Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:287, Did:0, useCase: 3


Kas jāzina katrai sievietei par vīrieti. Noslēpumi par vīriešiem un seksu (5.daļa)

Lielisks sekss nozīmē ne tikai izzināt partnera ķermeni, bet arī sniegt otram to, pēc kā viņš alkst, un dalīties ar savām emocijām, pilnībā ļaujoties izjūtām, taču tas nekad nebūs tik baudāms, ja starp diviem cilvēkiem nepastāvēs kaisle, spēcīgas simpātijas, cieņa un sapratne, kas tiek izpaustas gan kā no viena, tā otra partnera. To visu apvienojot jūtu virpulī, ikkatra reize kļūs arvien kaislīgāka un tīkamāka.

Iepriekšējā rakstā minējām dažus attiecību speciālistes Barbaras De Endželisas minētos faktus par vīriešiem un viņu izpratni par seksu, šajā iepazīstināsim ar pārējiem būtiskākajiem apgalvojumiem:

Vīriešiem patīk sievietes sniegtais orālais sekss

Autores skatījumā svarīgi ir nevis paša fakta zināšana, bet sapratne, kāpēc tas tā ir, taču dažām sievietēm dažādu iemeslu dēļ nepatīk sniegt orālo seksu, uzskatot to par netīru un netīkamu procesu, jo īpaši tādēļ, ka tā ir ķermeņa daļa, kas tiek izmantota urinēšanai. Vīrietim dzimumloceklis ir ne tikai īpaši jūtīga ķermeņa daļa, bet arī viegli ievainojama. Patiesībā partnera orālās mīlestības būtība ir viņa visvairāk ievainojamās vietas mīlēšana. Kā stāsta attiecību speciāliste, tā iemieso viņa vīrišķību, spēka izjūtu un identitāti, turklāt atšķirībā no sievietēm, vīrieša uzbudināmība ir acīm manāma. Vīriešiem orālais sekss patīk ne tikai tāpēc, ka tas ir ļoti patīkami, viņiem tas patīk tāpēc, ka tad viņi jūtas ļoti atzīti un pieņemti, taču, lai sniegtu vīrietim patiesu baudu, ir jāzina, kā viņam to patiktu saņemt, tādēļ attiecību speciāliste grāmatā atklāj biežākās vīriešu sūdzības. Protams, nav viegli piemērot katru kustību un pieskārienu tā, lai "trāpītu desmitniekā", taču novērojot partnera reakciju uz to, vairāk iepazīstot viņa ķermeni un ļaujoties kaislei, ir iespējams pakāpeniski piemēroties savam partnerim.

Katram vīrietim var patikt kas cits, bet vairumam vīriešu vairāk patikas sagādā viņa dzimumlocekļa glaudīšana, laizīšana, sievietes lūpu pieskārienu jušana, nevis vienkārša sūkšana. Pārāk spēcīga dzimumlocekļa sūkšana jeb sūkāšana var izraisīt tikai pretēju rezultātu. Vairumam vīriešu arī nepatīk, ja gar viņa dzimumlocekli berzējas ar zobiem, kā arī tas, ka orālo seksu sievietes sniedz pilnīgā klusumā. Vīrietis atzinīgi uztvers kādus viņam veltītus mīļus vārdus, ja vien tas nepārvērtīsies garā runā, novēršoties no sajūtu izbaudīšanas. Viņš būs sajūsmā, ja viņa partnere, sniedzot vīrietim orālo seksu, neslēps savu baudu, jo arī sieviete to noteikti vēlētos saņemt, zinot, ka vīrietim orālā seksa sniegšana ir tīkama. Sievietei nevajadzētu aizmirst arī par vīrieša pārējo ķermeni, nepievēršoties vien viņa dzimumloceklim, bet apmīļojot arī citas viņa ķermeņa daļas.

Ja reiz orālā seksa noslēgumā vīrietim tuvojas ejakulācija, viņš visticamāk nevēlētos redzēt, kā sieviete tūlīt pēc tam izspļauj viņa sēklu kā kaut ko ļoti netīkamu. Kā stāsta autore, tas vīrietim liek justies atgrūstam ļoti zīmīgā veidā, it kā sieviete izspļautu viņa būtību un negribētu viņu pieņemt, sniedzot orālo seksu pret pašas gribu.
Lielākoties no sēklas norīšanas sievietes atvaira tās neparastā garša. kuras garša un kvalitāte ataino vīrieša ķermeņa veselības stāvokli. To garšu un konsistenci lielā mērā ietekmē zāles, alkohols, stress un pārmaiņas ēdienkartē. Vairākas dienas dzerot, piemēram, ananāsu sulu, sēklas garša kļūs salda, bet lietojot daudz rūgta šķidruma, piemēram, kafiju vai alkoholu, sēkla iegūs rūgtenu garšu. Ja sēklas garša kļūst īpaši netīkama, attiecību speciāliste iesaka parunāt ar partneri par iespējamām izmainām viņa ēdienkartē.

Barbara De Endželisa uzsver, ka, iespējams būs reizes, kad sievietei patiks tā apmīļot savu partneri un reizes, kad ne, turklāt tas atkarīgs no abu savstarpējo attiecību un jūtu dziļuma.

Kāpēc vairums vīriešu pēc seksa kļūst tik nepieejami

Gadījumos, kad sieviete ir mīlējusies ar kādu, kuru maz pazīst un kurš viņu nemīl, izskaidrojums ir vienkāršs- viņš ir saņēmis to, ko vēlējies, un vairāk viņam nekas no šīs sievietes nav vajadzīgs, taču, ja tā notiek ar mīlošu cilvēku, izskaidrojums ir cits. Kad vīrietis pēc seksa atvairās no sievietes, viņš noslēdzas sevī, lai mēģinātu atgūt kontroli pār sevi, jo orgasma laikā to ir zaudējis, bet kā autore skaidro, vīrietim, lai viņš justos stiprs, ir svarīgi pār sevi valdīt. Kontrolētā izturēšanās vīrietim dod spēku, kuru viņi saista ar panākumiem dzīvē, un pasargā no novērtējuma, kas varētu atklāt viņu neatbilstību un nepiemērotību.

Attiecību speciāliste iesaka rast kompromisu, vienojoties par noslēgumu, kas apmierina abus, un mudina parunāt ar partneri par to, jo iespējams, ka vīrietis pats var pat neapzināties, ka viņš pēc seksa mēdz noslēgties.

Vīriešus uzbudina vizuālie stimuli

Vairums sieviešu dominē verbālā uztvere, turpretī vīrieši ir orientēti uz vizuālo uztveri, tādēļ sievietes izskats ļoti ietekmē viņas partnera iekāri, tādēļ attiecību speciāliste Barbara De Endželisa uzsver, ka sievietei ir svarīgi rūpēties par savu izskatu, lai iekvēlinātu vīrieti. Protams sievietes var uzskatīt, ka viņu vīrieši viņas mīl tādas, kādas viņas ir arī tad, ja atstāj savu izskatu novārtā, taču jāatzīst, ka partneris viņas iekāros vairāk, ja sievietes izskats viņam būs pēc viņa prāta. Tas ir būtisks iemesls apģērba izvēlē ievērot ne tikai savas, bet arī partnera vēlmes un gaumi. Tas gan nenozīmē, ka vienmēr būtu jāpiepilda vīrieša vizuālā fantāzija, taču noteikti ir iespējams atrast zelta vidusceļu, kas patiktu abiem. Varētu piebilst, ka ne vien apģērbam ir nozīme sievietes kopēja izskatā, bet arī frizūrai un sakoptam ķermenim, turklāt ar dekoratīvo kosmētiku nevajadzētu pārspīlēt.

Problēma rodas, kad vīrieša skatiens uz citu sievieti tiek iztulkots kā emocionāla interese, nesaprotot, ka patiesībā tā ir tikai vizuāla interese. Uz citām sievietēm vīrietis skatās nevis tāpēc, ka nemīl savu sievieti, bet tāpēc, ka viņas vīrieti vizuāli stimulē un domājot, ka vīrietis tā neskatītos, ja mīlētu, viņš var uzskatīt, ka partnerei piemīt nesaprātīgi īpašnieciskas tieksmes. Daiļu seju un augumu ievērošana ir dabiska vairumam vīriešu, kamēr vien viņi ievēro un apbrīno arī savu partneri, taču Barbara De Endželisa atgādina, ja vīrietis uzsāk flirtu ar citu sievieti vai raida viņai manāmus, koķetējošus skatienus, tā ir necienīga izturēšanās, kas atstāj ļoti postošu ietekmi uz attiecībām.

Ja parasti ir ierasts mīlēties tumsā, Barbara De Endželisa iesaka pamēģināt atstāt iedegtu spuldzi vai istabu apgaismot ar svecēm, jo vīrieti gultā uzbudina tas, ko viņš redz. Viņa acis ciešā vizuālā kontaktā nomēros visu sievietes augumu.

Turpinājums sekos.