Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:342, Did:0, useCase: 0


Prožektoru gaisma kliedē novembra tumsu Ģertrūdes ielas teātrī

Redakcija
Redakcija

Ceturtdien, 27. novembrī, un trešdien, 3. decembrī, pl. 19.00 aicinām uz izrādi “Heavy Metal".

Izrādes pamatā ir patiesi notikumi, kas norisinājās 2009.gada 1.maijā Bari Alai novērošanas postenī Afganistānā – šajā dienā notika kauja, kurā dzīvību zaudēja divi karavīri no Latvijas. Virsseržante Irita Kronīte, kas piedalījusies septiņās misijās – Kosovā, Irākā un Afganistānā – saka: “Pēc izrādes vēl ilgi bija smaguma sajūta. Uzvedums skar tuvu, ķer dziļi, man bija asaras acīs un kamols kaklā. Varbūt ir lietas, ko civilie cilvēki nesapratīs, taču uzvedumā parādīts viss – šaubas, bailes, drosme, pašaizliedzība, biedra plecs… Lieliski! Trāpīts arī ikdienā, kur ir gan rutīna, gan arī kauju situācijas. Apbrīnoju cilvēku, kas to visu tā spējis salikt kopā...”

Izrādē spēlē aktieri Anta Aizupe, Kārlis Krūmiņš, Kristaps Ķeselis un Aigars Apinis, un kopā režisoru Andreju Jarovoju tās radošā komanda tika nominēta Spēlmaņu nakts teātra balvai kategorijā “Gada kustību mākslinieks”.

Svētdien, 30. novembrī, pl. 13.00 izrāde visai ģimenei "Pasaka par Gardeguni".

Tās pamatā ir Vilhelma Haufa pasaka "Punduris Gardegunis", un izrāde ir nedaudz skarbs un nedaudz baiss stāsts ar laimīgām beigām. Teicējas lomā iejutusies aktrise Maija Doveika, viņas stāstu papildina Arvīda Augšupa un Olivera Tarvida uzburtās skaņu ainavas.
Desmit gadus vecā Patrīcija Luīze par izrādi saka tā: "Superīgākā izrāde, mazliet bailīga (tas kā kuram) ‘’Pasaka par Gardeguni’’. Tikai viena aktrise Maija Doveika. Nu ne jau viņa visus tēlo, bet gan tikai stāsta,cepot kūku!:) Izrāde – super! Dodu 10 balles!!!!!!!:)"

Biļetes uz izrādēm iegādājamas www.bezrindas.lv un galerijā ISTABA, rezervējamas: kase@git.lv.

IESKATIES! Īpaša cena skolēniem, studentiem, skolotājiem, pensionāriem, bet uz izrādi "Pasaka par Gardeguni" pieejama Ģimenes biļete!
Ja domā par Ziemassvētku dāvanām saviem mīļajiem - droši raksti, iegādājamas biļetes uz decembra un janvāra izrādēm!