Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:2, Did:0, useCase: 0


Nākamā lapa

Psihologi skaidro, kāpēc ir cilvēki, kuri neievēro #paliecmājās? 28.05.2020 11:13

“Tāpēc, ka viņi ir egoisti. Stulbi. Bezatbildīgi. Viņi ir noziedznieki,” tā tagad mēdz raksturot cilvēkus, kuri pandēmijas apstākļos dzīvo paši savu dzīvi, it kā nekas nebūtu mainījies. Psihologi Julia Shaw un Seth Gillihan pēta šādas uzvedības cēloņus un aicina nesteigties ar secinājumiem.

COVID – 19 aktualitātes. Ārkārtas situācija Latvijā 26.05.2020 16:31


Pēdējās 24h veikti 1955 COVID-19 tests, pozitīvs 4 cilvēkiem, 1 persona mirusi (vecuma grupā no 80 līdz 85, bija vairākas hroniskas saslimšanas) Latvijā kopā veikti 103 553 izmeklējumi, saslimušas 1057 personas un 741 izveseļojusies, 23 mirušas.Pēdējās diennakts laikā stacionēti 3 pacienti ar COVID-19 (kopā stacionāros ārstējas 25 pacienti: 22 pacienti ar vidēji smagu, 3 pacienti ar smagu slimības gaitu). Kopā no stacionāra izrakstīti 146 pacienti. (NVD dati)

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš 12. martā, Latvijā izsludināja ārkārtas stāvokli līdz 14. aprīlim, vēlāk tas tika pagarināts līdz 12. maijam un vēlreiz līdz 9. jūnijam.

Antibiotikas dabā 25.05.2020 12:54

Apgādā "Avots" izdota vērtīga grāmata "Antibiotikas dabā". Antibiotikas nebūt nav jaunizgudrojums – jau senie romieši un grieķi bija novērojuši, ka pelējuma sēnīte lieliski iedarbojas uz brūcēm! Savukārt mūsdienās tik plaši pazīstamais penicilīns radies 1928. gadā, kad skotu biologs Aleksandrs Flemings atklāja, ka, uzliekot nedaudz zilganzaļā pelējuma sēnītes uz stafilokoka baktērijām, tās iet bojā.

Receptes ilgākai jaunības un veselības saglabāšanai 24.05.2020 19:50

Kurš gan nesapņo būt vesels, jauns un spēka pilns pēc iespējas ilgāk? Visos laikos cilvēki to vēlējušies un jau no seniem laikiem meklējuši dažādas receptes, kas palīdzētu atjaunot organismu. Piedāvāju dažas no tām izmēģināt arī jums.

Elektrum Olimpiskā centra Lielais peldbaseins atsāk darbu, viss komplekss – daļēji 21.05.2020 00:41

Ievērojot visus pastiprinātos drošības pasākumus un ierobežojumus, individuālajiem apmeklējumiem būs pieejams Lielais peldbaseins. Treniņu procesa nodrošināšanai sporta organizācijām un klubiem būs pieejama Lielā sporta spēļu zāle, Futbola zāle multifunkcionālie sporta un tenisa laukumi.

Kā smēķēšanas atmešanā var palīdzēt nikotīna aizstājterapija 21.05.2020 00:24

Ja cilvēks smēķē līdz 10 cigaretēm dienā, šo terapiju parasti neiesaka. Bet tā ir noderīga tiem, kas izsmēķē aptuveni divas paciņas cigarešu dienā un vairāk, jo viņiem, strauji pārtraucot lietot nikotīnu, var būt smagi atmešanas simptomi. Nikotīna preparātu lietošana nedrīkst būt ilgāka par pusgadu.

Produkti, kas veicina labsajūtu 19.05.2020 17:00

Vai Tavā ēdienkartē ir šie produkti?

Kā hipohondriķim izdzīvot pandēmijā 18.05.2020 22:11

Mēs visi vēlamies būt veseli un cenšamies neslimot. Taču dažiem rūpes par veselību pārvēršas slimībā: viņi cieš no hipohondrijas. Uzmācīgs satraukums par savu veselību, depresīvas, nomācošas domas, ilgstoša trauksme un bezpalīdzības sajūta, melanholija, bailes saslimt, kas neizzūd, pat ja nav nekādu simptomu un ārsti saka tikai nomierinošus vārdus. Tagad pandēmijas vidū šādiem cilvēkiem pienācis īpaši grūts laiks. Kā viņi paši var sev palīdzēt un ko darīt tuviniekiem?

5 hormoni, kas padara mūs laimīgākus 17.05.2020 21:31

Jūtas, ko piedzīvojam, ir nekas cits, kā vien ķīmiskas reakcijas ķermenī. Katra emocija ir noteiktu hormonu aktivizēšanās ķermenī. Daži hormoni ir atbildīgi par labām izjūtām, citi – par sliktām. Svarīgs jautājums zinātnē šobrīd ir, vai noteikti hormoni var mūs padarīt laimīgus, ja ķermenī jau aktivizējušies tie, kas atbild par trauksmi?

Augsts asinsspiediens Covid-19 krīzes laikā 17.05.2020 14:13

Aizvadītajos mēnešos Covid-19 kontekstā ļoti daudz tika pieminēta sirds un asinsvadu sistēmas veselības nozīme. Tādēļ šobrīd, tuvojoties Pasaules hipertensijas dienai, kas ik gadu tiek atzīmēta 17. maijā, piedāvājam BENU Aptiekas piesaistītās ekspertes, kardioloģes Annas Labuces un BENU Aptiekas farmaceites Zandas Ozoliņas ieteikumus hipertensijas pacientiem par pareizu medikamentu lietošanu un rīcību hipertensijas krīzes gadījumā.

Labākais velosipēds bērnam: kā izvēlēties? 12.05.2020 14:17

Bērnam sākumā patiks ikviens velosipēds. Bet, ja šis braucamais būs labs un bērnam piemērots, tad viņš ar to brauks arī tad, kas sākotnējā sajūsma būs zudusi. Labi velosipēdi tiek izmantoti daudz un bieži - ar tiem ir patīkami braukt. Savukārt slikti, nekvalitatīvi braucamie pamazām apput garāžā vai šķūnītī, līdz tiek atdoti vai pārdoti kādam citam.
Turpinājumā objektīvs ceļvedis, kas palīdzēs izvēlēties labāko velosipēdu bērnam.

Izmanto brīvo laiku lietderīgi! Dabīgi līdzekļi potences uzlabošanai 12.05.2020 13:27

Covid-19 devis vairāk brīva laika. Ķeries pie lietas vai pareizāk pie miesas. . Piedāvājam 10 vienkāršus, drošus un ikvienam pieejamus potences uzlabošanas līdzekļus.

Reliģijas un veģetārisms 10.05.2020 20:58

Visu pasaules lielāko reliģiju svētajos rakstos ir norādes uz veģetārismu kā ideālu dzīvesveidu.

10 baušļi mūžīgai jaunībai 02.05.2020 14:35

Vai zinājāt, ka ģenētiski cilvēkam paredzēts dzīvot 120 gadus? Diemžēl, mūsu mūžs ir krioetni vien īsāks. Piemēram, japāņi vidēji dzīvo līdz 79 gadu vecumam, austrālieši, grieķi un kanādieši – līdz 78 gadu vecumam, vācieši un amerikāņi sasniedz vidēji 76 gadus, bet krievi un turki vel mazāk – tikai 67 gadus.

Smagi slimam mazulim vajadzīga palīdzība 30.04.2020 16:15

Artim ir trīsarpus gadiņi. Iepazīstoties ar viņu, neviļus sāc domāt, ka nekas šajā pasaulē nenotiek vienkārši tāpat. Artis piedzima priekšlaicīgi. Puisēns bija tik maziņš, ka viņu varēja noturēt vienā divās plaukstās. Ārsti, kas viņu glāba, bija pārsteigti par mazuļa vēlmi dzīvot, par to, ar kādu spītību un neatlaidību viņa organisms izķepurojas no visbezcerīgākajām situācijām. Blondās matu cirtas dara Arti līdzīgu eņģelim, bet kad vecāki ieģērbj dēlēnu ar zvaigznītēm rotātā zilā pidžamā, viņš izskatās kā īsts mazais princis.

Latvijā negaidīti daudz cilvēku vēlas atmest smēķēšanu 30.04.2020 07:51

Atklājot mājaslapu par smēķēšanas atkarības pārvarēšanu Bezcigaretes.lv kustība “Bezcigaretes.lv” sadarbībā ar pieredzējušu atkarību speciālisti Ingu Dreimani aicināja smēķētājus, kuri vēlas atmest, pievienoties Latvijā pirmajai bezmaksas atbalsta grupai tiešsaistē “Atmet smēķēšanu 28 dienās!”. Pirmajās pieteikšanās dienās savu dalību reģistrējuši jau gandrīz 200 dalībnieku. Tiek organizētas papildu grupas.

7 zema magnija līmeņa cēloņi 29.04.2020 10:20

Magnijam mūsu organismā ir viena no nozīmīgākajām lomām. Tas ir cilvēka uzturā ir viens no galvenajiem minerāliem. Magnijs līdzdarbojas vairāk nekā 300 bioķīmiskajās reakcijās, nodrošina nervu un muskuļu darbību, stiprina imūnsistēmu un spēcina kaulus. Turklāt tas arī regulē glikozes līmeni asinīs, palīdz radīt enerģiju un iesaistās olbaltumvielu un ogļhidrātu vielmaiņā.

Kur šajā ārkārtējā situācijā saņemt atbalstu smēķēšanas atmešanai? 29.04.2020 07:55

Kustība “Bezcigaretes.lv” izveidojusi pirmo mājaslapu latviešu valodā Bezcigaretes.lv, kurā katrs var atrast sev noderīgu informāciju un līdz 3. maijam pieteikties pirmajā bezmaksas tiešsaistes atbalsta grupā “Atmet smēķēšanu 28 dienās!”

Aicina smēķētājus pieteikties bezmaksas atmešanas atbalsta grupai tiešsaistē 28.04.2020 06:32

Latvijā darbu uzsākusi pirmā mājaslapa latviešu valodā smēķēšanas atkarības uzveikšanai. Tajā smēķētāji, viņu tuvinieki, ārsti un arī citi interesenti var gūt plašu, pētījumos pamatotu un praksē pārbaudītu informāciju par to, kā plānot un īstenot smēķēšanas atmešanu, kā sniegt un kur meklēt papildu atbalstu, kā atturēt savus bērnus no smēķēšanas uzsākšanas. Arī – ko darīt, ja smēķēšanu uzveikt neizdodas vai atmest šajā brīdī nav ieteicams. Mājaslapu sadarbībā ar Latvijā atzītiem narkologiem, psihologiem, psihoterapeitiem, atkarību speciālistiem, psihiatriem, sabiedrības veselības speciālistiem un sociālo zinātņu pārstāvjiem izveidojusi kustība “Bezcigaretes.lv”. Līdztekus kustība sadarbībā ar pieredzējušu atkarību speciālisti Ingu Dreimani aicina smēķētājus, kuri vēlas atmest, pievienoties Latvijā pirmajai bezmaksas grupai tiešsaistē “Atmet smēķēšanu 28 dienās!”.

Kā pārvarēt stresu ar iztēles palīdzību 23.04.2020 18:08

Iedomājieties situāciju, ka jums jāsniedz prezentācija savai priekšniecībai, taču jūs vienkārši nekādi nespējat koncentrēties. Jūs nervozējat, uztraucaties, un, cenšoties atcerēties pirmos vārdus, atskāršat ka pilnīgi nekas nav palicis prātā. Un jo vairāk pūlaties atsaukt atmiņā stāstāmo, jo lielāks stress jūs pārņem! Un tā, jūs paņemat pārtraukumu, aizverat acis un cenšaties atcerēties savas iepriekšējās brīvdienas okeāna krastā. Jūs sadzirdat ritmiskas viļņu šalkas, sajūtat gaisa sāļo smaržu un saules staru siltumu uz savas ādas. Iztēlojoties šo ainu, jūs sākat lēnām atslābināties, sirds ritms un elpošana palēninās. Pēc dažām minūtēm atverot acis, sajūtat atvieglojumu, jūtat, ka pārvaldāt situāciju un vairs nav grūtību atcerēties prezentācijas ievadvārdus.

Kā sevi pasargāt no melanomas 22.04.2020 12:11

Par melanomu jeb ādas vēzi pēdējā desmitgadē ārsti runā arvien vairāk, jo strauji ir pieaugusi saslimstība ar šo nopietno un grūti ārstējamo vēža veidu. Melanoma var attīstīties ļoti strauji, tā skar arvien gados jaunākus cilvēkus, pat jauniešus un pusaudžus. Un bieži vien pat jauns un stiprs organisms nespēj uzveikt šo slimību. Tāpēc ārsti zvana trauksmes zvanus un arvien aktīvāk izplata informāciju par to, kas īsti ir šī slimība un kā paši varam profilaktiski sevi no tās pasargāt. Lūk, daži no šiem ieteikumiem.

Alcon lēcas – mūsdienīgas rūpes par Tavām acīm 21.04.2020 12:41

Ņemot vērā, ka kontaktlēcām piemīt dažādas priekšrocības, cilvēki tās izvēlas lietot vairāku iemeslu dēļ. Kāds novērtē iespēju justies brīvi, jo nav jāuztraucas, ka brilles varētu nokrist vai pazust, savukārt citiem patīk iespēja ar lēcu palīdzību mainīt acu krāsu, paspilgtinot savu tēlu. Vienas no pasaulē iecienītākajām un atzītākajām lēcām piedāvā Alcon zīmols, un tā produkcija plašā klāstā pieejama arī interneta veikalā Manaslecas.lv. Par Alcon lēcām vairāk lasi raksta turpinājumā.

Kas jāņem vērā, lai braukšana ar elektrisko skrejriteni būtu ne tikai patīkama, bet arī droša? 20.04.2020 15:58

Arī Latvijā uz ielām arvien vairāk var pamanīt cilvēkus, kuri savās ikdienas gaitās dodas ar elektrisko skrejriteni. Tāpat kā velosipēds, arī skrejritenis ir pietiekami ērts un ekonomisks transports, kas nodrošina gan atrašanos svaigā gaisā, gan ir videi draudzīgs. Tomēr, braucot ar elektrisko skrejriteni, itin viegli var iedzīvoties dažādās nepatīkamās traumās, ko var radīt gan pārlieku liels ātrums, gan sadursme ar citiem satiksmes dalībniekiem, kā arī tas, ka skrejriteņa mazie ritenīši, var kļūt par iemeslu smagam un sāpīgam kritienam, ja gadījies iebraukt kādā no daudzajām bedrēm uz asfalta. Tāpēc, ikdienā pārvietojoties ar elektrisko skrejriteni, jāņem vērā dažas lietas, lai braukšana būtu ne tikai patīkama, bet arī droša.

Ūdens procedūras veselībai 16.04.2020 15:38

Ūdens procedūras ir ne vien lielisks atpūtas veids, bet arī palīdz pie dažādām veselības problēmām.

Pētījums: katrs desmitais Latvijas iedzīvotājs ārkārtas situācijas laikā alkoholu lieto vairāk nekā parasti 14.04.2020 09:24


Covid-19 straujā izplatība, ārkārtas situācija valstī, kā arī sociālā izolēšanās un ilgstoša atrašanās “četrās sienās” ievērojami paaugstina stresu, ilgtermiņā saasinot alkoholisma, neirozes, depresijas un citu slimību riskus. Jaunākie BENU Aptiekas Stresa termometra rezultāti atklāj: 11% respondentu Covid-19 izraisītās ārkārtas situācijas laikā alkoholu lieto vairāk nekā parasti (4% izteikti vairāk, 7% mazliet vairāk nekā parasti), 46% norādījuši, ka alkohola patēriņā nekādu izmaiņu nav, 9% šajā laikā alkoholu lieto mazāk nekā parasti, savukārt 33% aptaujāto atzīmējuši, ka alkoholu nelieto vispār. Tāpat 6% aptaujāto atzīmējuši, ka ārkārtas situācijas laikā biežāk lieto tabakas izstrādājumus (2% izteikti vairāk, 4% mazliet vairāk nekā parasti), 21% norādījis, ka smēķēšanas intensitātē nekādu izmaiņu nav, 68% tabakas izstrādājumus nelieto vispār, bet 4% atzinuši, ka ārkārtas situācijas laikā smēķē mazāk nekā parasti.

Pareizu individuālo aizsardzības līdzekļu parametri COVID-19 laikā 31.03.2020 23:38

Tā kā COVID-19 infekciju izraisošā koronavīrusa viens no izplatīšanās veidiem ir sīki pilieni, kas rodas inficētajai personai runājot, šķaudot vai klepojot, tad aktuāls ir jautājums par atbilstošu individuālo aizsardzības līdzekļu (turpmāk – IAL), piemēram, respiratoru un aizsargbriļļu izvēli un iegādi. Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (turpmāk - PTAC) no šī gada 9. marta līdz 30. martam ir sniedzis vairāk nekā 110 konsultācijas IAL jomā, konsultācijas lielākoties par respiratoriem un aizsargmaskām.

Psiholoģe: Kā nevairot paniku un pārvarēt bailes? 28.03.2020 12:49

Neziņa un trauksmes sajūta ir kļuvušas par mūsu ikdienas pavadonēm, taču nevajadzētu ļaut tām pārņemt visu dzīvi. Praktiskos padomos, kā pārvarēt bailes un stresu un saskatīt pozitīvus aspektus katrā situācijā, dalās Rimi Labākai dzīvei eksperte, psiholoģe Iveta Aunīte.

Kā rūpēties par savu fizisko formu un labsajūtu pašizolācijas laikā? 25.03.2020 10:39

Šis periods daudziem no mums nav viegls, jo lipīgā koronavīrusa dēļ daudz laika nākas pavadīt mājās. Taču centīsimies uz šo situāciju skatīties no pozitīvās puses – tagad arī Jums ir iespēja veltīt laiku sev – lasīt, apgūt ko jaunu, beidzot noskatīties filmu, kuru sen vēlējāties redzēt vai veikt pavasara ģenerāltīrīšanu. Taču ne vienam vien cilvēkam atrašanās mājās saistās ar grūtībām atturēties no biežas ledusskapja virināšanas, kas var beigties ar pāris liekajiem kilogramiem. Tieši tāpēc šajā rakstā esam apkopojuši vērtīgus ieteikumus, kas palīdzēs saglabāt fizisko formu un uzlabot Jūsu pašsajūtu pašizolācija laikā.

11 produkti, kas palīdz uzveikt sliktu garastāvokli 18.03.2020 22:49

Slikta garastāvokļa un nomāktības iemesls bieži vien ir ļoti elementārs - organismam trūkst nepieciešamo vielu, kas tieši ietekmē cilvēka emocionālo labsajūtu. Lūk, daži pārtikas produkti, kas, pateicoties to sastāvam, palīdzēs izvairīties no minētajām problēmām.

Kam vajadzīgi katras grupas vitamīni? 11.03.2020 21:38

Vitamīnu kopumā ir ļoti daudz un dažādi. Tie veic mūsu organismā visdažādākās funkcijas.

Gribi būt skaists un vesels? Ēd auzu pārslas! 09.03.2020 20:07

Esi vīlusies, ieraugot savu atspulgu spogulī? Tādā gadījumā pačukstēšu, ka labi izskatīties ir pavisam viegli un vienkārši. Sākumam brokastu sviestmaizes aizstājiet ar auzu pārslu biezputru vai izmērcētām auzu pārslām.

Informācija iedzīvotājiem par COVID-19 infekcijas uzliesmojumu 01.03.2020 13:32

Aktualizēts 01.03.2020 plkst 07:25. AVOTS: Slimību profilakses un kontroles centrs. Lai izmeklētu saslimstību uz COVID-19, no 29.01. kopā veikti 97 laboratoriski izmeklējumi. Iepriekšējā diennaktī 10, visi ir negatīvi. Slimību profilakses un kontroles centrs turpina sekot epidemioloģiskās situācijas attīstībai un veiktajiem pasākumiem saistībā ar jaunā koronavīrusa (COVID-19) izraisīto uzliesmojumu. Šobrīd Latvijā nav apstiprināts neviens saslimšanas gadījums ar jauno koronavīrusu.

Sporta pulkstenis – vai Tev tādu vajag? 28.02.2020 15:43


Sportam paredzētie pulksteņi, kurus mēdz dēvēt arī par fitnesa pulksteņiem, mūsdienās jau ir kļuvuši par personīgajiem elektroniskajiem treneriem, spējīgi sekot līdzi simtiem to valkātāja parametru. Soļa garums, sirds ritms un daudz kas cits – to visu nolasa šī nelielā, ap roku apliekamā ierīce. Šie pulksteņi savā starpā atšķiras gan funkciju daudzveidībā, gan cenā, tāpēc ir vērts uzdot pareizos jautājumus, lai atrastu sev piemērotāko!

Bērnam sāp galva. Kas būtu jāzina vecākiem? 28.02.2020 13:09

Galvassāpes var būt pavadošs simptoms pie dažādām saslimšanām, tomēr arī bezmiegs, stress, nepilnvērtīgs uzturs un pārmērīga ekrānierīču lietošana var būt cēlonis tam, ka bērns bieži sūdzas par galvassāpēm. Lai uzzinātu vairāk par bērnu galvassāpju cēloņiem un ārstēšanu, aptieku tīkls Latvijas aptieka akcijas “Ciet sāpes? Izstāsti farmaceitam!” ietvaros uz sarunu aicināja veselības centra “Vivendi” bērnu neiroloģi Signi Šetleri un Latvijas aptieka farmaceiti Sanitu Trautmani.

Ja naktī nenāk miegs 27.02.2020 19:17

Atkal jāskaita aitas un neizdodas aizmigt ? Daži padomi, kas varētu palīdzēt.

Avārijas kontracepcija – glābšanas riņķis, nevis aborts 20.02.2020 08:39

Situācija, kad tuvības brīdī notiek avārija, var gadīties ikvienam, arī esot ilgstošās attiecībās. Lai kāds arī būtu šī starpgadījuma iemesls – kļūme ar prezervatīvu, aizmirsts iedzert ikdienas kontracepcijas tableti vai kāda cita neparedzēta situācija – pastāv grūtniecības risks. Ja pāris nav gatavs bērniņam, avārijas kontracepcija var kalpot kā glābšanas riņķis, kas novērš grūtniecību pirms tās iestāšanās.

Zvanu skaņu ārstnieciskā maģija 19.02.2020 21:02

Zvanu skaņas ir kā Dieva svētība katram cilvēkam. Tās piepilda mūs ar siltumu un enerģiju, liekot aizmirst par pārdzīvojumiem, rūpēm un raizēm. Viss sliktais atkāpjas un tā vietā nāk miers.

Kādu labumu dod braukšana ar velosipēdu? 18.02.2020 14:40

Velosezonas atklāšana pamazām tuvojas, lai gan šogad pat ziema mūs patīkami lutina ar riteņbraukšanai piemērotiem apstākļiem. Braukšana ar velosipēdu piemērota jebkurā vecumā un sniedz prieku gan lieliem, gan maziem. Tāpēc, ja apsverat domu pievērsties riteņbraukšanai, uzziniet, kādu labumu dod braukšana ar velosipēdu.

Darīsim sevi un šo pasauli labāku 05.02.2020 20:44

Pamācoša un pielietojama informācija dažādās dzīves jomās un tēmās – tā par sevi raksturo radošās dzīves studija “Alfa Jums”. Tā ir iespēja katram pašam strādāt ar sevi praktiski, jo otra vietā darīt nav iespējams, tikai cilvēks pats var mainīt savu dzīves kvalitāti. Dzīves studija ir vieta, kur smelties padomu, atbalstu, spēku. Lai mainītos, ir jāsaprot problēmu cēloņi – šeit izpalīdzīgs var būt pie dziednieks vai zemapziņas problēmu izzīmēšanas nodarbības, kuru laikā tiek aplūkota zemapziņa, apjaustas aplamās programmas un dvēseles traumas, ar kurām jāstrādā. Tas ir darbietilpīgs process, kuru kā paša tīrīšanās ceļu izvēlas apņēmīgākie un disciplinētākie.

Kā motivēt sevi sportot? 04.02.2020 09:00


Viens no pašiem lielākajiem izaicinājumiem savas ideālās formas iegūšanai ir spēja turēties pie stingra treniņu grafika. Nereti cilvēki iegādājas sporta kluba abonementu, uzsāk Jaunā gada apņemšanos, taču, pēc pāris treniņiem sporta zālē vairs neatgriežas. Par laimi ir vairākas efektīvas metodes, kā motivēt sevi regulārām sportiskām nodarbēm un šajā rakstā aplūkosim dažas no tām!

Nākamā lapa