Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:442, Did:0, useCase: 0


Apgāds “Annele” laidis klajā Maijas Laukmanes dzejoļu grāmatu bērniem “ DIVDESMIT PIECI MĀKOŅI”

Redakcija
Redakcija

Atzīmējot savu 20-to darbības gadu, apgāds “Annele” laidis klajā Maijas Laukmanes dzejoļu grāmatu bērniem “ DIVDESMIT PIECI MĀKOŅI”.

Bērni grāmatā tiksies ar dzejas vārdiem, kuros atrodama gan rotaļāšanās, gan pazīstama un arī izzināmā apkārtējā pasaule.

Tieši dzejai ir nozīmīga vieta bērna augšanas laikā: tā ir kā laipiņa, durvis, logs, kāpnes vai šūpoles, lai pamanītu, cik interesanti un mūžam mainīgi spēlējas vējš, gaisma, ēnas, prieks, skumju mirklis vai viena pati sniegpārsliņa uz plaukstas.

Dzejnieces valodas tēlainība, asprātība, prasme lietas un notikumus atainot bērnam saprotamā valodā, rosina mazo lasītāju būt vērīgam, izzināt, redzēt un sajust pasauli ap sevi; neuzbāzīgā veidā palīdz bērnam saredzēt un saprast, tās vērtības, kas cilvēku dzīvi dara pilnvērtīgu, pašpietiekamu un saturīgu.

Dzejoļu krājumā galvenā loma iedalīta dabai, gadalaiku maiņai un nozīmīgākajiem svētkiem.

Grāmatu krāšņi ilustrējusi māksliniece Signe Ērmane-Ļitvina. Mākslinieces ilustrācijas ikvienu grāmatu bagātina, darato vieglāk uztveramu, rotaļīgu un arī izglītojošu.Tās lieliski sader ar grāmatas tekstu, katram dzejolim piešķirot to individuālo, krāsaino un dažādo raksturu.