Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:442, Did:0, useCase: 0


Iznākusi jau trešā grāmata sivēntiņa Piglas stāstu sērijā

Redakcija
Redakcija

Apgāds “Jumava” laidis klajā jau trešo darbu bērniem paredzētajā izzinošo gŗāmatu sērijā “Piglas stāsti” - Vitas Štelmaheres aizraujošo stāstu par zinātkāro sivēntiņu “Piedzīvojumi ar kartupeļiem”.

Pigla ir ieradies jaunās mājās. Viņš iepazīstas ar jauniem draugiem, apkārtni un māju saimniekiem. Šoreiz liela uzmanība tiek veltīta kartupeļiem. Mazais lasītājs uzzinās, kā tie radušies, kā tos stāda un kā – novāc. Pigla kopā ar savu draugu Kartupu piedzīvo daudz aizraujošu notikumu: tiek nozagti sastādītie kārtupeļi, dzīvniekiem pievienojas ciemiņš, kuru draugi uzņem ar dalītām jūtām... Kas ir zagļi, ciemiņš un kādi neparedzēti notikumu pavērsieni risinās lauku mājā? – Vitas Štelmaheres grāmata sniegs atbildes uz visiem šiem jautājumiem!

Apgāda “Jumava” sadarbībā ar pieredzējušo bērnu grāmatu autori Vitu Štelmaheri līdz šim iznākušas tādas bērnu grāmatas kā “Es dzīvoju Latvijā”, “Es dzīvoju zaļajā Latvijā”, kā arī Piglas piedzīvojumu sērijā, kuru nule papildinājis trešais stāsts par sivēntiņa dēkām. V. Štelmahere ar bērnu grāmatu rakstīšanu nodarbojas brīvajā laikā. Ikdienā rakstniece ir VAS «Elektroniskie sakari» valdes priekšsēdētāja un četrkājainā drauga Rafī (čau čau sugas suņa) īpašniece, kas ir ne tikai rakstnieces iedvesmas avots, bet arī ir kļuvis par literāro varoni.

'

“Piglas stāstu” trešās grāmatas atvēršanas svētki 22. novembrī plkst. 17:00 apgāda “Jumava” grāmatu veikalā Dzirnavu ielā 73.

Grāmatu meklējiet visās Latvijas grāmatnīcās.....