Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:15, Did:0, useCase: 0


Vannas istaba – kas jāizvēlas starp iespējām?

Redakcija
Redakcija

Iekārtojot vannas istabu, nāksies sastapties ar vairākām izvēles situācijām, kad būs jāizvēlas par labu vienam variantam. Turpinājumā piedāvājam dažas no tām, par kurām varat sākt domāt jau šobrīd. Jums ir jāsaprot, ko varat atļauties gan telpas platības, gan pieejamā budžeta ziņā. Kad to būsiet noskaidrojis, varat ķerties klāt savas sapņu vannas istabas plānošanai!

Vannu vai dušas kabīni?

Savas priekšrocības, protams, ir gan vannai, gan dušai. Katram jāsaprot, kam labprātāk dod priekšroku savā ikdienā. Mēdz uzskatīt, ka dušu vairāk novērtē tie, kam ikdiena no rīta līdz vakaram aizrit aktīvā darbā. Viņiem nepieciešams, dienu uzsākot, ātri nomazgāties un tieši tāpat vēlā vakara stundā – ātri ieiet dušā un tad doties gulēt. Sava daļa taisnības tur ir, jo vannā nereti ejam ne tikai ar mērķi nomazgāties, bet gan arī relaksēties un gūt sava veida atpūtu, līdz ar to ir jārēķinās, ka, gatavojot vannas ūdeni, nepieciešams kāds laika sprīdis, kas aizņemtajiem cilvēkiem var nebūt pieejams.
Vanna lieti noder, ja ģimenē aug bērni, bet arī dziļajās dušas kabīnēs ir iespējams ērti nomazgāt mazākos bērnus. Pieņemts, ka duša aizņem mazāku telpas platību, tomēr arī vannas izmēri ir dažādi – pieejamas lielas un dziļas vannas, stūra vannas, kā arī brīvi novietojamas, piemēram, telpas vidū.
Gan dušām, gan arī mūsdienīgām vannām ir pieejamas dažādas papildus funkcijas, piemēram, masāžas iespējas. Duša, protams, būs ērtāka, ja cilvēkam ir problēmas ar iekāpšanu vannā. Tajā arī nomazgāties var krietni ātrāk, tomēr arī vannu aprīkojot ar speciālu aizslietni, piemēram, speciālu caurspīdīgu bīdāmu sieniņu, ir iespēja baudīt dušu. Par dušas galvenajām priekšrocībām tiek uzskatīta ūdens un laika ekonomija, pieejamība tieši vecākā gada gājuma cilvēkiem un aizņemtā telpas platība.

Veļas žāvētāju vai dvieļu žāvētāju?

Protams, ja telpas platība atļauj, veļas žāvētājs līdzās veļas mašīnai būs liels ieguvums. Pēc izskata līdzīgs veļas mašīnai, bet pēc funkcijām – ļoti atvieglos katra ikdienu. Jums nebūs nepieciešams papildus žāvēšanas statīvs vai auklas. Izžāvētās drēbes, arī dvieļi būs mīkstāki un patīkamāki, veļa tiks izžāvēta bez apkārtējās vides putekļu klātbūtnes un sausās drēbes būs vieglāk izgludināt.
Protams, ja vieta neatļauj, tad telpas ekonomijai lieti der dvieļu žāvētājs. Galvenā priekšrocība dvieļu žāvētājam ir ātra mitro dvieļu izžāvēšana uzreiz pēc lietošanas. Taču žāvētājs sniedz iespēju arī izžāvēt mazus veļas apģērba gabalus, piemēram, mazuļa apģērbu, apakšveļu.

Klasiski balto vai mūsdienīgi drosmīgo?

Jebkura sadzīves tehnika, santehnika un mēbeles ir pieejamas ne tikai klasiski baltajos toņos. Tieši tāpat kā pieejami dažādi izmēri un modeļi, arī krāsu gammas jebkurai lietai mūsdienās ir dažādās variācijās. Protams, ka, piemēram, tualetes podi, vannas un izlietnes tradicionāli saistās ar balto krāsu, tomēr interneta veikalā 220.lv ir pieejama santehnika gan klasiskajos, gan citos krāsu toņos, tai skaitā melnā.
Šodien ikvienam tiek piedāvāta iespēja vannas istabu iekārtot unikālu un neatkārtojamu. Nav jāpaliek tikai pie interjera baltos toņos. Krāsu daudzveidību var ienest gan santehnikas izvēlē, gan grīdas segumā un sienu apdarē. Ja izvēlaties visu pierastajos baltajos toņos, droši varat eksperimentēt ar akcentiem citās krāsās.

Visu Jūsu vannas istabai nepieciešamo santehniku, kā arī mēbeles un dažādus aksesuārus varat iegādāties interneta veikalā 220.lv. Veļas mašīnas, tualetes podi (apskatīt produktus šajā saitē), vannas un duškabīnes - iepazīstieties ar plašo piedāvājumu! Pieejamas arī dažādas izlietnes šajā interneta veikalā.