Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:342, Did:0, useCase: 0


Imanta Dakša koncerts "Dīvainās pasaules neizbēgamība"

Redakcija
Redakcija

Imanta Dakša koncerts "Dīvainās pasaules neizbēgamība"
Imants Daksis

22. aprīlī Ģertrūdes ielas teātrī notiks dziesminieka Imanta Dakša koncerts „Dīvainās pasaules neizbēgamība”.

Mūziķis Imants Daksis pēc vairāku gadu pārtraukuma atkal sniegs lielāka mēroga koncertu. Aprīļa beigās mūziķis svinēs savu dzimšanas dienu un koncerts būs kā simbolisks gada noslēgums.

„Dīvainās pasaules neizbēgamība” ir arī kādas fizikas grāmatas nosaukums, bet Imanta mūzikas interpretācijā tas ir aicinājums paskatīties uz pasauli no neikdienišķa rakursa. Mūziķa sacerētās dziesmas ar dažādu tēlu, simbolu un balss efektu palīdzību pauž interesantu skatījumu uz norisēm cilvēkā un cilvēcē kopumā – atklājot kā intīmus, tā globālus procesus un to kopsakarības. Koncertā mūziķis akustiskās ģitāras pavadījumā izpildīs gan jau zināmas, gan vēl nedzirdētas dziesmas.

Pasākuma sākums plkst. 19.00, biļetes var iegādāties www.bezrindas.lv, kā arī teātra kasē, kas būs atvērta stundu pirms pasākuma sākuma. Ģertrūdas ielas teātris atrodas Ģertrūdes ielā 101a (iekšpagalma māja), Rīgā.

Biļešu cena 7 €, skolēniem, studentiem un pensionāriem - 5 €.