Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:358, Did:0, useCase: 3


25. janvāra dienas akmens- DŪMAKAINAIS KVARCS

Redakcija
Redakcija

Iepazīsti dienas enerģētiskās tendences un uzzini, ko vēstī Kristālu kalendārs un kā var palīdzēt konkrētās dienas akmens. Pie kam, lai gūtu pozitīvu dienas akmens ietekmi, nemaz nav nepieciešams, lai tas būtu jūsu īpašumā, pietiks, ja lūkosieties uz akmens attēlu. Pirmais cilvēka kontakts ar akmeni notiek caur skatienu, tāpat kā pirmās apzinātās informācijas enerģētiskās plūsmas cilvēkā nokļūst caur acīm.

Dienas akmens- DŪMAKAINAIS KVARCS

Diena aicinās koncentrēties uz vienu vai vairākiem mērķiem, būt uzmanīgiem un veikt visu kvalitatīvi. Kaut gan sadrumstaloties uz daudz sīkiem darbiņiem nav pareizi. Neķeriet visu pēc kārtas, cenšoties vienā dienā paveikt visas nedēļas darāmo.

Saglabāja izplatījuma lenīgums un pretestība. Tāpēc nav vērts radīt spriedzi ar savu cenšanos par katru cenu izsisties.

spriedzi radīt turpina komunikācijas sarežģījumi. Dažādu cilvēku vektoru virzieni nesakrīt, tāpēc grūti vienam otru sadzirdēt un saprast. Brīžiem pat var šķist, ka sarunu biedrs tevi saprot, bet tad izrādās, ka tomēr nē.

DŪMAKAINAIS KVARCS iezemēs un ļaus saprast visas dienas laikā iegūtās pieredzes.

Speciāli portālam epadomi.lv
Kristāla enerģiju meistareTatjana Fomičeva