Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:18, Did:0, useCase: 3


Dražice ūdens sildītāji: palīgi jūsu mājā

Redakcija
Redakcija

Daudzu ēku iedzīvotāji saskaras ar problēmu – mājā nav centralizētas siltā ūdens piegādes sistēmas vai arī esošā pienācīgi nepilda savu uzdevumu. Šādos brīžos ir jāmeklē savi risinājumi un viens no tādiem var būt ūdens sildītāja (boilera) iegāde un uzstādīšana savā mājsaimniecībā vai arī citā platībā, kur ir nepieciešama siltā ūdens klātbūtne. Ūdens sildītāji var tikt darbināti gan ar elektrību, gan apkurināmi ar kādu no kurināmajiem materiāliem; ūdens tajos tiks uzsildīts un pēc tam novadīts, kur klientam vajadzīgs, piemēram, uz vannas istabas vai virtuves krāniem. Ūdens sildītāja iegāde un uzstādīšana ir vērtīga investīcija, kas ļaus uzlabot dzīves kvalitāti neatkarīgi no klienta atrašanās vietas, tādēļ pieņemot lēmumu, kāda zīmola ūdens sildītāju izvēlēties, ir jābūt pārliecībai par tā kvalitāti un ilgo kalpošanu. Šādos gadījumos ir vērts paļauties uz pārbaudītam vērtībām un uzņēmumiem, kuri sevi ir pierādījuši ilgu gadu laikā – viens no šādiem ražotājiem ir uzņēmums Dražice.

Čehijā bāzētais uzņēmums Dražice ir valsts lielākais ūdens boileru ražotājs, kas eksportē savu produkciju uz dažādām pasaules valstīm. Ūdens sildītāju izgatavošana norit pēc daudzu gadu laikā izveidotām tradīcijām; produktu augsta kvalitāte un ekoloģiski droša ražotāja reputācija nodrošina uzņēmuma Dražice pozīcijas stiprināšanu Eiropas tirgū starp citiem vadošajiem savas nozares uzņēmumiem.

Boileri Dražice šķērsgriezumā

Ūdens sildītāju izgatavošana ir uzņēmuma ražošanas pamatvirziens. Tiek ražoti dažāda veida ūdens sildītāji – vertikālie, horizontālie, stacionārie, elektriskie, kombinētie un citi – lai spētu apmierināt visas klientu prasības un vajadzības. Ir iespējams iegādāties arī dažāda tilpuma ūdens sildītājus (20 līdz 1000 litri). Uzņēmums Dražice ražo uzticamus, augstas kvalitātes un ilgi kalpojošus ūdens sildītājus, kuru labās īpašības novērtē arī lielākās un plašāk pazīstamās firmas, kuras Dražice ražojumus izplata zem saviem zīmoliem. Šī ražotāja iekārtu izveidē tiek ievērota visstingrākā ražošanas procesu kvalitātes kontrole, lai nodrošinātu visus klientus ar vienmērīgi augstas kvalitātes ūdens sildītājiem, kuri uz citu ražojumu fona izceļas ar savu elektrisko sildelementa sistēmu un izturīgo korpusu, kas ļaus tiem kalpot ilgāk. Izturīgajā tērauda korpusā ievietotā keramiskā caurule vienmērīgi un salīdzinoši ātri uzsildīs ūdeni Jūsu izvēlētajā ražotāja Dražice boilerī, lai Jūs varēto to izmantot jebkurā brīdī. Šie ūdens sildītāji būs labs risinājums jebkurā vietā, kur ir nepieciešama piekļuve karstajam ūdenim, un tie lietotājam sniedz neatkarību no centralizētas siltā ūdens piegādes sistēmas, kā arī iespēju ietaupīt finanšu līdzekļus, jo nav nepieciešamības atsevišķi maksāt par karstā ūdens piegādi un izmantošanu.


Uzņēmuma uzticamie klienti ne tikai tiek nodrošināti ar augstas kvalitātes ūdens sildītajiem, bet arī ar pieredzējušu meistaru pakalpojumiem, kuri palīdzēs izvēlēties un uzstādīt Jūsu vajadzībām un Jūsu izmantotajai platībai vispiemērotāko ūdens sildītāju.

Ja izvēlaties Dražice iekārtas, tad Jūs izvēlaties kvalitāti!