Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:364, Did:0, useCase: 0

epadomi/Tava virtuve/Epadomi TV/Arhīvs/Reklāma

Video: XFaktora fināliste Līga Rīdere prezentē savu pirmo singlu

Redakcija
Redakcija
Līgas Rīderes vārds īpašus komentārus neprasa – skatītāju tik iecienītā TV šova “X Faktors” fināliste, 2.vietas ieguvēja, ikdienā veterinārārste, divu bērniņu mamma un sieva. Pēc šova ilgāku laiku padzīvojusi sev, lai atkal atrastu savu ceļu mūzikā. Šodien Līga Rīdere Jūsu rokās nodod viņas pirmo dziesmu un video “Ja Tu mīli”.

Dziesmai “Ja Tu mīli” ir tapis arī video, kurā Līga ielikusi visus savu sirdi un pašreizējās dzīves pārdomas. ”..Manuprāt, cilvēkam nav paredzēts būt vientuļniekam un dzīves klejotājam. Mēs alkstam pēc mīlestības, piederības, sapratnes un brīvības. Manuprāt, Brīvība ir šīs dziesmas atslēgas vārds. Jo tikai tad, kad mēs nemānām paši sevi un mūs pieņem tādus, kādi mēs patiesi esam, mēs saskaramies ar Mīlestību. Tādēļ atveramies pasaulei, pieņemam sevi un citus tādus, kādi tie ir, un ļaujam Mīlestībai darboties!..” piebilst Līga Rīdere.

Dziesma video tapis tā saucamajā zirgu stallī „Zirgzandales”, brīvā dabā, pļavās, kas Līgai ir ļoti tuvas, jo arī pašai Līgai mājās ir savas zirgs. Video veidotāja ir jaunā un talantīgā Elīza Ella Dumpe. Par vizuālo tēlu rūpējās Mārīte Keiša. Aksesuāri no talantīgās Lienes Zeilišas un Meimelin. Dziesmas un video izdevēji: Communication ART.
Vērtējums:
Izrāžu videofragmenti vairākVideointervijas vairāk