Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:124, Did:0, useCase: 0

epadomi/Tava virtuve/Epadomi TV/Arhīvs/Reklāma

Nākamā lapa

“5 dabas valstis” autors Gunters Pauli viesojas Rīgā 18.07.2018 12:28

Jūlijā Latvijā viesojas starptautiski ietekmīgs inovators, uzņēmējs un grāmatu autors Gunters Pauli. Guntera Pauli aktivitātes aptver biznesu, kultūru, zinātni, politiku, izglītību un dabas aizsardzību. Viņa jaunākās iniciatīvas saistītas ar plastmasas atkritumu izvākšanu no pasaules okeāniem un ar jūras līmeņa paaugstināšanās novēršanu.

Izdota grāmata "Divi stāsti par Barsu" 18.07.2018 12:23

Alvils Bergs (1958). Ja kāds sadomātu pierakstīt Jūrmalas kino vēsturi, Alvilam tur atrastos vieta kā pēdējam kinoreklāmas māksliniekam. Interesanti, ka viena no pēdējām filmām, kuru vecajā kinoteātrī “Banga” izrādījuši, bijusi Cinema Paradiso – Džuzepes Tornatores nostalģiska drāma par mazpilsētas kinoteātra uzplaukuma periodu un galu, kas beidzas ar kino nojaukšanu. Vēlāk, jau brīvvalsts gados, Alvils nodarbojies ar lauksaimniecību, tad krietnu laiku nodzīvojis ārzemēs, tagad atgriezies Latvijā. Cinema Paradiso kļuva par viena laikmeta beigu simbolu, un savā ziņā viena no jauna laikmeta ceļazīmēm var būt “Divi stāsti par Barsu”.

Izdota melna islandiešu kriminālsāga 17.07.2018 13:37

Izteiksmīgais vāks skaidri liecina, ka tikko iznākušais islandiešu rakstnieces Irsas Sigurdardotiras romāns “DNS” ir detektīvs. Skarbs, piesātināts un drūms, bet arī dzīvespriecīgs un atjautīgs – vismaz tiktāl, cik stāsta par izmeklētāja Huldara un bērnu psiholoģes Freijas attiecībām. Skandināvu kriminālromānu rakstnieki – un šeit mēs droši varam pieskaitīt arī Irsu Sigurdardotiru – ir slaveni ar to, ka šausmas, kas mājo viņu galvās un nonāk uzrakstītajos romānos, lasītājiem liek izbaudīt īstu baiļu katarsi.

100 vispopulārākās latviešu dziesmas vienā nošu grāmatā! 05.07.2018 17:50

Atzīmējot Latvijas valsts simtgadi, Izdevniecība MicRec centusies apzināt un apkopot vienā nošu grāmatā tās dziesmas, kuras latviešiem bijušas nozīmīgas jau tad, kad valsts tika dibināta, un ir nozīmīgas arī tagad, kad svinam svētkus.

Apgāds "Jumava” laidis klajā Jaroslava Rudiša romānu “Grandhotel” 05.07.2018 12:25

Apgāds “Jumava” izdevis Jaroslava Rudiša grāmatu “Grandhotel” (“Romānu virs mākoņiem”). No čehu valodas tulkojusi Sandra Ņikuļceva.

Izdota Eduarda Rozenštrauha populārāko dziesmu nošu grāmata 04.07.2018 11:04

Leģendārais un tautā ļoti mīlētais latviešu dziesminieks Eduards Rozenštrauhs ir dzimis 1918. gada 13. augustā, neilgi pirms Latvijas valsts pasludināšanas, šī paša gada novembrī. Atzīmējot leģendārā dziesmu autora un izpildītāja simtgadi, klajā nākusi Rozenštrauha 30 populārāko dziesmu nošu grāmata. Grāmata, un jau pirms neilga laika izdotā dziesmu CD izlase, būs pieejami arī gaidāmajos komponista lielās jubilejas dižkoncertos, kuri augustā norisināsies Tukumā, Bauskā, Dzintaros, Jēkabpilī un Alūksnē.

“Mansards” izdod atdzejotas dainas angļu valodā 03.07.2018 17:40

Plaši izplatīts uzskats, ka latviešu dainas nav iespējams atdzejot citās valodās, jo īpaši angliski, taču ik gadsimta ceturksni kāds tulkotājs mēģina pierādīt pretējo, lai vismaz daļēji iepazīstinātu latviski nelasošos ar latviešu folkloras maģisko spēku, poētiku un latvieša unikālo dvēseli.

Apcerīgs un smalks pieaugšanas romāns 03.07.2018 17:37

Tikko latviešu valodā iznākušais itāļu rakstnieka Paolo Konjeti romāns “Astoņi kalni” vairāk nekā gadu ieņēma pirmās vietas Itālijas bestselleru topā, tas tulkots un izdots jau 39 valstīs. Par šo darbu autors saņēmis vairākas godalgas, tostarp Itālijas visprestižāko literāro apbalvojumu Premio Strega 2017. gadā. Kas padara šo grāmatu tik īpašu? Vaļsirdīgā nopietnība, ar kādu tas rakstīts, patiesīgums, zūdošas pasaules atblāzma... un viens no skaistākajiem stāstiem par attiecībām.

Izdots 20. gadsimta dzejas ģēnija – grieķu dzejnieka Konstantina Kavafja – tekstu kanons Dena Dimiņa atdzejojumā 03.07.2018 17:34

Apgāds “Neputns” laidis klajā 20. gadsimta dzejas ģēnija – grieķu dzejnieka Konstantina Kavafja – tekstu kanonu Dena Dimiņa atdzejojumā.

“Konstantins Petru Kavafis (1863–1933) ir viens no ietekmīgākajiem grieķu dzejniekiem, kura ceļš pie Eiropas lasītājiem ir prasījis ilgu laiku. Viņa pārsteidzošie, ironiskie un atklātie meklējumi erotikā, vēsturē un filosofijā – šajā trīsvienībā, kas bijusi klātesoša grieķu valodai un kultūrai visos laikos, – būtiski paplašinājuši dzejas izpratnes lauku,” raksta Dens Dimiņš.

Izdevniecības "Dienas Grāmata" jaunums - Miks Koljers "Iz Baltikas" 03.07.2018 15:31

1773. gadā divi spoži sava laika britu literāti un tuvi draugi, Džeimss Bosvels un doktors Semjuels Džonsons apceļoja Skotiju un 1775. gadā tapa izcilais, jau par žanra klasiku kļuvušais Džonsona apraksts “Ceļojums uz Skotijas rietumu salām”.

Jaunos lasītājus gaida neprātīgs piedzīvojums kosmosā! 03.07.2018 15:27

Nezināmais cilvēkus vilina jau kopš senseniem laikiem. Vispirms viņi veica pavisam nelielus attālumus pa sauszemi, tad devās jau tālāk un šķērsoja upes, kalnus, jūras un okeānus. Taču mūsdienās skatiens sniedzas vēl tālāk – plašajā Visumā. Saules sistēmā dzīvība ir tikai uz mūsu planētas, taču NASA zinātnieki ir atklājuši zvaigznes Kepler sistēmu, uz kuras planētām ir dzīvībai piemēroti apstākļi. Lai tās sasniegtu, būtu jāveic 1200 gaismas gadu liels attālums.

Izdots mūsdienīgs, spraigs un mazliet biedējošs detektīvs 02.07.2018 11:02

Tikko iznākušais vācu rakstnieces Neles Noihausas romāns “Dzīvie un mirušie” sākas traki: kāds snaiperis īsi pirms Ziemassvētkiem nonāvē divas sievietes. Viena no viņām gaišā dienas laikā pastaigājusies ar suni, otra savā virtuvē gatavojusi vakariņas mazmeitai. Abas nošautas ar vienu un to pašu ieroci un no diezgan liela attāluma. Abas bijušas jaukas, radu un kaimiņu mīlētas un cienītas kundzes. Šokā ir ne tikai viņu tuvinieki, arī policistiem nav neviena pavediena. Turklāt vairāki nodaļas darbinieki ir saslimuši, izmeklētājam Bodenšteinam bijusī sieva tieši šobrīd uzticējusi abu sešgadīgo meitu, bet izmeklētāja Pia Kirhofa jau nākamajā dienā grasās lidot uz Dienvidameriku, lai kopā ar vīru dotos kāzu ceļojumā.

LU LFMI apgādā iznākusi kolektīvā monogrāfija “Latviešu literatūra 2007–2015” 01.07.2018 19:37

Latvijas Universitātes Literatūras, folkloras un mākslas institūta apgādā (LU LFMI) iznākusi jauna kolektīvā monogrāfija “Latviešu literatūra 2007–2015” (sast. Kārlis Vērdiņš).

Mandeļu vācēja 01.07.2018 19:13

Tikko iznākušais Sicīlijā dzimušās rakstnieces Simonetas Anjello Hornbijas romāns “Mandeļu vācēja” ar savu maigi ziedaino vāciņu izskatās gluži nevainīgs un romantisks. Taču atverot – oho, kādas kaislības, alkas, vēlmes un pārpratumi nāk priekšā! Romāna varoņiem piemīt īsti dienvidniecisks temperaments, līdz ar to ikviena cilvēciskā īpašība viņos atspoguļojas daudz spilgtāk un izteiksmīgāk – vai tas būtu naids un skaudība vai uzticība un mīlestība.

Iznākusi jaunā Miermīļa Steigas grāmata “Cik maksā sieviete?” 01.07.2018 12:45

Apgāds “Jumava” laidis klajā jaunāko Miermīļa Steigas romānu “Cik maksā sieviete?”. Iļja Frīdmanis, plašāk zināms ar pseidonīmu Miermīlis Steiga (dzimis 1927. gada 15. februārī, Rīgā) ir jurists, prozaiķis un satīriķis. Viens no detektīvžanra aizsācējiem latviešu literatūrā.

Izdota dietoloģes Lolitas Neimanes grāmata “Lolitas labākās receptes” 26.06.2018 10:48

Lolita Neimane ‒ Rīgas Stradiņa universitātes Sporta un uztura katedras lektore, studiju programmu Uzturs un Uzturzinātne vadītāja, Latvijas Diētas un uztura speciālistu asociācijas prezidente, ārste- konsultante praktiskās un estētiskās ķirurģijas klīnikā, neskaitāmu publikāciju, televīzijas raidījumu veidotāja un vadītāja. Grāmatas autore stāsta par to, kā pēdējās desmitgadēs mainījušies mūsu priekšstati par veselīgu uzturu. Tajā koncentrētas arī galvenās atziņas un svarīgākie pieturpunkti par to, kā orientēties dažādajos pareiza uztura konceptos un atrast savu ceļu uz veselīgu uzturu, kas ne vien sniedz visu organismam nepieciešamo, bet arī palīdz saglabāt optimālas ķermeņa formas.

“Neputns” izdevis Madaras Gruntmanes dzejoļu krājumu “Dzērājmeitiņa” 20.06.2018 20:09

Trīs gadus pēc Madaras Gruntmanes debijas krājuma “Narkozes” apgāds “Neputns” laidis klajā dzejnieces otro grāmatu – “Dzērājmeitiņa”.

Madaras Gruntmanes pirmais krājums pieteica jaunu balsi latviešu dzejā – svaigu, ekspresīvu, izaicinoši atklātu un nenogludinātu. Par jauno dzejoļu kopu tās redaktors Guntars Godiņš raksta:

Eleanora Olifanta ir klāt! 20.06.2018 19:53

“Lasīt šo romānu ir patiess baudījums. Lūkojoties no Eleanoras skatpunkta, vērojam pasauli kā izklaides parka greizajos spoguļos, un rodas vēlme pārskatīt līdzšinējo pasaules uztveri. Eleanorai Olifantai, protams, nemaz tik lieliski neklājas, un viņai nāksies daudz ko apgūt, tomēr ir ne mazums lietu, ko arī mēs varam mācīties no viņas,” par romānu “Eleanorai Olifantai viss kārtībā” raksta prestižais izdevums “Washington Independent”. Eleanora Olifanta uzrunā daudzus – skotu rakstnieces Geilas Hanimenas pirmais romāns mēnešiem ilgi turējies visvairāk pārdoto grāmatu topa augšgalā daudzās valstīs, tulkots vairāk nekā 30 valodās un tā ekranizācijas tiesības ieguvusi producente Rīza Viterspūna. c

Spilgts pašmāju trilleris 15.06.2018 12:31

Tikko iznākušā trillera “Prāgas pastkartes” notikumu rēbuss ir tiklab aizraujošs, cik šokējošs. Maijas Pohodņevas un Modra Pelša intriģējošais darbs “Prāgas pastkartes” – romāna “Naida simetrija” turpinājums, kurš lasāms arī kā atsevišķa grāmata, – vēsta par notikumiem, kas tieši sasaucas ar nesenā pagātnē pasaules kontekstā plašu rezonansi guvušu indēšanas gadījumu.

Latviski pieejams jauns stāsts no Somijā populāras bērnu grāmatu sērijas par māšelēm Salmenīti un Čībiņu 12.06.2018 12:47

Izdevniecība “Pētergailis” ir laidusi klajā somu rakstnieču – māsu Sinikas un Tīnas Nopolu stāstu grāmatu bērniem „Salmenīte, Čībiņa un Plikpauris Pēcis”. To no somu valodas tulkojusi Maima Grīnberga, ilustrējusi Salla Savolainena.

Izdots otrs Aivara Kļavja vēsturiskais romāns jauniešiem 12.06.2018 11:43

Rakstnieks un žurnālists Aivars Kļavis (1953), kura trāpīgā, asredzīgā proza lasītāju atsaucību gūst jau vairākus gadu desmitus, pirms nepilna pusgada pārsteidza ar debiju gluži jaunā ampluā – ar romānu “Melnais akmens” aizsākot vēsturisku romānu triloģiju jauniešiem, kurai dots nosaukums “Ceļš uz nezināmo zemi”. Triloģijas pirmā daļa “Melnais akmens” nāca klajā šī gada februārī un guva plašu ievērību – to augstu novērtēja gan tiešā mērķauditorija, jaunieši, gan vecāki, skolotāji un visu vecumu vēstures interesenti. Grāmata kopš iznākšanas turējās pirktāko grāmatu saraksta augšgalā un kļuva par visvairāk pirkto grāmatu jauniešiem.

Grāmata par Adizes metodi iznāk latviski! 12.06.2018 11:17

Latviešu valodā pirmo reizi izdota profesora Ichaka Kalderona Adizesa, Dr. phil. grāmata “Prasmīga pārmaiņu vadība”. Šī grāmata piedāvā mainītu paradigmu par to, kāda ir sekmīga vadība, lai sasniegtu izcilus, ilgtspējīgus rezultātus.

Ingunas Baueres jaunais romāns “Palieku tev uzticams. Juris Neikens” 11.06.2018 13:13

Tikko iznākušā romāna ievadā rakstniece ierakstījusi trīs veltījumus: tēvzemes simtgadei; latviešiem, kuri nepadodas; patriotiem, kuri mīl nevis tāpēc, ka viņiem ko dod, bet tāpēc, lai dāvātu paši. Visi trīs veltījumi ir gandrīz visu Ingunas Baueres līdz šim radīto romānu galvenais uzstādījums.

“Neputns” laidis klajā Hansa Ulriha Obrista grāmatas “Kūrēšanas veidi” tulkojumu 11.06.2018 13:03

Izdevniecība “Neputns” laidusi klajā pazīstamā mākslas kuratora un kritiķa Hansa Ulriha Obrista grāmatu “Kūrēšanas veidi”, kurā autors nelielu eseju formā apkopojis to, ko uzskata par būtiskāko mākslas pasaulē gadu gaitā iegūtajā pieredzē. No angļu valodas tulkojis Vilis Kasims, redaktors – Arturs Hansons.

Vingro, darbojies un esi kustīgs arī sirmā vecumā! 11.06.2018 13:01

Apgāds Zvaigzne ABC izdevis Vilmas Kalmes grāmatu “Vingrošana pēc 60”. Šī ir enerģiskās seniores (86 gadi) alsundznieces Vilmas Kalmes debija grāmatas autores lomā un apliecinājums teicienam “kur kustība, tur dzīvība”.

Klasikas sēriju “Jumava” papildina ar Gija de Mopasāna romānu “Stipra kā nāve” 09.06.2018 10:46

Apgādā “Jumava” klasikas sērijā iznācis franču autora Gija de Mopasāna romāns “Stipra kā nāve”. Anrī Renē Albērs Gijs de Mopasāns tiek uzskatīts par franču naturālisma un reālisma rakstnieku, kā arī dēvēts par vienu no modernā īsā stāsta “tēviem”.

Latviski izdota grāmata par Adizes metodi 08.06.2018 22:20

Latviešu valodā pirmo reizi izdota profesora Ichaka Kalderona Adizesa, Dr. phil. grāmata “Prasmīga pārmaiņu vadība”. Šī grāmata piedāvā mainītu paradigmu par to, kāda ir sekmīga vadība, lai sasniegtu izcilus, ilgtspējīgus rezultātus.

Andreja Upīša muzejā notiks saruna ar Andri Akmentiņu 07.06.2018 15:59

Trešdien, 13. jūnijā, plkst. 18.00 Andreja Upīša memoriālajā muzejā Rīgā (Brīvības ielā 38-4) notiks saruna ar dzejnieku, dziesminieku un rakstnieku Andri Akmentiņu. Viņa jaunākā grāmata “Skolotāji” ir viens no populārās vēsturisko romānu sērijas “Mēs. Latvija, XX gadsimts” darbiem. Sarunu vadīs Arturs Skutelis.

Apgāds “Mansards” izdod “Lielo ūdeņu grāmatu” 07.06.2018 15:36

Pēc “Lielās sīkbūtņu grāmatas” panākumiem pasaulē un Latvijā sērijas turpinājumā iznākusi “Lielā ūdeņu grāmata”. Līdzās faktiem, kas jāzina jaunajam pētniekam, Juvala Zommera ilustrācijas atdzīvina dzīles ar slīdīgiem, spīdīgiem, spēcīgiem un pārsteidzošiem ūdeņu iemītniekiem no visas plašās pasaules. Grāmatas ūdeņu eksperte Barbara Teilore, no angļu valodas tulkojusi Laura Romanovska.

Vēstures romānu sērijā "Mēs. Latvija, XX gadsimts" klajā laists Andra Akmentiņa romāns "Skolotāji" 06.06.2018 08:35

Tā dēvētais Hruščova atkusnis jūtami ietekmēja manu dzimtu. Vectēvs Andrejs Akmentiņš pārkarsēja galvu siena pļavā un nomira. Siens bija paredzēts gan sovhozam, gan pašiem, precīzāk sakot – desmito tiesu no tā, ko dzimta savāca, kopjot grāvmalas, varēja paturēt savai govij, un bez govs izdzīvot nebūtu iespējams. Mātes brālis Jānis Akmentiņš izskrēja laukā, pārāk plāni ģērbies, un nosala. Kas vēl viņus vienoja, izņemot šo sakāvi galvenajā dzīves cīņā pret nebūtību? Viņi bija lauku skolotāji. Katru varas maiņu pārdzīvojuši vienādi – vispirms slēpjoties, tad atgriežoties skolā.

Dzejnieka Aleksandra Čaka fotoalbums, kura patiesībā nemaz nav… 06.06.2018 08:28

Latviešu dzejnieka Aleksandra Čaka (īstajā uzvārdā Čadarainis, 1901-1950) oriģinālais ģimenes foto albums nav saglabājies, tomēr ir atsevišķas fotogrāfijas, kas atspoguļo dažādus dzejnieka dzīves posmus. Lielākā daļa fotogrāfiju glabājas Aleksandra Čaka muzeja krājumā, bet vairākas fotogrāfijas ir arī citos Latvijas muzeju krājumos, Latvijas Nacionālajā bibliotēkā, Latvijas Valsts vēstures arhīvā un privātkolekcijās.

Izdota grāmata bērniem "Pasaules atlants" 04.06.2018 19:33

Izdevniecība “Pētergailis” ir laidusi klajā čehu autora Tomaša Tuma (Tomáš Tůma) grāmatu “Pasaules atlants“ bērniem. Autora ilustrācijas, no angļu valodas tulkojusi Evita Kāle.

Izdots “Dzīvnieku atlants“ bērniem 04.06.2018 19:30

Izdevniecība “Pētergailis” ir laidusi klajā čehu autora Tomaša Tuma (Tomáš Tůma) “Dzīvnieku atlantu“ bērniem. Autora ilustrācijas, no angļu valodas tulkojusi Evita Kāle.

Izdota Noras Ikstenas veidota lēģeru dzejas klasiķa Voldemāra Zariņa izlase „Jāizdomā brīvība” 04.06.2018 15:55

Voldemārs Zariņš pieder pie klusajiem varoņiem, kuri savu brīvību un lielu daļu dzīves upurēja Latvijas neatkarības idejai. Latviešu lēģeru dzejas klasiķis Mordvijas nometnē bija neapstrīdama autoritāte. Viņš iedvesmoja jaunāko cīnītāju paaudzi , tai skaitā Gunāru Astru, Juri Ziemeli, Bruno Javoišu un citus.

Jusi Adlers-Olsens “Bez robežām” 04.06.2018 15:34

Tikko latviešu valodā iznācis sestais dāņu rakstnieka Jusi Adlera-Olsena romāns par Q nodaļu – reiz neatklāto noziegumu atkārtotas izmeklēšanas nodaļu, kurā darbojas supertalantīgi izmeklētāji.

Žanrā tikai meitenes - iznākuši trīs jauni latviešu detektīvi 04.06.2018 10:29

Detektīvromāns ir viens no tiem literārajiem žanriem, kas piesaista visdažādāko lasītāju uzmanību tā daudzo variāciju dēļ – komiskais detektīvs, romantiskais detektīvs, spriedzes romāns – sev piemērotu lasāmvielu šinī žanrā var atrast teju jebkurš. Latviešu literatūrā ilgu laiku dominēja detektīvromāni, kas aktualizēja sociālas problēmas – žanrā ilgu laiku izcili darbojās korifeji Andris Kolbergs un Anatols Imermanis – taču pēdējo gadu laikā detektīvromāna žanrs šķiet arvien stabilāk nonākam autoru sieviešu rokās, kuras tam piešķir neparastas un intriģējošas nokrāsas.

Izdots starpdisciplinārs rakstu krājums “Gothards Frīdrihs Stenders (1714–1796) un apgaismība Baltijā Eiropas kontekstā” 30.05.2018 13:55

“Gothards Frīdrihs Stenders (1714–1796) un apgaismība Baltijā Eiropas kontekstā” ir starpdisciplinārs rakstu krājums (sastādītāja un zinātniskā redaktore Dr. philol. Māra Grudule), kurā apkopoti 2014. gadā Stendera 300. dzimšanas dienai veltītās konferences ziņojumi. Latvijas un ārzemju zinātnieku publikācijas sniedz ieskatu turpat vai visās Stendera darbības sfērās, kā arī pievērš uzmanību Baltijas kultūras kontekstiem, apgaismības ideju pārvietošanās ceļiem un to recepcijai 19. gadsimtā.

Atkārtoti klajā laists divkārt godalgotais Kristīnes Ulbergas romāns “Zaļā vārna” 29.05.2018 09:10

2018. gada maijā atkārtoti klajā laists divkārt godalgotais, ar Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstu tapušais Kristīnes Ulbergas romāns “Zaļā vārna” (2012). 2011. gadā grāmata kļuva par R. Gerkena un Rakstnieku savienības rīkotā konkursa laureāti un 2013. gadā saņēma Latvijas Literatūras gada balvu. 2018. gada pavasarī romāna tulkojums angļu valodā The Green Crow izdots Peter Owen izdevniecībā Lielbritānijā.

Izdots Inetas Meimanes atmiņu portretu “Nepalikt vienai tumsā. Nora Bumbiere” 27.05.2018 10:15

“Rakstot grāmatu, manī cīnīsies divas emocijas – vēlēšanās palikt pa gabalu, jo jebkas, ko uzzināšu, nespēs mazināt manu cieņu un apbrīnu pret Noru Bumbieri. No otras puses: gribu zināt viņas dzīvi ar visām kaislībām un trūkumiem. Gribu zināt, kas viņu mīlējis un kuru mīlējusi viņa, lai vēl dziļāk pieņemtu viņu kā cilvēku. Es gribu viņu pilnīgu,” grāmatas ievadā raksta Ineta Meimane. Noras Bumbieres portretu sarunās ar grāmatas autori veidojuši dziedātājas tuvinieki, draugi un skatuves kolēģi. Pirmoreiz uzrunāts Noras Bumbieres trešais vīrs mūziķis Valērijs Beļinovs.

Henna Guru Inese Dāvidsone izsmalcinātā greznībā prezentē “Intuīcijas kārtis”. 27.05.2018 10:11

24.maijā vēsturiskā “Benjamiņa” nama Spoguļa zālē Henna Guru māksliniece Inese Dāvidsone prezentēja savas “Intuīcijas kārtis”. Prezentācija bija slēgts pasākums ar īpaši atlasītu publiku - sabiedrībā zināmiem cilvēkiem, tuvākajiem draugiem un medijiem. “Intuīcijas kārtis” jau ir pārdošanā Latvijas labākajās grāmatnīcās, interešu centros, interneta veikalos un citur.

Nākamā lapa