Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:364, Did:0, useCase: 0


Video: Sena "Jumpravas" dziesma jaunā skanējumā

Redakcija
Redakcija
Normunds Pauniņš, Atis Ieviņš, Kristīne Zadovska, Ainārs Mielavs, Juris Kaukulis, Antra Stafecka, Ozols un Ieva Kerēvica - "Jumpravas" mūzikas draugi, kuri kopā ar grupu vienojušies dziesmā "Lēna upe", piešķirot šai 90. gadu sākumā radītajai kompozīcijai jaunu vērtību un skanējumu. 90. gadu sākumā grupas "Jumprava" dziesma "Lēna upe" tapusi, godinot aizgājušo mūziķu piemiņu. Šī Aigara Krēslas un Nataradžas komponētā dziesma tagad ieguvusi jaunu skanējumu un vērtību kopā ar Latvijā pazīstamiem mūziķiem un aranžijas autoru Gintu Stankeviču. Tās jaunais ieraksts ir dāvana grupai "Jumprava" 35. jubilejā no pārējiem tās izpildītājiem.

Ceturtdien, 28. novembrī, grupa "Jumprava" atzīmē savu 35 gadu jubileju koncertā "XO", kas notiks Arēnā Rīga. .

Biļetes vēl var iegādāties "Biļešu Paradīzes" kasēs un interneta vietnē, bet, jāatzīmē, ka palikušas vien 3. līmeņa sēdvietas - pārējās sēdvietas un visas stāvvietas ir izpārdotas!
Vērtējums: