Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:364, Did:0, useCase: 0

epadomi/Tava virtuve/Epadomi TV/Arhīvs/Reklāma

SKANI izdot jaunu Imanta Kalniņa simfoniskās mūzikas albumu

Redakcija
Redakcija

Nacionālā ierakstu kompānija SKANI šodien laiž klajā Imanta Kalniņa simfoniskās mūzikas albumu, kas ierakstīts sadarbībā ar Liepājas Simfonisko orķestri (LSO) . Šis ir jau trešais albums, kas tapis SKANI sadarbībā ar Liepājas Simfonisko orķestri un kopumā 18 albums, ko izdevis SKANI, kopš izdevniecības dibināšanas 2014.gadā.

Jaunais albums jau šobrīd pieejams ierakstu tirdzniecības vietās Latvijā un ārvalstīs, ka arī lejuplāžu un straumējumu veidā visās legālajās mūzikas platformās.

“Šis ir pirmais kompānijas izdotais dubultalbums, par ko esam ļoti gandarīti. Līdz šim , sadarbībā ar LSO izdoti trīs albumi. Pērn tika ierakstīts kritiķu ļoti augsti novērtētais Lūcijas Garūtas klavierkoncerts, bet 2015.gadā klausītāju tik ļoti iemīļotā Imanta Kalniņa 4.simfonijas un čella koncerts. Šoreiz klāstu papildinām ar pasaules pirmieskaņojumiem – 7. simfoniju, Obojas koncertu ar Pētera Endzeļa solo, simfonisko miniatūru “Santakrusa” diriģenta Māra Sirmā interpretācijās un gluži jaunu 5.simfonijas lasījumu, kuru diriģē Atvars Lakstīgala. Jāatzīst, ka LSO ir ne tikai senākais orķestris Baltijas valstīs, bet veic arī visvairāk ierakstu, sasniedzot klausītājus tālu pasaulē, " skaidro SKANI izpildproducents Egīls Šēfers.

Šis rudens izdevniecībai ir īpaši ražens – pagājušā nedēļā dienasgaismu ieraudzīja “Čello Cēsis: Festivāla izlase”, kas tapa sadarbībā ar Koncertzāli “Cēsis”, bet jau jaunnedēļ klajā tiks laists kamerorķestra Sinfonietta Rīga ieskaņotais Jāņa Ivanova simfoniju ieraksts.

SKANI ir vienīgā mūzikas izdevniecība Latvijā ar plašu starptautisku izplatītāju tīklu. Pateicoties sadarbībai ar partneriem ASV, Nīderlandē un Lielbritānijā, SKANI izdotie latviešu mūzikas CD nonāk tirdzniecībā 80 pasaules valstīs, kā arī visās digitālās mūzikas platfromās kā Spotify, iTunes, Amazon Prime un citās. Pērn SKANI albumi sasniedza 35 000 lausītāju lielu auditoriju, šogad šis skaits pārsniegs 40 000. SKANI ir Latvijas Mūzikas Informācijas centra zīmols, kas darbojas pateicoties VKKF un Kultūras Ministrijas atbalstam.

albums pieejams: Imants Kalnins: Symphonies Nos. 5 & 7, Oboe...

Izrāžu videofragmenti vairākVideointervijas vairāk