Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:364, Did:0, useCase: 0

epadomi/Tava virtuve/Epadomi TV/Arhīvs/Reklāma

Nākamā lapa

Imanta Ziedoņa muzejs aicina baudīt albuma “Visas taisnības” vinila šarmu 12.09.2018 09:31

Vasaras izskaņā Imanta Ziedoņa muzeja projekts Visas Taisnības vinila plates formātā izdevis albumu “Visas taisnības”, kurā Raimonda Paula septiņdesmitajos gados komponētās dziesmas ar Imanta Ziedoņa vārdiem skan 21. gadsimta aranžijās. To autori ir Raimonds Gusarevs un DJ Monsta, dziesmas ieskaņojuši Renārs Kaupers, Goran Gora, Māra Upmane-Holšteine, Jānis Strapcāns, Elizabete Vētra un reperis Edavārdi.

Tapuši 16 skaņdarbi, kas palīdzēs grūtības nonākušajiem mūziķiem 22.08.2018 08:51

Aizvadītajā nedēļā notikušajā “Fonda Līdzskaņa” radošajā nometnē radīti 16 skaņdarbi, kas pildīs svarīgu misiju – atbalstīs mūziķus, kuri ir devuši nozīmīgu pienesumu Latvijas mūzikas nozarei, bet saskarušies ar nopietnām veselības vai sadzīviskām problēmām. Šī mērķa vārdā vienuviet pulcējās ap 50 Latvijas mūziķu, četrās dienās radot veselu albumu ar jaunām dziesmām.

Ar grupas “Ducele” uzstāšanos prezentē grāmatu "100 vispopulārākās latviešu dziesmas" 21.08.2018 12:03

Vakar, Rīgas svētku ietvaros Vērmanes dārzā tika atvērta jaunā nošu grāmata “100 vispopulārākās latviešu dziesmas, 1. daļa”. Dziesmas kopā ar skatītājiem un klausītājiem izdziedāja arvien lielāku popularitāti gūstošā latviešu ekoloģiskās mūzikas grupa “Ducele”, kas īpaši šim gadījumam par godu, savā programmā bija iekļāvuši arī vairākas šajā grāmatā atrodamās dziesmas, tostarp “Seši mazi bundzinieki” un “Kur tu teci”.

Grupa “Ducele” atvērs nošu grāmatu “100 vispopulārākās latviešu dziesmas” 17.08.2018 16:47

Rīgas svētku ietvaros, 18. un 19. augustā, Vērmanes dārzā tiks atvērta ikgadējā “Grāmatu iela” uz kuras arī šogad atradīsies "Izdevniecība MicRec" stends, kur būs atrodamas visas 15 līdz šim brīdim izdotās latviešu dziesmu nošu grāmatas. Īpašas nošu grāmatas izdotas Raimondam Paulam, Mārtiņam Freimanim, Uldim Marhilevičam, Guntaram Račam, Laurim Reinikam un grupām Prāta vētra, un Līvi. MicRec grāmatu plauktā atradīsiet arī 2017. gada vispieprasītāko grāmatu Latvijā - Guntara Rača dzejoļu grāmatu “365”. Apmeklētājiem būs iespēja satikt arī pašu autoru un iegūt autogrāfu.

Grupa “Triānas Parks” izdod jaunu albumu un izziņo koncertus 09.08.2018 14:36

Viena no spilgtākajām Latvijas grupām „Triānas Parks“, starptautiski pazīstama kā „Triana Park“ 28.aprīlī izdeva savu jaunāko studijas albumu „Alive“. Albums nāk ārā ar singlu “Domas” un tajā ir apkopotas 13 oriģinālkompozīcijas – no tām arī singli "Line" un "Home". Līdz ar jaunā albuma izdošanu, grupa izziņo koncerttūri, kas notiks šī gada rudenī. Viena no koncerttūres pieturvietām ir jaunā koncertzāle „Valmiera“, kurā grupa koncertēs 28.septembrī, bet 10.oktobrī „H2o Aisteres zālē“, Rīgā.

Latvijas mūziķi radīs skaņdarbus labdarības vārdā 07.08.2018 14:09

No 13. līdz 17. augustam, Iecavas novada "Melnmeķos" notiks "Fonda Līdzskaņa" radošā nometne, kurā piedalīsies ap 50 Latvijas mūziķu. Šajās četrās dienās viņi radīs jaunus skaņdarbus, par kuriem gūtie ienākumi tiks veltīti grūtībās nonākušajiem mūziķiem. To veidošanā piedalīsies Atis Zviedris, Edgars Rakovskis, Kārlis Būmeisters, Elizabete Vētra, Andrejs Osokins, Katrīna Gupalo, Kārlis Auzāns, Arstarulsmirus, Katrīna un Laima Dimantas, Rūta Dūduma, Ira Krauja un citi.

Raimonds Tiguls Likteņdārzam veltījis trīsdaļīgu jaundarbu “Horizonts” 28.07.2018 12:05

11. augustā plkst. 19.00 Likteņdārzā notiks krāšņs koncerts par godu 10 gadiem, kopš uzsākts Likteņdārza projekts, un kā īpašs veltījums Latvijas simtgadei. Komponists un instrumentālists Raimonds Tiguls ir radījis trīsdaļīgu jaundarbu “Horizonts” kā veltījumu Likteņdārzam. Kopā ar Latvijas Nacionālo simfonisko orķestri, Rīgas Doma zēnu kori un diriģentu Andri Pogu viņš to pirmatskaņos Likteņdārza jubilejas koncertā 11. augustā Likteņdārzā.

Raimonds Pauls savu jauno albumu velta Dziesmu svētkiem 07.07.2018 17:45

Šonedēļ limitētā daudzumā, tikai 400 CD kopijās, nācis klajā jaunākais Maestro Raimonda Paula dziesmu un skaņdarbu ieraksts “Dziedāšanas svētki koncertzālē “Lielais dzintars””, kura ierakstā piedalījušies VAK “Latvija” diriģenta Māra Sirmā vadībā, “Liepājas Simfoniskais orķestris”, solisti un instrumentālisti. Ieraksts veikts šī gada 16. martā, koncertzālē “Lielais dzintars”, Liepājā.

100 vispopulārākās latviešu dziesmas vienā nošu grāmatā! 05.07.2018 17:50

Atzīmējot Latvijas valsts simtgadi, Izdevniecība MicRec centusies apzināt un apkopot vienā nošu grāmatā tās dziesmas, kuras latviešiem bijušas nozīmīgas jau tad, kad valsts tika dibināta, un ir nozīmīgas arī tagad, kad svinam svētkus.

Izdota Eduarda Rozenštrauha populārāko dziesmu nošu grāmata 04.07.2018 11:04

Leģendārais un tautā ļoti mīlētais latviešu dziesminieks Eduards Rozenštrauhs ir dzimis 1918. gada 13. augustā, neilgi pirms Latvijas valsts pasludināšanas, šī paša gada novembrī. Atzīmējot leģendārā dziesmu autora un izpildītāja simtgadi, klajā nākusi Rozenštrauha 30 populārāko dziesmu nošu grāmata. Grāmata, un jau pirms neilga laika izdotā dziesmu CD izlase, būs pieejami arī gaidāmajos komponista lielās jubilejas dižkoncertos, kuri augustā norisināsies Tukumā, Bauskā, Dzintaros, Jēkabpilī un Alūksnē.

Nacionālajā digitālajā bibliotēkā tapusi “Dziesmu svētku krātuve” 03.07.2018 19:55

Sagaidot XXVI Vispārējos latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkus, Latvijas Nacionālajā digitālajā bibliotēkā ir izveidota jauna digitālā kolekcija “Dziesmu svētku krātuve” https://dziesmusvetki.lndb.lv. Tajā apkopoti daudzveidīgi materiāli par Vispārējo latviešu Dziesmu un deju svētku vēsturi un attīstību laikā no svētku pirmsākumiem pirms 145 gadiem (1873. gadā) līdz pat mūsdienām. Kolekcija ir Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) un sadarbības partneru dāvana sabiedrībai Latvijas valsts simtgades Dziesmu un deju svētkos!

Grupa Laika Suns atgriežas ar jaunu dziesmu un video 03.07.2018 19:32

Pēc divu gadu klusēšanas grupa Laika Suns atgriežas pie klausītājiem ar jaunu dziesmu “Sitīsim Logus!”, kurai tapis arī video.

Pēdējos divus gadus Laika Suns pavadīja iekšējos meklējumos par to, ko nozīmē būt rokgrupai šajā gadsimtā. Ar daļēji rastu atbildi grupa atgriežas publiskā dzīvē ar jaunu dziesmu "Sitīsim Logus!" un izziņotu dalību vasaras mūzikas festivālos.

„Double Faced Eels” pārsteidz ar dziesmu „Atspulgs” latviešu valodā 03.07.2018 19:30

Grupa „Double Faced Eels” laiž klajā dziesmu „Atspulgs”, kas ir pārsteigums divu iemeslu dēļ — tā ir pirmā grupas dziesma latviešu valodā, kopš grupas solists ir Reinis Straume un Marka (Mārtiņš Gailītis) ieņēmis stabilu vietu aiz Reiņa kā ģitārists un grupas dziesmu producents. Otrs iemesls — dziesmā „Atspulgs” agrāk ierastās jaudīgās ģitāras nomaina elektroniskās un deju mūzikas elementi. Šis ir pirmais vēstnesis no grupas rudenī gaidāmā EP, dziesma digitālajās platformās pieejama gan latviešu, gan angļu valodā, tapušas arī divas klipa versijas.

Pasaules pirmatskaņojums programmā Geršvinam 120! 28.06.2018 12:25

28. jūnijā, 19.00, Rīgas Kongresu namā, festivāla ‘’ Rīgas Ritmi 2018’’ ietvaros Latvijas Radio bigbends kopā ar Šenelu Džonsu (Shenel Johns) sniegs juteklisku koncertu labākajās džeza noskaņās.

Līvi, Gruzdiņš, Reiniks, Andrejeva un citi svin albuma “Mans draugs – Mārtiņš Freimanis” izdošanu 13.06.2018 13:09

Vakar, draudzīgā un sirsnīgā atmosfērā tika atvērts Mārtiņa Freimaņa dziesmu albums “Mans draugs – Mārtiņš Freimanis”. Pasākumā piedalījās albuma veicinātāji no “Mārtiņa Freimaņa fonda”, izdevēju kompānijas “MicRec” pārstāvji un albuma dalībnieki, starp kuriem arī Aija Andrejeva, Lauris un Rūta Reiniki, Andris Kivičs, Arturs Gruzdiņš un grupa Refleksija, vairāku albuma dziesmu producents Gints Stankevičs, albuma izpildproducents Guntars Račs, mediju pārstāvji, kā arī vienkārši – Mārtiņa draugi. Priekšnesumu sniedza arī jelgavnieks Gatis Mūrnieks un dziedātāja Madara Grēgere, un saksofonists Zintis Žvarts. Pasākuma dalībnieki dalījās savos atmiņu stāstos, klausījās albuma ierakstus un ar aplausiem sagaidīja albumā iekļauto dziesmu akustiskos priekšnesumus, kurus sniedza Andris Kivičs, Arturs Gruzdiņš un Refleksija un Līvi – Ainars Virga un Jānis Buķelis.

Grupa "The Coco'nuts" izdod jaunu albumu “No Other Way Out” 12.06.2018 14:40

Pašmāju blūzroka, indī un alternatīvā džeza grupa “The Coco’nuts” laiž klajā otro studijas albumu “No Other Way Out”. Albums ir pieejams populārākajās mūzikas straumēšanas vietnēs un vēsta par attīstību caur grūtībām.

Zemessardzes orķestris rada dziesmu spēlfilmai "Bille" 11.06.2018 13:28

Pilnmetrāžas spēlfilmas „Bille” novembra svētku epizodes masu skatu filmēšanā piedalījās ne tikai vairāk kā simtu piecdesmit brīvprātīgie, dažādas studentu korporācijas, skautu organizācijas guntiņas, bet arī NBS Štāba bataljona Godasardzes rotas karavīri un LR Zemessardzes orķestris. Lai grima un kostīmu mākslinieki visus dalībniekus paspētu sapost sarežģītajai ainai, pirmie masu skatu aktieri filmēšanas laukumā ieradās jau pat četras stundas pirms filmēšanas sākuma. Tomēr filmas „Bille” filmēšanas laikā valdīja svētku sajūta,” atceras īpaši „Billei” veltītā marša autors, Latvijas Republikas Zemessardzes orķestra priekšnieks kapteinis Andis Karelis.

SKANI izdod albumu “Kamersimfonijas” 11.06.2018 12:50

Klajā nācis Nacionālās Ierakstu kompānijas SKANI nu jau 16 latviešu mūzikas albums "Kamersimfonijas". Ierakstā Valsts kamerorķestra "Sinfonietta Rīga" un diriģenta Normunda Šnē interpretācijā klausāmi Andra Dzenīša SIN(FONIETTA), Anitras Tumševicas Die Stimme un Lindas Leimanes Guesstimations pasaules pirmieskaņojumi.

Izdots veltījumu CD albums Mārtiņam Freimanim un viņa dziesmām. 01.06.2018 12:16

Atsaucoties kompānijas “MicRec” un “Mārtiņa Freimaņa Fonda” aktīvistu ierosinājumam, jau kopš pērnā gada rudens notika intensīvs darbs pie veltījumu albuma mūziķim un dzejniekam Mārtiņam Freimanim, kurš 33 gadu vecumā pameta šo pasauli, atstājot aiz sevis daudz lielisku dziesmu, dzejoļu un nepabeigtu ideju. Mārtiņš bija iedvesmojis daudzus, tāpēc arī albuma veidotājiem nebija liels pārsteigums, ka atsaucās tik daudz pazīstamu latviešu mūziķu, kuri vēlējās piedalīties veltījumu albuma tapšanā.

Raimonds Pauls, krāšņi ziedi un latviešu džezs Kristīnes Prauliņas albuma “Kontrasti” prezentācijā 29.05.2018 12:16

Vakar, 28. maijā, Rīgas Latviešu Biedrības namā norisinājās jaunās latviešu džeza dziedātājas Kristīnes Prauliņas jaunā albuma “Kontrasti” atvēršanas svinības. Pasākumu kuplināja visu albuma dziesmu mūzikas autors Maestro Raimonds Pauls, kurš kopīgi ar Kristīni un mūziķiem atskaņoja vairākas dziesmas no jaunā albuma.

Jubilāru pieminot. Andreja Lihtenberga dziesmu TOP10 22.05.2018 20:54

Lapmežciemam savulaik bija divas atpazīstamības – zvejnieku kolhozs «Selga» ar saviem darba panākumiem un slavenais estrādes ansamblis «Selga, kas darbojās šī kolhoza tolaik jaunajā un skaistajā kultūras namā, guva lielu popularitāti un pelnīja zvejnieku kolhozam labu naudu. Tā laika ansambļa solistam Andrejam Lihtenbergam šodien, 22. maijā būtu 80. dzimšanas diena.

Pianists Edgars Cīrulis uzsāk darbu pie inovatīva mūzikas albuma 18.05.2018 22:03

Jauns talantīgs latviešu pianists Edgars Cīrulis, kurš pērn pārvācies uz Dāniju, kopā ar līdzgaitniekiem no vairākām pasaules valstīm uzsāk darbu pie vēl nebijušā mākslas paveida — uz naratīvu balstītā mūzikas albuma. Projekts ar nosaukumu AISMA ir internacionāls ansamblis, kas atskaņo caurkomponētu svītu, balstītu uz Edgara rakstītu stāstu, un 15. maijā projektam tika palaista crowdsourcing jeb digitālā līdzekļu piesaistes kampaņa indiegogo.com vietnē: bit.ly/aismabook

Grupa "The Coco'nuts" piesaka jauno albumu ar singlu "Bruise on my knee" 17.05.2018 21:54

Gatavojoties otrā studijas albuma No Other Way Out iznākšanai šī gada 8. jūnijā, pašmāju muzikālā apvienība The Coco'nuts laiž klajā jaunu singlu Bruise on my knee. Singls būs pieejams iTunes, Spotify, SoundCloud un Bandcamp mūzikas straumēšanas vietnēs.

Dzejas un džeza projekts Klausies.Слушай.Listen prezentējis debijas albumu «17» 07.05.2018 07:11

Spoken word projekts Klausies.Слушай.Listen Starptautiskās Džeza dienas noslēgumā prezentējis debijas albumu «17» ar 15 kompozīcijām latviešu, krievu un angļu valodā. Albuma prezentācija notika 1. maijā Teātra bārā, bet gan albumā iekļautie skaņdarbi, gan arī citi stāsti tiks šovasar nospēlēti klausītājiem Rīgā, Ungurmuižā, Cēsīs un citur.

Noras Bumbieres dziesmu TOP10. Šovakar filmas "Nora" TV pirmizrāde 05.05.2018 11:20

Šodien, 21:25 LTV1 rādīs jauno filmu NORA par latviešu estrādes zelta balss īpašnieci, dažādās aptaujās par visu laiku labāko estrādes dziedātāju uzskatīto Noru Bumbieri. Dzimusi Jelgavā, bet 60. gadu beigās, talantīgo jaunieti ievērojis Maestro Raimonds Pauls un uzaicinājis dziedāt kopā ar viņa vadīto Rīgas estrādes orķestri. Vēlāk pārī ar Viktoru Lapčenoku top visu laiku labākais latviešu estrādes duets, kurš tieši ar Raimonda Paula dziesmām iegūst milzu popularitāti. Dziedātas arī Imanta Kalniņa, Zigmara Liepiņa radītās dziesmas. Nora Bumbiere mirusi 1994. gada 12. janvārī, bet 2012. gada 20. oktobrī pie Jelgavas kultūras nama atklāts Norai Bumbierei veltīts piemineklis. Nu radīta arī filma. Jauku skatīšanos!

1. maijā dzejas un džeza projekts Klausies.Слушай.Listen prezentēs debijas albumu ar nosaukumu «17» 27.04.2018 08:20

Projekts ar atmiņā paliekošu nosaukumu Klausies.Слушай.Listen izdod debijas albumu «17», tajā iekļaujot 15 kompozīcijas ar dzeju latviešu, krievu un angļu valodā un improvizēto džezu. Albuma prezentācija notiks 1. maijā plkst. 20.00 Teātra bārā, noslēdzot Starptautiskās Džeza dienas Latvijā svinības.

Pauls uztic jaunas dziesmas Rutulim. Vai nākamais “Lecam pa vecam”? 23.04.2018 13:57

23.aprīlī tiek publicēts Normunda Rutuļa jaunā albuma pirmais radio singls “Man nav žēl (dziesma par Ērikonkuli) ”, kuras melodijas autors ir Raimonds Pauls, bet vārdus sarakstījis Guntars Račs.
Viņu sadarbība turpinās ar jaunu dziesmu, kas ir pirmais vēstnesis jaunam 12 Raimonda Paula dziesmu albumam, kuras iedziedājis Normunds Rutulis. Stilistiski var vilkt paralēles ar pirms 15 gadiem izdoto superprojektu “Lecam pa vecam”, kas joprojām ir pieprasīts lustīgas latviešu mūzikas cienītāju vidū.

Daudz laimes jubilejā! Ievas Akurateres dziesmu T0P10 22.04.2018 18:38

Šodien, 22.aprīlī, pazīstamā rokmūziķe un dziesminiece Ieva Akuratere svinēs 60 gadu jubileju. To plašāk Ieva atzīmēs kopā ar vēl vienu šā pavasara gaviļnieku – komponistu Juri Kulakovu – koncertos „Jurim Kulakovam un Ievai Akuraterei – 60 / Gandrīz tautasdziesma”. Šodien piedāvājam atcerēties 10 no plašā Ievas dziedāto dziesmu klāsta. Tātad Ievas Akurateres dziesmu TOP10

Rokgrupa CanZone izdod fizisko albumu HIGH TIME un izziņo prezentācijas koncertus 20.04.2018 10:08

28. aprīlī ar koncertu bārā “Nemiers” pašmāju grupa “CanZone” svinēs sava pirmā mūzikas albuma “High Time” iznākšanu taustāmā formātā. Atklāšanas koncertā uz īpašas skatuves tiks prezentētas savdabīgās skārdroka skaņās ieaustas desmit oriģināldziesmas, kā arī videoklips jaunākajam singlam – “Kliedz bez skaņas”. Grupa aicina uz prezentācijas koncertiem arī Liepājā, Daugavpilī, Rēzeknē un Liepupē.

Justs svin debijas albumu ar tūri 19.04.2018 22:27

Svinot sava debijas albuma “Here I Am” iznākšanu, dziedātājs un dziesmu
autors Justs devies Latvijas koncerttūrē. Justa debijas albums digitāli klajā
nāks 20.aprīlī, bet koncerti notiks 19.aprīlīRīgā, klubā“Coyote Fly”,
26.aprīlīalbuma prezentācijas pasākums bārā“De Flou”, 19.maijākoncerts
Valmierā, bārā“Tinte”, bet klubu tūre noslēgsies 31.maijāRīgā, klubā“ONE
ONE”.

Latviešu rokmūzikas ikonas ZODIAKS, SĪPOLI un TURAIDAS ROZE satiksies izcilā ģitārista Aivara Gudrā jubilejas koncertos 19.04.2018 09:32

Jau pavisam drīz – 6.maijā – vērienīgā koncertā Ādažu Kultūras centrā satiksies savulaik jaudīgāko latviešu pop un rokmūzikas grupu ZODIAKS, TURAIDAS ROZE un SĪPOLI dalībnieki, uzsākot izcilā latviešu ģitārista Aivara Gudrā 60 gadu jubilejas koncertturneju „Dvēseles 6 stīgas”.

1983. Mirāža. Mirdza. Mārcis 18.04.2018 17:09

Milzīgs stāvlaukums ar simtiem automašīnu Ņiva vienā no Rīgas priekšpilsētām, kas, visticamākais, nekad vairs netiks pārdotas un sarūsēs turpat, kur noliktas. Izskatās visai spocīgi. Latviešu kinorežisora Aloiza Brenča 1983.gada detektīvfilmā Mirāža, kas tika demonstrēta un kļuva populāra visā milzīgās Padomju Savienības teritorijā, tieši Ņiva bija tas objekts, ko iekāroja filmas varoņi, kurus atveidoja Mirdza Martinsone un Mārtiņš Vilsons. Nevis vienkārši kā auto – tam, kā tolaik gana novatoriskam krievu autorūpniecības sasniegumam, bija ticis gods tēlot ar dārgumiem piepildītu bruņu mašīnu, ko tobrīd jauno laiku Bonija un Klaids, kopā ar saviem kompanjoniem, nolaupīja, sapņojot par labāku nākotni. Beigas, protams, kā parasti tādos gadījumos, nebija laimīgas, un abi varoņi, sadevušies rokās, metās lejā no klints. Par šo filmu Mirdza joprojām saņemot atsauksmes pat no jauniem cilvēkiem, kas tolaik vēl nebija dzimuši, jo tā tiek rādīta joprojām.

Lielākajam Eiropas džeza gadatirgum top īpaša CD izlase “Jazz in Latvia 2018” 15.04.2018 21:37

Jau otro gadu pēc kārtas lielākajā Eiropas gadatirgū JAZZAHEAD!, kas risināsies Brēmenē no 19. līdz 22. aprīlim, tiks ierīkots Latvijas džezam veltīts stends. Arī šogad Latvijas Mūzikas informācijas centram, kas ar Valsts Kultūrkapitāla fonda finansiālo atbalstu rūpējas par Latvijas pārstāvēšanu šajā ievērības cienīgajā notikumā, palīdz Jazzin.lv • Elektroniskais ceļvedis Latvijas..., kopīgi gatavojot promocijas albumu “Jazz in Latvia 2018”.

Izdots jau trešais CD sērijā “Vislabākā latviešu dziesmu izlase bērniem”. 11.04.2018 16:43

Jaunums populārajā sērijā “Vislabākā latviešu dziesmu izlase bērniem”. Jau trešais dziesmu apkopojums, kurā Raimonda Paula, Imanta Kalniņa, Guntara Rača, Jāņa Ķirša, Jāņa Lūsēna un citu autoru dziesmas izpilda Dzeguzīte, Knīpas un knauķi, Zeltābele, Igo, Dons, Intars Busulis, Lauris Reiniks un citi! Vāka vizuālo noformējumu veidojis mākslinieks Guntars Ošenieks, bet dziesmas sakārtoja Guntars Račs.

Noslēdzies konkurss, zināmi Aijas Andrejevas jaunā diska ieguvēji 10.04.2018 22:36

Noslēdzies portāla KultūrasVēstis.lv un MicRec rīkotais konkurss, kurā bija iespēja laimēt jauno Aijas Andrejevas albumu «Mēs pārejam uz Tu» CD formātā. Zināmi 2 konkursa uzvarētāji.

Noslēdzies konkurss, zināmi grupas LĪVI jaunā diska ieguvēji 10.04.2018 22:30

Noslēdzies portāla KultūrasVēstis.lv un MicRec rīkotais konkurss, kurā bija iespēja laimēt jauno leģendārās rokgrupas LĪVI koncertalbumu «Bez štepseļiem» CD formātā. Zināmi 2 konkursa uzvarētāji.

SKANI izdod jaunu Ivanova 5. simfonijas ierakstu 09.04.2018 21:50

Nacionālā skaņu ierakstu nama SKANI sērijā “Latvijas Simtgade” iznācis jauns simfoniskās mūzikas albums “Ivanovs. Karlsons. 1945”. Tajā ieskaņota monumnetālā Jāņa Ivanova 5. simfonija un viņa sekotāja un tradīciju turpinātāja Jura Karlsona “Mūzika simfoniskajam orķestrim 1945”. Jaunais ieraksts tapis pērn koncertzālē “Lielā Ģilde” ar Latvijas Nacionālo Simfonisko orķestri un diriģentu Andri Pogu.

MicRec rīkos nebijušas Zemo cenu dienas savā noliktavā 05.04.2018 12:57

Atplaukstot pavasarim, ekskluzīvi tikai trīs dienas, 12. – 14. aprīlī, mūzikas izdevniecība “Mikrofona ieraksti” atvērs savu noliktavu pircējiem, lai piedāvātu nebijušu iespēju – iegādāties latviešu mūzikas ierakstus par izdevēja cenām.

Grupa “LĪVI” atzīmē jaunā albuma izdošanu un aicina uz koncertiem 29.03.2018 10:40

Vakar Vecrīgā, mājīgajā “Valtera restorānā”, notika sen gaidīta tikšanās, uz kuru savus draugus un atbalstītājus bija uzaicinājuši leģendārās Liepājas rokgrupas “Līvi” dalībnieki. Iemesls tam bija paziņošana par grupas darbības atjaunošanu, jauna albuma “Bez štepseļiem” izdošanu un aktīvu koncertturneju. Pēc akustiskā priekšnesuma un stāstiem par albuma tapšanu un pašlaik notiekošo koncertturneju, grupas dalībniekus sveica Uldis Marhilevičs, vairāku albuma dziesmu līdzautors Guntars Račs, muzikoloģe Daiga Mazvērsīte, mūzikas žurnālists Uldis Rudaks, CD dizaina autors Guntars Ošenieks, grupas “Dzelzs vilks” bundzinieks Mārcis Judzis un daudzi citi.

Pašmāju rokgrupa Bloody Heels izziņo plašu Eiropas koncertturneju 26.03.2018 22:47

Kārtīgs darbs atmaksājas, latviešu rokgrupa Bloody Heels dodas tikai “uz priekšu” –
grupa izziņojusi 11 koncertus 8 Eiropas valstīs, un jau aprīlī gaidāmi pirmie koncerti.

Nākamā lapa