Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:289, Did:0, useCase: 0


Vārdu skaidrojums. 9. aprīlis – Valērija, Žubīte, Alla

Redakcija
Redakcija

Kā apgalvo numerologi, vārds, kas dots mums piedzimstot, ietekmē visu mūsu dzīvi. Tajā esošais burtu virknējums glabā sevī mūsu likteņa skaitli, kas ir viens no pieciem nozīmīgākajiem katra cilvēka dzīves kartes skaitļiem. Tas parāda mūsu lielāko dzīves mērķi, dvēseles misiju, iespējas gūt veiksmi un vēlamā dzīves ceļa izvēli.

Šodien vārda dienu svin Valērija, Žubīte, Alla. Noskaidrosim šo vārdu nozīmi un likteņa skaitļus.

Valērija

Valērija ir dzīvespriecīga, par sevi pārliecināta un mērķtiecīga. Spējīga uz pārsteigumiem un negaidītu rīcību. Mazliet puiciska. Komunikācijā jautra, sabiedriska, radoša, mīl humoru. Prot ieintriģēt un iedvesmot. Savas emocijas parasti pauž vētraini, ir emocionāla un enerģiska, taču viņai trūkst stabilitātes sajūtas, tāpēc Valērija labi jūtas līdzsvarotu cilvēku sabiedrībā, kas turklāt ir lieliski klausītāji. Ļoti rūpējas par tiem, kurus mīl un viņu dēļ gatava uz visu. Nav skaudīga un izrāda prieku arī par sveču cilvēku veiksmi.

Valērijai likteņa (vārda) skaitlis ir 3

Jūsu misija ir uzlādēt ar enerģiju un iedvesmot.
Jūsu uzdevums- iedvesmot citus ar savu optimismu un entuziasmu, izmantojot radošo dzirksti un izplatot ap sevi prieku.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties izrādīt savas emocijas caur vārdu, būt asprātīgs un bezrūpīgs. Pat, ja esat kritisks vai grūtsirdīgs, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jums paredzēts pašizteikties. Esiet drosmīgs, pozitīvs un nebaidieties teikt, ko domājat.

Žubīte

Žubīte ir maiga, mīļa, līdzjūtīga un godprātīga. Labprāt rūpējas par citiem, ir izpalīdzīga, taču arī prasīga un uzstājīga. Apveltīta ar radošu talantu, dzīvu iztēli, labu gaumi un mākslinieciskām dotībām. Dažreiz mēdz būvēt gaisa pilis un aizrauties ar nepiepildāmiem sapņiem, kas vairāk līdzinās utopijai. Ir aktīva, ātra un sabiedriska. Prot veiksmīgi tikt galā arī ar problemātiskām situācijām, labi saprotas ar cilvēkiem un vajadzības gadījumā var pildīt starpnieka lomu. Pāridarījumus piedod, bet neaizmirst.

Žubītei likteņa (vārda) skaitlis ir 6

Jūsu īpašā misija ir kalpošana.
Jūsu uzdevums- atbalstīt ģimeni un mīlēt savus tuviniekus, pastāvīgi trenējot savu mīlestību skaistumā pret sabiedrību, lai radītu apkārtējās dzīves harmoniju.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties izrādīt augstsirdību un radīt komfortu citiem. Pat, ja esat atkarīgs no citiem vai jums ir nosliece mocīt sevi, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jūs esat dzimuši, lai rūpētos un būtu dzīves rota. Uzturiet savu mīlas liesmu vienmērīgu.
Jums paredzēts būt iedvesmojošam līderim. Atbilstiet dzīves garīgajām prasībām un esiet līderis, kam arī esat dzimis.

Alla

Alla ir ārkārtīgi spoža un spēcīga personība ar spilgti izteiktām rakstura īpašībām. Viņa ir neatlaidīga, raksturā stingra un prot pastāvēt par sevi. Šī rakstura stingrība bieži vien palīdz Allai dzīvē daudz sasniegt. Viņa ir valdonīga un varaskāra, taču vienlaikus ilgojas pēc cilvēciska siltuma un mīlestības. Emocionāli diezgan vigli ievainojama, taču nekad to neizrādīs un skaļi neatzīs. Savas problēmas parasti risina pati. Ļoti mīl savu ģimeni un vienmēr visā cenšas to atbalstīt.

Allai likteņa (vārda) skaitlis ir 1

Jūsu īpašā misija ir garīgi augt un kļūt par līderi.
Jūsu uzdevums- būt neatkarīgam un drosmīgam, uzņemties iniciatīvu, saglabāt savdabību, novatorismu un būt atbildīgam - attīstot pašapziņu, gribu un izlēmību, bet nesteidzieties pieņemt sirdij svarīgus lēmumus - tam vēl laiks nav pienācis!
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā var iemācīties patstāvīgu izlēmību, darbību un individuālu pieeju . Jaunas idejas, jaunas lietas un unikāla aktivitāte paver jums milzīgas iespējas virzīties pretī savam liktenim. Pat, ja pārāk neuzticaties citiem vai paliekat ēnā, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jūs esat dzimuši, lai būtu līderi. Esiet tāds un māciet citiem būt tādiem.