Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:418, Did:0, useCase: 0


Vārdu skaidrojums. 5. marts – Aurora, Austra

Redakcija
Redakcija

Kā apgalvo numerologi, vārds, kas dots mums piedzimstot, ietekmē visu mūsu dzīvi. Tajā esošais burtu virknējums glabā sevī mūsu likteņa skaitli, kas ir viens no pieciem nozīmīgākajiem katra cilvēka dzīves kartes skaitļiem. Tas parāda mūsu lielāko dzīves mērķi, dvēseles misiju, iespējas gūt veiksmi un vēlamā dzīves ceļa izvēli.

Šodien vārda dienu svin Aurora, Austra. Noskaidrosim šo vārdu nozīmi un likteņa skaitļus.

Aurora

Aurora ir sarežģīta personība, kuras rīcību citiem grūti paredzēt. Viņai ir augsta pašapziņa, tieksme spīdēt sabiedrībā un prasme iedvesmot. Jāsaka, ka Aurora ir ļoti apdāvināta un talantīga. Viņa ir apdomīga, prātīga un nekad nepieņem nepārdomātus lēmumus. Vienmēr cenšas izvirzīties priekšplānā, ir entuziastiska un mērķtiecīga. Vajadzības gadījumā arī uzstājīga un spītīga. Neko un nekad neatstāj nepabeigtu.

Aurorai likteņa (vārda) skaitlis ir 3

Jūsu misija ir uzlādēt ar enerģiju un iedvesmot.
Jūsu uzdevums- iedvesmot citus ar savu optimismu un entuziasmu, izmantojot radošo dzirksti un izplatot ap sevi prieku.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties izrādīt savas emocijas caur vārdu, būt asprātīgs un bezrūpigs. Pat, ja esat kritisks vai grūtsirdīgs, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jums paredzēts pašizteikties. Esiet drosmīgs, pozitīvs un nebaidieties teikt, ko domājat.

Austra

Austrai ir dzelžains gribasspēks un loģika. Viņas prāts darbojas kā pulkstenis, kas iet bez apstājas. Austra ir drosmīga, attapīga, vērīga un valdonīga. Dzīvē tiecas tikai uz priekšu un atpakaļ neskatās. Mēdz sasniegt visu, ko iecerējusi. Šai ziņā izmanto gan prātu, gan diplomātiju, gan sievišķīgu viltu. Attiecībās sirsnīga, draudzīga un patiesa.

Austrai likteņa (vārda) skaitlis ir 8

Jūsu misija- izveidot sevi pašu.
Jūsu uzdevums- sasniegt izvirzītos mērķus un gūt sekmes, izmantojot savas prasmes biznesā un vadīšanā.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā pratīsiet izteikt pati sevi, parādīt savu spēku un vērību. Pat, ja esat valdonīgs un ass, jūs piepildāt savu likteni.
Jums paredzēta materiālā veiksme. Sasniedziet to, esot pārliecināts līderis, par kādu arī esat dzimis.