Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:376, Did:0, useCase: 3


Video: ŠOBRĪD TIEŠRAIDĒ: Sarunu festivāla LAMPA 2. diena

Redakcija
Redakcija
Epadomi.lv sadarbībā ar LMT Viedtelevīziju piedāvā šodien, 30.06. no plkst. 10.00 tiešraidē no Cēsu pils parka sekot līdzi sarunu festivāla LAMPA otrās dienas sarunām un diskusijām no vairākām festivāla skatuvēm.Sarunu festivāls LAMPA ir iedvesmojoša un aizraujoša platforma visiem, kam ir, ko teikt. Visiem, kas vēlas uzzināt un sarunāties par Latvijai, Eiropai un pasaulei būtiskiem jautājumiem. Festivāla sarunas un diskusijas aptvers teju visus mūsdienu sabiedrībai būtiskākos tematus – cilvēks, sabiedrība un drošība, ārpolitika, izglītība, kultūra, ekonomika, mediji un tehnoloģijas, veselība un citus. LAMPA ļaus gan uzklausīt praktiskus padomus ikdienas dzīvei, gan risināt globāli svarīgus jautājumus, kam steidzīgajā ikdienā var neatlikt laika.

Festivāla 2. dienas tiešraides programma:
10.00 - Amatas novada pieredzes stāsti “Kvalitatīvas izglītības iespējas laukos”
12.00 - Diskusija “Pedagogs – profesija vai misija?”
14.00 - Saruna “Kā attīstīt uz inovāciju vērstu domāšanas veidu?”
16.00 - Saruna “Ko nozīmē būt zemessargam?”
18.00 - Saruna “Kā vairot uzticēšanos?”
20.15 - Vēlēšanu CEPIENS

Sarunu festivāla LAMPA tiešraide skatāma arī LMT Viedtelevīzijā, lietotnē LMT Straume un internetā. Skatītāji aicināti dalīties ar savām pārdomām par festivālā apspriestajām tēmām Twitter diskusijās, lietojot tēmturi #festivalsLAMPA.
Vērtējums: