Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:287, Did:0, useCase: 0


9 pazīmes, kas liecina, ka sieviete grasās šķirties

Redakcija
Redakcija

Sievietes pacietība un mīlestība dažkārt izbeidzas un tad ierasto “es tevi dievinu” aizstāj “ardievu, mīļais”. Iemesls tik straujām garastāvokļa izmaiņām ne vienmēr saistīts ar sāncenša parādīšanos. Kā savlaicīgi saprast, ka mīļotā gatava tevi pamest uz visiem laikiem, stāsta psiholoģe Anna Hnikina.

Provokācijas

Kad sieviete apzinās, ka pienācis laiks šķirties, viņa arī lieliski saprot, ka gaidāma sarežģīta saruna. Protams, gribētos vienkārši piecelties un aiziet bez īpašuma dalīšanas, asarām un pārmetumiem.

Uz šī fona daudzas sievietes apzināti un dažas neapzināti sāk provocēt strīdus. Ja kādā no šiem konfliktiem vīrietis nesavaldīsies un varbūt pat kļūs vardarbīgs, būs vieglāk sapakot koferi un izmest viņu no mājas vai aiziet pašai. Tas ir sava veida likumīgs un īsākais veids, kā atbrīvoties no apnikušām attiecībām.

Garlaicība

Garlaicība, kuru var pamanīt, ir vēl viena slikta zīme. Vispirms sievietei pazūd uguntiņa acīs. Var mēģināt viņu “pamodināt”, bet, ja neiedarbojas ne ziedi, ne maigi vārdi un apskāvieni vai citāda uzmanības izrādīšana, droši vien ir jau pavisam slikti.

Ja pēkšņi viņai acīs atkal parādās uguntiņas un tās nav vērstas uz vīru, iespējams, ka sieviete drīz aizies arī fiziski (iekšēji viņa jau ir ar vienu kāju aiz durvīm).

Tu traucē

24 stundas diennaktī septiņas dienas nedēļā jums kopā ir slikti. Pats interesantākais, ka vīrietis bieži vien šo noskaņu neuztver. Pat tad, kad sieviete viņam to atklāti paziņo: "Es tagad pasēdēšu ar draudzenēm, bet tu netraucē mūs, dārgais."

Nav kopīgu plānu

Sieviete tā grib pateikt: “ar tevi es negribu”, “man ar tevi nav interesanti”. Protams, gadās, ka jau no paša sākuma viņam patīk smaiļošana ar kajakiem, bet viņai - dienām sauļoties pludmalē un iepirkties. Tas nenozīmē, ka steidzami jāpievēršas partnera vai partneres hobijiem. Galvenais, ka pēc smaiļošanas un pludmales cilvēki tomēr apvienojas kādai kopīgai nodarbei, izņemot seksu. Piemēram, viņiem patīk kopā darboties dārzā. Lieliski! Jūs varat atrast laiku un iespēju vispirms atpūsties atbilstoši katra interesēm, un tad satikties dārzā. Bet, ja viņam un viņai ir tikai savas intereses - tas ir bīstams simptoms.

Uzvedības maiņa

Tu ievēro, ka mainījies veids, kā viņa ar tevi komunicē. Intonācijās pazūd cieņa un rūpes, to vietā nāk nevērība, familiaritāte un atsvešinātība.

Sieviete tevi “netur”

Sieviete, kura zaudē interesi par tevi, sāk pārraut ierastās saites: kur kopā doties, gulēt vienā gultā, pastaigāties - tas viss viņai vairs nav vajadzīgs. Turklāt kad tu dodies satikties ar draugiem, makšķerēt u.tml., viņa nereaģē ar ierasto frāzi: “Kur tad tu tā sataisījies?” Nav iebildumu vai pārmetumu, tā vietā otrā pusīte palīdz salikt ceļasomu.

Tiesa, tā ne vienmēr ir slikta zīme. Dažreiz šāda izturēšanās liecina par brieduma iestāšanos, kad cilvēks kļūst par individualitāti un sāk izprast personiskās telpas un vientulības vērtību. Parasti tas notiek tuvāk 40 gadiem un ne vienmēr nozīmē attiecību pārtraukšanu.

Tuvības trūkums

Trūkst vēlmes un intereses par tuvību. Sieviete neizrāda iniciatīvu seksā, turklāt atsaka vīrieša iniciatīvai: “esmu nogurusi”, “man sāp galva” utt. Tas nebūt nenozīmē, ka viņai ir kāds cits, tas vienkārši liecina, ka tieši tevi viņa negrib. Tāds ilgstošs atteikums arī ir simptoms.

Interesanti, ka dažas sievietes var neatteikties nodarboties ar seksu, pat gribot pamest vīrieti. Kāpēc neizmantot patīkamu brīdi, it īpaši, ja šobrīd neviena cita nav? Vēl vairāk - daži šķirti pāri turpina intīmās attiecības.

Viņu neinteresē tavas lietas

Sievietei nav svarīgi, vai tavi krekli ir tīri, vai esi paēdis, viņa pat nepienāk, kad pēc darba esi pārradies mājās, lai noskūpstītu. Visi šie sīkumi, kas attiecību sākumā šķiet dabiski, pēc 5-7-20 dzīves gadiem kopā patiesībā uz daudz ko norāda.

Pamešana bez citiem simptomiem

Ja pāris pēc nerakstītas savstarpējas vienošanās ilgu laiku dzīvo bez tādiem vienojošiem momentiem (pieņemsim, ka tā viņiem ir ērti) kā aprakstīts iepriekš, tad, protams, iespējams, ka kādu dienu “bez redzama iemesla” sieviete sasaiņo savas mantas un vienkārši aiziet vai piedāvā tev doties prom.

Patiesībā tāda situācija nevar būt bez simptomiem. Izskaidrojums, visticamāk, ir tāds, ka tu vai nu esi samierinājies vai apzināti nevēlies pamanīt acīmredzamo. Būtu naivi gadiem ilgi dzīvot kopā ar cilvēku bez dvēseles siltuma, līdzdalības viņa dzīvē un domāt, ka tas abus apmierina.

Visi iepriekš minētie punkti tikai kompleksā norāda uz šķiršanās draudiem, jo patiesībā sieviete aiziet tikai tad, kad viņa patiešām pieceļas un atvadās. Ja pamani kādu no šīm pazīmēm (vai pat visas), bet sieviete joprojām paliek ar tevi - tas nozīmē, ka viss vēl nav zaudēts, tu joprojām vari kaut ko darīt, lai viņa paliktu arī turpmāk.