Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:336, Did:0, useCase: 0


Uzsākta biļešu tirdzniecība uz operetes Balle Savojā vienīgo izrādi Rīgā, 9.aprīlī

Redakcija
Redakcija

9.aprīlī plkst.16 Kultūras pilī „Ziemeļblāzma“ vienīgo reizi šajā sezonā varēs noskatīties Latvijas Operetes fonda iestudēto opereti „Balle Savojā”.Par Eiropas Geršvinu dēvētā un Ādolfa Hitlera laikā no Vācijas izraidītā komponista Paula Abrahama operete „Balle Savojā” ir jaunā režisora Gundara Silakaktiņa skatījums uz izpausmēs daudzveidīgo un kolorīto operetes žanru, un tā stāsta par jauna laulātā pāra amizantajiem piedzīvojumiem pēc medusmēneša; par to, kā sieviete, kas ir sava vīra ēnā, kļūst par patstāvīgi lemjošu personību.

Par šo izrādi laikraksta „Diena“ muzikoloģe Inese Lūsiņa teic: „Marlēnai Keinei spoži izdevās gan pirmais iznāciens – slavenais fokstrots Kengurū –,gan aina, kurā viņa pasaulei atklāj savu komponistes identitāti. Viens no spilgtākajiem un uzrunājošākajiem numuriem visā izrādē bija viņas un Emīla Kivlenieka duets O, mister Braun!. Pretēji iepriekš apgalvotajam Tangolita šajā izrādē bija nevis dejotāja, bet dziedātāja, un Ilonas Bageles sulīgā balss tam bija kā radīta.“

Lomās: Ilona Bagele, Laura Teivāne, Nauris Puntulis, Marlēna Keine, Emīls Kivlenieks, Inese Jasmane-Rūrāne, Jānis Kirmuška, Klāvs Mellis. Izrādē piedalās arī dejotāji, koris un Operetes orķestris diriģenta Normunda Vaiča vadībā.

Izrādi veidojuši režisors Gundars Silakaktiņš, horeogrāfs Alberts Kivlenieks, scenogrāfs Ivars Noviks, kostīmu māksliniece Jurate Jurjāne-Silakaktiņa.

Biļetes uz izrādi var iegādāties Biļešu paradīzes kasēs un internetā Bilesuparadize.lv Biļešu cenas no 10 līdz 25 EUR. Papildus informācija: zvanot uz Latvijas Operetes fonda informācijas tālruni 25123145.

Sekojiet informācijai Latvijas Operetes fonda mājas lapā LATVIJAS  OPERETES  FONDS - Jaunumi, kā arī sociālajos tīklos: Facebook.com/LatvijasOperetesFonds un Draugiem.lv/LatvijasOperetesFonds.