Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource44 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource44), Fid:9, Did:0, useCase: 0Rīgas svētkos pilsētniekus priecēs Laimas Mīlestības vēstniecība

Redakcija
Redakcija

Šo sestdien un svētdien, 15. un 16.augustā, Rīgas svētku ietvaros Laima aicina pilsētniekus un Rīgas viesus uz Laimas Mīlestības vēstniecību, kas atradīsies Esplanādē, kur katru svētku dienu jau no plkst. 10:00 līdz 22:00 risināsies pasākums “Laima – saldākā Rīgas iemītniece”. Laimas Mīlestības vēstniecībā apmeklētāji varēs iejusties īpašā retro atmosfērā, baudot Laimas šokolādes meistaru labākos darinājumus un iztēlojoties Rīgu visu Laimas 145 gadu pastāvēšanas laikā.

Pasākuma laikā abu dienu garumā apmeklētāji varēs bez maksas sūtīt Mīlestības pilnas vēstules un pastkartes saviem mīļajiem. No plkst. 10:00 līdz plkst. 13:00 norisināsies īpašs pasākums bērniem, kura laikā būs iespēja saiņot šokolādes tāfelītes, bet no plkst. 13:00 līdz plkst. 18:00 apmeklētāji varēs apgūt kaligrāfijas mākslas pamatus, iemēģinot roku kopā ar profesionāliem kaligrāfiem.

“Rīgas svētki mums ir īpašs notikums. Laima šogad svin savu 145 gadu jubileju un visu šo laiku Laima ir bijusi un turpina būt rīdzinieku dzīves priecīgo un svarīgo mirkļu līdzgaitniece. Vienlaikus ar Rīgu, Laima ir augusi kopā ar vairākām Latvijas iedzīvotāju paaudzēm un pieredzējusi būtiskas vēstures pārmaiņas. Rīga patiesi ir Laimas pilsēta un Laimai ir gods būt par Rīgas šokolādes garšu. Šo sestdien būsim priecīgi sveikt pilsētniekus Laimas Mīlestības vēstniecībā Esplanādē,” Dana Erciņa-Užāne, “NP Foods” Komunikācijas direktore.

Kā jau ierasts, Laimas Mīlestības vēstniecībā darbosies kafejnīca, kurā varēs iegādāties un nobaudīt Laimas saldumus – šokolādi, kūciņas un citus gardumus, kā arī lielisku kafiju un kafijas dzērienus, ko gatavojuši Rīgas labākie baristas – bārmeņi, kas specializējušies kafijas tipa dzērienu sagatavošanā un pasniegšanā.

Laima ir atpazīstamākais saldumu zīmols Baltijā, kas apvieno visas Latvijas saldumu rūpniecības vēsturi vairāku gadsimtu garumā un šogad atzīmē 145 gadu jubileju. Šobrīd Laima ir vienīgais šokolādes ražotājs Baltijas valstīs, kas izvērsis eksportu vairāk nekā 37 pasaules valstīs – ASV, Kanādā, Ķīnā, Izraēlā, Lielbritānijā, Īrijā, Krievijā, Baltkrievijā, Azerbaidžānā, Kazahstānā un Turkmenistānā. Eksporta apjomi kopumā veido 15% no saražotās produkcijas.