azartu, kas katru piemeklē savādāk, un par to, ka katrai normai ir atrodama arī nenormālā versija...

Apbalvojumam “Laiks Ziedonim 2017” izvirzīti četri bibliotekāri 10.04.2017 18:55

Imanta Ziedoņa fonda dibinātāju un vizionāru sanāksmē noskaidroti apbalvojuma “Laiks Ziedonim 2017” nominanti kategorijā par dzīvi literatūrā „Bize”. Uz laureāta titulu pretendē četri bibliotekāri no dažādiem Latvijas novadiem: Sarmīte Radiņa no Madonas, Anita Strokša no Staiceles, Mārtiņš Lagzdons no Kursīšiem un Laima Liepiņa no Grobiņas pagasta. Laureāts tiks paziņots cildināšanas ceremonijā 3. maijā, Imanta Ziedoņa dzimšanas dienā.

Izdevniecība “Neputns” izdod Huana Ramona Himenesa bilingvālo dzejas izlasi “Dzeltenais aprīlis” 07.04.2017 13:44

Spāņu dzejnieka, Nobela prēmijas literatūrā laureāta Huana RamonaHimenesa (JuanRamónJiménez)dzejas izlase “Dzeltenais aprīlis” / “ElAbrilAmarillo” izdota “Neputna” bilingvālajā samta sērijā. Tās sastādītājs un atdzejotājs ir dzejnieks Leons Briedis. Grāmatas dizaina autore – Anna Aizsilniece.

Jauna grāmatu sērija pusaudžiem un viņu vecākiem! 07.04.2017 13:40

Īru rakstnieka Dereka Lendija grāmatas par Kaulaino detektīvu Blēžagabalu Jaukumu (Skulduggery Pleasant) un viņa draudzeni Valkīru Troju, pavisam parastu... nē, drīzāk jau ļoti neparastu trīspadsmitgadīgu meiteni, kļuvušas par bestselleriem gan dzimtajā Īrijā, gan daudzās citās zemēs, turklāt ieguvušas ne tikai lasītāju mīlestību, bet arī vairākas nozīmīgas literārās balvas. Nu arī latviešu valodā iznākušas jau divas grāmatas – pērn sērijas pirmā grāmata “Kaulainais detektīvs Blēžagabals Jaukums” un tikko “Kaulainais detektīvs Blēžagabals Jaukums. Rotaļas ar uguni”.

SEPTĪTĀ KAMERA 04.04.2017 19:05

Triloģijas pirmā grāmata. Romāna darbība norisinās alternatīvā mūsdienu pasaulē, kurā slepkavībā apsūdzēto likteņus izlemj nevis tiesa, bet sistēma “Balso visi”. Septiņu dienu laikā atklātā interneta un telefonbalsošanā tiek izlemts, vai apsūdzētajam piemērojams nāves sods.

Kā izturēties pret bērnu sāncensību un ķildām? Ar humoru– komisks stāsts no Somijas “Salmenīte ,Čībiņa un negantais skolasbērns” 04.04.2017 17:35

Izdevniecība “Pētergailis” ir laidusi klajā somu rakstnieču – māsu Sinikas un Tīnas Nopolu stāstu grāmatu bērniem „Salmenīte, Čībiņa un negantais skolasbērns”, no somu valodas tulkojusi Maima Grīnberga.

Pasākumā “Satiec savu meistaru! 2017” notiks grāmatas “Suitu rakstainās zeķes” atvēršana 31.03.2017 09:55

Šajā sestdienā, 1. aprīlī pl. 14.00 Swedbank Latvija centrālajā ēkā (Rīgā, Balasta dambī 15, 2. stāvā) notiks Lias Monas Ģibietes grāmatas “Suitu rakstainās zeķes” atvēršana.

Mākslinieks Artūrs Bērziņš saraksta „DĪVAINO” romānu 30.03.2017 11:48

Artūru Bērziņu pelnīti dēvē par vienu no savdabīgākajiem māksliniekiem, kuri pašlaik aktīvi darbojas Latvijas kultūrtelpā. Nereti par provokatīviem un pat skandaloziem tiek dēvēti Artūra darbi, kuri “kacina” pieklājīgo sabiedrību – piemēram, darbu sērija, kurā pazīstami kultūras cilvēki iejutušies sintezētos latviešu dievību tēlos, vai gleznas, kurās saduras trauslums, nežēlība, sekss, apgarotība.

Rīgas skolām un bibliotēkām dāvana - Kristīnes Čilveres grāmata “Dzīvnieki un cilvēks” 30.03.2017 09:44

29. martā Rīgas Centrālās bibliotēkas telpās Brīvības ielā 49/53 Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments un Rīgas Centrālā bibliotēka saņēma dāvanu – Kristīnes Čilveres grāmatu “Dzīvnieki un cilvēks”, kas tiks katrai Rīgas pašvaldības skolai un visām Rīgas Centrālās bibliotēkas filiālbibliotēkām.

Jūras sāļums, atmiņu dziļums 29.03.2017 13:01

Tikko latviešu valodā uznācis brīnišķīgs romāns par mīlestību, cerībām, cilvēcību – Silvijas Brices tulkotais lietuviešu-amerikāņu rakstnieces Rūtas Šepetis jaunākais darbs “Jūras sāļums”. Romāns, kurā līdztekus vēsturiskiem faktiem vietu raduši arī izdomāti varoņi, ir gana vienkāršs, lai to lasītu visplašākā auditorija, bet vienlaikus daudzslāņains, blīvs un liriski spēcīgs. Vēl dienām ilgi pēc izlasīšanas prātā atgriežas grāmatas varoņi – un viņu likteņi atsauc atmiņā mūsu pašu tuvinieku piedzīvoto.

“Jumava” izdevis grāmatu par Sēliju “No Sēlijas pūra...” 28.03.2017 17:51

Apgādā “Jumava” iznākusi autoru kolektīva veidota, Ievas Jātnieces sastādīta grāmata, kas vēsta par Sēliju “No Sēlijas pūra...”.“Grāmatā ietvertais ir tas, ko mēs paši, pašlaik dzīvojošie un rakstošie, esam atzinuši par svarīgu, — mūsu Sēlijas simboli,” raksta grāmatas sastādītāja Ieva Jātniece. “Arī autoru kolektīvs bagātīgs — septiņu Sēlijas novadu skolotāji, novadpētnieki, muzeju darbinieki, pašvaldību speciālisti, bibliotekāri, savas zemes un vēstures mīlētāji.”

Liepājas muzejā atvērs grāmatu par rakstainām suitu zeķēm 28.03.2017 14:31

5. aprīlī plkst. 17 Liepājas muzejā Kūrmājas prospektā 16/18 svinīgi atvērs Liepājas muzeja Kurzemes tautas tērpu informācijas centra vadītājas Lias Monas Ģibietes grāmatu “Rakstainās suitu zeķes”.

Latviešu valodā iznāk digitālā laikmeta bestsellers 28.03.2017 11:45

Mūsu ikdiena teju vairs nav iedomājama bez tehnoloģijām. Sociālie tīkli konkurē ar mediju portāliem un drukātajiem izdevumiem jaunumu “piegādes” un izklaides iespēju ziņā. Ikviens var kļūt par žurnālistu, dokumentējot dažādus notikumus, ja vien pie rokas ir mobilais telefons. Katram no mums var būt vairākas identitātes atkarībā no tā, kādas vietnes esam iecienījuši. Aiz anonimitātes plīvura var slēpties mūsu draugi un paziņas. Mēs veidojam datus vienkāršāko ierakstu un fotogrāfiju veidā, un lietotāju datu apjoms pieaug milzīgos tempos. Arī uzņēmumi un organizācijas rada, krāj un izmanto arvien vairāk un dažādākus datus. Taču līdz ar tehnoloģiju iespēju palielināšanos un to izplatību pieaugušas arī bažas par datu ticamību, datu drošību, kibertelpas nosargāšanu, komercijas kaujām un citiem jautājumiem.

Izdevniecība “Neputns” izdod Annas Auziņas dzejoļu krājumu “Annas pūra govs” 27.03.2017 14:28

“Annas pūra govs” ir Annas Auziņasceturtais dzejoļu krājums, kurā apkopoti un sakārtoti pēdējo sešu gadu laikā tapušie dzejoļi. Krājuma redaktors ir Kārlis Vērdiņš, savukārt dizainu veidojis mākslinieks Armands Zelčs.

Jura Zvirgzdiņa jaunākā grāmata bērniem “Tobiass, Čārlijs un Neredzamais spoks” 27.03.2017 14:14

Piedāvājam Jūsu uzmanībai Jura Zvirgzdiņa jaunāko grāmatu bērniem “Tobiass, Čārlijs un Neredzamais spoks”, māksliniece Elīna Brasliņa

AUGSTĀ DZIESMA OTRAM KRASTAM jeb Grāmata pārdaugaviešiem 27.03.2017 14:10

Pārdaugava, Daugavas kreisais krasts – it kā Rīgas daļa un it kā nē. Rajoni, kas no galvaspilsētas centra sasniedzami, šķērsojot Daugavu, šķiet, vienmēr dzīvojuši mazliet citādu dzīvi nekā pārējie, un to iedzīvotāji allaž lepojušies ar to, ka dzīvo tieši te – Iļguciemā, Āgenskalnā, Torņakalnā, Ziepniekkalnā... Daudzas šo rajonu vietas vēl glabā romantisku mazpilsētas gaisotni, ko rada vecas koka ēkas, bruģētas ieliņas, pavasarī un vasarā ziedos slīgstošie dārzi. Pārdaugava – tā vienmēr bijusi sava veida neatkarīga republika. Un nu tai radies arī savs apdziedātājs. Žurnālists un rakstnieks Dzintars Tilaks savas grāmatas “PPPPP jeb Pazīstamām personībām papildinātas Pārdaugavas piezīmes” nosaukumu atzīstas daļēji aizlienējis no Marģera Zariņa (arī pārdaugavieša) slavenās “PPP jeb Pārlabotas un papildinātas pavārgrāmatas”, taču Tilaka grāmata piedāvā gluži citas “receptes” nekā hrestomātiskā romāna kulināri izglītotais varonis – tās ir receptes dzīves, kultūrvēstures un interesantu, bieži kuriozu atgadījumu baudīšanai, kādi sakopoti grāmatas vākos.

Spiegošanas pamati 27.03.2017 14:07

99,99 procentus no visas informācijas mūsdienās satur internets. Kāpēc tad vajadzīgi spiegi? Atbilde ir vienkārša: lai iegūtu to 0,01 procentu informācijas, kas nav fiksēta nekādos dokumentos, nekādos datu nesējos. Tā ir vissvarīgākā un vissargājamākā informācija, kuras vērtība pārsniedz visu to, ko var sameklēt atvērtajos, pa pusei slēgtajos un pat slēgtajos, taču visviens nepietiekami drošajos avotos.

Latvija piedalās starptautiskajā Leipcigas grāmatu tirgū 24.03.2017 11:34

No 23. līdz 26. martam Latvija piedalās starptautiskajā Leipcigas grāmatu tirgū (Leipziger Buchmesse) ar nacionālo grāmatniecības un literatūras stendu. Grāmatu tirgus laikā notiks rakstnieka Ulda Daugaviņa un mākslinieces Māras Viškas kopīgi veidotās pasaku pavārgrāmatas lasījumi vācu valodā.

Izdevniecībā “Neputns” klajā nāk Jāņa Rokpeļņa romāns“Muzejs” 23.03.2017 11:15

“Šis nav nedz stingri dokumentāls, nedz arī autobiogrāfisks darbs. Galvenie varoņi sacerēti. Romāna darbība norisinās gan 20. gadsimta septiņdesmito gadu pirmajā pusē, gan 21. gadsimta tā dēvētajos liesajos gados,” tā romāna “Muzejs” autors dzejnieks unesejists Jānis Rokpelnis.

ROMANTISKS LATVIEŠU DETEKTĪVROMĀNS 23.03.2017 11:12

Pēc vairākiem gadu desmitiem, kad latviešu detektīvromāna žanrs stabili turējās uz rakstnieku vīriešu pleciem, – daudzus darbus šajā jomā radīja Andris Kolbergs, Jānis Ivars Stradiņš, Anatols Imermanis un citi, – pēdējo gadu laikā šķiet, ka latviešu detektīvromāns pamazām pāriet autoru sieviešu rokās. Sieviešu detektīvromānus nereti mēdz populāri dēvēt par “dāmu detektīviem”, taču tas būtu pārāk virspusīgs apzīmējums: latviešu autores rada gan vieglus un ironiskus darbus, gan romānus ar visai skarbu tematiku, un to popularitāte liecina, ka arī lasītāji šos darbus novērtē atzinīgi.

Rīgas Vilkaču piedzīvojumi turpinās 20.03.2017 16:59

Liela daļa vērīgāko lasītāju būs pamanījuši, ka fantāzijas žanra oriģināldarbi latviešu valodā jau pēdējos piecus sešus gadus vairs nav nekāds retums – tiek regulāri izdoti gan romāni, gan stāstu krājumi, kuru autori ir ļāvuši vaļu iztēlei, radīdami jaunas un neparastas pasaules, iepazīstinādami lasītāju ar mītiskām būtnēm un ļaujot piedalīties aizraujošos maģiskos piedzīvojumos.

Apgāds “Jumava” izdevis Vēsmas Kokles -Līviņas dzejoļu krājumu “Dzīve mirkļu mainībā” 20.03.2017 16:57

Apgādā “Jumava” izdots jaunākais pieredzes bagātās auotres Vēsmas Kokles-Līviņas dzejoļu krājums “Dzīve mirkļu mainībā”.

Apgādā “Jumava” izdots skandināvu detektīvs “Pūce vienmēr medī naktī” 20.03.2017 16:55

Apgāds “Jumava” nodod lasītājiem jauno Samela Bjorka skandināvu detektīvu “Pūce vienmēr medī naktī”.“Pūce vienmēr medī naktī” ir otrā grāmata sērijā par Holgeru Munku un Mīu Krīgeri. Samuela Bjorka meistardarbs izdots 23 valstīs un kļuvis par starptautisku bestselleru, kas pielīdzināms Kamillas Lekbergas darbiem.

Apgādā “Jumava” izdots jaunākais Arnolda Auziņa darbs “Pūcei aste noziedēja” 20.03.2017 16:53

Agāds “Jumava” laidis klajā pazīstamā rakstnieka un publicista jaunāko romānu “Pūcei aste noziedēja”.Arnolds Auziņš — rakstinieks un publicists, kura pirmais dzejolis publicēts 1957. gadā. Darbojies dažādos žanros un rakstījis gan bērniem, gan pieaugušajiem. Lielu daļu no sava radošā mūža veltījis publicistikai, sarakstīdams piecas vēsturiska satura grāmatas. Neviens no mūsdienu latviešu rakstniekiem nav sacerējis tik daudz anekdošu — gan par politiķiem, gan par rakstniekiem, kas sakopotas 7 grāmatās.

Ūlavs, Nesbē un asinis sniegā 20.03.2017 14:56

Vienlaikus iznākuši divi slavenā norvēģu rakstnieka Jū Nesbē darbi: pavisam jauns romāns “Asinis sniegā” un atkārtotā izdevumā trešais Harija Hola cikla romāns “Sarkankrūtītis”.“Asinis sniegā” lasītājiem atklās jaunu šķautni Jū Nesbē rakstnieka daiļradē. Lai gan tas ir kriminālromāns un bagāts ar asiem sižeta pavērsieniem, vienlaikus “Asinis sniegā” ir poētisks un ironisks dēku stāsts. Tā galvenais varonis ir Ūlavs, vīrs, kurš, kā pats atzīst, nevar nodarboties ar banku aplaupīšanu vai auto aizdzīšanu. Arī labs suteners no viņa neiznāk. Ūlavs ir izcils tikai vienā profesijā – viņš ir algots slepkava. Kad pelni iztiku, nogalinot cilvēkus, ir diezgan grūti ar kādu nodibināt tuvas attiecības. Tomēr beidzot Ūlavs ir saticis savu sapņu sievieti. Tiesa, līdz ar to radušās divas pamatīgas problēmas. Pirmkārt, viņa ir bosa sieva. Un, otrkārt, – Ūlavs tikko ir saņēmis uzdevumu viņu nogalināt...

Klāss Vāvere piedāvā grāmatas audiopielikumu “Šūpuļdziesmu radio” 16.03.2017 12:17

Klāss Vāvere Spotify krātuvē publiskojis audioprogrammu “Šūpuļdziesmu radio” ar mūziku, kas iedvesmojusi viņa nesen izdoto grāmatu “Šūpuļdziesmas pieaugušajiem”. Tajā ietilpst 333 skaņdarbi no 29 klasiskiem roka, popa un džeza albumiem, kam bijusi liela nozīme vairāku paaudžu un paša K. Vāveres dzīvē – grāmatas ievadā tie raksturoti kā “Dzīves mirkļi no ABBA līdz Ziggy Stardust”.

Izdevniecībai Pētergailis jauna bērnu grāmata - Īsi stāstiņi par ŠO un TO 13.03.2017 23:31

Izdevniecība “Pētergailis” un Lietuvas bērnu literatūras “karalis” Ķēstutis Kasparavičs piedāvā - stāstu krājums bērniem “Par ŠO un TO”, kas turpina iepriekšējo grāmatu sēriju, kurā iznākušas grāmatas
“ Īsi stāstiņi PAR LIETĀM” un “Īsi stāstiņi PAR DZĪVNIEKIEM”. (autora ilustrācijas, no lietuviešu valodas tulkojusi Indra Brūvere)

Nākamā lapa

Dienas citāts vairāk

Kāda ir dzīve jēga? – To mēs nezinām.
Ja mēs zinātu, kāda ir dzīves jēga, tad mēs zinātu, kas īstenībā ir galvenais.

Bet jēga ir tajā pašā dzīvē! Precīzu atbildi mēs nezinām, bet ir svarīgi dzīvot skaisti. Dzīvot saistībā ar saviem pamatprincipiem. Gūt prieku. Dot prieku citiem. Izmantot šo laiku.

Īstenībā – skaista dzīve ir ļoti vienkārša dzīve!

/Aktrise Raimonda Vazdika/

Avots: EpadomiTV arhīvs

Aktuālie konkursi vairāk

Intervijas vairāk

Izrāžu videofragmenti vairāk