Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:358, Did:0, useCase: 3


4. jūlija dienas veiksmes akmens- ŠERLS

Iepazīsti dienas enerģētiskās tendences un uzzini, ko vēstī Kristālu kalendārs un kā var palīdzēt konkrētās dienas akmens. Pie kam, lai gūtu pozitīvu dienas akmens ietekmi, nemaz nav nepieciešams, lai tas būtu jūsu īpašumā, pietiks, ja lūkosieties uz akmens attēlu. Pirmais cilvēka kontakts ar akmeni notiek caur skatienu, tāpat kā pirmās apzinātās informācijas enerģētiskās plūsmas cilvēkā nokļūst caur acīm.

Dienas akmens- ŠERLS

Melnās krāsas akmeņi prasās tad, kad iestājas pāreja uz jaunu enerģētisko līmeni. ŠERLS ir ļoti spēcīgs akmens tieši ar savām transformējošām īpašībām.

Vakar morions iezīmēja problēmas, parādīja neatbilstības un ļāva uz tām paraudzīties bez panikas un bailēm. Bet šodien kopā ar ŠERLU varam sākt savest visu kārtībā. Trauksmes sajūta var palikt, taču ŠERLS ir labs aizstāvis un sargs, daudzas enerģijas tas transformēs gudrā, nevis uzbrūkošā uztverē.

Pienākumi un atbildība kopā ar ŠERLU izpaudīsies fokusā un to, kas darāms pirmām kārtām. Un visi pamanīs savas pārērtību zonas. Kļūs skaidras arī problēmas un uzdevumi to risināšanā.

Diena var testēt pretsparu sliktām ziņām, kas nāk no ārpasaules, kā arī parādīt savu balansējošo enerģiju, kas palīdz paraudzīties uz savu personīgo stabilitāti un noturību. ŠERLS māca pieņemt atbalstu un rēķināties ar savu situācijas redzējumu.

Naktī no svētdienas uz pirmdienu atnākušas jūtīgas elektromagnētiskās plūsmas. ŠERLS padarīs maigāku to iedarbību. 🙂

https://www.facebook.com/kristallos...

Speciāli portālam epadomi.lv
Kristāla enerģiju meistareTatjana Fomičeva