Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:418, Did:0, useCase: 0


Vārdu skaidrojums. 5. maijs – Ģirts, Ģederts

Redakcija
Redakcija

Vārdu skaidrojums. 5. maijs – Ģirts, Ģederts
Foto: Iveta Odiņa


Kā apgalvo numerologi, vārds, kas dots mums piedzimstot, ietekmē visu mūsu dzīvi. Tajā esošais burtu virknējums glabā sevī mūsu likteņa skaitli, kas ir viens no pieciem nozīmīgākajiem katra cilvēka dzīves kartes skaitļiem. Tas parāda mūsu lielāko dzīves mērķi, dvēseles misiju, iespējas gūt veiksmi un vēlamā dzīves ceļa izvēli.

Šodien vārda dienu svin Ģirts, Ģederts. Noskaidrosim šo vārdu nozīmi un likteņa skaitļus.

Ģirts

Ģirts ir draudzīgs, miermīlīgs, asprātīgs, līdzsvarots un optimisma pilns. Viņam piemīt laba humora izjūta, gaume un mīlestība uz daili. Prot aizraut un ieinteresēt citus. Ārēji praktisks, taču apveltīts ar romantisku dvēseli. Ja mīl, tad pa īstam un nopietni. Tiecas pēc materiālās un garīgās labklājības. Mēdz būt grūti atrast savu īsto ceļu dzīvē, taču, kad tas izdodas, Ģirts ir uzcītīgs, darbīgs un praktiski neaizstājams- visu izdara perfekti un nevainojami.

Ģirtam likteņa (vārda) skaitlis ir 3

Jūsu īpašā misija ir uzlādēt ar enerģiju un iedvesmot.
Jūsu uzdevums- iedvesmot citus ar savu optimismu un entuziasmu, izmantojot radošo dzirksti un izplatot ap sevi prieku.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties izrādīt savas emocijas caur vārdu, būt asprātīgs un bezrūpīgs. Pat, ja esat kritisks vai grūtsirdīgs, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jums paredzēts pašizteikties. Esiet drosmīgs, pozitīvs un nebaidieties teikt, ko domājat.

Ģederts

Ģederts ir izveicīgs, drosmīgs, labsirdīgs, sabiedrisks un tālredzīgs. Viņam piemīt līdera dotības, prasme kārtot sarežģītus jautājumus, runāt ar cilvēkiem un vajadzības gadījumā arī manipulēt ar tiem. Ģedertam no dabas dota laba intuīcija, radošie talanti un nerimstošs azarts. Viņš nepārtraukti tiecas pēc arvien jauniem sasniegumiem, izaugsmes un materiālās labklājības. Itin visā vēlas paturēt pēdējo vārdu, būt noteicējs.

Ģedertam likteņa (vārda) skaitlis ir 8

Jūsu īpašā misija- izveidot sevi pašu.
Jūsu uzdevums- sasniegt izvirzītos mērķus un gūt sekmes, izmantojot savas prasmes biznesā un vadīšanā.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā pratīsiet izteikt pati sevi, parādīt savu spēku un vērību. Pat, ja esat valdonīgs un ass, jūs piepildāt savu likteni.
Jums paredzēta materiālā veiksme. Sasniedziet to, esot pārliecināts līderis, par kādu arī esat dzimis.