Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:342, Did:0, useCase: 0


Ģertrūdes ielas teātris pāriet uz vasaras laiku

Redakcija
Redakcija

Ģertrūdes ielas teātris pāriet uz vasaras laiku
Foto: Elmārs Sedols

Ģertrūdes ielas teātris savu 2015./2016. gada sezonu noslēgs 16. jūnijā, lai pēc tam ar jauniem un radošiem pārsteigumiem to atsāktu augustā. Taču līdz sezonas beigām teātris saviem skatītājiem piedāvā daudzveidīgu programmu.

Maija beigās un jūnija sākumā pēdējās reizes šajā sezonā būs skatāmas publikas un kritiķu atzinību guvušās izrādes “Melnā sperma” un "Rondo", savukārt savu pavisam pēdējo izrādi piedzīvos “Pasaka par Veco Nāvi” Ģirta Šoļa režijā. Šīs sezonas pēdējā pirmizrāde notiks 9. jūnijā pl. 21.00, kad skatītāju vērtējumam tiks nodota dejas izrāde “Turku kafija”, ko sadarbībā ar dejas kompāniju "ĀRĀ" veidojis slovēņu horeogrāfs Branko Potočans. Tieši ar viņa veidoto izrādi "Mannersache" 2009. gadā aizsākās Ģertrūdes ielas teātris.

Aicinām pievērst uzmanību izrāžu sākuma laikam, jo teātris ieslēdz vasaras laiku un atsevišķas izrādes iesaka skatītājiem baudīt vēlāk nekā ierasts!

Tuvākās izrādes Ģertrūdes ielas teātrī:
“Rondo” – 20. maijā plkst. 20:00 un 16. jūnijā plkst. 21:00
“Melnā sperma” – 23. un 26.maijā, kā arī 8. un 14. jūnijā plkst. 19:00
“Pasaka par Veco Nāvi” – 3. jūnijā plkst. 19:00.

Informējam, ka no 17. līdz 29. maijam pēc Daugavpils teātra iniciatīvas notiek ziedojumu vākšanas akcija teātra vecmeistariem, kurā ir iesaistījies arī Ģertrūdes ielas teātris, savās telpās izvietojot ziedojumu kastes un aicinot savus skatītājus piedalīties ziedojumu vākšanā. Akcijas laikā gūtie ienākumi tiks novirzīti teātru senioru sociālā stāvokļa un veselības uzlabošanai. Ziedojumu vākšanas akciju organizē teātra senioru atbalsta fonds “Rampa”.

Biļetes pieejamas www.bezrindas.lv un galerijā ISTABA, Kr. Barona ielā 31.

Vairāk informācijas: www.git.lv.