Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:364, Did:0, useCase: 0

epadomi/Tava virtuve/Epadomi TV/Arhīvs/Reklāma

Video: "Viņš un Viņa" prezentē video „Es atnācu uguntiņu”

Redakcija
Redakcija
Franču – latviešu duets Viņš un Viņa piedāvā klausītājiem video dziesmai ar latviešu tautasdziesmas vārdiem „Es atnācu uguntiņu”. Mūziku komponējis Zigmars Liepiņš, taču mūsdienīgu skanējumu aranžijā radījis Freds Ormēns (Fred Hormain).

Video filmējis un montējis jaunais un talantīgais operators Kaspars Kambars, kurš ir lieliski noķēris burvīgās gaismu spēles Baltijas jūras saulrietā. Un to vēl vairāk paspilgtina dejotāju horeogrāfija. Tērpus dejotājiem veidojusi tērpu māksliniece Evija Dāboliņa. Dziesmā izmantoti simboli – latviskais un mūsdienīgais – kokle un saksofons. Duetam patīk variēt starp klasisko un džezu, starp tradīcijām un brīvu improvizāciju, tāds ir arī šis skaņdarbs.

Duets Viņš un Viņa savu darbību sāka 2012.gadā, radot neparastu koncertformātu, apvienojot mūziku ar teātra elementiem. Grupas dalībnieki ir latviešu saksofoniste multiinstrumentāliste Ilze Lejiņa un franču saksofonists multiinstrumentālists un komponists Freds Ormēns. Mūziķi ar koncertiem ir apceļojuši teju vai visu Latviju, uzstājušies arī Luksemburgā, Francijā, Lietuvā un Beļģijā.
Vērtējums: