Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:336, Did:0, useCase: 0


Piedalies konkursā un iepriecini savu ģimeni ar izrādi "Paukojam un Šmaukojam"

Redakcija
Redakcija

Piedalies portālu KultūrasVēstis.lv un epadomi.lv konkursā sadarbībā ar Latvijas Operetes fondu un laimē četrus ielūgumus uz Latvijas Operetes fonda izrādi "Paukojam un Šmaukojam", kas notiks svētdien, 6. martā, plkst. 13.00 Rīgas Kongresu namā.

Zaķēnu Pauka un Šmauka draiskulības, brīnišķīgās Arvīda Žilinska bērnu dziesmas mūsdienīgās, asprātīgās aranžijās, krāšņi tērpi un dzirkstošas dejas - tas viss priecēs gan pirmskolas un jaunāko klašu bērnus, gan viņu vecākus, un ikvienu, kam patīk atgriezties bērnības mīļajās un draiskulību pilnajās atmiņās.

Izrādes režisors - Valdis Lūriņš, horeogrāfs - Alberts Kivlenieks, kostīmu māksliniece - Jurate Jurjāne-Silakaktiņa, scenogrāfs - Oskars Dreģis. Izrāde veidota pēc Enīdas Blaitonas populārās pasakas Pauks un Šmauks motīviem un 2015. gada Latvijas Operetes fonda sezonā tā jau būs trešā izrāde, lai gan pirmizrādi piedzīvoja tikai 18.jūlijā fonda rīkotajā Operetes festivālā Ikšķilē. Kopumā izrādi jau noskatījušies līdz 2000 bērnu un pieaugušo.

Paukojam un Šmaukojam ir nebēdnīgi muzikāla izrāde Brodveja stilā, dziesmuspēle bērniem, kurā trakulīgo ideju ģenerators Pauks un viņa draugs, gudrinieks Šmauks, kas dzīvo Ozolaines mežā, labu gribot, nemitīgi pastrādā kādas blēņas. Zaķēniem dzīve mežā ir jautra, dulluma un pārsteigumu pilna, un, lai arī kādam nedarbam seko bāriens, - viss galu galā beidzas labi un viņiem tiek piedots! Tajā skanēs Arvīda Žilinska bērniem veltītie dziesmu hiti - Rīta rosme, Dziesmiņa par mīļo māmiņu, Kaķīts mans, Dziesma par slinko Jānīti, Pulkstens deviņus jau zvana un vēl citas asprātīgās džeza pianista Madara Kalniņa un viņa grupas aranžijās.

Konkursa nosacījumi:

1. Tev jābūt portālu KultūrasVēstis.lv (facebook.com/kulturasvestis.lv), epadomi.lv (facebook.com/epadomi.lv) un Latvijas Operetes fonda (facebook.com/LatvijasOperetesFonds) sekotājam sociālā tīkla facebook.com lapās.

2. Jāspiež konkursa ierakstam "patīk" (like) un "ieteikt" (share) saviem draugiem.

Konkurss norisinās līdz 2016. gada 2. marta plkst. 23.59.
3. martā izlozes kārtībā tiks noskaidrots laimīgais uzvarētājs, kurš iegūs četrus ielūgumus uz izrādi "Paukojam un Šmaukojam" Rīgas Kongresu namā 6. martā plkst. 13.00.


Konkurss tapis sadarbībā ar "Latvijas Operetes fondu". (www.operetesfonds.lv)

Foto ieskats izrādē pieejams ŠEIT.