Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:437, Did:0, useCase: 1


Rīta joga lokanumam un mundrumam 28.04.2021 01:31

kā jūs iesākat savu dienu? Vai ar negribīgu celšanos, tad drudžainu steigu, ar nervozitāti veicinošu kafijas tasi? Bet varbūt ir vērts pamēģināt to darīt citādi- piecelties laikus, ar pārliecību, ka šī diena jums būs laimīga. Šo pārliecību stiprinās labsajūta, ko iegūsit, atvēlot piecas minūtes divpadsmit vienkāršiem jogas vingrinājumiem.

Mazliet par dziedināšanos. Kāpēc šobrīd tas būtiski, kāpēc agrāk neiespējamais kļūst iespējams. 1.daļa 15.06.2019 12:06

Nebūs lieki piebilst, ka šeit rakstītais ir daudzu gadu personīgās dziedināšanās pieredze, sarunas "līdz mielēm" par šo tēmu ar saviem domubiedriem/kolēģiem un neapšaubāmi konsultācijas, darbs jeb precīzāk mana loma citu cilvēku dziedināšanās ceļā nodarbībās vai individuāli.

Kas ir Uruyoga JEB Gaismas joga? 05.06.2019 18:36

Lai pastāstītu par Uruyoga jeb Gaismas Jogas būtību, nepieciešams aprakstīt pašai savu Ceļu. Turklāt šajā brīdī, redakcijas aicinātai to darīt, nemaz nav tik viegli izšķirties, no kura brīža jeb ceļa posma to sākt: viss ir tik ļoti kopā savīts, pat škietami nenozīmīgs atgadījums ar laika distanci saprotams kā absolūti likumsakarīgs un nepieciešams.

Praktiski padomi, ja esi nolēmis nodarboties ar jogu 19.10.2018 19:07

Pavasaris ir iedvesmojošs gadalaiks, kad dzīvē ieviest kādas tīkamas, noderīgas pārmaiņas. Un kādēļ gan lai tā nebūtu tieši joga, kas uzlabotu dzīves kvalitāti! Kad esi nobriedis jogas nodarbībām un tās garīgās pasaules iepazīšanai, izvēlējies no plašā piedāvājuma klāsta, kāda veida jogu apgūt, pie kādiem praktizētājiem to darīt un kādas summas atvēlēt, atliek vien sagatavoties praktiski - tērps, aksesuāri, ūdens, jeb viss, kas jāņem līdzi uz jogas nodarbību.

Efektīvākā metode pret galvassāpēm 16.05.2018 12:43

Šī metode ir ļoti sena un mūsdienās praktiski nav zināma. Ar tās palīdzību, lai likvidētu galvassāpes, nav nepieciešami nekādi līdzekļi, ne arī priekšmeti. Nav nepieciešams pilnīgi nekas. Vienīgais, kas jums būs vajadzīgs, tās ir jūsu plaukstas. Metode ir ļoti ātra un iedarbīga, taču uzreiz jābrīdina, ka arī ļoti neparasta, un pieļauju, ka daudzi no jums pirmajā brīdī tai var nenoticēt. Tomēr izmēģiniet kaut vai vienu reizi- un redzēsiet, ka atgriezīsieties pie tās vēl un vēl.

Joga – tas ir dzīvesveids! Mudras 20.04.2018 21:07

Dzīvesveids, kādu mēs iekopjam visā pasaulē, ir pilns stresa un konflikta situāciju, kas noved pie veselības pasliktināšanās. Vēlme rast mieru, noņem stresu, palīdzētu sasniegt iekšējo mieru, ir līdzīgi kā atrast "pazaudēto paradīzi". Varbūt tieši tas ir iemesls, kādēļ mēs arvien vairāk sākam pievērsties veselīgam dzīvesveidam.

Mājas Pudža - altāris, sakrāla vieta, kas enerģētiski attīra mājvietu 04.03.2018 14:36

Pudža ir sens vēdiskās tradīcijas pasākums, ar kura palīdzība notiek Kosmisko Pirmsākumu invokācija, kas vienlaicīgi darbojas, kā ļoti spēcīga upaija. Pudža ir mūsu apziņas vienotība ar kādu no šiem Sākumiem. Tā ir gan sakrāla vieta, gan sakrāls rituāls. Šis rituāls var būt gan ļoti sarežģīts, kurā tiek izmantoti ļoti daudz komponentu, kā arī samērā vienkāršs pasākums, ko var veikt jebkurš. Pudžas procesā tiek pielietotas tādas vēdiskās zināšanas, kā Mantra- joga, Jantra- joga, Džajotiš un Vāstu- šastra.

Baiba Kranāte: Emocijas jāizprot iekšēji un jālieto apzināti 29.03.2017 13:14

Ikviens vēlas justies labi, taču tikpat svarīgi ir nenoliegt arī savas negatīvās emocijas. Kā pieņemt negatīvas emocijas un atbrīvoties no tām, skaidro “Euroaptiekas” veselīga dzīvesveida kustības “Tavs lielais izaicinājums” vēstnese,jogas un ķermeņa orientēto prakšu pasniedzēja Baiba Kranāte.

Māksla mīlēt sevi. Pašpietiekamība 08.12.2016 12:24

Praktiski teorētiska nodarbība, kas palīdzēs iepazīt, nostiprināt, paskatīties no citas uz puses uz visa pamatu -sevis mīlēšanu bez nosacījumiem.

Nedēļas nogalē notiks ceturtais Saulgriežu jogas un mūzikas festivāls (+VIDEO) 15.06.2016 15:43

No 17. līdz 19. jūnijam, Siguldā,tiek aicināti jogas pazinēji, entuziasti, kā arī tie, kuri vēlas iepazīties ar jogu, lai piedzīvotu ceturto Saulgriežu jogas un mūzikas festivālu.

Festivāls piedāvā jogas nodarbības, meditācijas, meistarklases par veģetāru ēdienu gatavošanas noslēpumiem, sarunas par veselību, apzinātas dzīves svarīgām tēmām un vēdisko astroloģiju, iedvesmojošas mūzikas koncertus un Gongu nakti. Latvijā ieradīsies pasaulē atzīti jogas meistari no Čīles, Somijas, Zviedrijas, Krievijas, Lielbritānijas, Vācijas, kas dalīsies ar zināšanām un vismaz 15 gadus ilgo jogas pieredzi.

Jogas nometne “Atver savu radošumu dabas pilnbriedā“ SPA viesnīcā EZERI no 17-19.06.2016 10.06.2016 16:44

Laiks līdz Jāņiem ir dabas pilnbrieda laiks, tāpēc enerģētiski visspēcīgākais. Šajā laikā daba visā pilnībā dāvā mums pašu labāko: smaržas, krāsas un milzīgu plaukuma enerģiju, kuru mums tikai jāiemācās paņemt .
Mēs dzīvojam ļoti mainīgā un trauksmainā laikmetā, kur katra diena ir piepildīta ar steigu, stresu un neskaitāmu lēmumu pieņemšanu, kas ikvienu no mums iztukšo un nogurdina. Diemžēl tādas ir šī laika īpatnības, taču tās nenāk par labu mūsu veselībai. Un ir tikai viens veids, kā atjaunot spēkus un uzlādēt savu ķermeni, prātu un dvēseli ar enerģiju- doties pie dabas un caur dažādiem rituāliem iemantot mieru un harmoniju . Vislabāk to, protams, darīt pieredzējušu speciālistu vadībā, kuri jūs gaidīs no no 17-19.jūnijam gleznainajā SPA viesnīcā EZERI, kur šajā laikā norisināsies JOGAS nometne “Atver savu radošumu dabas pilnbriedā“.

Mazliet par dziedināšanos. 2.daļa 06.06.2016 17:07

Turpināsim iesākto Visaptverošās Dziedināšanās tēmu ar Hīrona piemēru. Manuprāt, stāsti ar arhetipisku pieskaņu šobrīd atveras jaunā spēkā un ir būtisks puzzles gabaliņš laikā, kad mums nepieciešams noticēt savas cilvēciskās evolūcijas nākamajai pakāpei -dievišķumam un savas patiesās būtības milzīgajam mērogam.

Dzīvot arhetipiski, dzīvot maģiski 01.06.2016 17:08

Agrāk vai vēlāk, ātrāk vai lēnāk, bet esam nonākuši pie atklāsmes, ka galvenais iedvesmas avots sev esam tikai paši. Jā, protams, ir daudz aizraujošu, brīnišķīgu,pacilājošu, iedvesmojošu lietu, situāciju,cilvēku, dabas davānu, bet dziļāk tajā paskatoties, atklājam, ka nekas ārpusē tomēr nespēj tik dziļi mūs aizraut, kā mēs paši sevi. Ir situācijas, kad patiešām tas, ko dēvējam par ārpasauli, mūs sapurina, izsit no bedres, paņem pie rociņas utml, bet tik un tā -mēs tiekam vesti un IEPAZĪSTINĀTI paši ar sevi kā visa, tai skaitā IEDVESMAS veidošanu sevī. Katrā ziņā tie, kuri sevi audzina par MEISTARIEM, zina un iet uz to.

Saulgriežu Jogas festivāls 2016 – pasaules jogas praktiķi, mūziķi no Austrālijas un iedvesmojošā GONGU NAKTS 27.05.2016 06:30

Jau ceturto gadu kvalitatīvas dzīves cienītājiem ir iespēja tikties Saulgriežu jogas un mūzikas festivālā. Laikā, kad saules enerģijas spēks ir visizteiktākais, no 17. līdz 19.jūnijam, vienkopus pulcējas jogas praktiķi, meistari, entuziasti, kā arī tie,kas vēlas iepazīties ar jogu, lai piedzīvotu intensīvu un enerģētiski spēcīgu notikumu, gūstot jaunu pieredzi un zināšanas.

Skaista un starojoša arī savā kāzu dienā jeb ko sniedz joga un meditācija 13.10.2015 17:44

Līdz kāzām palikusi vairs tikai nedēļa, taču darāmā joprojām netrūkst? Neskrieniet pa galvu, pa kaklu, lai visu paspētu. Palūdziet palīdzību savām uzticamajām draudzenēm vai tuvākajiem radiem - viņi noteikti neatteiks. Bet pati nedēļu pirms kāzām atliciniet sev. Jūs taču gribat savā kāzu dienā izskatīties skaista un starojoša?

Ko darīt, lai izvairītos no sāpēm mugurā un locītavās 22.01.2015 12:45

Nevēlaties ar gadiem iegūt problēmas ar mugurkaulu un locītavām? Izpildiet stiepšanās vingrinājumus!

Grāmatas “Joga ikvienam” prezentācija 19.11.2014 15:46

Apgāds “Jumava” ielūdz Jūs uz Viktorijas Vudholas un Džonatana Setina grāmatas “Joga ikvienam” prezentāciju.

Kas ir čakras 19.08.2014 21:12

Uzzini, kas hindusima un jogas psiholoģijā ir čakras. Kā arī, izmēģini meditāciju, lai sasniegtu svētlaimes sajūtu.

Joga – vingrinājumi iesācējiem (8) 02.04.2011 23:58

Joga – tā ir sena zinātne par pilnīgu ķermeņa un gara harmoniju. Joga palīdz harmonizēt prātu, ķermeni un garu, sniedzot vienotības sajūtu ar Visumu. Tātad joga nozīmē sevis kā ķermeņa, gara un intelekta attīstīšana.